Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Alomea R3 = kończę grę ;) buziaki ;] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Alomea R3 = kończę grę ;) buziaki ;] 13 Ankieta - średnia ocena: 8,6213 Ankieta - średnia ocena: 8,6213 Ankieta - średnia ocena: 8,6213 Ankieta - średnia ocena: 8,62
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Incantus
Full Member


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 70
Klan: Perwersi [-GB-]
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Cool Alomea R3 = kończę grę ;) buziaki ;] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kończe gre. grałem tylko na r3 i końćze grać Wink było fajnie, pozdrawiam wszystkich i nie wróce Smile jak ktoś chce mi dać buzi na droge to tutaj Tongue

dzięki za te wszystkie miłe wiadomośći w grze Smile

jest cholerenie dużo wymieniania jeśli chodzi o podziękowania będzie z ponad 50 osob... miałęm Was w profilu zawsze Smile jak bym teraz zaczął to bym kogoś pominął a za cholere nie chce... wiec wymieniania nie bedzie Smile Mam nadzieje że CI co wiedzą to wiedzą Smile no i zawsze sie starałęm żebyście wiedzieli że możecie na mnie liczyć Wink

a tak serio... to będzie mi strasznie fajnie jak sie tutaj powpisujecie Smile

__________________
nick: Alomea (Alomea@Perwersi.r3)
SKOŃCZYŁEM GRE NA WSZYSTKICH SERWERACH!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Incantus: 24-06-2009 02:56.

23-06-2009 23:53 Incantus jest offline Strona domowa Incantus Szukaj postów użytkownika: Incantus Dodaj Incantus do Listy kontaktów
nifi
Junior Member


images/avatars/avatar-13665.jpg

Data rejestracji: 18-04-2008
Postów: 11
Klan: Nupowata Kocica
Kraina: Necropolia II
Skąd: z Gangu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odemnie dostaniesz kopa jesli bede na tym zlocie w Łodzi. I ty już dobrze wiesz dlaczego!

__________________
Booo!

24-06-2009 00:03 nifi jest offline Szukaj postów użytkownika: nifi Dodaj nifi do Listy kontaktów
TriBo
Newbie


images/avatars/avatar-11815.jpg

Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 5
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Jamajka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nom to >>>!!!BUZI!!!<<< łajzo Tongue Nie będę miał komu smęcić po nocach, bo ludzie śpią normalnie o 5.00 rano Big Grin Szczęścia w realu życzę Smile

__________________
r3 - TriBo
r10 - TriBo

Jeśli coś u mnie wygrałeś obowiązkowo złóż od razu ofkę na mój nick - co byśmy nie ubijali dila kilka dni!!

Jeśli uważasz jakąś cenę za za wysoką, napisz PW - może się dogadamy Smile
24-06-2009 00:16 TriBo jest offline Szukaj postów użytkownika: TriBo Dodaj TriBo do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wrócisz Tongue to kwestia czasu Wink

żegnac sie nie będę, tel mam, gg mam , foty mam, do klasy ze mną chodziłeś XD

Trzymaj się INC , zawsze będę pamiętac jak "dochodziłeś" na naszym ircu :* i mam tylko nadzieję, że kontakt nam się nie urwie Smile

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonszajn: 24-06-2009 00:21.

24-06-2009 00:20 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Matush555
Double Ace


Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 123
Klan: Perwers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na wakacje jak mówisz, że nie masz czasu to po wakacjach zaczniesz grac Smile niech tylko konto się pojawi i zaraz wyciągniesz łapska Smile to powodzenia Smile

__________________


R3 - N3FR3
R10 - Nefer

_______________________________
Kupie legendarny dsk tytanowy ring/branse
24-06-2009 00:51 Matush555 jest offline Szukaj postów użytkownika: Matush555 Dodaj Matush555 do Listy kontaktów
vip3ra
Double Ace


images/avatars/avatar-25199.png

Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 143
Klan: MalkaviaN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A masz tego buziaka :*

zeby nie bylo, ze vipi zla Big Grin

a zegnac sie nie zegnam z nikim... i z Toba tez nie bede ;D


__________________
rotfl rotfl TMOD rotfl rotfl
Troll Moderator


Wycena - R1, R3, R4, R6, R8, R10, R14

24-06-2009 01:16 vip3ra jest offline Szukaj postów użytkownika: vip3ra Dodaj vip3ra do Listy kontaktów
Pitrek46
Full Member


images/avatars/avatar-7801.gif

Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 52
Klan: eXtreme revoluti0n
Kraina: Necropolia
Skąd: Dębica / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

alomek ty wieszWink :*

__________________
Gadu-Gadu: 3643806

R3 = Szarlejek
R1 = Hunter1972



Ofki po zakupie składać na te nicki w grze Smile
24-06-2009 02:04 Pitrek46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitrek46 Dodaj Pitrek46 do Listy kontaktów
Incantus
Full Member


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 70
Klan: Perwersi [-GB-]
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Incantus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nifi: nie wiem czemu Tongue ale przecież będę ;] no i zacznij sie odzwać, a nie Tongue

matush555: nie, chyba już nie wróce Smile

sonszajn: no i masz już coś jeszcze odemnie Tongue kontakt sie nie urwie to pewne Wink

Tribo: siedzieć pewie i będę poźno Big Grin uważaj jak po bro chodzisz Big Grin

vip3ra: no buzi poleciało i u Ciebie... 3 razy nawet Tongue zła nie byłaś nigdy, choć był moment że miałem Cie ochote wysłać na pustaka xD zua za to zawsze Wink

pitrek46: wiem wiem Smile 3maj sie stary i czekam aż dołączysz w nie-niebie do mnie Wink

__________________
nick: Alomea (Alomea@Perwersi.r3)
SKOŃCZYŁEM GRE NA WSZYSTKICH SERWERACH!
24-06-2009 02:28 Incantus jest offline Strona domowa Incantus Szukaj postów użytkownika: Incantus Dodaj Incantus do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nupie ty jeden Frown

papa Tongue

snajpery ci nie wybacze

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

24-06-2009 06:39 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
olki77
Newbie


Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wróci ... zawszę wracają Tongue

__________________

24-06-2009 10:22 olki77 jest offline Szukaj postów użytkownika: olki77 Dodaj olki77 do Listy kontaktów
krax12
Viking


images/avatars/avatar-5457.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 608
Klan: ~MK~
Kraina: Necropolia V
Skąd: Z dalekiej Łajby (Ódź)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do zobaczenia na mini zlocie w Łodzi Tongue

__________________
Mhael
24-06-2009 10:39 krax12 jest offline Szukaj postów użytkownika: krax12 Dodaj krax12 do Listy kontaktów
vito corleone
Lord


images/avatars/avatar-9364.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 448
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cóż, zapowiadałeś ze po wojnie idziesz sobie Tongue
Było miło na ircu Wink

__________________
37927
24-06-2009 13:01 vito corleone jest offline Szukaj postów użytkownika: vito corleone Dodaj vito corleone do Listy kontaktów
Falena
Newbie


images/avatars/avatar-14688.jpg

Data rejestracji: 09-03-2008
Postów: 2
Klan: Perwersi
Kraina: Necropolia II
Skąd: ze Suońca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ty już wiesz co ja myślę o Twoim odejściu Crying Jestem zła na Ciebie i tyle ;<

No nic skoro wysiadasz z tego nocnego pociągu do końca świata to pamiętaj żebyś umiał się zatrzymać w odpowiednim momencie swojego życia i zastanowić się nad nim Wink
Mam nadzieje że nadal będę mogła Cię maltretować i w ogóle ;D

Należy Ci się duży buziak <;******> i dobrze wiesz za co Wink

__________________
R3 - Falena
"Mówi się że nie można żyć bez miłości, uważam że tlen jest ważniejszy."

24-06-2009 13:55 Falena jest offline Szukaj postów użytkownika: Falena Dodaj Falena do Listy kontaktów
ZbanowanyKoX
Forum Ace


images/avatars/avatar-15669.jpg

Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 82
Klan: PERWERS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Wyspy Czarnej Maści

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale kapa.. =x

cóż.. jestem negatywnie zaskoczony..


Chyba sie dziś na%%be...


=P



Buziaka Ci nie dam , boś jest chłop ;P ale wiedz, że jakbyś miał (.)(.) to bym Ci dał Big Grin




ELO , do zo =]

__________________
NICK: SerwatkowyKoX
ID: 66259


---> !!! KONKURS !!! <---


24-06-2009 14:09 ZbanowanyKoX jest offline Szukaj postów użytkownika: ZbanowanyKoX Dodaj ZbanowanyKoX do Listy kontaktów
Incantus
Full Member


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 70
Klan: Perwersi [-GB-]
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Incantus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R_G: snajpere możesz od niej odkupić, w gruncie rzeczy to kupiłem ją dla Ariusa, i on w niej na bazyla chodził zawsze jak stawiał Smile sam nup jesteś Tongue trzeba było samemu snajpe wyleszczyć xD

oli77: nie wróci Smile 3maj sie i też kończ Big Grin

krax: no fajnie będzie poznać Wink

phi: jeszcze wpadne czasem przecież Tongue teraz na #psd mnie wpuścicie, right Wink ?
chociaż słonkowego irca i tak nie przebije nic... niiiiicccc niiiiiiiiiiccccccccc

Falenka: :* pogadamy jeszcze Wink

Kox: było fajnie Wink 3maj sie tam i wiesz, przejmuj władze Tongue P

__________________
nick: Alomea (Alomea@Perwersi.r3)
SKOŃCZYŁEM GRE NA WSZYSTKICH SERWERACH!
24-06-2009 15:15 Incantus jest offline Strona domowa Incantus Szukaj postów użytkownika: Incantus Dodaj Incantus do Listy kontaktów
genas
Double Ace


images/avatars/avatar-20125.jpg

Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 118
Klan: Malkavian
Kraina: Necropolia II; Necropolia VI
Skąd: - W L K P -

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do wladzy to nie oddam Tongue

Nie martw sie o koxa zrobie z nim porzadek Big Grin


......udanych wakacji !

3m sie WUJA Big Grin

__________________

Nick: KAMIKAZE

24-06-2009 17:48 genas jest offline Szukaj postów użytkownika: genas Dodaj genas do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wez sie nupie nie wyglupiaj
zartow mui sie zachcialo Tongue

gole fotki miales dac, o !

__________________
Babcia_Samo_Zlo

24-06-2009 17:58 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
vip3ra
Double Ace


images/avatars/avatar-25199.png

Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 143
Klan: MalkaviaN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

HeHe...

Nigdy wiecej KoXa u wladzy Big Grin



No w koncu nigdy nie krylam sie z tym, ze ZUO jestem Smile

Male... czy tam duze jak kto woli Tongue


Ale wrocisz... wrocisz ;D

__________________
rotfl rotfl TMOD rotfl rotfl
Troll Moderator


Wycena - R1, R3, R4, R6, R8, R10, R14

24-06-2009 19:42 vip3ra jest offline Szukaj postów użytkownika: vip3ra Dodaj vip3ra do Listy kontaktów
Vojtex
Double Ace


images/avatars/avatar-16009.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 131
Klan: Suonka/\MK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Sanok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

INC nupie ty jeden
kto mnie teraz bedzie po mocniejszych klanach ciagal???
kogo bede spamowac na GG??
no kogo???

powodzenia w realu!!!

__________________


Hankjunior przestal byc Tmodem... Wreszcie jakis promyk nadziejiBig Grin
Na moich akucjach obowiazuje zasada KT=CM+24h
24-06-2009 19:42 Vojtex jest offline Szukaj postów użytkownika: Vojtex Dodaj Vojtex do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No coz szkoda konta.

Jeszcze zatesknisz ;]

edit: bo predzej czy pozniej pojdzie do PSD albo NM chytry

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Xalen: 25-06-2009 10:24.

24-06-2009 22:20 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh, pamiętam jak po powrocie na r3 zaczynaliśmy w tym samym klanie Tongue Później drogi jakoś się rozeszły, ale kontakt był Wink

Szyszki gurom Wink

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
25-06-2009 00:00 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Incantus
Full Member


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 70
Klan: Perwersi [-GB-]
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Incantus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kamikaze: wiesz jaki mam stosunek do tamtego oblegu Wink ? teraz to mi to wisi xD bądź dobry szefo, przyjaźnij sie z naszymi Tongue

babcia: zgłoś sie po fotki Wink

vipi : nie wróce Wink jak chcesz pogadać to gg znasz, ale musisz mi poświęcić wiecej niż raz na 15 minut.

vojtex: sam sie szlajaj Big Grin będziesz na tyle dobry że Cie wezmą i będziesz top też, tylko mam nadzieje ze rzucisz gre do tego czasu Wink

Xalen: olać konto Wink życie ważniejsze ;] Ty też byś skończył w końcu, na cholere w to grasz Tongue

Zybek: no pierwszym klanowiczem naszym z Nihil byłeś Big Grin zostawiłes nas potem padalcu i do psd polazłeś Tongue jak mogłeś Tongue

__________________
nick: Alomea (Alomea@Perwersi.r3)
SKOŃCZYŁEM GRE NA WSZYSTKICH SERWERACH!
25-06-2009 03:29 Incantus jest offline Strona domowa Incantus Szukaj postów użytkownika: Incantus Dodaj Incantus do Listy kontaktów
SickBoy^
Triple Ace


images/avatars/avatar-12675.jpg

Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 219
Klan: LeT
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

D*.pa Big Grin


Nup jesteś i tyle :< Z kim ja się będę kłócił czy Dsk Demoniczny Miecz pójdzie za 90k czy nie ?:< Czy staty lepsze czy lepiej w sprzęt ?:< No z kim?! :< Prawda jest taka, że namówiłeś mnie do potępienia się i uciekłeś Big Grin Ale kara Cię spotka nupie Big Grin

Powodzenia w realu ! ;]

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 25-06-2009 12:29.

25-06-2009 09:58 SickBoy^ jest offline Szukaj postów użytkownika: SickBoy^ Dodaj SickBoy^ do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fiu fiu ,następnemu się udało rzucić tą PRZEcudowną grę rotfl
Tak czy siak życzę powodzenia,gdziekolwiek go sobie życzysz Big Grin


vip3ra,mam mieszane uczucia Roll Eyes
Czemu ty tak wszystkim te buziaki wysyłasz Roll Eyes ?
Buziak tu buziak tam,żeby ci się czasem to się nie przeniosło poza gre rotfl


__________________

25-06-2009 12:16 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
rallik
Junior Member


images/avatars/avatar-9211.gif

Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 10
Klan: [NM]
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehehehe,
szyszka powodzenia !!!
i wrocisz, wszyscy wracaja...
chyba ze masz twarda d*pe i silna wole XD

bedzie mi brakowalo Twoich wycen... nie zawsze trafne, ale za to udokumentowane i z wywodami...

bede spamowal gg Big Grin

3msie i >>------>

__________________
r3: Rallik


..:::: VEXILLA REGIS PRODEUNT INFERNI ::::..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 25-06-2009 20:52.

25-06-2009 14:41 rallik jest offline Szukaj postów użytkownika: rallik Dodaj rallik do Listy kontaktów
Evolka
Triple Ace


Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 187
Klan: No_Fear
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh i kolejny ziomek ucieka;/

No trudno powodzonka Smile

__________________
Nick R3/13:Evo
25-06-2009 15:29 Evolka jest offline Szukaj postów użytkownika: Evolka Dodaj Evolka do Listy kontaktów
Incantus
Full Member


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 70
Klan: Perwersi [-GB-]
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Incantus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ghost: i tak uważąm że warty dużo Tongue a z potępienie nieziemsko zadowolony byłem wiec namawiałem szczerze Wink Ty se nupie własne eq kup w końcu Tongue

Heros: trzym sie stary Wink kończenie polecam, jest fajne Wink

rallik: no czasem musiałem wywód trzasnąć żeby moje zawyżanie i zaniżanie udokumentować w zależności od tego czy znajomy chciał kupić czy sprzedać Tongue wiesz jak jest, right Wink ? a czasem naprawde tak myślałem Big Grin

Evo: trzeba w końcu Wink trzymaj sie tam i nie daj skaptować przeciwnikom Tongue

__________________
nick: Alomea (Alomea@Perwersi.r3)
SKOŃCZYŁEM GRE NA WSZYSTKICH SERWERACH!
25-06-2009 16:42 Incantus jest offline Strona domowa Incantus Szukaj postów użytkownika: Incantus Dodaj Incantus do Listy kontaktów
woody89
Forum Ace


images/avatars/avatar-2438.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 92
Klan: Perwers
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rzesza

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O_o chlip chlip .... :/

a ja sie nie zgadzam i ... i ... i powiem mamie ... albo nie bo mama juz wie Evil

nie było mnie 2 dni i juz po ptakach - konto oddane, a Ty dałes nura w smutny i szary świat realny, gdzie jeszcze trudniej cos dropnac lub przeniesc sie do wyższej strefy Wink z kim bede teraz wkurzac Falene ? kto mi bedzie pozyczał eq ? z kim bede gadac o ( : )'ach ? :/ naprawde szkoda ze odchodzisz... brak słów Frown

musimy to wszystko opic - nie ma innego wyjscia.

A do gry i tak wrócisz - moze znów jako facet Tongue

miło było mi grac z Toba po jednej stronie barykady. wielkie dzieki za pomoc i wkrecanie gdzie trzeba Smile niech Ci real lekkim bedzie (dopóki nie wrócisz) ;P

__________________
...::r14/r16: Morgred::...
cytat:
-JASIU- napisał(a)chetne baby i tak beda

25-06-2009 17:26 woody89 jest offline Szukaj postów użytkownika: woody89 Dodaj woody89 do Listy kontaktów
vip3ra
Double Ace


images/avatars/avatar-25199.png

Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 143
Klan: MalkaviaN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No coz.... co do gg wiekszosc mi zarzuca, ze nie da sie ze mna gadac... zwykle cos mnie wciagnie i odpowiadam w przerwach Smile


cytat:
H-E-R-O-S napisał(a)
vip3ra,mam mieszane uczucia Roll Eyes
Czemu ty tak wszystkim te buziaki wysyłasz Roll Eyes ?
Buziak tu buziak tam,żeby ci się czasem to się nie przeniosło poza gre rotfl


ajjjj... zazdrosniku Ty ! ;p masz i nie placz :*

A daje tym co lubie... pozatym to zwykly buziak... bez jezyczkow etc Wink
Wiec przeniesienie poza gre,,, raczej nie straszne rotfl rotfl

__________________
rotfl rotfl TMOD rotfl rotfl
Troll Moderator


Wycena - R1, R3, R4, R6, R8, R10, R14

26-06-2009 11:32 vip3ra jest offline Szukaj postów użytkownika: vip3ra Dodaj vip3ra do Listy kontaktów
Necrosis
Triple Ace


images/avatars/avatar-21368.gif

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 248
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A miałem nie pisać, ale napisze. Żeby nie było.

Żeby skończyć grać w bw chodziłeś do jakiegoś psychologa? Do kogoś w stylu AA? Jeśli tak to, który był taki dobry i mu się udało Cię ot tego oderwać? Bo to trudne jest skończyć tak szybko, ja dopiero na ircu sie dowiedzialem w kilka godzin po utworzeniu tematu ;p Coś długo na nowym koncie nie pograłeś. A co do irca, masz wpadać, bo coraz mniej ludzi tam siedzi i nie ma z kim gadać.

Się rozpisałem, xD A miałem troszkę tylko napisać ;]
No nic, trzymaj się, w realu czy biedronce.

__________________





R3 - Necrosis

26-06-2009 15:46 Necrosis jest offline Strona domowa Necrosis Szukaj postów użytkownika: Necrosis Dodaj Necrosis do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Alomea R3 = kończę grę ;) buziaki ;]

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH