Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Problem z odczytem płyty » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Problem z odczytem płyty 6 Ankieta - średnia ocena: 8,006 Ankieta - średnia ocena: 8,006 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grave_Digger
Triple Ace


images/avatars/avatar-15387.jpg

Data rejestracji: 11-04-2009
Postów: 189
Skąd: OZM do samego końca

Problem z odczytem płyty Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To tak:Mam grę Punisher(tak z kronikarskiego obowiązku dodam,że oryginalną[no właśnie,"oryginalną" czy "orginalną"-taka mała zagwozdka,bo nie wiem ;f] ;d)
No i owa płyta troche się "poniszczyła"(tak to jest jak się coś pożycza)
Może ktoś dać nazwę jakiegoś programu,dzięki któremu można by było to odczytać?
Z góry dziękujeWink

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grave_Digger: 04-06-2009 20:52.

04-06-2009 15:54 Grave_Digger jest offline Strona domowa Grave_Digger Szukaj postów użytkownika: Grave_Digger Dodaj Grave_Digger do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

RE: Problem z odczytem płyty Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm o programach nei słyszalem...słyszałem jedynie o elektrycznych zabawkach dzieki któremu płytka staj sie jak nowa...ale to juz więcej kasy chyba kosztuje

oryginalna sie pisze

__________________

04-06-2009 16:07 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
..:::BiX:::..
Member


images/avatars/avatar-14619.png

Data rejestracji: 07-05-2009
Postów: 30
Klan: Wioska Smerfów
Skąd: Gargamel wie gdzie jest wioska smerfów

RE: Problem z odczytem płyty Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma takiego programu neistety
a zabawka więcej niż gra więc kup sobie znowu albo niech buli ten co mu pożyczyłeś


aha i słyszałem ze jak masz oryginalną to
możesz sobie ją skopiowac tamtą schować do szafy a używać tej Wink
więc jak sciągniesz to jak by co masz oryginalą
ale nie wiem czy to na 100% legalne ;0

__________________

W wszystkich moich aukcjach zniżka dla klanu Mroczna Kompania 10%!!!
Sygna By ToEsOsS

04-06-2009 16:15 ..:::BiX:::.. jest offline Strona domowa ..:::BiX:::.. Szukaj postów użytkownika: ..:::BiX:::.. Dodaj ..:::BiX:::.. do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

RE: Problem z odczytem płyty Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miałem taki problem kiedyś nie chciało zainstalować gry bo płyta była tak poniszczona że nie odczytywał jakiegoś pliku czy coś zrobiłem tak
program do tworzenia wirtualnego dysku ( i tu nie pamiętam nazwy ) utworzyło dysk bez problemu i potem klikasz na ten wit drive i już normalnie instalujesz u mnie podziałało więc u ciebie też powinno być ok Smile

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

04-06-2009 16:48 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli to ten Punisher jest z serii wydanej przez CD-Projekt i masz założone konto na gram.pl, tam wpisałeś "klucz gry" żeby ją zarejestrować, to możesz ją odesłać do CD Projekt bo gra jest objęta wieczną gwarancją i w przypadku zniszczenia się, zastrzegli że wymienią.


a jeżeli nie, to nowa płytka z grą The Punisher, kosztuje coś w granicach 9-19zł.

Dobry zwyczaj, nie pożyczaj Wink

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

04-06-2009 16:52 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
..:::BiX:::..
Member


images/avatars/avatar-14619.png

Data rejestracji: 07-05-2009
Postów: 30
Klan: Wioska Smerfów
Skąd: Gargamel wie gdzie jest wioska smerfów

RE: Problem z odczytem płyty Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Przewodnik napisał(a)
miałem taki problem kiedyś nie chciało zainstalować gry bo płyta była tak poniszczona że nie odczytywał jakiegoś pliku czy coś zrobiłem tak
program do tworzenia wirtualnego dysku ( i tu nie pamiętam nazwy ) utworzyło dysk bez problemu i potem klikasz na ten wit drive i już normalnie instalujesz u mnie podziałało więc u ciebie też powinno być ok Smile



chyba biega ci o demon tools pro
posiadam Wink ))

__________________

W wszystkich moich aukcjach zniżka dla klanu Mroczna Kompania 10%!!!
Sygna By ToEsOsS

04-06-2009 17:05 ..:::BiX:::.. jest offline Strona domowa ..:::BiX:::.. Szukaj postów użytkownika: ..:::BiX:::.. Dodaj ..:::BiX:::.. do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Alkohol omija błedy, ale jeżeli coś pożądnego to nie zainstalujesz później. Jeszcze masz Ultra Iso i Clone CD.

__________________

By me
04-06-2009 17:46 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Grave_Digger
Triple Ace


images/avatars/avatar-15387.jpg

Data rejestracji: 11-04-2009
Postów: 189
Skąd: OZM do samego końca

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grave_Digger
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
Jeżeli to ten Punisher jest z serii wydanej przez CD-Projekt i masz założone konto na gram.pl, tam wpisałeś "klucz gry" żeby ją zarejestrować, to możesz ją odesłać do CD Projekt bo gra jest objęta wieczną gwarancją i w przypadku zniszczenia się, zastrzegli że wymienią.


a jeżeli nie, to nowa płytka z grą The Punisher, kosztuje coś w granicach 9-19zł.

Dobry zwyczaj, nie pożyczaj Wink

Niestety,na gram.pl skończyła już się tak usługa.Wiem,że to brzmi głupio ale to prawda,gram.pl zostało przeniesione na strone cdprojekt.pl no i nie można już wymienić,tak samo nie można już Punishera kupić(!!!)
A co do pożyczania to masz rację
ja miałem na myśli programy takie jak
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&i...4.10+Build+1215
ale jeśli to wogóle coś innego,to wybaczcie na informatyce znam się operatorzy na cenach itemkówWink

__________________

04-06-2009 20:45 Grave_Digger jest offline Strona domowa Grave_Digger Szukaj postów użytkownika: Grave_Digger Dodaj Grave_Digger do Listy kontaktów
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli płyta jest porysowana, to słyszałem o płynie, którym się smaruje rysy i on je wypełnia, czy coś tam robi Tongue

A jak masz oryginalny klucz, to ściągnij z neta "pirata", ale przy instalacji użyj swojego klucza Smile a jak gra wymaga płytki, to raczej obraz jest najlepszy do tego.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
04-06-2009 21:44 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wysmaruj bananem... serio mówię...
http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-usuw...a-pomoca-banana
Wink

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

04-06-2009 22:04 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
G-R-I-Z-L-L-I
Triple Ace


Data rejestracji: 01-01-2009
Postów: 195
Klan: D_M
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam płyty sam naprawiam bierzesz szlifierke i jazdaSmile

__________________
R1:ArgaB
R2:Koksu
GG:4203153
003 - |DLACZEGO?|
05-06-2009 09:19 G-R-I-Z-L-L-I jest offline Szukaj postów użytkownika: G-R-I-Z-L-L-I Dodaj G-R-I-Z-L-L-I do Listy kontaktów
Grave_Digger
Triple Ace


images/avatars/avatar-15387.jpg

Data rejestracji: 11-04-2009
Postów: 189
Skąd: OZM do samego końca

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grave_Digger
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mid_Night napisał(a)
Wysmaruj bananem... serio mówię...
http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-usuw...a-pomoca-banana
Wink

LOL,wypróbowałem to-50% przy instalacji,czyli nie jest źleBig Grin
Ps Ci co dali łapki w dół topicowi-ssijcie Tongue
Edit: ehhh,jednak nie działa Frown ((

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grave_Digger: 05-06-2009 18:37.

05-06-2009 18:34 Grave_Digger jest offline Strona domowa Grave_Digger Szukaj postów użytkownika: Grave_Digger Dodaj Grave_Digger do Listy kontaktów
bumbumbum
Triple Ace


images/avatars/avatar-21792.gif

Data rejestracji: 01-05-2009
Postów: 189
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to sciagnij sobie z neta ta gre i przerzuc save Smile

bedzie praktycznie to samo Smile no chyba ze nie uzywasz piratow^^

__________________

r1 - werek
06-06-2009 10:49 bumbumbum jest offline Szukaj postów użytkownika: bumbumbum Dodaj bumbumbum do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Problem z odczytem płyty

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH