Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Oceń mnie cz. 7 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (14): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Oceń mnie cz. 7 26 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,31
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lewe skrzydło czy jak to mozna nazwać ujdzie...ale juz prawa strona to obłed
wogóle słabe powiazanie tych neonów z tymi skrzydłami
napis prosty...jakoś do mnie nie przemawia
no i te neonki...bleee
jedna z najgorszych prac wg mnie... 3/10

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 07-06-2009 19:13.

07-06-2009 18:31 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Olsz4k napisał(a)
Trafik pokaż z czego to robiłeś.Smile

ktore zdjecie? Tongue , moge plik hdr podrzucic tylko bo zdjecia skladowe juz w koszu od pewnego czasu Wink
07-06-2009 18:33 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jednak dzis zdązyłem...

z góry mówie..wiem powiecie ze czcionke zwaliłem ale nie mogłem znależc odpowiedniej czcionki i takiego fajnego efektu nie umiem na napisie zrobic ...ale trudno sie mówi








__________________

07-06-2009 19:11 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie miało być żadnego powiązania między "neonami", którymi nie są, a "skrzydłami". W dodatku to pierwsza moja praca w 80% oparta na pen toolu, więc jestem zadowolony z efektu. Z czasem będzie lepiej.

A teraz oceniam. I mógłbym skwitować Twoją pracę trzema literami. WTF? Co to za kolor? Co to za tło Oo Nic tam nie ma ciekawego. Co to za wtopienie rendera? Głowa się unosi na "sra**" czy co? Jak wiedziałeś, że napis nie wyjdzie to po robiłeś? By jeszcze zepsuć tą pracę? Chociaż nie, napis pasuje, bo gorzej chyba być nie może.
Dlaczego nie poużywasz C4d? Trochę smudgu? Texturek? Świetlików? 1/10.




Edit down: Kontra? Powiedziałem co myślę na temat pracy? ostro? No sorry ale praca do niczego.... Jakby nie było kolor jest bardzo ważny. A ten odrzuca.

Texturki? W obecnych czasach podstawa. Na tym opierają się tła. Są to gotowe stocki, które po nakładzeniu na warstwy daje niesamowite efekty. Potrafi zmienić wszystko. Przy odrobinie gustu i wyrafinowania służy do cudów.
Świetliki. Jakby rodzaj c4d lub stocka dzięki którym zmieniamy światło i/lub dodajemy charakter taką delikatną wysypką świateł. W połączeniu z dobrą teksturą nada głębie pracy.

Armaty może nie. W końcu to Modern Warfare? Ja może bym dał jakieś okopy. Może las? Jakąś akcję. Wciąż uważam, że głowa się unosi.

Aha co do tła. imitacja lasu? Po CO! nie lepiej wkleić normalny las? Pobawić się renderem i wtopić go? Czy to nie było by prostsze? Bo za przeproszeniem to wygląda jak kupa.


I nie martw się. ja też oceniam według siebie. Jak bym miał oceniać jakoś globalnie czy cuś to bym napisał - "amatorszczyzna. czytaj tuty".


A i ja nie działam na renderach. tylko stocki.

__________________

By me

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arcikaka: 08-06-2009 00:10.

07-06-2009 19:18 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm nie bulwersuj sie Wink

po co odrazu taka kontra,,,smuża uzyłem, c4d są i to z 4 o ile mnie pamieć nie zawodzi, kolor ? o chyba nie musze pisac co to za kolor...taki mi pasował do tego rendera...wiesz duza jest paleeta kolorów i kazdy z tych kolorów kiedyś sie przydaje
texturek??..szczerze nawet sie nie chce w to zagłebiac bo nie mam o tym zadnego pojęcia?...btw co to jest?... swietliki..to tez przypuszczam co to jest ale na 100% nie wiem..po co mam sie babrac w coś o czym mam znikome pojecie?


powiedz mi niby co miałem dac na tym tle?...armaty, bombowce ..moze skutery sniezne

tło to taka niby imitacja lasu..choć sam zabardzo nie wiem jaką postacią jest tło

głowa sie nie unosi...tylko znajduje sie na tułowiu

...arci troche zabardzo bierzesz to wszystko na serio
ja komentuje wg siebie a nie żeby sie podlizać lub cos w tym stylu


ja nie bede szedł udry na udry bo jakby tak było skomentowałbym tą prace jak ty moją
czyli:
"- co to za tło...nic nie mam w nim ciekawego...troche smudgu i to wszystko...cała praca Big Grin ...
- na czym ta głowa sie unosi ?..."

ale ja skomentuje obiektywnie:

prostota zawsze jest najlepsza..troche smudgu ....i fajny efekt wyszedł
napis bardzo fajny... bynajmniej idealnie pasuje do tej sygnatury

tylko dwie rzeczy mnie troche odrzucaja...coś ci tło nie wyszło nad głowa...tam tez powinna byc czarn ...no i ten napis arcikaka jest bardziej przyciągający/widoczny niz imie naszego raula
render wtopiony ładnie
9/10 bo podoba mi sie


a co do twojej poprzedniej pracy.....no ja tam sie nie znam na tym narzedziu ...ale dalej podtrzymuje ze jedno nie gra z drugim..

__________________

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 08-06-2009 14:52.

07-06-2009 19:59 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arcikaka, nic nowego w sumie, a i błędów trochę jest. Niedopracowany smuż, widać głowę przy głowie Wink i przezroczystość po lewej stronie pracy. Napis 'Arcikaka' zbyt widoczny w stosunku do Grande Raul. Ale kompozycja i koncepcja bardzo mi się podoba Smile

cytat:
Arcikaka napisał(a)
No co jest? Zastój twórczy czy co? Dawać pracki Tongue

buu nie mam kogo ocenić :/...


Jak to co jest? Sesyja mój drogi Big Grin Ale żebyś się nie nudził:


i na życzenie Olsz4k'a z góry podaję stock'a: http://img150.imageshack.us/img150/9538/212w.jpg

Edit:
Arcikaka, tak jeszcze patrzę na tą sygnę Twoją i dochodzę do wniosku, że te kwadraciki to chciałeś, żeby były, si? No bo właśnie one mi nie pasują tam z lewej przy postaci. I niewtopiony/ucięty Raul jest z prawej (ostra, prosta granica między jego ręką a smużem) Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BlacKate: 08-06-2009 10:04.

08-06-2009 00:51 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sesyja.... Zapomniałem Big Grin

Te kwadraciki chciałem. Splatter + cliping mask + opacity. Z prawej też jest, ale inny splatter użyty. A i nie tyle co nie wtopiony co źle zrobiłem smudge. Nie chciałem by nachodził na twarz i jakoś tak wyszło. Mógłbym poprawić poprzez invert, ale watpie by sie udało.

A ty to jakaś sinusoidalna jesteś. Raz dobra praca, raz zła... Ta jest zła. Nie podoba mi się ta praca. Szczególnie kolor. I napis tez nie. Za jednolita ta praca.



http://img191.imageshack.us/img191/2584/...abregasx345.jpg

Edit: Zbanowany, Sypher dlaczego nic nie dajecie? Szczególnie Zbanowany Big Grin

__________________

By me

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arcikaka: 09-06-2009 17:10.

09-06-2009 17:06 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
A ty to jakaś sinusoidalna jesteś. Raz dobra praca, raz zła...


bom kobieta rotfl w dodatku bawiąca się grafiką niedługi czas przecież Tongue

Arcikaka, ta praca jest miodzio jak na mój gust. Pył, światełko, kolor, wszystko mi się podoba Oo To chyba przez tą gorączkę... Tongue


stock: http://img242.imageshack.us/img242/9793/176q.jpg
09-06-2009 20:57 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Zbanowany_Ridick
King


images/avatars/avatar-14539.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 816
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Sokołów Podlaski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arcik

Praca bardzo dobra Smile
Światło i kolory pasują do postaci. Napis mógłby być większy/bardziej
widoczny, ale ten tez pasuje i nie szpeci pracy. Na ilu warstwach robiłeś ? Smile

8/10


BlacKate

Praca jest niezła, chociaż ....
Szerokość- mogłaś dać mniejsza. Moim zdaniem
przy obecnej praca sprawia wrażenie pustej trochę Smile
C4d- dobrze wpasowane Smile
Napis- Pasuje
Kolory - j/w

Ogólnie w porównaniu do poprzedniej- niebo, a ziemia Smile
7/10

__________________

R3:Marie

09-06-2009 21:47 Zbanowany_Ridick jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Ridick Dodaj Zbanowany_Ridick do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BlacKate

Bardzo ładnie zgadzam się co do szerokości z Userem UP Smile
Kolorki świetnie zrobione Smile
Napis też dobry
ogółem jakoś hmm... 8/10 Smile

to teraz moja najnowsza praca


http://www.wizards.com/magic/images/mtgc...a_1280x1024.jpg
stock

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 11-06-2009 13:43.

11-06-2009 11:26 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
ToEsOsS
Lord


Data rejestracji: 14-06-2008
Postów: 304
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ogólnie fajna sygnaturka lecz widać że światło pada też w dolny lewy róg sygny a mógłbyś się postarać żeby leciało na twarz najbardziej Smile ogólnie to fajna. Ja bym dał na prawą stronę sygny tam gdzie napis jest cień. I te światło troche za mocne jak dal mnie Smile



__________________

12-06-2009 17:43 ToEsOsS jest offline Szukaj postów użytkownika: ToEsOsS Dodaj ToEsOsS do Listy kontaktów
Otter
Lord


images/avatars/avatar-14625.gif

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 416
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

stock : http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Do...5C173178796.jpg

Hmm,nie specjalnie się napracowałeś ale nie tu nie ma przy czym zbytnio pracować ;p
Napis jak zawsze leży ^^.Światło Ci nie wyszło.Wszystko świeci a postać nie ruszona.
5/10


Moje (2)

Stock : http://img.qj.net/uploads/articles_modul...tial%20Hero.jpg


Miała bić po oczach ,życzenie klienta ^^

oraz :

render : http://planetrenders.net/renders/displayimage.php?pos=-17903



__________________




Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Otter: 12-06-2009 19:45.

12-06-2009 19:44 Otter jest offline Szukaj postów użytkownika: Otter Dodaj Otter do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. kiła mogiła i syf xDDD nie napracowałeś się 1/10
2.To mi się zajepiscie podoba Wink napis mógł by być bardziej w ostrze wtopiony nic dodac nic ujac 10/10

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180
12-06-2009 20:16 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alvaria napisał(a)
1. kiła mogiła i syf xDDD nie napracowałeś się 1/10
2.To mi się zajepiscie podoba Wink napis mógł by być bardziej w ostrze wtopiony nic dodac nic ujac 10/10


w 1 się dokładnie zgadzam Smile

2. Ładne łądne ale troche tu brakuje nie umiem bardziej ocenic 8,5/10

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

13-06-2009 10:32 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
Zbanowany_Ridick
King


images/avatars/avatar-14539.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 816
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Sokołów Podlaski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Otter
1. kicz, przejaskrawiony, oczodajny kiczy Smile
2. zupelnie inny poziom.
dobra kolorystycznie, dobrze zastosowany filtr ( PS?)
napis moglby byc jeszcze bardziej wpasowany w miecz....
ramka - ujdzie, ciekaw jestem jakby wygladala czarna.
ogolnie calkiem pozytywnie 8/10

no to teraz po dluuuuugiej przerwie oddaje do oceny swoja
kiepska prace Smile na chwile obecna nic lepszego mi nie wcyhodzi :/




stock:



__________________

R3:Marie

13-06-2009 21:03 Zbanowany_Ridick jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Ridick Dodaj Zbanowany_Ridick do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz rację Tongue Kiepska praca, ale nie jest źle. Od ostatnich Twoich odwiedzin i pracek, które dawałeś zrobiłeś olbrzymi progres. Widać, że śledzisz to co się dzieje w "graficznym" światku lub podążasz omyłkowo Tongue A teraz do rzeczy. Kolory leżą. Za duży w nich chaos. Bo sam chaos na pracy jak najbardziej pasuje do tej kobiety. Za dużo sharpena na twarz. Napis ssie Tongue Ramek nie rób - wyszły z mody wtedy, gdy my je zaczynaliśmy robić Tongue Do harmonii brakuje mi czegos po lewej. W porównaniu z prawą jest ona pusta. I na koniec rada - Pod koniec pracy skopiuj stock, przenieś go na szczyt warstw, zmień krycie na lighten. Ustaw go by układał się z pracą. Wymaż wszystko do około focala, a gdy to zrobisz zmień krycie na normal. Dzięki temu twarz będzie w porządku.

Edit : skąd bierzesz stocki chytry

__________________

By me

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arcikaka: 13-06-2009 22:38.

13-06-2009 22:33 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Zbanowany_Ridick
King


images/avatars/avatar-14539.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 816
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Sokołów Podlaski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem ze zawalilem kolory, a praca to taki eksperyment maly Smile
stocki biore z paczek z http://grafart.org/
Wink

to moze jeszcze moja obecna sygna Smile




stock :



__________________

R3:Marie

13-06-2009 22:44 Zbanowany_Ridick jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Ridick Dodaj Zbanowany_Ridick do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta już mi się nie podoba. C4d nawet fajnie dobrane, ale twarz jak zwykle przekontrastowana. Za blada i za ostra. Napis ssie. Jak już mówiłem ramek nie rób. No i minus za panią - nie podoba mi się i nie lubię jej Tongue


Nowa na walkę. Mi się poodba. Według mnie trzyma klimat.



stock :



__________________

By me
14-06-2009 12:30 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arcikaka, rozumiem że serduszko i kreski są wydrapane na ścianie, więc mogłeś się postarać rzeczywiście je wydrapać Smile bo teraz wyglądają jakby wisiały w powietrzu, w dodatku przed światłem.
Dalej kwestia rogu pomieszczenia, zrobiłeś z niego prostą ścianę tą teksturką i cała perspektywa się kopnęła.
I minimalnie kadr mogłeś dać w lewo, żeby postać znalazła się ładnie na linii trójpodziału, a łezka idealnie w mocnym punkcie Smile

Generalnie jednak rzeczywiście trzyma klimat i za do duży plus Smile

Edit: literówka ^^'

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BlacKate: 14-06-2009 14:52.

14-06-2009 14:51 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki Blackate. Gdyby nie Ty nie spostrzegł bym perspektywy skopanej... I kilku innych błędów, które jeszcze sam wypatrzyłem Big Grin

poprawione :



Co do kompozycji - specjalnie dałem Raymana na prawo, by ukazać łóżko i grę świateł Smile

__________________

By me
14-06-2009 20:37 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ta łezka cienka i czym są te 3 kolory na scianie Big Grin ?

8/10 bo te dwie rzeczy leżą a tak to zepista
cytat:

19:37:58 Arcik (10247670)
chcesz warna za spam?

19:38:02 mam zgłosić?
19:38:03 Ja (5656654)
moge

19:38:17 Arcik (10247670)
co spamujesz w głosowaniu?

19:38:23 Ja (5656654)
i tak nie mam co zrobic bo juz glosowalem

19:39:01 Arcik (10247670)
to się pisze do mnie a nie w temacie

19:39:07 Arcik (10247670)
lub w temacie z dyskusją...

19:39:26 Ja (5656654)
;pp

19:39:38 Ja (5656654)
dobra zgłaszaj a nie mi gg spamuj

19:39:52 Ja (5656654)
albo czekaj

19:39:58 Arcik (10247670)
nie zgłoszę, bo ch*jem nie jestem

19:40:02 ale nie rób tak więcej
19:40:23 Ja (5656654)
zgłosiłem ^-^

...

22:43:20 Ja (5656654)
Wiadomość do Xzar, dnia 14-06-2009 22:42
Nabór Do teamu

ye ye Big Grin jak wam się skończa kandydaci to ja chce Ti mota Big Grin mialem 2 bany w grze i 2 na forum Smile będe dobrym modem Tongue P tylko bez warna pls xD

22:43:42 Arcik (10247670)
Oo

22:44:21 Ja (5656654)
myślisz że mnie przyjmą ^_^?

22:44:34 Arcik (10247670)
jak nie to mają w dziub

22:44:38 Ja (5656654)
xD

22:45:00 Arcik (10247670)
kolory są sercem

22:45:10 Ja (5656654)
o_O

22:45:25 Ja (5656654)
mogłem napisac że jestem tak uczciwy że zgłosiłem własny spam

22:47:36 Ja (5656654)
e no muszą mnie przyjąc

22:48:02 Ja (5656654)
na sotwie jak by na mnie nie głosowali to bym rozdawał warny xD

22:48:12 Arcik (10247670)
Oo

22:48:50 Ja (5656654)
albo bym edytował posty

22:49:52 Ja (5656654)
e ale ja przeczytałem regulamin działu grafika i regulamin sprzedaży moge byc modem nie ^_^?

22:50:32 Arcik (10247670)
tak, skończysz mi truć dupę??

22:50:39 Ja (5656654)
nie

22:50:55 Arcik (10247670)
to dostaniesz bana na gadu, bo mnie denerwujesz :d

22:51:18 Ja (5656654)
a Ty jak mi moda dadzą to dostaniesz za każdego posta warna

22:51:20 papa
22:51:28 Arcik (10247670)
:*

22:51:33 Ja (5656654)
:*


cytat:
Arcik Walczy z Komuną
Rozwaliłeś mnie tym tematem. Grasz w to na co masz ochotę... Naprawdę musisz pytać się w co grać? Nie masz swojego ego? Potrzebujesz kogoś kto by wybierał za Ciebie? Pragniesz komuny ^^ Tongue



cytat:
23:01:08 Arcik (10247670)
W co grać na PC ?? fajny jestem nie ?

23:01:43 Ja (5656654)
Arcik Walczy z Komuną xD

23:01:57 Arcik (10247670)
wk*riwają mnie takie tematy


__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 14-06-2009 23:03.

14-06-2009 22:16 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
damned
Forum Ace


images/avatars/avatar-18375.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 88
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



moja druga (w zyciu ;p) sygnaturka

wiem ze ten drobny druczek jest nie do odczytania lecz o to chodzi

czytalam tutoriale ale te ktore mnie interesuja mowia o jakichs opcjach ktorych nawet nie mam (a raczej polowy nie potrafie odnalesc)

i ponownie prosze o rzucanie we mnie jedynie kurczakiem i ryzem bo dzis nie mialam co jesc Tongue


down: przepraszam jesli poczules sie urazony poprostu nie potrafilam fachowo tej pracy ocenic ....

No ale postaram sie po swojemu
sposob w jaki zrobiles sciane bardzo pasuje do ogolu ,po poprawce tego serduszka rysunki na scianie rowniez pasuja , swiatlo nie pada za ostro?I czym sa te trzy kolory?

a teraz pozwol ze odniose sie do Twojej oceny
to po lewej to jest geass i przepraszam ze tak powiem ale jest bardzo potrzebny bo jest moca tego pana ktory jest po prawej i o tym wsumie jest cale anime i stwierdzilam ze bez geassa Leloucha nie ma ;p kolory to kolor geassa,czern i troche bieli czyli kolory ktore posiada postac
chcialam tez dodac ze dodalam geassa na oku i wydaje mi sie ze gdybym zmniejszyla postac i postawila ja w centrum to nie wygladaloby to dobrze ale zapewne sie myle bo sie nie znam zbytnio Wink
i nie wiem co znaczy ten 'stary styl'


i mogles spojrzec w jakim rodzaju pisze Tongue

__________________

by me Big Grin

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez damned: 15-06-2009 18:50.

14-06-2009 23:28 damned jest offline Szukaj postów użytkownika: damned Dodaj damned do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogłeś chociaż ocenić moją pracę.... ;/ ...

No więc tak : postać kompletnie źle zrobiona. zajmuje pół sygnatury, jeszcze jest w rogu.... Napisy do bani. To coś po lewej nie potrzebne. Cała lewa strona słaba. Światło do bani. Kolory leżą. Po prostu strasznie słabo. Nie dość, że w bardzo starym stylu to jeszcze naprawde słabe. Czytaj tutoriale. Dpmyślam się, że używasz gimpa - to czytaj tuty do gimpa, bo pewnie czytasz do ps-a i Ci nie wychodza pracę.






stock :


__________________

By me
15-06-2009 17:56 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

damned
według mnie wszystko okey Tongue ładnie wtopienie, dobrane tło, napis mało widoczny ale skoro taki zamysł Wink dam 7/10 ^^


Arcikaka
wersja bez napisu lepsza, ogolnie nie mam nic do zarzucenia, jedna z twych nie licznych prac w ktorych nie ma do czego sie przykleić Wink ^^ Big Grin Big Grin 10/10


dobra tak krytykuje i krytykuje a nic nie daje Big Grin
próbowałam dla Mid_nighta sygne zrobić ale nie umiem zmniejszać xD osbiście mi sie efekt nawet podoba.. ale... kiepskie to Big Grin 1/10 i czytaj tuty xDD


render: http://moca.virtual.museum/ho/body&soul.jpg

versja nr1.

versja nr2.


__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kargho: 15-06-2009 18:08.

15-06-2009 18:06 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kiepskie to Big Grin 1/10 czytaj tuty xDD

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 15-06-2009 18:31.

15-06-2009 18:31 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kargo litości? Jak to nie umiesz zmniejszać?? rotfl rotfl rotfl rotfl Nie no sorry... Poza tym pikselioza straszna... Nic tu nie jest dobre.... nawet deszcz.... ta postać na deszczu stoi? Też tak chce umieć....

Oceni ktos jeszcze El Guaje?

__________________

By me
15-06-2009 22:56 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Kargho
Zło w proszku


images/avatars/avatar-25467.jpg

Data rejestracji: 17-08-2007
Postów: 908
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie to ona "wisi" Tongue ulatuje w góre bo ją dusza porywa Pleased znaczy taki był zamysł xD
no nie wiem jak to zrobić by miala odpowiednie rozmiary i była jeszcze widoczna.

__________________

16-06-2009 04:59 Kargho jest offline Strona domowa Kargho Szukaj postów użytkownika: Kargho Dodaj Kargho do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Skaluj Warstwe"? Arcik fajne ale ja Ci czegoś takiego nie zrobie ale według mnie nie napracowałeś się wydaje mi się że to jeden Gradient troche barwienia i to wszystko

Ogólnie Tobie lepiej wychodzi z dziwno minowymi laskami niż z piłkarzami który wsumie też ma smieszna mine Big Grin

6/10 bo ładnie wygląda

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

16-06-2009 09:33 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Khargo, nawet na tle reszty naszych amatorskich prac Twoja wypadła słabiutko Smile
Jest to jedynie wycięta, w dodatku bardzo niechlujnie, postać z tłem wypełnionym gradientem i marnym efektem deszczu. Nie ma głębi, kolory nic nie mówią, światło ktoś zgasił Wink .
Praca zdecydowanie do dokończenia, spróbuj dodać jakieś światło (np ta kulka-dusza mogłaby lśnić), jakieś smugi sugerujące ruch, mgłę/dym/chmury czy jakieś inne punkty odniesienia, dzięki którym będziesz mogła stworzyć głębię, tak, żeby obraz nie był płaski a co za tym idzie nieciekawy Smile
Na sygnaturę to się jednak zupełnie nie nadaje, a przynajmniej ja nie widzę żadnej opcji żeby tak to wykadrować, aby nie stracić uroku i zmieścić w wymiary sygny jednocześnie Tongue
Swoją drogą rewelacyjny stock Wink

Arcikaka, za mdło, za jasno, ten stock jest pełen życia, a Ty go zgasiłeś. Wszystkie emocje związane z tą chwilą uleciały w Twojej wersji. Postać powinna być też chyba bardziej wyróżniona, bo płasko na tym tagu, wszystko jest tak samo ostre/rozmyte i jasne. Czegoś tej pracy brak, zdecydowanie Tongue

To cosik ode mnie, robiona w ramach relaksu w przerwach od nauki do egzaminów ^^' więc pewnie nic rewelacyjnego, chodziło głównie o trening pewnych technik Tongue


stock: http://img361.imageshack.us/img361/5347/35208594.jpg

Edit:
@down Czarny pasek jest wynikiem czystego lenistwa ;D Nie chciało mi się dalej tła dorabiać, a przedłużyć sygnę musiałam żeby kompozycja była zgodnie z zamysłem ^^ Poprawię jak czas znajdę Tongue

@Arcikaka - Nie przekontrastowana, tylko przesycona, ale whatever, nie? Roll Eyes Tongue

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez BlacKate: 16-06-2009 20:47.

16-06-2009 16:33 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

piękna sygna ....taka nietypowa
ładny styl, barwy, napis..ogólnie wszysciutko oprócz tego 1 cm po prawej stronie od brzegu..to bardzo szpeci..moze lepiej by było jakby ten czarny odcinek lekko prześiwitywał czy cos w tym stylu


10/10



ja juz z pare dni nie dawałem więc wrzucam



__________________

16-06-2009 18:34 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Strony (14): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Oceń mnie cz. 7

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH