Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » !!!!Pech!!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony !!!!Pech!!!! 6 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
grom09`
Double Ace


images/avatars/avatar-3198.jpg

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 128
Klan: Gildia DerGastor
Kraina: Necropolia
Skąd: NIE WIEM

!!!!Pech!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mieliście kiedyś takiego pecha jak ja przez trzy miesiące grania znajduje tylko same pałki sztylety noże piki maczugi kaski (czasami nawet dobre) i no 1 strzelba się trafiła. a poza tym nic więcej Confused . Wieźcie Operatorzy gry zmieńcie coś żeby jakieś lepsze itemy wpadały. Najbardziej denerwujące dla mnie jest to że taki 3-4 punktowiec jakoś kurtkę orchidei znajdzie a ja nic. Zaraz się załamie Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused

__________________
NICK: grom09, ID: 51083



Sprzedam:
-
-
-
-
Kupie/Poszukuje:
- Rogaty Kak Wieszcza
10-01-2007 21:07 grom09` jest offline Szukaj postów użytkownika: grom09` Dodaj grom09` do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

napisz do C47, żeby ci jakiś itemek dał, a on odrzuci twoją prośbę Big Grin

każdy ma szczęście, tylko że twoje jest trochę .......

__________________
Gram na r9.
10-01-2007 21:13 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
grom09`
Double Ace


images/avatars/avatar-3198.jpg

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 128
Klan: Gildia DerGastor
Kraina: Necropolia
Skąd: NIE WIEM

Autor tematu Temat rozpoczęty przez grom09`
Sad Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad C47 daj mi jakąś kurtkę orchidei na pocieszenie Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

__________________
NICK: grom09, ID: 51083



Sprzedam:
-
-
-
-
Kupie/Poszukuje:
- Rogaty Kak Wieszcza
10-01-2007 21:16 grom09` jest offline Szukaj postów użytkownika: grom09` Dodaj grom09` do Listy kontaktów
krodin
Forum Ace


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 95

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też mam takiego pecha
10-01-2007 21:18 krodin jest offline Szukaj postów użytkownika: krodin Dodaj krodin do Listy kontaktów
Sumi
Lord


images/avatars/avatar-1227.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 480
Klan: LigaTemidy [Szefowa :P]
Skąd: Z daleka.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo od razu dwie - jak się w jednej dziura zrobi. Wink

__________________

-- - --- - -- - --- - --
Back to business.
-- - --
ID:14353
10-01-2007 21:19 Sumi jest offline Szukaj postów użytkownika: Sumi Dodaj Sumi do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie narzekać(sam narzekałem kiedyś)....ale pewnego dnia się wsio odmieniło i zacząłem znajdywać fajne itemki...co prawda daleko mi do czołówki, ale jest nieźle. Tobie też się polepszy Wink

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

10-01-2007 21:21 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja nic nie mogłem znalezc przy 5 szczescia a teraz dzis kupiłem amu i kas z luckiem i mam 12 i od razu cos lepszego wchodzi, narazie jest to wartosciowy zlom ale zawsze lepsze to niz pałka Smile

__________________
R18 : PanWampir


10-01-2007 21:31 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
Gnoyeck
Lord


images/avatars/avatar-1350.jpg

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 492
Klan: X - World
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Evanderowi możecie uwierzyć, widziałem to na własne oczy.

__________________


Moderatorski weteran - po przejściach.
10-01-2007 22:05 Gnoyeck jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnoyeck Dodaj Gnoyeck do Listy kontaktów
KingZet
Junior Member


Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam 20 szczescia i mam pałki , noze czasami dobre

__________________
JESLI WYGRAŁEM TO SKŁADAJ OFERTE

ID:16979
10-01-2007 22:28 KingZet jest offline Szukaj postów użytkownika: KingZet Dodaj KingZet do Listy kontaktów
payo
Newbie


Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tez gram 3 miechy i moj najlepszy drop to chyba... gietkie spodnieTongue kupilem itemy do szczescia i jeszcze gorzej mi idzie bo tylko same palki wpadaja Crying kota idzie dostac Frown

__________________
Nick: rOOt
ID: 24160
10-01-2007 23:03 payo jest offline Szukaj postów użytkownika: payo Dodaj payo do Listy kontaktów
ShiZen
Lord


images/avatars/avatar-981.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 336
Klan: 3Misie Garrison
Skąd: Zabrze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na dalekich w 4 srefie znajduję same pałki... ale przynajmniej kąsające, dobre, albo zębate (czasami kombinacje) a nawet czasem w seriach po dwie Smile Zawsze leprze to niż jedna zwykła Smile

EDIT: Literówka

__________________
Nick: ShiZen
ID: 17690

To mój link referencyjny. Możesz mi pomóc, wszak to nic nie kosztuje

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ShiZen: 11-01-2007 00:05.

11-01-2007 00:05 ShiZen jest offline Szukaj postów użytkownika: ShiZen Dodaj ShiZen do Listy kontaktów
GEORG1988
Triple Ace


images/avatars/avatar-1300.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 222
Klan: X-World
Skąd: Kolbuszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh ja od bardzo daewna nic nie znalazlem i nie biadole taka gra raz jest lepiej a raz gorzej Big Grin

__________________
nick w grze:GEORG


X-World Monsters
zawsze w mej pamieci

11-01-2007 00:06 GEORG1988 jest offline Szukaj postów użytkownika: GEORG1988 Dodaj GEORG1988 do Listy kontaktów
Rumbler
Triple Ace


images/avatars/avatar-521.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 189
Klan: O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ShiZen napisał(a)
na dalekich w 4 srefie znajduję same pałki... ale przynajmniej kąsające, dobre, albo zębate (czasami kombinacje) a nawet czasem w seriach po dwie Smile Zawsze leprze to niż jedna zwykła Smile

EDIT: Literówka


Oj nie moge sie zgodzic. Na dalekich w 4ce bardzo ladnie sra przedmiotami Smile W niecale 3 dni doskonaly zwinny i dobry szybki to jest cos Big Grin

__________________

11-01-2007 00:11 Rumbler jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumbler Dodaj Rumbler do Listy kontaktów
ShiZen
Lord


images/avatars/avatar-981.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 336
Klan: 3Misie Garrison
Skąd: Zabrze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to mi daj jak masz za dużo Tongue

__________________
Nick: ShiZen
ID: 17690

To mój link referencyjny. Możesz mi pomóc, wszak to nic nie kosztuje
11-01-2007 00:33 ShiZen jest offline Szukaj postów użytkownika: ShiZen Dodaj ShiZen do Listy kontaktów
GEORG1988
Triple Ace


images/avatars/avatar-1300.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 222
Klan: X-World
Skąd: Kolbuszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chcialbym tak mi nawet w 3 strefie sie tak nie sypie Tongue

__________________
nick w grze:GEORG


X-World Monsters
zawsze w mej pamieci

11-01-2007 00:46 GEORG1988 jest offline Szukaj postów użytkownika: GEORG1988 Dodaj GEORG1988 do Listy kontaktów
LordFoul
Double Ace


images/avatars/avatar-9291.jpg

Data rejestracji: 27-10-2006
Postów: 110
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam to samo , gram od pażdziernika i oto top3 dropów:

1.Dobra Strzelba (4 strefa)
2.Dobra Kurtka Strażnika (5 strefa)
3.Doskonały Elegancki Hełm (4 strefa,pielgrzymka)

I nic nawet setu żadnego nie moge skompletowac , tragedia np wczoraj 20 wypraw (bliskich i dalekich) 1 weszła! i ...... nóż/kask wymiennie.

Powoli kończyć czas chyba że kaski i noże zdrożeją o 500% to może się to opłaci.
11-01-2007 01:03 LordFoul jest offline Szukaj postów użytkownika: LordFoul Dodaj LordFoul do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no zawsze można liczyć na jakiś fart to jak gra w zakłady bukmacherskie mi co jakis czas cos konkretnego sie trafi a tak poza tym pałki i tym podobne ale nie tracie nadziei ze cos znów wpadnie lepszego Big Grin

__________________

ID-2937. GG-529620.
11-01-2007 03:02 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja wam powiem coś co wami wstrząśnie Tongue
Na drugiej bliskiej(ze wszystkich wypraw jakie robiłem) na mojej nowej postaci(WZ) znalazłem Demoniczną Pałkę Wink
Czy to nie pech Big Grin

__________________


11-01-2007 03:04 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Misser
Forum Ace


images/avatars/avatar-1653.jpg

Data rejestracji: 23-12-2006
Postów: 83
Kraina: Necropolia
Skąd: mam wiedziec?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi przez pierwsze 1,5 miecha tez nic nie lecialo, teraz w 3 dni Kurtka Gwardzisty, Runiczny kask i Pierścionek łatwości Smile

__________________

11-01-2007 08:07 Misser jest offline Szukaj postów użytkownika: Misser Dodaj Misser do Listy kontaktów
konrado1
Double Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja doszedlem do wniiosku ze lepiej chodzic na bliskie i zbierac pkt niz mniej miec miej pkt i zbierac palki na dalekich a tak to za pkt kupie dobry przedmiot

__________________
Wpisy trede modelatorów na moich aukcjach będa traktowane jako spam

Nick w grze Ziomuskalisz
ID 5126
11-01-2007 10:08 konrado1 jest offline Szukaj postów użytkownika: konrado1 Dodaj konrado1 do Listy kontaktów
grom09`
Double Ace


images/avatars/avatar-3198.jpg

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 128
Klan: Gildia DerGastor
Kraina: Necropolia
Skąd: NIE WIEM

Autor tematu Temat rozpoczęty przez grom09`
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh i znowu hełm i pałka na wyprawie

__________________
NICK: grom09, ID: 51083



Sprzedam:
-
-
-
-
Kupie/Poszukuje:
- Rogaty Kak Wieszcza
11-01-2007 14:38 grom09` jest offline Szukaj postów użytkownika: grom09` Dodaj grom09` do Listy kontaktów
Rawel
Triple Ace


images/avatars/avatar-11978.jpg

Data rejestracji: 25-12-2006
Postów: 153
Klan: [HUNG]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: MIDIAN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tam nie narzekam nbawet ciekawe rzeczy znajduje (spodnie tropiciela, dobry złośliwy kask) a pkt szczęscia w grze to lipa Big Grin

__________________

Nick: Rawel
11-01-2007 14:41 Rawel jest offline Szukaj postów użytkownika: Rawel Dodaj Rawel do Listy kontaktów
sempaju
Full Member


Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 54
Klan: MIDIAN
Kraina: Necropolia
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to moje Top3 dropów wygląda tak: (gram krótko<miesiąc>)
1. Kunsztownyy Heeełm (5 strefa bliska)
2. Krwawyy Kask (5 strefa bliska)
3 Dobry Jadowity Topór Dwuręczny - złom za 9k czyli coś jak Uzi,ale jak fajne wygląda Tongue (5 strefa daleka)

W sumie nie tak źle poza tym że kunsztownego za grzyba sprzedać :/

__________________
Nick w grze: sempaju
11-01-2007 14:49 sempaju jest offline Szukaj postów użytkownika: sempaju Dodaj sempaju do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki wiekszemu szczesiu mozna łatwiej pielgrzymki aliczyc i lepszy drop tez jest

__________________
R18 : PanWampir


11-01-2007 14:50 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
GODREZEY
Forum Ace


images/avatars/avatar-1679.gif

Data rejestracji: 17-11-2006
Postów: 83
Klan: GILDIA DERGESTOR

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JA MAM 19 SZCZĘŚCIA I TEŻ WAM POWIEM ZE CIENKO Z DROPAMI , DAWNO NIE ZNALAZŁEM CZEGOS WARTOSCIOWEGO Frown MAM NADZIEJE ZE WSZYSTKIM NAM SIE POLEPRZY I W NAJBLIZSZYCH DNIACH ZNAJDZIEMY DOSKONAŁE AK47 I ORCHE Smile mam nadzije ze to dło mistrzom gry do myślenia Tongue
hehehe

__________________
ID : 24489
JEŚLI WYGRAM POWIADOM MNIE LUB SKŁADAJ OFE Big Grin

11-01-2007 19:19 GODREZEY jest offline Szukaj postów użytkownika: GODREZEY Dodaj GODREZEY do Listy kontaktów
artor666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1173.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 248
Klan: eee glupie strasznie;/
Kraina: Necropolia
Skąd: gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ta nic ciekawego a czesto najgorsze jest to ze jak juz masz tego dosc i robisz reset postaci toakurat wtedy zaczelyby wypadac te lepsze Mad nie wiem jak inni ale ja mam czesto podobne sytacje

__________________
-click

11-01-2007 19:23 artor666 jest offline Szukaj postów użytkownika: artor666 Dodaj artor666 do Listy kontaktów
hokek
Lord


images/avatars/avatar-20067.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 265
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znam ten ból hehe

__________________

11-01-2007 19:29 hokek jest offline Szukaj postów użytkownika: hokek Dodaj hokek do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio znów mam małe problemy z itemami, ale pocieszam się tym, że co dwa tygodnie wpadają mi suuper itemy.

6 tygodni temu:

Rubinowy, Mściwy, Spaczony Ring, Amu Koncentracji, Kurtka Kobry, Spodnie Rzezimieszka...

11-12 dni temu:

Dobre Ak-47 i Dobry Mściwy Ring

Więc według moich wyliczeń za 3 dni powinny mi zacząć wpadać fajne itemy ;-)

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

11-01-2007 20:42 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cziterzy, co on wiecej za premium placiTongue ? C47 jak cos to ja tez moge troche doplacic ^^
11-01-2007 20:52 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Surem napisał(a)
Cziterzy, co on wiecej za premium placiTongue ? C47 jak cos to ja tez moge troche doplacic ^^


nawet tak nie żartuj, bo jeszcze ktoś uwierzy

__________________
Gram na r9.
11-01-2007 20:56 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
Strony (6): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » !!!!Pech!!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH