Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » [SPAM] doladowanie premium esem - ile mozna czekac???? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony [SPAM] doladowanie premium esem - ile mozna czekac???? 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mypi4
Triple Ace


images/avatars/avatar-16027.gif

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 185
Klan: Poszukiwacze Skarbów
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Necropolia V
Skąd: [HELL]

Angry [SPAM] doladowanie premium esem - ile mozna czekac???? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyslalam esa wczoraj po poludniu do dzis do teraz NIC, moje wyprawki sa na minusie, nic nie moge robic a wszystko przez to ze system sie wlecze!!!
ile moze trwac max dojscie esa zwrotnego???

nigdy wczesniej nie mialam z tym problemow i od razu mi przychodzily :///
juz mam 1pkt conajmiej w tyl przez to ze nie mam premki na czas !


BTW jak zglosze przez formularz to kolejny dzien w du*e bede miec z premka i pkt??? bo na pewno nikt od razu nie bedzie sie przeciez bawil w sprawdzanie :/

__________________
r7, r5, r13:mypcia

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mypi4: 07-06-2009 15:47.

07-06-2009 15:45 mypi4 jest offline Strona domowa mypi4 Szukaj postów użytkownika: mypi4 Dodaj mypi4 do Listy kontaktów
Flagg
Forum Ace


Data rejestracji: 26-10-2006
Postów: 86
Klan: D.A.T.E.
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem na co czekasz wchodzisz w doladowanie przez koma i na dole masz:

Co zrobić, gdy nie otrzymasz SMS'a? SMS zwrotny przychodzi zazwyczaj w ciągu 15 minut od wysłania hasła. Jeśli nie otrzymasz SMS'a zwrotnego w ciągu 24 godzin, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy.


to chyba tyle w temacie

__________________
R1 - Emeryturka
Nick: Mef

Nie ponosze odpowiedzialnosci za działania jakie zostały, bądź zostaną wyprowadzone z postaci na pozostałych serwerach poza wymienionym. Zbierzność nick-ów przypadkowa.
07-06-2009 15:48 Flagg jest offline Szukaj postów użytkownika: Flagg Dodaj Flagg do Listy kontaktów
mypi4
Triple Ace


images/avatars/avatar-16027.gif

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 185
Klan: Poszukiwacze Skarbów
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Necropolia V
Skąd: [HELL]

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mypi4
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tyle to ja tez wiem kolego, co Ty mnie za imbecylke masz???
mi chodzi ze maja poprawic system, wieki nie bede czekac a cennay czas leci !

__________________
r7, r5, r13:mypcia
07-06-2009 15:49 mypi4 jest offline Strona domowa mypi4 Szukaj postów użytkownika: mypi4 Dodaj mypi4 do Listy kontaktów
Flagg
Forum Ace


Data rejestracji: 26-10-2006
Postów: 86
Klan: D.A.T.E.
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mypi4 napisał(a)
tyle to ja tez wiem kolego, co Ty mnie za imbecylke masz???


to twoje słowa ja nic takiego nie napisałem.

A wracając do sprawy skoro czekasz tyle na własne zyczenie bo wyraznie jest napisane po jakim czasie mozna juz zgłaszać no to sorry ale to juz bardziej twoja wina niz systemu ktory nie jest doskonały ale po to sa formularze zgłoszeniowe.


Edit. literówki

__________________
R1 - Emeryturka
Nick: Mef

Nie ponosze odpowiedzialnosci za działania jakie zostały, bądź zostaną wyprowadzone z postaci na pozostałych serwerach poza wymienionym. Zbierzność nick-ów przypadkowa.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Flagg: 07-06-2009 15:54.

07-06-2009 15:53 Flagg jest offline Szukaj postów użytkownika: Flagg Dodaj Flagg do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mypi4 napisał(a)
tyle to ja tez wiem kolego, co Ty mnie za imbecylke masz???
mi chodzi ze maja poprawic system, wieki nie bede czekac a cennay czas leci !


Yyy BW team to nie operator komórkowy oO jak Ci coś z dojściem nie pasuję to pisz skargę do swojego operatora
07-06-2009 15:54 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
mypi4
Triple Ace


images/avatars/avatar-16027.gif

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 185
Klan: Poszukiwacze Skarbów
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Necropolia V
Skąd: [HELL]

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mypi4
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kartel do operatora??? ja ciagle esy wysylam non stop i tylko z bw na razie sa problemy!!

cytat:
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
W ciągu jednego dnia roboczego otrzymasz odpowiedź.


czyli jak mowilam kolejny dzien w d**e i to wole nie myslec ile pkt sie opozniam przez to !!
nie mowiac o oblach!

EDIT: grac nie bede az esa nie otrzymam, a kolejnego nei wysle zeby znowu pieniadze tracic

__________________
r7, r5, r13:mypcia

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez mypi4: 07-06-2009 16:21.

07-06-2009 15:57 mypi4 jest offline Strona domowa mypi4 Szukaj postów użytkownika: mypi4 Dodaj mypi4 do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mypi4 napisał(a)
kartel do operatora??? ja ciagle esy wysylam non stop i tylko z bw na razie sa problemy!!

cytat:
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
W ciągu jednego dnia roboczego otrzymasz odpowiedź.


czyli jak mowilam kolejny dzien w d**e i to wole nie myslec ile pkt sie opozniam przez to !!
nie mowiac o oblach!

EDIT: grac nie bede az esa nie otrzymam, a kolejnego nei wysle zeby znowu pieniadze tracic


Ja też i nigdy nie miałem problemów a z tego co piszesz to też masz tak po raz pierwszy

I nie histeryzuj jak umiesz grać to i po roku możesz być w top
07-06-2009 16:24 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
sh!Ft
Double Ace


images/avatars/avatar-14507.jpg

Data rejestracji: 23-04-2009
Postów: 118
Klan: [Smoki]
Kraina: Necropolia III
Skąd: .(L).

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A moze poprostu kasy nie masz chytry ?
i zamiast ze ci wyslalo to poszlo do roboczych Smile ja tak wielew razy mialem ,ze mi brakuje czy cusSmile
a czy chociaz masz takie cos ,moze ci pisze ze dostarczono? bo jesli tak to jest dobrze i u nich cos zle,ja teraz wyslalem i normalnie 2 min i kod jest Smile
mypka musisz byc cierpliwa Big Grin

__________________
r4-Kojot89
-Sprzedam:
Dobry Naszyjnik krwi
Pierścień krwi
07-06-2009 16:50 sh!Ft jest offline Szukaj postów użytkownika: sh!Ft Dodaj sh!Ft do Listy kontaktów
mypi4
Triple Ace


images/avatars/avatar-16027.gif

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 185
Klan: Poszukiwacze Skarbów
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Necropolia V
Skąd: [HELL]

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mypi4
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sh!Ft BUAHAHAHA KASY NIE MAM ??? JA MAM NA ABONAMENT TELEFON !!!!
I NIE BEDE CIERPLIWA
WOGULE GRAC NIE MOGE PRZEZ TO I TYLKO SIE WKURZAM


EDIT: kartel moze Ty jestes taki ograniczony ze chcesz byc w topce ja chce po prostu grac a nie moge ! i jeszcze place za to

__________________
r7, r5, r13:mypcia

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mypi4: 07-06-2009 16:55.

07-06-2009 16:54 mypi4 jest offline Strona domowa mypi4 Szukaj postów użytkownika: mypi4 Dodaj mypi4 do Listy kontaktów
Mortag
Ex-Team


images/avatars/avatar-17333.gif

Data rejestracji: 13-11-2007
Postów: 212
Klan: Z_D
Kraina: Necropolia
Skąd: Sigma Klub

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakiś obłęd
mypi4 jeśli myślisz że twoje płacze na forum załatwią cokolwiek to grubo się mylisz.
Proponuję jednak wysłać zgłoszenie, bo możesz się nie doczekać załatwienia sprawy wylewając swoje żale tutaj.

__________________



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mortag: 07-06-2009 17:05.

07-06-2009 17:04 Mortag jest offline Szukaj postów użytkownika: Mortag Dodaj Mortag do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

omg nie dramatyzuj..ilez ja czy inni ludzie stracili kasy z powodu swojej głupoty .... (mowa o bw)
dostaniesz odpowiedz i sie wszystko okaże a póki co przez 2-3 dni duzo nie spadniesz w ranku...tak jak kartel napisał jak masz dryg do tej gry to i po roku mozesz byc w topce

no i twoje fochy nic na forum nie pomogą...tym bardziej w off topie

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 07-06-2009 17:08.

07-06-2009 17:05 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
mypi4
Triple Ace


images/avatars/avatar-16027.gif

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 185
Klan: Poszukiwacze Skarbów
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Necropolia V
Skąd: [HELL]

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mypi4
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Toxin
omg nie dramatyzuj..ilez ja czy inni ludzie stracili kasy z powodu swojej głupoty ....
dostaniesz odpowiedz i sie wszystko okarze a póki co przez 2-3 dni duzo nie spadniesz w ranku...tak jak kartel napisał jak masz dryg do tej gry to i po roku mozesz byc w topce


kase stracili z powodu glupoty??? to wysylanie esa na premke to jest glupota????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????

poza tym bede sie tu wyzalac ile chce!

wogule nie beda mnie pouczac rzadne ludzie co klanu nie prowadza!
nawet widomosci czytac nie moge !!!!!!!!

EDIT: ja wiem ze to tu nic nie da, ja bez premki nie bede grac, wlasnie wylogowalalm sie z bw i nie wroce az nie dostane mojej premki !

__________________
r7, r5, r13:mypcia

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mypi4: 07-06-2009 17:09.

07-06-2009 17:08 mypi4 jest offline Strona domowa mypi4 Szukaj postów użytkownika: mypi4 Dodaj mypi4 do Listy kontaktów
Toxin
Lord


Data rejestracji: 01-11-2008
Postów: 284
Kraina: Moria II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czytanie ze zroumieniem sie kłania...czy ja napisałem cos o wysłaniu esa?

a co do twojego wyzalania..długo sie nie powyżalasz

cytat:
wogule nie beda mnie pouczac rzadne ludzie co klanu nie prowadza!


mnie nie beda poprawiać żadni ludzie którzy nie znają swojego ojczystego języka

cytat:
EDIT: ja wiem ze to tu nic nie da, ja bez premki nie bede grac, wlasnie wylogowalalm sie z bw i nie wroce az nie dostane mojej premki !


po co takie cos piszesz?...chcesz zwrócić na siebie uwage takimi słowami?
my ksiązki nie piszemy wiec nie spamuj
ehh..n/c

i powiedz mi z jakiej paki wiadomosci nie mozesz czytac?...co...premka nie blokuje ci skrzynki tylko ogranicza

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxin: 07-06-2009 17:15.

07-06-2009 17:12 Toxin jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxin Dodaj Toxin do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mypi4 napisał(a)
EDIT: ja wiem ze to tu nic nie da, ja bez premki nie bede grac, wlasnie wylogowalalm sie z bw i nie wroce az nie dostane mojej premki !


Ja sugeruję jeszcze wylogowanie z forum...

Problemy z sms-ami zgłasza się przez formularz, dziś jest niedziela, administracja nie pracuje, a nawet gdyby pracowała to nie ma w zwyczaju czytać tematów po offtopicach.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

07-06-2009 17:15 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » [SPAM] doladowanie premium esem - ile mozna czekac????

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH