Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necro Hardcore (R8) » Najwieksze wałki Hardcoru » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Najwieksze wałki Hardcoru 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Black Bears
Junior Member


Data rejestracji: 03-01-2009
Postów: 21

Najwieksze wałki Hardcoru Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No własnie tutaj wpisujemy rekordowe złodziejstwa tego serwera.Jako ze jest to specyficzny serwer mam nadzieje ze ten temat przetrwa


Lider klanu Decados Dzierzba zbieral od klanowiczow po 24 k na takie tam (runy,latwosc itp) a w rzeczywistosci zakupil sobie Dobra koszulke szybkosci


Zapraszam do wpisywania wałkow Hardcoru


Nie musiciw wpisywac nicku tylko co ukradl i nie musza to byc rekordowe wałki a nawet na mniejsze kwoty Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Black Bears: 12-06-2009 20:09.

12-06-2009 20:07 Black Bears jest offline Szukaj postów użytkownika: Black Bears Dodaj Black Bears do Listy kontaktów
Majewik [NEW]
Triple Ace


images/avatars/avatar-21085.jpg

Data rejestracji: 04-04-2009
Postów: 227
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X
Skąd: Rabka - Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeden z większych wałków Tongue
a teraz hit sezonu!! mega drop!! db amu latwosci

Gracz na forum wunkelama (dalej nie wiadomo kto w grze) okosił BB z:
Dobrego amu latwosci (wtedy były chyba 3 na serwie)
Dobrego msciwego ringu lewitki (no drogie drogie)
i dobrego msciwego amu celnosci (tez tanie nie było).
Klawaj - zawsze ufny kazdemu ufał i przekazał itemki Frown
taki wałek xd

__________________
R18: knife5
12-06-2009 20:14 Majewik [NEW] jest offline Strona domowa Majewik [NEW] Szukaj postów użytkownika: Majewik [NEW] Dodaj Majewik [NEW] do Listy kontaktów
LordPawlo_R6_
Lord


images/avatars/avatar-9474.jpg

Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 329
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Heaven

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

AMFETAMINA kradnie dobry gorset szybkości Kyuubiemu
konta 2XL i Born to kill


Smile )
13-06-2009 07:55 LordPawlo_R6_ jest offline Szukaj postów użytkownika: LordPawlo_R6_ Dodaj LordPawlo_R6_ do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat zbyt napinkowy i nie nadaje sie do sali trofeum, jednakze jesli bedzie frekwencja w tym watku i brak offence'ow pod czyim kolwiek adresem, temat pozostanie tutaj.

Narazie zatrzymam na probe i zobacze jak bedzie to wygladac.

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Unger: 28-06-2009 00:38.

18-06-2009 22:59 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
mateusz8787m
Double Ace


images/avatars/avatar-17842.gif

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 107
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Mikołów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bloody_Mery okradla klan Memento Morii na Kwote 180 k i klanowy luck

oraz mnie na runiczne spodnie

__________________
Nie jestem po to by cię pouczać, jestem po to by przedstawić swoje poglądy. Jeżeli nie jesteś gotów do rozmowy na argumenty pozwól mi pozostawić czysty umysł.



27-06-2009 21:39 mateusz8787m jest offline Szukaj postów użytkownika: mateusz8787m Dodaj mateusz8787m do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necro Hardcore (R8) » Najwieksze wałki Hardcoru

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH