Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Oceń mnie cz. 7 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (14): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Oceń mnie cz. 7 26 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,31
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Blackate za duży kontrast... Tam nic nie idzie zobaczyć. Napis mi się nie podoba. Światło dobre, ale mogło by być lepsze. Więcej napiszą Ci prawdziwi specjaliści od tego.


Toxin nawet mi się podoba. Ale za bardzo postać zlewa się z tłem... Napis ssie. 5/10



__________________

By me
16-06-2009 20:42 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
damned
Forum Ace


images/avatars/avatar-18375.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 88
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BlacKate podobaja mi sie te ostre kolory Big Grin czarny pasek rzeczywiscie mogl by byc troche przeswitujacy (nie potrafie profesjonalnie tego ujac Big Grin ) jednak nie podoba mi sie ze ten niebieski kolor nachodzi na postac ale nie mozna meic wszystkiego Pleased
7/10

Toxin nie mam sie do czego doczepic jedynie moj gust podpowiada mi ocene 8/10

Arcikaka (bo znowu na mnie nakrzyczysz Frown ) a znowu nie potrafie ocenic
patrzac na to mysle czy oni zyja bo takie kolory ale tu tez nie potrafie wyszukac jakichs nieprawidlowosci lecz mi osobiscie nie podoba sie ta czern w srodku kolo korony

i tu praca ktora robilam z tutkiem! Big Grin


down: nie sa same c4d ;p sa gradienty ,warstwy czarne,rozowe, 'clipping maski' troche mazania pedzlem ;D
btw co to za tut?!:o

down2: BlacKate poprawione Wink i moglas ocenic jak juz zwracasz uwage na to jak napisalam Twoj nick Tongue no i przepraszam Wink

__________________

by me Big Grin

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez damned: 19-06-2009 19:40.

16-06-2009 21:18 damned jest offline Szukaj postów użytkownika: damned Dodaj damned do Listy kontaktów
Otter
Lord


images/avatars/avatar-14625.gif

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 416
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Damned tu już jest lepiej.Musisz dalej robić po tutach.W sumie to same c4d są chyba ^^.Ale "poziom" poszedł w górę ;] 5/10

A tu dówód że nie zawsze warto robić wg. tutka ,bić i gnębić bo jest za co ^_^



__________________




17-06-2009 21:42 Otter jest offline Szukaj postów użytkownika: Otter Dodaj Otter do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmn tło puste, napis to dno zupełne
pracka słaba...2/10

otter czy mozesz powiedziec jak uzyskujesz efekt tych białych kresek które tworzą tak jakby kontur czy cos w tym stylu

we większosci swoich prac wykorzystujesz ten efekt i bradzo fajnie to wyglada

__________________

18-06-2009 12:24 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Otter, a mnie nawet zaciekawiła ta praca, bo jest INNA Smile Niestety za jasno, przejaskrawione, za dużo bieli i w tle rzeczywiście czegoś brak. Napis bardzo słaby, przede wszystkim niewtopiony, mogłeś pokusić się o wygrawerowanie go na broni, choć ciężko by było, bo jej powierzchnia jest nierównomierna. Ale za to jakie wyzwanie! Wink

damned, jeśli wymagasz od innych zwracania uwagi na rodzaj, w którym piszesz, zwróć też uwagę na nicki ludzi, którym odpisujesz Wink bo ja nie znam żadnej BlackKate, która by się tu wypowiadała Roll Eyes Tongue

Moja nowa praca, do Waszej wnikliwej oceny:

stock: http://img95.imageshack.us/img95/593/ska...dpicshp0704.jpg
19-06-2009 13:51 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Blackate niezły pomysł by zrobić zygzak dookoła ręki. Fajnie to wygląda. Ale ta poświata dookoła skatera psuje wszystko. Zgubiłaś światło ściemniając wszystko oprócz dołu... Strasznie to wygląda. Tak samo jak C4d na tyle deski. Kompletnie nie pasuje. Można by tam jakieś światełka dać... Ramke wywal.

Chciałbym by ktoś jeszcze ocenił laya.



Pod wzgedem czy jest miły dla oka itp. Jeszcze będę nad nim pracował. To tylko szkic. Ale kolorów nie zmienię.

I nowe w 3 wersjach :







__________________

By me
19-06-2009 21:57 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj Arci, bardzo bym chciała rzetelnie ocenić, ale ja ni huhu na lay'ach się nie znam Big Grin Tak więc podam jedynie moje subiektywne odczucia:
- stopka - jest? będzie? póki co straszna Tongue
- top - napis nie podoba mi się, ten koleś z lewej w słabej jakości
- pasek pod top - sprawia wrażenie wypukłego i tym samym nie pasuje zupełnie do reszty
- czcionka dziwna
- kolory stonowane, nie męczą, ale też nie zachęcają
- proporcje między polami też jakieś nie teges, do tego chyba coś nierówno jest na połączeniu między body, stopką i panelem bocznym

(nie wiem czy nie pomieszałam czegoś w terminologii, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiesz Big Grin )

Sygny:
Obraziłam się ostatnio na nie Big Grin Ale te nawet mi się podobają, tylko znów, kompozycja. Piłkarz powinien być bardziej z lewej, bo teraz uwaga skupia się na jego brodzie, a powinna na wyrazie twarzy. Napis wyjątkowo nie wyszedł. Kolor z lewej za bardzo się odcina Smile

Edit: literówki Roll Eyes

Edit2:
No dobra, dam coś do oceny Baby

stock: http://img208.imageshack.us/img208/3354/19992361.jpg
tekstura: http://img208.imageshack.us/img208/2136/...1bylove1008.jpg

Edit3:
Hyhy, no true z tą teksturą Big Grin A co do stock'a, pochodzi z paczki udostępnionej przez kogoś, nie zastanawiałam się nad prawami, uznałam, że można wykorzystać. Za to na wykorzystanie teksturki zgodę dostałam, bo to akurat objęte prawem autorskim jest Tongue

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez BlacKate: 20-06-2009 12:46.

20-06-2009 11:40 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najpierw lay Tongue

Stopka będzie zupełnie inna. Ma tam być stadion, kibice etc. Top został uznany przez innych jako fantastyczny (może przesadziłem) a to, ze Raul wydaje Ci się w słabszej jakości to coś u Ciebie z monitorem Tongue Bo tak nie jest. Napis faktycznie taki sobie, ale chyba go wcale nie będzie. Pasek pod top to tylko na razie by oddzielić top od reszty. Będzie tam zwykły pasek, bez zaokrąglonych boków z kolorami, które się odróżniają od reszty. Planuje wkomponować w pracę jeszcze kolor niebieski. Czcionka impact używana na stronie. Najbardziej mi odpowiada. Jak mówiłem wprowadzę jeszcze jeden kolor, ale to nie będzie miało dużo różnicy. Kolorami wzorowałem się na skinie future z stronki realmadrid.pl. Proporcje są dobre, ale faktycznie prawy panel delikatnie wchodzi na stopke, co sam wczoraj dopiero zauważyłem. A nikt z dobrych ludzi mi tego nie wytknął.

Co do sygny - taki stock ;/. Nie miałem co za bardzo z nim zrobic a musiałem skupić się na lewej stronie by zamaskować napis. W topie lepiej mi to wyszło, ale tu nie chciałem by wszystko było ciemne Big Grin

Edit: Ocena pracki. No cóż. Po pierwsze kontrast bije po oczach za mocno. W dodatku to pierwsze to nie stock tylko tyle co textura. Stock dziwny, zastanawiałbym się czy ma prawa autorskie. Kolory jakoś mi nie podchodzą tak samo jak kompozycja. Napis za bardzo się wyróżnia, chyba że taki był cel.

__________________

By me

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arcikaka: 20-06-2009 12:17.

20-06-2009 12:15 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
damned
Forum Ace


images/avatars/avatar-18375.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 88
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BlacKate ( tym razem sie nie pomylilam Big Grin ) patrzac na sygne nie wiem na co spojrzec ;p wiele sie na niej dzieje , za wiele ( nie wiem jak to inaczej ujac) i myslalam ze ta kobieta to jakas czarodziejka z ksiezyca czy Power Rangers Big Grin (moze wynik nie wyspania), za jasno jest po srodku


Arcikaka u Ciebie w sumie na sygnie tez jest za jasno w pewnym punkcie po lewej stronie sygny ,bez napisu najlepiej

__________________

by me Big Grin

20-06-2009 14:52 damned jest offline Szukaj postów użytkownika: damned Dodaj damned do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Chyba moja best ;/

__________________

By me
20-06-2009 19:25 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
damned
Forum Ace


images/avatars/avatar-18375.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 88
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pokazesz stock?


a tu dwie moje prace:


1.


2.
a
b

dla wiadomosci druga robiona z tutkiem Wink

down:
"Ramek nie robi się od jakiegoś czasu " nie chce byc niemila ale gdzie jest tak napisane?
i gdzie moge znalesc nowsze tutoriale?korzystam z tutkow z gimpuj.info i druga praca jest robiona wedlug tutka z kwietnia tego roku
i chcialam jeszcze zauwazyc ze tlo jak i postac sa z tej samej gry Wink wiec najwyrazniej kolorystyka calej gry jest zla ;p

__________________

by me Big Grin

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez damned: 22-06-2009 12:13.

20-06-2009 23:05 damned jest offline Szukaj postów użytkownika: damned Dodaj damned do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arcikaka, daj stock'a! (stock'i? chytry ) Praca owszem ładna (choć może troszkę za żółta panna na twarzy jest), ale zaskocz nas i daj stock'a! Big Grin

damned, przyglądałam się już wcześniej Twojej sygnaturce. Kompozycja w porządku, ale poza tym nie zachwyca Frown Puste tło, te zawijasy z lewej w ogóle nie pasują tak samo zresztą jak te z prawej ^^' Napisik też słaby, ale z tym wszyscy mamy problemy Wink Lepiej umieszczać je bliżej renderów/postaci ze stocków. Ramka zupełnie zbędna moim zdaniem Smile
Druga dużo lepsza, całkiem fajnie wszystko się skomponowało Smile Napis ciekawszy w wersji 'b' ale 'a' ogólnie bardziej mi podchodzi Smile

I ode mnie coś, a jakże Wink

stock: http://img241.imageshack.us/img241/32/chrisbrown.jpg

Starałam się w szczególności zamaskować niską jakość stock'a i nie zgubić tym razem światła. Mam nadzieję, że się udało, ale tylko inni mogą to ocenić ^^ Więc do dzieła Tongue

@down
Jak zwykle napisałeś nie o tym, o co Cię poproszono Pleased Dla sprostowania, to nie c4d, tylko fraktal w kilku odsłonach, modyfikowany na wiele sposobów, ze zmienioną perspektywą, smużony itd.
Wybacz, że nie posłucham się Ciebie, ale nie będę się ograniczać co do formatu, gdyż mam zamiar doskonalić póki co techniki, bo na super wizje artystyczne przyjdzie jeszcze czas, zwłaszcza dla kogoś takiego jak jak, kto zrobił w sumie może 80 prac jak na razie Roll Eyes
Szkoda tylko, że mało kto tu zwraca uwagę na technikę i pomaga w rozwijaniu umiejętności. Miały być rzeczowe komentarze, coraz mniej takich tu niestety... i nie wnikam, co jest przyczyną, mam tylko nadzieję, że może kiedyś się to zmieni...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BlacKate: 21-06-2009 14:54.

20-06-2009 23:26 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Damned - 1 pracy nie skomentuję, bo nie ma praktycznie czego ;/ Nie rób ramek, ani napisów. Ramek nie robi się od jakiegoś czasu a napisy to sztuka i nawet najlepsi ich nie robią by nie zepsuć pracy. Druga praca też niczego specjalnego nie prezentuje... kolory nie pasują, te brushe jasne czy tam C4d na wierzchu kompletnie nie pasują. Cóż poczytaj nowsze tutoriale....


Blackate. Osobiście nie lubię takich prac, gdzie robi się wrażenie ruchu... I tobie to nie wyszło... To C4d wygląda strasznie sztucznie... Nie pasuje mi. By umiejętnie dobrać C4d trzeba się postarać. Może wróć do sygnaturek....


A tu macie 4 stocki. Było ich więcej, ale całością dzielić sie nie będę...

http://img194.imageshack.us/img194/2723/...ockubplanet.jpg
http://img193.imageshack.us/img193/3589/...ockubplanet.jpg
http://img197.imageshack.us/img197/4510/...ockubplanet.png

i najważniejszy, słitaśny stockuś Big Grin

http://img8.imageshack.us/img8/2900/stockdemi.png

@up. Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi ale napiszę Ci to co chciałaś....

Światło ok, ale mogło być lepsze. Ale światło to trudna rzecz do zrobienia. Co do jakości Stocka.... Przecież wcale nie jest zły. Nie ma pikselozy czy cos w tym stylu.
Fractale czy C4d - z tym i z tym można uzyskać podobny efekt. Jak chcesz to powiem coś więcej. Fractal wychodzi z kieszeni (?) - kompletnie to nie pasuje. Jest go za dużo na dole po prawej. W dodatku w kilku miejscach został za ostro wymazany i się urywa. Kolorystycznie mi nie pasi. Całość nie powala - wygląda jak by było ściemnione. Co do światła jeszcze. Pod jego lewym ramieniem można by zrobic lepszy efekt, jak by np. słońce zachodziło za budynek dając poważne oślepienie. Dodatkowo niebo mogło by być pomarańczowe.... To chyba na tyle.

Edit Big Grin 80 pracek? Więc większość wrzucasz na gimpuj? Bo na graf arcie (specjalnie tak napisałem) tak sporo ich nie jest. I tak dużo. Ja robię dłużej a mam ich koło 90 -100 góra. Osobiście dostałem info wczoraj, ze nie sprawdzam się w tagach i postanowiłem, że może przerzucę się na coś większego. Laye mnie kręcą, ale nie jara mnie to aż tak jak babranie w 300x 300 Big Grin I tak wydaje mi się, że za szybko przerzuciłaś się na takie prace... I nie widzę tu doskonalenia techniki, chyba, ze chodzi o światło ?.

EDIT 18882920817290018293291834.... i 2.



__________________

By me

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Arcikaka: 21-06-2009 19:54.

21-06-2009 13:55 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Otter
Lord


images/avatars/avatar-14625.gif

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 416
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem że trza to ocenić ;p
No to tak : Poziom schodzi od lewej do prawej ^^.Mi się wydaje czy lewe ramię tego ziomka prześwituje ? Z prawej nie wiadomo skąd zrobiła się dziura O_o.Widze na nim jakieś fioletowe kreski no i chyba brązowe.Światło dobrze zrobione.Tło dobrze zrobione ,no oprócz tej dziury bo jest "za mało" chaotyczna jak na dziure , 6/10.
Podaj stocki.

cytat:
Mid_Night
19:01:24
możesz napisać tam w temacie w edecji, że BlacKate została ostatnim filarem grafiki BW, jak ona odejdzie, to koniec z tym działem
19:01:40
bo Arcik już wykasował to z listy zakładek


__________________




Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Otter: 23-06-2009 19:03.

23-06-2009 18:52 Otter jest offline Szukaj postów użytkownika: Otter Dodaj Otter do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Acrivec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czas na długi post...


Arcik, ta mgła mnie irytuje, psuje efekt...Swiatło jest przed nim, więc co robi kula za nim? ;] ona tylko sobie świeci i nic więcej? cieni oświetlenia nic? Przy oknie dobry efekt, usunąć tą mgłę, konkretnie widzę że to C4D, zwiększyć kontrast, ramka... + napisy, Ty się prosisz o RIP'a!

Black@1

Tożto wklejenie C4D (lub samodzielna zabawa w tworzenie - w co nie wierzę) + gumka ^^ nie ma co komentować, pomysł z przejściem tego czegość przez kieszeń był dobry, ale w tym miejscu trzeba było to trochę przyciemnić, słońce jest za nim, gdyby przysłona była ustawiona na większe rozchylenie ta postać byłaby CAŁA czarna ^^ tzn. już jest czarna ale byłaby bardziej. xDD

Damned
@1 - Pomysł z brushem znakomity, render był trudny, dobrze umiejscowiony, kolorystyka etc dobrze, lecz jedno, to tło jest PUSTE.
@2a Praca BARDZO mi się podoba, gra kolorów wspaniałą, C4D doskonale umiejscowione, lecz napis.... którego komentować nie będę leży. ...skomentowałem... nvm
@3b - gorsza, ale napis odrobinę lepszy.

Arcik @2

4 stocki?
na pierwszy rzut oka widzę jeden + grę świateł, ale to zaczy że zostały perfekcyjnie
Lecz po dłuższej chwili... widzę 2 stocki, tło, oraz kobietę.
Kobieta wyróżnia się z tła TRAGICZNIE, co to za ciemna poświata wokół niej? chytry dziura umysłowa zagina światło? ^^ do poprawki, jak zwykle napis, ale to Twój wybór, więcej nie będe komentować, ramki nei ma i dobrze, w tym przypadku kompletnie nie powinno jej być.
Kolorystyka dobrze dobrana, lecz dobrze byłoby zrobić aby wszystkie kolory oprócz czerwonych rekawiczek miały mniejsze nascycenie barw, a rękawiczki w 150% nasycenia.
Praca cieszy oko ^^

Black@2

Praca fajna, naprawdę koncepcja mnei zaskoczyła że coś takiego w ogóle zrobisz Oo Takie prace są bardzo trudne do zrobienia, robią je profesjonaliści,Kolorystyka dobrze stonowana, światło, właśnie, światło = kontrast, kontrast = światło, jak ta pani może byc tak wykontrastowana do 2 kolorów bez przejść, a reszta pracy ma normalne przejścia? chytry dziwne połączenie, albo całą taka, albo cała nie taka, to co oplata jej rękę, powinno na dole być JASNE bo z góry widać że jest na to cos nałożone/zmniejszone krycie... chytry praca nadająca się do Twojej sygny ^^


Arcik@3
#1, Lay oceniałęm na gg, napis popraw, lub usuń logo i wstaw tam tą pasję (Bo Najważniejsza Jest Pasja - dla tych którzy nie zrozumieli)
Czarno białe, hę? nienienienienie piłka kojarzy się z zieloną trawą, blaskiem reflektorów, czarno-białą piłką i jakże kolorowymi strojami ^^

#2
$1 TO jest TWOJA NAJLEPSZA PRACA! nauka pen toola widać wykazała się na tej pracy ;] dobrze wykorzystałeś też C4D, bo widzę je po lewej stronie rpacy, całą praca wydaje się napełniona, nasycona, kolorystyka i światło są perfekcyjnie, z przyjemnością stawiam tej pracy 10/10.
$2 j/w
$3 j/w

Black @3

Koncepcja dobra, lecz wykonanie gorsze, C4D powinno być bardziej wtopione, światło prawidłowe, pentool wokół ręki bardzo dobry pomysł, lecz ten 2, zjeżdżający na dół, PSUJE prace Frown powinno być C4D ustawione na inny tryb warstwy, bardziej przeźroczysty, i ewentualnie zduplikowana warstwa.


Otter

CZEMU NAPIS JEST DO GÓRY NOGAMI? O_o, za często używasz rozmycia na lighten a potem sharpena, to jest dobre, ale w bardzo małym % prac.. zwyczajnie się przejada w dodatku po pewnym czasie, znów za biało, oczy bolą, do poprawy jest praktycznie cała praca

Damned @2

Myślałem że to pracka Arcika.. Oo... dobrze że spojrzałem na autora posta, pracka bardzo dobra, lecz jedno się rzuca w usta - K-O-N-T-R-A-S-T



No to teraz po krótkiej przerwie.
Oczekuję krytyki, a nie ocenienia w 1 zdaniu i wstawieniu następnej pracy, która była robiona 5 minut.

http://img2.vpx.pl/up/20090623/diablotrade_by_mid_night.png
+



EDIT: Przegoniliście mnie stąd :F bb

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Acrivec: 04-07-2009 01:06.

25-06-2009 01:39 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Otter
Lord


images/avatars/avatar-14625.gif

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 416
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okii to zaczniemy od loga.Praca wygląda fajnie.Pomysł mi się podoba.Światło jest dobrze zrobione.Ale ten smugde (dobrze mówie ? ) -_-. Rzuca się w oczy i ma błędy.Uznajmy że za barbarzyńcą coś wybuchło ^^ to jeszcze ujdzie.Ale przy Diablo...z lewej jest jaaaasno (i lekko widać jakąś pionową kreskę) aż do przesady co przykuwa uwagę a z prawej jest czerwono O_o i widać źle wysmużony pazurek.Temu "magowi" naglę z rekawa wychodzi jakieś C4D (chyba).Na prawo od głowy ma coś w rodzaju czworokąta który do połowy jest zielonawy a potem niebieski.Do okoła tego czegoś co on trzyma w ręce jest biało,nad tym czarno nagle bach "pionowa krecha" i niebiesko...
Dobra praca ale do poprawienia. 5/10

A sygna : Wszystko ładnie pięknie ;] To światło troche mi daje po oczach ale to pewnie dlatego że się nie wyspałem.Tylko że z tego światło wychodzi kawałek kamienia.Kontrast dobry.Napis mało widoczny ale tak właśnie powinno być.
9/10

No to paradę szjasu czas zacząć :


Edit : Mid napis jest do góry nogami bo pistolet jest do góry nogami ^^

__________________




Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Otter: 25-06-2009 09:36.

25-06-2009 09:35 Otter jest offline Szukaj postów użytkownika: Otter Dodaj Otter do Listy kontaktów
sRe_CreW!
Lord


images/avatars/avatar-15845.png

Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 277
Klan: Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: masz to zioło ? *_*

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

otter: fajny napis... i w sumie to tyleSmile 8/10Wink

teraz ja;D początkujacy jestemSmile




__________________
R9: Drakoulis - Come Back

26-06-2009 20:04 sRe_CreW! jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe_CreW! Dodaj sRe_CreW! do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sRe_CreW! ten termat posiada w pierwszym poście regulamin. Nawet w tytule tematu jest informacja aby przeczytać pierwszy post. Ty tego nie zrobiłeś co generuje spam czyli +1 dla Ciebie

__________________

26-06-2009 22:26 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I teraz nie wiem którą pracę ocenić, bo warn za spam poszedł ale post wisi ;s

Ok, po kolei:

Mid_Night
Sygnatura przyjemna dla oka, ale Tongue
Światełko - dałeś spore za nim, czyli jak sam na innej pracy zauważyłeś, przód powinien być ostro przyciemniony. Dodatkowo koledze świeci jeszcze coś prosto w buźkę (tak latarką po oczach? no wiesz?! Big Grin ) ale nic poza twarzą nie jest ani troszkę rozjaśnione. Dalej: świeci na niego również z lewej jak i prawej, tylko nie wiem skąd Big Grin Bo jeśli spod połów płaszcza, to np. niektóre miejsca na lewej ręce rendera powinny być ocienione, a tak nie jest. Itd Tongue
Głębia - całkiem przyjemna w tle, ale render się w tym nie odnalazł, chyba powinien być bardziej wtopiony. I miejscami przekontrastowane i za ostre.
Za to kocham ten napis Big Grin Tylko ciut 'Night' mało widoczne, ale ogółem bomba.
Ogólnie najs, ale pracować dalej nad sobą trzeba Smile

Logo duuuże Big Grin Ale chyba tylko tym wrażenie na mnie robi Tongue
Żadnej postaci nie wtopiłeś Frown i przez to wszystko inne traci. Ładny smuż w tle, ciekawe przejścia, choć kolory się kłócą miejscami, fajny pył, ale jakieś to nieposkładane. Chaos niekontrolowany niestety Wink
Napis ładnie się wkomponował, ale sam też szału nie robi.

Otter
Fajny ten styl, zdradź jak to robisz w końcu! ^^ Tylko może faktycznie warto poszukać czegoś nowego i poszerzyć umiejętności? chytry
Pusto po bokach, światło dziwne, ze wszystkich stron, ale render tylko z jednej oświetlony. No i za jasno, bolą oczęta Wink Świetny pomysł na napis i za to duży plus Smile (zwłaszcza, że jest 'Black' Big Grin )

sRe_CreW!
Co rozumiesz pod pojęciem początkujący? chytry
Praca schludna, ale błagam, nie rób tła z rendera Big Grin Kolory trochę mdłe, jakby rozmyte i rozjaśnione, napis nijak się mający formą i treścią do obrazu, postać do tego wisi w powietrzu, a aż prosi się o jakieś podłoże plus cień ustawieniem stópek Wink
Ćwicz dalej, jak nie masz problemu z angielskim i chciałbyś namiary na jakieś strony z tutami to pisz do mnie na PW, chętnie pomogę Smile

martinsss, popraw tą literówkę Tongue

Edit:
aaa, no i pracka xD generalnie w 500x200 robiona, zmniejszyłam na potrzeby forum, choć straciła na tym trochę, ale wolę nie ryzykować warnem O.o Tongue jakby ktoś chciał większą zobaczyć to ścigać na pw ^^

render z planetrenders, nie chce mi się szukać ani uploadować Tongue

@Arcik
nick dawać muszę i będę, a ramka ma być i koniec Tongue i że coś Ci 'nie pochodzi' to wiesz ;s chytry
a co do abstraktów: sam mi je zabroniłeś robić rotfl rotfl rotfl zdecyduj się Baby

Edit:
Arcik, na litość boską, Ty się nigdzie nie wynoś, tylko złap trochę dystansu do siebie i innych. Chcę podpisywać i będę, pokazuję prace na różnych forach, ostatnio też na zagranicznych, wolę zadbać o swoje prawa i uchronić się przed ripem. Poza tym nie nauczę się robić napisów jeśli ich robić nie będę, to chyba oczywiste Tongue
Ramka i napis w dodatku to sprawa indywidualna, jedni polecają zawsze je dawać, inni wręcz odradzają. Za modą też się nie utrafi, teraz u nas ramek niby się nie daje, ale pójdziesz gdzieś indziej i zaczną kręcić nosem, że ich nie ma.
Z abstraktu zażartowałam, wiem, że słowo pisane nigdy nie odda tak żartu jak konwersacja na żywo, ale nie dajmy się zwariować.
I nie wygłupiaj się z fochami, że odchodzisz, chyba że pokazujesz tu swoje prace tylko by podbudować swoje ego, wtedy śmiało, zmykaj. Bo ja np wolę tu zostać i się udzielać, czasem rzadziej, czasem częściej, ale nie robię tego tylko dla siebie, nie chodzi mi jedynie o ocenę moich prac i rozwijanie tylko moich umiejętności, chcę pomagać początkującym, doradzać, jeśli ktoś rady potrzebuje, a nie jechać z góry na dół i zdusić zapał w dopiero co zaczynających z grafiką ludziach. Ze mną tak było i bardzo ciężko było przełknąć rozgoryczenie i mimo to coś tam skrobać w wolnych chwilach (co chyba się opłaciło). Pojęcia nie macie jak niektóre suche komentarze potrafią zdeprymować i zaboleć... Frown
Pokory trochę Arci i dystansu, przecież choć ciężko się czasem dogadać, to jednak warto próbować... Wink

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez BlacKate: 28-06-2009 13:26.

27-06-2009 21:01 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dawno mnie nie było to jedziem:

Mid_Night - logo ssie na maksa. Rendery słabo wtiopione i zbyt ciemne w porównaniu z tłem co powoduje iż oglądając je widzę tło + ciemne plamy... Nie ma tu mowy o perspektywie, to dlaczego paladyn (ten po prawej, nie mogę rozpoznać) jest dużo niższy od barbarzyńcy? napis jak to napis.... Mógłby być lepszy. No i przede wszystkim - to ma być do forum o diablo - gdzie tu masz tematykę diablo oprócz renderów? Bo tło porównałbym do czegoś zupełnie innego = klimatu brak. BTW - słabe światło Tongue

sygnatura - pierwsze co mi się rzuca w oczy to RAMKA, której być tu nie powinno. Druga rzecz to sharpen, którego jest zdecydowanie za dużo po bokach, za mało na środku. Światło kuleje - tu wszystko napisała Blackate. Napis fuj ;/ ta cmka nie pasuje tam.... natomiast duży plus za kamienie, któr nie dość, że efektywnie wyglądają, to posiadają jeszcze dobry układ światła, którego brakuje na renderze. Dawno temu robiłem coś z tą pracę. Chyba było lepsze Tongue :*
BTW mógłbyś spróbować zrobić taga kosmicznego. takie głazy, jakaś planetka, gwiazdy, słoneczko. Chyba byś się sprawdził w tym Smile

A dużo gadasz o świetle a sam nie stosujesz się do tego. Nieładnie.

Otter - napis mnie roznosi! Jest boski, słitaśny i w ogóle. Chce wiedzieć jak go zrobiłeś!!!!!!!!!!! Ale schodzimy na ziemie. Niebo w tle? Nie pasuje mi to ;/ Spodziewałbym się ognia, lawy itd. Nie potrzebnie znów poszedłeś w te klimaty z świeceniem. Co za dużo to nie zdrowo. I chce zobaczyć stocka/rendera. Najlepiej na gadu.

Blackate - ramka chyba nie potrzebna. napis za bardzo nie widoczny... trudno mi było odnaleźć to Night. I nie musisz chyba wszędzie dawać swojego nicku. Render mi nie pasuje... Światło fajnie świeci, ale chyba troszkę nie realistycznie pada na render. I to przejście w cień totalnie mi nie podchodzi. Natomiast samo C4d mi się podoba. Umiejscowienie, kolor itd. Może wywalić render, popracować nad światłem i zrobić abstract?

Według mnie pracki nie musza być podpisane... Bo kto to zripuje? jakiś koleś z tego forum? A jak z innego forum graficznego mi ktoś coś zripuje to będę dumny Big Grin
Gdzie ja zabraniałem robić abstractów? Mówiłem by lepiej trzymać sie jednej rzeczy i ją doskonalić. od kiedy abstracty nie uchodzą za tagi?

Widać mój post znów był błędem... Chyba się na serio stąd wyniosę...


Zrobione już wczoraj, ale....



i...


to jest chyba pierwsza praca, która z każdym dniem coraz bardziej mi się podoba...


EDIt: dodanie co nieco.


EDIT2. ja już tutaj czegoś nie rozumiem.... Najpierw źle oceniam, potem jestem jakimś wielkim niby czymś... Zaczynam się gubić. Dystans do siebie i do innych? Oceniam według siebie jak widzę i dodaję trochę tego czego sie nauczyłem na innych forach. nie tylko uczymy się robić nowe prace, ale i uczymy się komentować. Wracając do napisu - najlepsi graficy nie podpisują. Dlaczego? Bo na forach graficznych są takie działy jak "riperom nie". A, że praktycznie komunikacja między forami jest tak duża, że w kilka godzin idzie załatwić bana kolesiowi. i nie widzę przeszkód by można było to samo zrobić tutaj. Wystarczyło by chyba tylko zgłosić do martinsssa. Dodatkowo powiem, że niektóre podpisy dają klimat. Jakiś napis night, music, love czy coś może dodać charakteru. Ale podpisywanie pracy raczej mija się z celem. Bo i tak jak ktoś się uprze to zabierze. Kiedyś podpisywałem prace, ale wtedy gdy robiłem komuś w ramach reklamy. Teraz robię tylko dla siebie.
Co do ramki. Napisałem, ze nie pasuje. Rzadko kiedy pasuje. To naprawdę sprawa indywidualna ale robimy pracę nie tylko dla siebie wizualnie. Ma innym też się podobać.
Co do abstracta - chyle czoła. ostatnio nie było między nami za dobrze i znów myślałem, że coś do mnie masz.
Chcę odejść dlatego, że wciąż coś do mnie masz, a ja nie moge zrozumieć co. Też chcę pomagać innym. Miło jest widzieć, ze ktoś Cię słucha i robi postępy, ale nie dajmy się zwariować. Ja, Ty czy Mid to czyste amatorstwo. A ten cały dział tutaj to raczej na pokaz nieprawdaż? By się pochwalić swoimi pracami lub coś dla kogoś zrobić.
Nie masz nawet pojęcia jak się ździwiłem, gdy stąd poszedłem na forum graficzne a tam pojechali mnie od amatora, mimo, ze 2 lata robiłem już pracki. Powód - nie miałem jak tu się rozwijać. Teraz widzę, że robię postępy - dzięki komentarzom na różnych forach. Ale i tak daleko mi do chociaż moda w tych sprawach.

Nie wiem czy napisałem wszystko. Pewnie nie Big Grin

PS. zakochałem się w swojej pracy pierwszy raz Big Grin

__________________

By me

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Arcikaka: 28-06-2009 18:30.

27-06-2009 23:27 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arcikaka, druga zdecydowanie lepsza.
W pierwszej coś nie gra z kontrastem tych kolorowych pasków w tle chyba, napis nietypowy, ale jakoś nie pasuje do końca, pentool(?) przy mikrofonie ni z gruszki ni z pietruszki ;D i kompozycja nieodpowiednia, oczy dziewczyny wypadły za wysoko i za bardzo w lewo Smile

Druga jest śliczna, ale trochę za pusta. Clipping maski ładnie się nawet wkomponowały, ale nie czuć tak jakoś klimatu, może jakieś świetliki czy inne ozdóbki? Smile Napis tu też słaby, taki zwykły, za zwykły jak do tego taga Tongue

Edit:
Nowa:

stock: http://img5.imageshack.us/img5/2899/40771335.jpg
render: http://img217.imageshack.us/img217/4757/...soldiercopy.png
Wiem już, że napis mało czytelny, proszę o wszelkie komentarze, rady, uwagi Smile

@down
zagraniczne, conditor'a, jak chcesz linka to pisz na pw Tongue

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez BlacKate: 16-07-2009 14:50.

08-07-2009 22:36 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Zbanowany_Ridick
King


images/avatars/avatar-14539.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 816
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Sokołów Podlaski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@ Arcik
1. Na pierwszy rzut oka bardzo ladna. Po chwili w oczy rzucaja sie
pewne niedopatrzenia. Ta kreske (pentoolowa) ktora przechodzi
przez ta pania - mogles sobie odpuscic. To cos przy mikrofonie - do wywalenia.
Reszta moze byc...
2. Bajka. Podoba mi sie wszystko, no prawie wszystko...
To czarne cos na lewym skrzydle (kreski) do wywalenia.
Napis moze bys. Szczegolnie podoba mi sie efekt
odpryskow ze skrzydla Smile

Za obie masz 8/10



@Kate
Dobrze wykorzystany stock na tlo. Postac dobrze wtopiona.
Calosc wyglada jakby byla caloscia od poczatku a nie polaczenie stock+rend.
Kolory...srednie
Napis...nieczytelny, ssie.
Tagi na ktorych jest sama twarz, rzadko wygladaja fajnie Smile
Najlatwiej jest robic takie w ktorych jest postac, badz jej czesc Smile
Ode mnie 6/10
PS. na jaki sotw ( jakie forum) robilas ta prace?

__________________

R3:Marie

16-07-2009 13:43 Zbanowany_Ridick jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbanowany_Ridick Dodaj Zbanowany_Ridick do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak pisze Zbanowany. Dobrze wykorzystany stock na tło. Z kolei render dobrze wtopiony ale mogło by być lepiej bo wygląda trochę jakby wisiał w powietrzu. Napisu nie komentuję, bo po co Wink Zbanowany mnie wyręczył.
Ale doczepie sie do okularów. Aż proszą się by coś tam zmajstrować. wkleić coś innego, jakiś wybuch jądrowy czy coś Smile

__________________

By me
16-07-2009 18:52 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
damned
Forum Ace


images/avatars/avatar-18375.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 88
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cos czuje ze dostane po glowie za ta prace ale prosilabym o ocene/pomoc poniewaz czuje ze czegos jej brakuje (pewnie wedlug Was wszystkiego Tongue ) jednak nie wiem czego :|
no i przy okazji temat rozruszam
jesli ktos ma slabe serce to prosze nie patrzec Big Grin




EditRed Face czywiscie sie pospieszylam i nie ocenilam rpacy ale specjalnie zerwalam sie z lozka bo mi sie przypomnialo Big Grin
BlacKate zgadzam sie z tym iz "Calosc wyglada jakby byla caloscia od poczatku a nie polaczenie stock+rend."
kolory ok coz wiecej dodac? Jedynie bym mogla powtorzyc slowa poprzednikow

__________________

by me Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez damned: 23-07-2009 02:21.

23-07-2009 00:10 damned jest offline Szukaj postów użytkownika: damned Dodaj damned do Listy kontaktów
Faraonn82
Newbie


Data rejestracji: 23-07-2009
Postów: 3
Kraina: Moria III

hej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poprosil bym grafike z nickiem faraon82
23-07-2009 12:32 Faraonn82 jest offline Szukaj postów użytkownika: Faraonn82 Dodaj Faraonn82 do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

RE: hej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Faraonn82 napisał(a)
poprosil bym grafike z nickiem faraon82


warn za spam.

__________________

23-07-2009 23:03 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
BlacKate
Double Ace


Data rejestracji: 08-02-2007
Postów: 106
Klan: Toreadors
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: The darkest side of the Evil...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki wszystkim za ocenę, czekam aż sami coś pokażecie, bo niedługo chyba posądzona zostanę o spam w tym temacie Roll Eyes

damned, coś się nam ludzie powynosili z działu albo już ich takie lenistwo dopadło, że podzielić się uwagami nie chcą ;s
Twoja praca w moim odczuciu ma w sobie duży potencjał. Zupełnie jednak nie grają kolory i to na pierwszy rzut oka zniechęca. Jakby tło było inne, mniej odcinające się, no w każdym razie nie zielone Big Grin to Ci powiem że całkiem całkiem. Fajna kompozycja, ślad po ruchu ostrza, krew... Mniam Big Grin Brakuje wtopienia, ale to poniekąd wina tła ;p Ja bym też dodała ramkę, choćby taką 1px, ale jak już zgodnie wszyscy ustaliliśmy, to kwestia gustu Wink

Pracuj dalej, przeglądaj dużo plików .psd/.xcf i obserwuj wnikliwie prace innych/fotografie/otoczenie, to bardzo pomaga Smile

A, i techniczna uwaga, to 'rozcięcie' kompletnie straciło na wartości, bo chyba plik źle zapisałaś. Widzę, że w .png, ale może nie odhaczyłaś zapisywania kolorów tła? Bo bez tych kwadracików z płótna byłoby o wiele ciekawiej Smile (Edit: hm, chociaż tak jak patrzę to chyba chciałaś, żeby były? bo krew też tam widzę, no sama już nie wiem xD ale lepiej by było moim zdaniem jakby w miejscu rozcięcia zostawić 'blanka', ew. tylko te brzegi tak jak są umazane krwią i nic więcej Big Grin )

To aby reanimacja tematu nie ustała dam nową, robioną na bitwę, z narzuconego z góry, hardcorowego stock'a xD (przynajmniej dla mnie był, ba! jest, mega trudny) dlatego wszelkie komentarze baaardzo mile widziane, aby na przyszłość można było już robić coś lepszego Wink

v1


v2


stock:
http://www.unitednow.com/projects/images/10_3.jpg

Edit 2 i 3: literówki Evil

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez BlacKate: 26-07-2009 11:29.

26-07-2009 11:18 BlacKate jest offline Szukaj postów użytkownika: BlacKate Dodaj BlacKate do Listy kontaktów
Otter
Lord


images/avatars/avatar-14625.gif

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 416
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BlackKate hah poznaje GIMP Power i jego drganie przy smugde Pleased
Musze przyznac ze jak na tego stocka to wyszlo bardzo dobrze ;]
Jednak skoro skore ma rozmyta z kropami to moglas wargi/zeby tez lekko rozmyc.Napis wyjatkowo pasuje v2 lepsza kolorystycznie ;]

__________________




26-07-2009 17:40 Otter jest offline Szukaj postów użytkownika: Otter Dodaj Otter do Listy kontaktów
Searinox
Member


images/avatars/avatar-10269.jpg

Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 32
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Kapsztad

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@BlacKate v2 zdecydowanie lepsza, kolory sa bardziej żywe w porownaiu do v1, chociaz te guziki w v2 z kolorem czerwonym by bardziej pasowaly do tego. Ode mnie 8/10

a to taka moja pracka do portretu postaci BWTongue (robione po jakiejs 3-4 miesiecznej przerwie od psa :p)


render: http://planetrenders.net/renders/displayimage.php?pos=-13514

__________________
Nick w grze: Searinox

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Searinox: 27-07-2009 00:19.

26-07-2009 19:25 Searinox jest offline Szukaj postów użytkownika: Searinox Dodaj Searinox do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BlackKate hmm.... Nie pasuje mi to osobiście... kolory są nawet fajne, ale brakuje mi tam czegoś... Takiej iskierki. Tło takie sobie, w zupełnie nie w takim stylu jakim lubię.
Przynajmniej fajny napis Big Grin

Searinox - straszne. Wszystko rozmazane bez ładu i składu. Tło nie wiadomo co przedstawia. Napis fatalny. Za dużo blura, zdecydowanie. Zły kontrast.... Praktycznie wszystko do wymiany. Nawet kolory mi nie paszą...



i mój nowy portret Tongue



__________________

By me

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arcikaka: 03-08-2009 17:35.

28-07-2009 12:23 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Strony (14): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Oceń mnie cz. 7

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH