Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Oceń mnie cz. 7 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (14): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Oceń mnie cz. 7 26 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,3126 Ankieta - średnia ocena: 9,31
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Oceń mnie cz. 7 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Regulamin:
    1. Oceniając poprzednika rób to konstruktywnie, opisz światło, kontrast, nasycenie, wykonanie, za posty typu: Fajna pracka, super wyszła: 10/10 będą rozdawane warny. Jeśli krytykujesz jakąś pracę rób to starannie, jeśli wypowiedź będzie typu "nie podoba mi się i ch**" będzie karana ostrzeżeniem.
    2. Obowiązek ocenienia poprzednika, jeśli wstawisz obrazek i nie ocenisz poprzednika, zostaniesz ukarany, mam nadzieję, warnem za spam, a Twoja praca nie zostanie oceniona.
    3. Jeśli chcesz, możesz ocenić kilku poprzedników, nawet pracę sprzed miesiąca, lecz musisz ocenić także ostatnią wpisaną pracę w temacie.
    4. Praca powinna znajdować się w tagach [ img] (np [ img]http://imageshack.us/nazwa-pracy.png[/img]), jeśli jest to duża praca, użyj miniaturki, lub wstaw tylko link.
    5. Pracę do oceny może tu wstawić każdy, jeśli do oceny da pracę osoba mało zaawansowana lub początkująca w grafice, staramy się jej pomóc doradzając.
    6. Oceniamy PRACĘ A NIE WYKONAWCĘ.
    7. Jeśli wklejasz jakąś pracę musi być Twoja! NIE RIPUJEMY! Całkowity ZAKAZ kopiowania/edytowania/przywłaszczania sobie CZYIŚ PRAC!!! Dodam też że jest to KARALNE PRAWNIE.
    8. Jeśli wklejasz jakąś pracę, to nie taką, która zajęła Ci 5 minut roboty, jest to zwyczajne zaśmiecanie tematu traktowane jako "+1". Takie prace nie będą oceniane, co najwyżej besztane.
    9. Jeśli chcesz możesz ocenić pracę w przedziale 1÷10. (np: 10/10 5,3/10 1,5/10
    10. Jeśli oceniasz poprzednika bardziej zaawansowanego, to nie pisz postów typu cytuję: "Hmm, kompletny nie wypał, kolorki brzydkie, ten szum nie potrzebny. Ramka dziwaczna. Dobrze że kombinujesz ale trochę za wcześnie, na razie tutoriale Tongue pozdro". Oczywiście jeśli rzeczywiście niewypał, powiedz co zrobił źle, przytoczę tu powiedzenie: "nie ucz ojca dzieci robić"


cytat:
Szary-w-Bieli napisał(a)
POMOCNIK GRAFIKA
Oto zbiór kilku rad, których warto przestrzegać przed umieszczeniem swojej pracy


1. Zbuduj kontakt z oglądającym. Dodaj do swojej pracy komentarz. Możesz tam napisać ile zajęło Ci ukończenie pracy, jakie napotkałeś trudności i jak sobie z nimi poradziłeś. Niech to nie będzie po prostu kolejna sucha grafika.
2. Jeśli umieszczasz kilka prac w jednym poście, oddziel je odpowiednio i upewnij się że każda z nich spełnia wymagania.*
3. Nie kwestionuj ocen. Każdy ma prawo do swojej opinii.
4. Zapewne zwykle nie korzystasz ze stocków/renderów/spritów swojego autorstwa więc dobrze by było gdybyś adres strony pod którym on się znajduje.

cytat:
Szary-w-Bieli napisał(a)
POMOCNIK KRYTYKA
Oto zbiór kilku rad, których warto przestrzegać przed umieszczeniem swojej oceny


1. Zawsze oceniaj tylko grafikę. Nie oceniaj osoby, która ją wykonała.
2. Bądź możliwie obiektywny i nikogo nie faworyzuj.
3. Używaj terminologii, którą można obiektywnie odczytać. Nie pisz "bo ramka jest brzydka", tylko napisz "bo ramka jest zbyt gruba i krzywa".
4. Ocenianie grafiki jest czynnością bardzo subiektywną, ale zawsze jest kilka elementów, które da się ocenić obiektywnie - są to na przykład: kompozycja, nasycenie, kontrast, symetria.
5. Bardzo rzadko zdarzają się prace, w których nie ma żadnych minusów, tudzież plusów na pierwszy rzut oka. Twoja praca jako krytyka, to znalezienie ich i opisanie.
6. Zachowaj tą "dziesiątkę" dla czegoś naprawdę wyśmienitego.
7. Obserwuj swoje oceny. Jeśli zauważysz, że na ogół oceniasz niżej lub wyżej niż inni, lub twoje oceny są do siebie bardzo podobne, to zastanów się czemu tak się dzieje.

Poprzednim tematem był ten: Oceń mnie cz.6Big Grin , lecz niestety zrobił się tam bałagan, a regulaminu niektórzy nie rozumieli, a tutaj kilka nowych i bardziej zrozumiałych pktów.


Zacznę,


Stock:
http://fc06.deviantart.com/fs23/f/2007/3...a5098dd5f09.jpg

Nie bić za światło, konkretnie kolor, miała by zimna praca, lecz gmki nie podchodziły, więc się ociepliła. Tongue
Co do napisu, nie był dobrze widoczny, więc wyszedł jaki wyszedł. Tongue
Bijcie!

ED@down

Został do tego zgłoszony. A Twój post to czysty spam.

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

Ten post był edytowany 14 raz(y), ostatnio edytowany przez Acrivec: 20-08-2011 15:34.

30-05-2009 20:17 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poprzedni temat nie został zamknięty przez moderatora działu więc ten temat jest bez sensu

__________________

30-05-2009 20:25 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mid ta praca jest ładna ma super światło i to przyciemnienie , napis mi się bardzo podoba i to fajne przejscie czarny > niebieski/fioletowy/ > zielonego kawałek i dopiero jasna czesc z renderem(tzn,. nie renderem tylko postacią wiadomo o co chodzi xD)
Rohen spam o_O

to może ja Smile ?



Korzystając z poradnika grafika

Miałem trudności z trybami warstw ale wkońcu załapałem o co chodzi Smile i trudność z deformowaniem ale udało mi się jednak tak delikatnie deformować że coś się udało

Nie udało mi się zrobić takiego "cienia" i wyszło jak by było to tło

Uważam że jest to jedna z moich najlepszych grafik

Czekam na wasze ocenu pozdrowionka

Edit: ten temat rox xD pozytywne emocje sa we mnie Big Grin zaraz zrobie nowa z poprawkami Smile

A co do crasha Big Grin No wymiata ;P

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 30-05-2009 20:58.

30-05-2009 20:44 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Acrivec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nadzieję że z oceną przynajmniej się starałeś Roll Eyes Wink

Vo do pracy
Poznaję tego pana
Crash times na PS 1.. Wink oj pamiętam fajne to było

tło z tyłu, radient - prawidłowo zacząłeś, lecz po części źle, Gradient powinien być od jasneo kolory ze stocka/rendera który najbardziej się rzuca w coczy/jest go najwiecj, do czarnego, ocean ripple przy smudge nie jest potrzebny ^^
samo smudge dobrze wyszło, 1 warstwa mogła być na.. jak to jest gimpie? rozjaśnianie, potem rozjaśnianie liniowe, potem mnożenie,potem znów rozjaśnianie, ale to juz z jednego tuta, u Ciebię to bdb wyszło, lecz niestety ten tył ma się nijak do rendera. Kolorystka (mówię już o rendzie, nei o tym tle) dobra, to za nim wygląda jakby szybko biegł a tam zaczynał (ala struś pędziwiatr Wink ), światlo w miarę dobre, brak napisu prowokuje ripa (zwiększa na niego szansę), ramka ok.
jak na Ciebię z oceną się wstrzymam, popraw to tło, tak jak mówiłem, gradienta konkretnie, i wstaw gotową. Wink

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

30-05-2009 20:54 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no starałem sie ale nie umiem ocieniać Tongue

poprawiłem chyba tło tzn. jest taka jakby ramka z cienia ;p to efekt i usunąłem jak najwiecej niebieskiego



w8 coś mi się z warstwami powaliło o_O

Poprawka:


__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 30-05-2009 21:29.

30-05-2009 21:25 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Acrivec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cytując Rip van Winkle, jedną ze starożytnych grafiki, render się utopił, zamiast wtopić/// teraz jest dużo lepiej, lecz teraz jest za ciemne ;P...
teraz do poprawy jest utopienie się rendera, wymazać z niego smudge, bo smudge ma być pod renderem i na grawędziach, tylko wyżej można dać żeby go wtopić, i odrobinę rozjaśnić, wyostrzyć, będzie ok.

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

30-05-2009 22:03 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Moo! nek napisał(a)
Mid ta praca jest ładna ma super światło i to przyciemnienie , napis mi się bardzo podoba i to fajne przejscie czarny > niebieski/fioletowy/ > zielonego kawałek i dopiero jasna czesc z renderem(tzn,. nie renderem tylko postacią wiadomo o co chodzi xD)
Rohen spam o_O

to może ja Smile ?



Powiem tak, pare lepszych GM aby troche ujednolicić kolor i pracka będzie fajna Big Grin I troche pociemnić postać, ogólnie pomysł fajny, gorzej z wykonaniem bo światło u ciebie leży. Popraw postać aby była wyraźniejsza... No po prostu nie wiem jak można z czegoś fajnego zrobić chłam Tongue

Ps. Mid nie zgadzam się z tobą, z czarnym tłem jest do upy, do tego na tej pierwszej widać jeszcze tego czarnego brusha pod napisem XDD
31-05-2009 08:10 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moonek
2 praca lepsza
W peirwszej pracy ta plama pod napisem troszke odpycha..no i ta lewa strona...bez komentarza
Za to już druga pracka elegancka, ładne kolory, render wtopiony, no nie wiem co napisać...



__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 31-05-2009 13:02.

31-05-2009 09:23 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakim napisie w pierwszej nie ma napisu?

Wow Toxin chyba twoja najlepsza praca prócz lewej strony przy ręce mogło by być zaciemnienie całkowite czarne jak na moje a tak to bardzo fajne kolory ładnie wtopiony 9/10

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 31-05-2009 10:54.

31-05-2009 10:52 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
sh!Ft
Double Ace


images/avatars/avatar-14507.jpg

Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 118
Klan: [Smoki]
Kraina: Necropolia III
Skąd: .(L).

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam małe pytanie Wink
w jaim programie robic najepiej Smile ?

__________________
r4-Kojot89
-Sprzedam:
Dobry Naszyjnik krwi
Pierścień krwi
31-05-2009 11:30 sh!Ft jest offline Szukaj postów użytkownika: sh!Ft Dodaj sh!Ft do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sh!ft po coś jest temat pytania do jasnej ciasnej.... Tam pisz takie głupoty...

Mid. Jedna z Twoich lepszych prac lecz kolorystycznie leży. Kolory są mdłe. W dodatku to światło z deczka leży. Wygląda jak topiący się śnieg po deszczu... No i napis... Kompletnie zły... Ale idźmy dalej.

Moonek tak jak pisze Yowi. Dodaj kilka gradient map. W dodatku skorzystaj z sharpena - opacity na 70% i wymaż tło. A jak możesz to spróbuj się cofnąć kilka warstw i zwiększyć opacity crasha, bo jest za mocno prześwitujący. Pierwsza wersja prawie dobra gdyby nie ten splatter biały po lewej. Jest nieźle, pracuj dalej.

Toxin jest coraz lepiej, ale bardzo wolnym tempem. Ta poświata za mocna. Powinna być mniejsza. Poza tym nie widać źródła swiatła - tak jak w Twojej obecnej sygnaturze. mniej distorta, więcej smudgu. Napis do bani tak jak ramka.

Ocenami według kolejności

Mid - 7/10
Moonek - 5,8/10
Toxin 4,8/10

EDIT: Bym zapomniał Big Grin



__________________

By me

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arcikaka: 31-05-2009 11:46.

31-05-2009 11:45 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Shift ja robie w gimpie według mnie jest prostrzy xD i dlatego go wole ale od tego są pytania

uważam że PS daje większe możliwości Tongue

Arcik Tak jak Mid mówił zawsze mają dziwne miny xDD

A co do pracy to...
1. to fioletowe z jewej strony mogło by troche mniejsze być/bardziej prześwitywać lub poprostu więcej tego z prawej
2. Tło jest świetne
Nie umiem oceniac Big Grin
9/10

Pogram w Fife chwile i zrobie nowość xD

Pytanie: Robić dalej z crashem czy wziac inny render??

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 31-05-2009 12:49.

31-05-2009 11:51 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Acrivec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tongue jak już mówiłem były to kolory zimne, dlatego wyszło jak wyszło Big Grin

Arci, mina ofc dziwna, ale lepsza już od wcześniejszych Big Grin
śiwtliki ładnie wyglądają, jeśli już chcesz pracę dzielić na 2kolory, niech mają dużo większy kontrast i stockusia też pokrywają ^_^
Ale, mogły by być takie jakie są teraz, tylko żywsze, a ożywiająca gmka to fiolet-pomarańcz ^^albo warming photofilter Tongue z kryciem na 15% i albo normal albo na soft light Wink napisu brak.. tylko czekać aż kotś to zripuje bo doprawdy pare ruchów i mamy doskonałą sygnę ^_^ to bym chciał otrzymać na coldingu Tongue


Co do pracy Moonka z tą plamą pod napisem, dobrze nawet że taka jest - bo tego zripować już się po prostu w całości nie da Big Grin

i jeszcze jedno Arci, świetliki po lewej są brzydkie, a te po prawej bardzo ładneSmile
I to C4D powinno opatać postać i najlepiej gdyby było "zaokrąglone", choć może być też "ostre" tylko bardziej się wtopić by mogło Tongue bo po lewej stronie źle to wygląda

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

31-05-2009 12:04 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oceniłem wszystkich poprzedników Tongue ? jak tak to daje swoją Smile

Eksperymentowałem z kryciami warstw kikla razy gumkowałem i spowrotem dawałem brushe + długo nad napisem siedziałem z kolorami też trudno było



czas wykonania jakaś godzinka Uzyty render: http://img49.imageshack.us/img49/6673/whiplashbn6wt0.png Napis inspirowany na tutorialu: http://www.gimpuj.info/index.php/topic,25829.0.html Sygnatura oparta o tutorial: http://www.gimpuj.info/sygnatury/banita36-tut-t80.0.html użyty program: gimp 2.4

Nie ripować prosze ;P


Może by jakiś Turniej/Lige co kolwiek graficzne zorganizowac ;P?


Jeszcze pytanko Mam bardziej wtopić zostawić czy wyodrębnić render?


Widze jak Marti edytuje post na dole xD

haha zdazylem przeczytac Big Grin

WSZYSTKO MI SIĘ UDAŁO PRZECZYTAC Big Grin DD!

Oceni mnie ktoś xDDD?

takie se prackiWink


xDD lol rotfl rotfl

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 10 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 11-06-2009 13:51.

31-05-2009 18:23 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NieRohen napisał(a)
poprzedni temat nie został zamknięty przez moderatora działu więc ten temat jest bez sensu


moderator też człowiek ma prawo wyjechać na weekend. stary temat już zamknięty.



cytat:
sh!Ft napisał(a)
Mam małe pytanie Wink
w jaim programie robic najepiej Smile ?


w dziale grafika są tutki ponadto podobnych pytań było sporo wystarczy użyć opcji szukaj +1 za spam.


cytat:
aSsaSinO napisał(a)
sorki z gory ze nie oceniam waszych prac ale ja sie dopieru ucze i nie wiem czy dobrze zrobione czy zle ;]

moja pracka (nudzilo sie to cos zrobilem ;]) i prosil bym abyście powiedzieli mi co jest zle itp. ;]



post usunięty w "nagrodę" za zapoznanie się regulaminiem z 1 strony


Teraz uwaga do wszystkich strasznie nie lubie przerzucać ton spamu aby porozdawać warny, a zgłoszeń na PW mam dziennie sporo, więc radze się dostosować do każdego punktu regulaminu tego działu bo polecą multiwarny jak bedzie treba.............

__________________

31-05-2009 21:31 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z racji ze ktos czytac nie umie i ktos nakapowal :/ musze oceniac choc nie wiem jak Pleased
Moo! nek twoja pracka jak dla mnie 4/10 zbyt jasny srodek ;/ smudge mi sie podoba ;] nie wiem co dalej napisac bo nie umiem oceniac ;/ napisz jeszcze ze fajnie Ci napisl wyszedl Pleased i nie piszice ze ocenilem byle jak (bo sie staralem Tongue ) teraz moja praca:

31-05-2009 22:19 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie nakapowalem ale czytalem wsyztsko xDDD
już mi sie literki myla Tongue

Prawda napis super Smile ten tutek na napis wymiata i światło mi się lekko skopało

Ocenka:
Jak na początki z twoich poprzednich prac to Ci powiem że no no nieźle Ci już idzie

co prawda napis lekko kiepskawy weź sobie tego tuta:
http://www.gimpuj.info/sygnatury/full-si...al-t1907.0.html

łatwy w wykonaniu a efekt jest ładny jak na początki Ramka zaznacz wszystko zmniejsz 2px odwróć i wypelnij czarnym jest git co do napisu do Biały Serif Pierwszej literce rozmazać dół smudgem o kryciu 40-50 2x duplikuj warstwe jedną ustaw nad napisem białym drugą pod na tej górnej kanał alfa na zaznaczenie i wypełnij żółtym rozmaż smudgem całe lekko o tym samym kryciu a na dolnej warstwie kanał alfa na zaznaczenie wypełnij czarnym zaznaczenie > nic rozmycie guassa czy jakos tak xD 4-5px krycie tej żółtej 80-90%

ale to do gimpa nie wiem w czym robisz ;P

ocena jak na ciebie to 8/10

Rada: jak chcesz mi odpowiedziec to edytuj poprzedni post chyba że wkleisz pracke Wink to możesz npowy


cytat:


dalej oceniac Big Grin


edit@down

Myslałem nad ps-em Smile ale nie umiem się nim obsługiwac ani troche musial bym od podstaw zaczynac chociaz uwazam ze jest lepszy nie moge znaleść tutów do gimpa a do ps-a tyle tego jest >.< i to mnie wkurza Big Grin zostane przy gimpie jak mi się 9/10 nie uda zdobyc gimpem to ide na ps-a xD

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 31-05-2009 22:54.

31-05-2009 22:37 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
martinsss napisał(a)
cytat:
NieRohen napisał(a)
poprzedni temat nie został zamknięty przez moderatora działu więc ten temat jest bez sensu


moderator też człowiek ma prawo wyjechać na weekend. stary temat już zamknięty.

A jakże. Przyznaje racje Smile

cytat:
martinsss napisał(a)
Teraz uwaga do wszystkich strasznie nie lubie przerzucać ton spamu aby porozdawać warny, a zgłoszeń na PW mam dziennie sporo, więc radze się dostosować do każdego punktu regulaminu tego działu bo polecą multiwarny jak bedzie treba.............


I to mi sie podoba. Dyscyplina musi być Smile

A teraz do dzieła :

Moonek: Coraz lepiej. Nawet nawet. Choć przyznam, że tut słaby. Tak samo jak out kolesia który go pisał. Osobiście proponuję Ci zajrzenie do nowszych tutoriali, bardziej na czasie. A teraz do rzeczy. Za ostre kolory i troszkę nie wyszedł Ci smudge po lewej. Ten po prawej nawet przyzwoity. Napis nawet niezły. Ale nie podoba mi sie ten smudge na nim. A inne propozycje z tego tuta to nic innego jak Clipping mask z photoshopa Smile Której sam często używam. Szkoda też, że znów render jest taki ukryty i jakby z zmniejszonym opacity, przez co troszkę kiepskawo wygląda. Ale jest coraz lepiej. Jakbyś się przerzucił na Photoshop to chłopie mógłbyś zrobić coś ciekawego. Moja ocena to 6,2/10.


A teraz lece coś zmajstrować Big Grin

PS. A mówią, że surowo oceniam... Oo

__________________

By me

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arcikaka: 31-05-2009 22:59.

31-05-2009 22:49 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
MsU
Forum Ace


images/avatars/avatar-20393.gif

Data rejestracji: 06-07-2007
Postów: 94
Klan: plusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok, sory nie czytałem regulaminu, proszę o warna
monek dla mnie praca dość ładna, tylko kolory zbyt jasne, ładnie wtopiony napis i ogólnie 9/10



Moja pierwsza praca w gimpie
i jak chytry

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MsU: 01-06-2009 00:19.

31-05-2009 23:58 MsU jest offline Szukaj postów użytkownika: MsU Dodaj MsU do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

RE: Oceń mnie cz. 7 = nowy regulamin czyt. 1 post Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mid_Night napisał(a)
2. Obowiązek ocenienia poprzednika, jeśli wstawisz obrazek i nie ocenisz poprzednika, zostaniesz ukarany, mam nadzieję, warnem za spam, a Twoja praca nie zostanie oceniona.


Czytać nie Umiesz o_O?

cytat:
Teraz uwaga do wszystkich strasznie nie lubie przerzucać ton spamu aby porozdawać warny, a zgłoszeń na PW mam dziennie sporo, więc radze się dostosować do każdego punktu regulaminu tego działu bo polecą multiwarny jak bedzie treba.............


Oszczędź Modowi ...

Nie wiem ocenić czy nie ale żeby warna nie dostać ocenie

Zero wtopienia ramka ujdzie napis kiczowaty tło ładne pasuje do nie wtopionego rendera i jest tu pusto 4/10

I już mi dawać w sygnie że ja Ci zrobiłem !

i nie próbuj ripować bo jest twój podpis Big Grin

zgłoszone

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 01-06-2009 00:16.

01-06-2009 00:13 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MsU

+1 za nieprzeczytanie regulaminu tego tematu........

__________________

01-06-2009 00:17 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako, że oceniałem, a kolega przeprosił to skomentuje jego pracę. Jednak krótko.
Praca słaba, widać, że pierwsza. Czytaj więcej tutoriali, rób według nich prace.

Nowe Tongue


A i co myślicie o tym?



__________________

By me
01-06-2009 00:27 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arcikaka u ciebie nie da sie do czego przylepic Tongue dla mnie jedna jak i druga pracka 10/10 fajny efekt napisu w tej drugiej ;] tez tak chce Tongue PPP

edit:

teraz ja tylko nie bijcie Tongue troche sie bawilem , mieszalem , przestwialem i wyszlo takie cos Pleased moj napis to poprostu koszmar :/ ale kiedys sie nucze robic dobre Tongue



edit2: male poprawki i z lepszym napisem Tongue Pleased



edit3: powiedzcie mi czy 1 lepsza od 2 czy na odwrót ;]

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez aSsaSinO: 01-06-2009 11:34.

01-06-2009 01:23 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Acrivec
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arcik, 1 praca dobra, tło odpowiednie, lecz mogłeś dodać "czarne elementy magii" dzięki czemu by nabrało efektu Smile Np taką czarną chmurkę wokół niego. Np odwrócić kolory w jasnym C4D, wkleić i dać na normal\multiply\darkness Tongue
2 pracy nie będę komentować, komentowałem na gg Smile

Assasino, nie będę się bawił z pokemonowe pisanie, 1 lepsza, lecz jak robisz napis, to prawym na warstwę i dostosuj rozmiar warstwy do obrazu czy coś takiego, bo jak widać jest zły cień.

z góry widzę że nie zarejestrowałeś się na planetrenders.net... musisz to zrobić, ponieważ jak się zarejestrujesz i klikniesz na obraz, powiększy się i będzie już wycięty, klikasz na ten na białym tle (po kliknięciu taki jest) prawym przyciskiem myszy i zapisz jako, zrób sobie folder rendery, .png
np:
zapisz jako:
D:\grafika\rendery\Render.png

Smile
1 lepsza.

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

01-06-2009 12:23 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
[Satis]
Member


images/avatars/avatar-14116.jpg

Data rejestracji: 15-04-2009
Postów: 30
Klan: Debris
Kraina: Necropolia II
Skąd: Abyss

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
jako, że oceniałem, a kolega przeprosił to skomentuje jego pracę. Jednak krótko.
Praca słaba, widać, że pierwsza. Czytaj więcej tutoriali, rób według nich prace.

Nowe Tongue


A i co myślicie o tym?




nie wiem jak to ujac ale zaj***bisty napis fajnie wtopiony, prostota i kunszt aretysty Big Grin

9/10

A tu moje wypociny 2 dni nad tym siedzialem Big Grin



__________________

01-06-2009 21:11 [Satis] jest offline Szukaj postów użytkownika: [Satis] Dodaj [Satis] do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[Satis] uuu bedzie ban na konto Tongue musisz oceniac osttnia prace , ostatnia jest moja Tongue twoja prca 3/10 cos takie dziwne :/ te zielone kropi na oczach to jak bys walną krope i nic wiecej ;] nie wysiliłeś sie jak piszesz ze 2 dni siedziałeś ^^ to moj ocena , a jak wiemy nie umiem oceniac :p
01-06-2009 21:23 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Efekt wyszedł z filtrów i brushy ...

Nie ma co oceniac ładnie użyle ale do kitu wyszlo 2/10

A no i powinien być warn

cytat:
3. Jeśli chcesz, możesz ocenić kilku poprzedników, nawet pracę sprzed miesiąca, lecz musisz ocenić także ostatnią wpisaną pracę w temacie.


Ludzie czytać albo się nie wypowiadać!

i prosil bym bez cytowania oceniaj konstruktywnie bo oceniłem co się dało a nie powinienem nawet oceniac twojej pracy ponieważ nie oceniłeś poprzednika Wink

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 01-06-2009 21:47.

01-06-2009 21:45 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cóż Satis w Twojej pracy leży wszystko od rendera po napis. Ko0mpletnie złe wykonanie. bez pomysłu i zmysłu grafika... Jedna z najgorszych prac jakie widziałem... I dwa dni? Jak dla mnie z 6 minut...



Nowe logo dla SotW-a. Tongue

Tylko nie wiem why na białym... Zaraz poprawię...



Chyba dobrze. Nie wyszło mi "the" ale teraz już nie poprawię :/

Moonek of jest nad Week! Tongue Mogłem większy kontur zrobić :/ I nie potrzebnie na koniec dawałem jeszcze texture.... Ale teraz nie zmienie bo głupi skawoałem główne psd. Jutro najwyżej zacznę od nowa, ale to sporo roboty jest :/

__________________

By me

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Arcikaka: 01-06-2009 22:37.

01-06-2009 22:28 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
martinsss
Ex-Team


images/avatars/avatar-4035.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 356
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
[Satis] napisał(a)
cytat:
Arcikaka napisał(a)
jako, że oceniałem, a kolega przeprosił to skomentuje jego pracę. Jednak krótko.
Praca słaba, widać, że pierwsza. Czytaj więcej tutoriali, rób według nich prace.

Nowe Tongue


A i co myślicie o tym?




nie wiem jak to ujac ale zaj***bisty napis fajnie wtopiony, prostota i kunszt aretysty Big Grin

9/10

A tu moje wypociny 2 dni nad tym siedzialem Big Grin



ostatni raz ostrzegam czytajcie regulamin! z uwagi na to że wisi nad tobą ban dam ustne. W pierwszym poście wyraźnie jest napisane e oceniamy obowiązkowo ostatnią prackę.

EDIT:
Regulamin grafik mówi:

cytat:
3. Wszystkie prace muszą posiadać regulaminową wielkość.

Maksymalny rozmiar prac:
Portret - 450x600 pixeli oraz 400kb
Herb - 450x600 pixeli oraz 400kb
Sygnatura - 600x140 pixeli oraz 300kb
Avatar - 100x100 pixeli oraz 10kb
Dozwolone formaty prac:*.gif *.jpg *.png


jakby na to nie patrzeć twoja pracka nie mieści się w przedziale takżę +1 i niestety ban.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez martinsss: 01-06-2009 22:32.

01-06-2009 22:29 martinsss jest offline Szukaj postów użytkownika: martinsss Dodaj martinsss do Listy kontaktów
Moo! nek
Forum Ace


images/avatars/avatar-14366.jpg

Data rejestracji: 24-05-2009
Postów: 87
Klan: r3 Bloodoria II , r5 Madża Cienia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Moria III
Skąd: r1 > r3 > r5 > r3 > r5 > r5,r3,r1,r9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
Cóż Satis w Twojej pracy leży wszystko od rendera po napis. Ko0mpletnie złe wykonanie. bez pomysłu i zmysłu grafika... Jedna z najgorszych prac jakie widziałem... I dwa dni? Jak dla mnie z 6 minut...



Nowe logo dla SotW-a. Tongue

Tylko nie wiem why na białym... Zaraz poprawię...


Of to jest to E w The czy mi się wydaje ? powiedz mi gdzie jest of xD
A tak to bajeranckie Wink nic dodać nic ując fajne te kolorki (jest taki lód zap i to jest podobne xD) kolor tekstu super dopasowany wiadomo jaka ocena wiec nawet nie trzeba pisac Wink

Omg... ludzie czytajcie regulamin z tym tematem przez takich jest najwiecej problemow ;/

Edit: Aha jest nad week Tongue

__________________

by Talerz

Sprzedam(KLIK)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Moo! nek: 01-06-2009 22:38.

01-06-2009 22:35 Moo! nek jest offline Szukaj postów użytkownika: Moo! nek Dodaj Moo! nek do Listy kontaktów
Strony (14): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Oceń mnie cz. 7

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH