Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Oceń mnie cz. 7 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (14): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Oceń mnie cz. 7 26 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,31
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MsU
Forum Ace


images/avatars/avatar-20393.gif

Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 94
Klan: plusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)







Jak dla mnie piękna praca, bardzo podobają mi się te kolory i styl tego Tongue
Muszę przyznać że na pierwszy rzut nie zauważyłem tego of nad week Big Grin 10/10 ;]



moja 2 sygna,
niestety bez napisu, ponieważ nie miałem już sił
i dobrych czcionek żeby teraz dokończyć,
ale myślę że nie jest źle, skopałem trochę prawą stronę,
postać miała przechodzić z ciemnej strony w jaśniejszą, nie do końca to wyszło xd

edit :
v2

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MsU: 02-06-2009 10:15.

02-06-2009 02:12 MsU jest offline Szukaj postów użytkownika: MsU Dodaj MsU do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MsU, prawa strona rzeczywiście do poprawy, ale głównie przez ten rozjaśniony pasek. Render niewtopiony, ale mi osobiście nigdy to nie przeszkadza, jeśli się mimo wszystko komponuje, tak jak tu. Kolory zgrane, choć chyba trochę przejaskrawione, ale to już kwestia gustu; ramka nie przeszkadza, bez napisu chyba lepiej. Ogóle wrażenie dobre Smile

Arcikaka, to 'of' jest naprawdę bardzo mało widoczne Tongue

Coś nowego ode mnie:

stock: http://img524.imageshack.us/img524/9075/...onpanoramaf.jpg
02-06-2009 22:22 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o kurcze...pracka chyba najlepsza jaką zrobiłaś ..poprostu wypas
ładne kolory..render wtopiony, napis najwyzszej rangi, 10/10

a teraz takie dla kolegi na szybkiego


@down

z rendera
a co do wtapiania...aj sie nie znam na tych stockach wiec mówie to co widze

@blacKate
przepraszam....strzelałem Tongue

...poprawione

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 03-06-2009 18:06.

03-06-2009 14:44 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxin napisał(a)
o kurcze...pracka chyba najlepsza jaką zrobiłeś ..poprostu wypas
ładne kolory..render wtopiony, napis najwyzszej rangi, 10/10

a teraz takie dla kolegi na szybkiego


Toxin ale tu nie ma co wtapiać to był stock o_O

a co do pracki to nie wiem co mówić chyba jak na ciebie niezła ale z czego zrobiona?

no to 6/10

Mid nas opuścił Frown ?

[*] xD

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 03-06-2009 15:18.

03-06-2009 14:52 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
May Cullen
Newbie


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 7
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Moja pracka, zrobiona całkowicie for fun. Dopiero zaczynam, ale możecie gnoić śmiało Wink

Toxin pracka nawet fajna, ale ten styl jakoś do mnie nie przemawia, jakaś taka zbyt "kanciasta" i "ostra". Ale render dobrze wtopiony i podoba mi się kolorystyka. Jedynie te "mazy" przy zębach wilka nie wyglądają dobrze - jakby ktoś po prostu zamalował ten fragment mazakiem czy pędzlem.
Aha i jeszcze napis! Mi się bardzo podoba, przez ten neon (czy jak to się tam nazywa Wink ) łatwo go przeczytać i jest widoczny, ale jednocześnie pasuje do reszty pracki i nie razi w oczy. Smile
Hmm ocena... skoro muszę ocenić to, powiedzmy, 7/10 Happy

__________________
Big Grin CO ŁASKA Big Grin
03-06-2009 15:44 May Cullen jest offline Szukaj postów użytkownika: May Cullen Dodaj May Cullen do Listy kontaktów
Otter
Lord


images/avatars/avatar-14625.gif

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 416
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

May Cullen to był render czy stock ?? Bo to fioletowo-różowe tło to tu zupełnie nie pasuję ^^. Raz jest tło ostro,raz jakaś chmurka,strasznie dużo "zadrapań" tu widać.
Ogólnie widać że praca poczatkującej ;p 2/10


Z renda,bez tuta :



__________________




03-06-2009 16:14 Otter jest offline Szukaj postów użytkownika: Otter Dodaj Otter do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Otter napisał(a)

Z renda,bez tuta :



To napisz mi tuta bo zajefajna Big Grin

Napis świetny re krople czy co to jest super chociaż mozna by je poprawic

daj render bo też mi się podoba Big Grin

co do samego tła to zajeiste chociaż można by smudge dac jedna warstwe i przyciemnic kąty Tongue

no i ramka jakaś 1px ale ode mnie 10/10

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

03-06-2009 16:51 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
May Cullen
Newbie


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 7
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Dzięki za krytykę Smile każda rada jest dla mnie ważna. To był render jak coś.
2. Twoja praca bardzo mi się podoba - fajne kolory i efekty (te "błyski" ). Jedynie napis jest mało czytelny i jak dla mnie w nie za dobrym miejscu. To jest robione w PS, w GIMP-ie czy w jeszcze czymś innym? 9/10

A tu moje "dzieło":


Mam nadzieję, że troszkę lepsze Smile Ale zadrapania są Tongue

__________________
Big Grin CO ŁASKA Big Grin
03-06-2009 16:58 May Cullen jest offline Szukaj postów użytkownika: May Cullen Dodaj May Cullen do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxin napisał(a)
o kurcze...pracka chyba najlepsza jaką zrobił...


Jestem kobietą! Evil

Za ocenę dziękuję, staram się jak mogę Tongue

Co do prac:

Toxin, jak na moje oko zdecydowanie przesycone kolory i chyba za duży kontrast. Przy szczęce moim zdaniem za bardzo kombinowałeś albo się nie przyłożyłeś, sprawia wrażenie bardzo niedopracowanej. Render jest wypukły, ciekawie to wygląda, ale tło płaskie, kłóci się jedno z drugim. Ogólnie odnoszę wrażenie, że praca jest chaotyczna, co zgadzałoby się z tym, że robiłeś ją 'na szybko'. Chyba nie warto tworzyć w ten sposób Wink

May Cullen, fiolet niestety zupełnie nie pasuje do tego rendera. Staraj się dobierać kolory tak, by tworzyły z renderem harmonijną całość - co nie znaczy, że muszą to być różne tonacje tego samego odcienia (choć tak jest najłatwiej chyba), można stworzyć harmonijną całość również na podstawie kolorów kontrastowych oraz na wiele innych sposobów zestawień. Tło - bardzo ubogie, wykorzystuj w pracach różne stocki, tekstury, c4d, co urozmaici Twoje małe dzieła Smile Cały obraz jest do tego lekko rozmyty, przez to traci wyraz. I ten efekt cienia pod pracą - zupełnie niepotrzebny Wink
Pracuj dużo, sama przygodę z grafiką zaczęłam niedawno i wiem, że trzeba po prostu nieustannie ćwiczyć i szukać pomocy i rad gdzie się da (choć szczerze mówiąc tu za dużo chyba się nie nauczysz Tongue Wink )

Otter, uciąłeś mu skrzydełko Frown Fajny efekt, nie lubię tego stylu, ale ładnie poradziłeś sobie, skoro bez tuta Smile Troszkę przejaskrawiona jak dla mnie, w napisie 'wk' odrobinę nieczytelne i zupełnie niepotrzebna ramka Tongue

To jesio coś ode mnie:


Nie wiem czy nie za wąską zrobiłam, ale trudno, już tak musi zostać Tongue

BTW: Właśnie, co jest z Mid'em? Shocked

Edit: uhh, spóźniłam się z postem xD Zaraz ocenię pracę wyżej ;p

May Cullen, no niestety nie jest lepiej. Ciągle jest to render na tle jednolitego kolotu przykryty warstwą z kreskami/mazami. W czym pracujesz w ogóle? chytry Poznaj najpierw dobrze możliwości swojego programu, pomagają w tym bardzo tutoriale, wiem, że nie jest to super rada, niby najłatwiej powiedzieć 'czytaj tuty'. Sekret polega jednak na tym, że wykonując prace na podstawie tutoriali poznajemy dopiero wszystkie funkcje programu, uczymy się jak osiągnąć zamierzone efekty itd. Pracuj, eksperymentuj i mam nadzieję, że zapału Ci nie braknie, bo przydała by się kolejna kobitka w tym dziale Big Grin Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez BlacKate: 03-06-2009 17:09.

03-06-2009 16:59 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
May Cullen
Newbie


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 7
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wieem mam zamiar się zabrać za tuty, może nawet dzisiaj. Smile A mam GIMP-a

__________________
Big Grin CO ŁASKA Big Grin
03-06-2009 17:17 May Cullen jest offline Szukaj postów użytkownika: May Cullen Dodaj May Cullen do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

May spam o_O...

co do pracki to poprzednia lepsza ta jakaś dziwna fajnie postac ale reszta juz nie Big Grin

no nic 5/10

a ze masz gimpa May to jak co ja tez sie z nim mecze Big Grin

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

03-06-2009 17:27 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
May Cullen napisał(a)
wieem mam zamiar się zabrać za tuty, może nawet dzisiaj. Smile A mam GIMP-a


warn za spamSmile

__________________

03-06-2009 17:46 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to jedzim :
Blackate - pierwsza hmm. Cała postać wygląda strasznie na tym tle. I te kolory wołają o pomste do nieba. Aż oczy same odchodzą od tej pracy. Napis według mnie wygląda źle.
Druga praca strasznie mała i bez pomysłu. Te kreski, kolry,, nasycenie - nie pasuje do siebie. Szczególnie nasycenie kolorów i one same. A włosy wygladają jakby miały odpaść Oo. Robiłaś lepsze prace.

Toxin ciekawy pomysł i wykonanie, lecz mogłes bardziej wyróżnić render bo tak zlewa się z tłem. Poza tym skopany napis... Mogłes albo jeszcze bardziej wkomponować render w tło tak by to wyglądało jak jakiś fresk, albo troszke wyróżnić render by się wyróżniał. Bo go utopiłeś totalnie.

may widać, że to Twoje pierwsze prace. Są strasznie słabe. Słabe kolory, słaby pomysł... Poczytaj tutoriale.

I w końcu Otter. W końcu jakaś fajowa praca. Pomysł, kolory i ta gra świateł! Dałeś duzo sharpena dzięki czemu ptak wygląda fantastycznie. Mogłeś tylko jeszcze wymazać z dzioba to coś Big Grin No i napis kuleje :/ Schrzaniłeś go tym clipping maskiem :/ Ale i tak wysoko - 8/10. Twoja najlepsza praca Smile

__________________

By me
03-06-2009 18:52 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

May...hmm praca bardzo pusta.....powineś (-aś) dodać c4d i inne duperele
ale to jzu z czasem samo przyjdzie
no i te kolory...powinny być bardziej żywe...te prace wygladaja bardziej jakbys(-eś) je recznie rysował(a) niz robił(a) w programie


BlacKate...gdyby było by więcej tła dam był 10 ale jak jest tak to 7/10
ładne kolory..fajne tło
no i co aj mgoe wiecej dodac Tongue

Arcikaka: to ja juz nie wiem ..jak zabardzo wtopiona zle, jak nie wtopiona zle...to jak ma byc Tongue

do rad sie zastosuje i dziekuje


to teraz moje..mam nadzieje ze nie bedziecie rzucać ku***** xD







prawie sie niczym nie róznia oprócz kolorami ale nudziło mi sie Tongue

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 03-06-2009 20:05.

03-06-2009 19:56 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Toxin, mnie się nie podoba. Kolory mi nie pasują, zbyt jaskrawe no i róż i fiolet z kostuchą jakoś mi nie grają Tongue Znam ten render, bo kiedyś komuś portret z tego robiłam i może dlatego trochę nieobiektywna mogę być... No nie wiem, mało ciekawe dla mnie i usz Tongue

Arcikaka, włosy na renderze są takie same, może miała perukę? Tongue Btw, działasz na jakimś innym forum? chytry Jeśli tak podziel się proszę informacją, na jakim, chętnie zaczerpnę rad ludzi stamtąd Wink I pewnie nie tylko ja ^^

To jeszcze taki eksperyment ode mnie:


Edit:
@down
stock: http://img231.imageshack.us/img231/8588/jayz.jpg
'Smuż' powstał przez nałożenie czarnej maski na stock i stopniowe odkrywanie kolesia Tongue Więc nie wiem dlaczego nie gra Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BlacKate: 03-06-2009 20:51.

03-06-2009 20:27 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to tak:
render/sttock wydaje sie taki...hmm plastikowy ... nie wiem czy ty tak zrobilaś czy już był taki
tło fajne... no i troche smudge ci sie nie udał na renderze bo nie współgra z tłem
6/10...

strasznie odrzuca mnie ten render ale tak to git

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 03-06-2009 20:40.

03-06-2009 20:39 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Toxin dobrze, że eksperymentujesz, ale naprawdę popracuj nad kolorami. W dodatku ta poświata :/ Napis też do wymiany. W sumie cała praca do wymiany.

Blackate - Przyznam się, że idziesz w dobrą stronę. Lewa strona perfect, za to wprawej już czegoś zabrakło. I to przejście koło jego twarzy... ble. No i ten "smuż" okropny - fatalny pomysł. Z napisem idziesz w dobrą stronę ale ta czcionka w ogóle nie pasi.
No i światło. Wiem , że jest takie na stocku, ale mogłaś przyciemnić tą dłoń po lewej bo światło dziwnie pada w porównaniu z tłem.



Black ja udzielam się na UB ale tam mieszają mnie z błotem zazwyczaj Big Grin Nie dam tu linku bo to będzie reklama i warn :d

__________________

By me
04-06-2009 14:15 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To daj link na pw Oo A z tą ręką słuszna uwaga, nawet nie pomyślałam o tym wcześniej Wink

Twoja praca w miarę, chociaż widziałam z tego stocka dużo ciekawsze efekty. Światło chyba skopałeś, nawet jak na moje amatorskie oko Tongue I za ciemno, i za pusto, i za nudno po bokach, tak, jakby Ci się koncepcja w połowie urwała Wink

Edit: Już nie dawaj, sama znalazłam ;p

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BlacKate: 04-06-2009 19:54.

04-06-2009 19:32 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
May Cullen
Newbie


Data rejestracji: 04-05-2009
Postów: 7
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arcikaka - fajne kolory i efekt tego dymu/oparów i takich małych plamek, tylko napis mało widoczny. Zreszta stock też. Ale ogólnie nawet nawet- 6+/10
PS. Co w ogóle ten stock przedstawia?

A tu coś ode mnie (mam nadzieję, że tym razem naprawdę będzie trochę lepiej Smile )


__________________
Big Grin CO ŁASKA Big Grin
04-06-2009 20:12 May Cullen jest offline Szukaj postów użytkownika: May Cullen Dodaj May Cullen do Listy kontaktów
talerz
King


images/avatars/avatar-17991.jpg

Data rejestracji: 09-01-2007
Postów: 981
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arcikaka pracka super same plusy jedyny minus to tak ze boki sa takie pustawe troche a tak to naprawde bardzo ladnie 9/10

May Cullen fajne ale dziwne skrzydlo skopales brakuje tych swiecidelek u gory gdzie sa pioruny 6/10

__________________


04-06-2009 20:33 talerz jest offline Szukaj postów użytkownika: talerz Dodaj talerz do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
talerz napisał(a)
Arcikaka pracka super same plusy jedyny minus to tak ze boki sa takie pustawe troche a tak to naprawde bardzo ladnie 9/10

May Cullen fajne ale dziwne skrzydlo skopales brakuje tych swiecidelek u gory gdzie sa pioruny 6/10


pomyłka Tongue ?

No to May CZYTAJ TUTY BO TO CO ROBISZ JEST CIENKIE

5/10

Musisz czytać tuty... No chyba że masz jakiś wrodzony talent w co wątpie ;P

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

04-06-2009 21:25 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
damned
Forum Ace


images/avatars/avatar-18375.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 88
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

May Cullen jakos u gory tak pusto a na dole za duzo sie dzieje ;p kolory ok

to teraz ja Big Grin obawiam sie ze po tych wszystkich wrzutach na mnie zamkne sie w sobie i bede zyc w piwnicy przez najblizsze 3 lata ^^ ale ok Big Grin
troche wyrozumialosci bo po raz pierwszy obslugiwalam gimpa Tongue moja pierwsza sygnaturka


nie rzucac we mnie ziemniakami ale mozna kurczakiem i ryzem to bede miala obiad chociaz Tongue

down: chodzi o tecze? coz myslalm ze bedzie pasowac ten gradient ;p
(tez moze wygladac gorzej bo w zlym formacie zapisalam (.jpg))


tu bez gradientow i bez rozsmarowywania tych czarnych krawedzi Tongue


__________________

by me Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez damned: 04-06-2009 23:05.

04-06-2009 22:30 damned jest offline Szukaj postów użytkownika: damned Dodaj damned do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

damned, całkiem najs jak na pierwszy raz, jednak pustawo w centrum sygnaturki, kolory z prawej nie pasujące i mimo wszystko za jasny render chyba, jakby się pobawić nasyceniem/kontrastem jego mogłoby być lepiej Wink

Poprawiony tag z Jay'em (pod kątem tego światła na dłoni)

Nie sądziłam, że 'przerabianie' światła może być tak kłopotliwe Big Grin

I nowa:
04-06-2009 22:44 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

May Cullen koncept fajny ale troche sie "zepsul" srodek, do poprawy ;P
damned rozbij odrobinke piksele przy wlosach, bo troche kanciasto tam Wink
BlacKate ogolnie bardzo fajne to nowe tyle ze troche monotonne kolorystycznie i to jest niefajne ;P
http://img41.imageshack.us/my.php?image=12363680.jpg
stare i ogolnie nieprawda ale bardzo to lubie
zdjecie by me
calosc hdru tez by me Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Trafik: 05-06-2009 00:47.

05-06-2009 00:29 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Black to teraz już wiesz Big Grin

Damned sorka, ale nie chce mi się rozkminiać tego na drobne bo i po co? Powiem tylko - czytaj tuty.

I od razu do Kate. Prawie się rozpłynąłem. Prawie. Bo tylko na pierwszy rzut oka. A potem to tylko w oczy kłuje... Za mało sharpena i co to w ogóle za pomysł by kolesia czarno białego dawać na kolory tył? Profanacja, tak się nie robi. Odwrotnie jasne, ale nie tak :/ Napis też taki ni w pięć ni w dziewięć.
Już mi się nie podoba :/

Trafik - ciężko mi się takie coś ocenia, ale chyba nawet niezłe, choć jeśli chodzi o takie coś to widywałem lepsze sprawy. PhotoManipulation Tongue

__________________

By me
05-06-2009 00:40 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trafcio, praca mi znana o ile dobrze kojarzę Smile Ładnie wyszło, choć nie jestem specem od hdrów Wink Żałuję, ale bardziej fachowo ocenić nie potrafię Tongue

Arcikaka, cała praca była pokolorowana ;p Tylko tło mocniej kolorki chłonęło Big Grin

Poprawiona:


Lepiej czy wręcz gorzej? chytry
05-06-2009 12:07 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gorzej. Tu powinno być kilka kolorów moim zdaniem. Teraz czegoś brakuje. A sam koles na takim zielonkawym kiepsko. B&W wygląda fatalnie :/ No i ten taki dym sporo psuje. Praca do dokończenia chytry

A tera moja



Koncept był taki by zakryć postać kolorami. Jednak nie miałem dobrych C4d i musiałem używać brushy + smudgu dlatego wyszło jak wyszło. A metalowe coś zostawiłem bo mi się tam podobało Tongue A napis na odczepkę, by nie ripowali Tongue

__________________

By me

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arcikaka: 05-06-2009 17:20.

05-06-2009 16:54 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)

przekolorowane jak dla mnie Wink
kolory nachodza na postać jakby chcialy ja w siebie wciągnąć/pożreć/utopić ale po pracy widac iż miałes taki konspekt.
napis prosty, czyli ładny
niepotrzebnie zostawiłeś to metalowe coś nad napisem. bo albo morze kolorów albo zwykłe tło Wink
ogólnie dam 8,5/10 Pleased

__________________

05-06-2009 17:06 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Olsz4k
King


Data rejestracji: 03-04-2007
Postów: 904
Klan: Black Sparta[BS]
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BlacKate

Pierwsza sygna (ta z poprawionym światłem), ładna, postać została fajnie "uplastyczniona", jest parę błędów. Po poprawieniu światła, ręka postaci jest rozmazana, poza tym koszmarne przejście z jednego koloru w drugi, plan się urywa w środku. Napis ssa.Tongue 6/10

Co do drugiej, bez pomysłu, bez ekspresji, nic się nie dzieje, nudno i w ogóle...Tongue
Napis nieładny, światło kijowe niestety, kolory są kwestią gustu, dlatego tego się nie czepiam, no i jakaś ramka by się może przydałaTongue ? 4/10

Trafik pokaż z czego to robiłeś.Smile

Arcikaka, jak na Ciebie, to słabo, nawet bardzo. Brzydko wygląda ten smużżż połączony z wyostrzonym planem, ta blaszka faktycznie nie potrzebna, napis prosty, ale co z tego? Niestety brzydki.Frown Jedyne co mi się podoba to świetliki. 6.5/10

Aha i bardzo Was wszystkich proszę o jedno, jeżeli pokażecie jakąś pracę, to dajcie link do materiału z którego robiliście, na prawdę łatwiej wtedy oceniać.

Ja później coś dam.
05-06-2009 17:29 Olsz4k jest offline Szukaj postów użytkownika: Olsz4k Dodaj Olsz4k do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No co jest? Zastój twórczy czy co? Dawać pracki Tongue

buu nie mam kogo ocenić :/

Olsz4k nie mam żadnego dobrego pędzla do smużenia ... Frown I improwizuje. I jak pisałem, nie miałem odpowiedniego C4d i musiałem na brushach jechać i dlaetgo ten smuż jest taki niewyraźny ;/ Potem jeszcze raz spróbuje z smużem.



__________________

By me
07-06-2009 18:17 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Strony (14): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Oceń mnie cz. 7

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH