Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Urodziny BW [ 1 sieprień ] ? Coś nowego ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Urodziny BW [ 1 sieprień ] ? Coś nowego ? 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sysaa
Junior Member


images/avatars/avatar-14663.jpg

Data rejestracji: 16-06-2009
Postów: 15
Kraina: Necropolia
Skąd: Lwówek Śląski

Arrow Urodziny BW [ 1 sieprień ] ? Coś nowego ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam i pytam. Planowane są jakieś nowe serwery, patche z okazji urodzin? Jeżeli tak to jakie? Jeżeli nie wiecie, to jakie macie pomysły?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez sysaa: 01-07-2009 18:28.

01-07-2009 17:35 sysaa jest offline Szukaj postów użytkownika: sysaa Dodaj sysaa do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Był już taki temat. Można było zobaczyc co się tam działo pisało. Do urodzin jeszcze dośc daleko. Osobiście uważam, że powstanie może jakis nowy layout a moze i r10 ale to się wyjasni 1 sierpnia
01-07-2009 18:15 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
sysaa
Junior Member


images/avatars/avatar-14663.jpg

Data rejestracji: 16-06-2009
Postów: 15
Kraina: Necropolia
Skąd: Lwówek Śląski

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sysaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szukałem ale nie znalazłem... Frown czekam na odpowiedź poinformowanych moderatorów oraz administratorów. Osobiście jestem za r10 , na silniku r7 z aukcjami.
01-07-2009 18:27 sysaa jest offline Szukaj postów użytkownika: sysaa Dodaj sysaa do Listy kontaktów
Inconnu
Double Ace


Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 121
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po co r10 ?? skoro r9 jest dość nowe ??

__________________
r3:Inconnu
gg:1900545
ta gra robi mnie w hu** zobaczcie walke 50% na cryta
01-07-2009 18:34 Inconnu jest offline Szukaj postów użytkownika: Inconnu Dodaj Inconnu do Listy kontaktów
Sysinioo
Member


images/avatars/avatar-9668.gif

Data rejestracji: 15-06-2008
Postów: 45
Klan: D_C
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Według mnie Necro z aukcjami .

Dlaczego ?

Ostatnio powstała Moria .... Nie jestem sympatykiem serwerów Moria. Nie każdy lubi tam grać. Teraz kolej na Necro według mnie.

Ale bez obowiązkowego premium ....
Żeby były aukcje ...

No i można dodać coś nowego np : Aby najemnik dostał punkty reputacji należy siedzieć w klanie 48h. Ja byłem i jestem za wprowadzeniem tego . Było by ciekawie. Można to przetestować na właśnie takim serwerze. Gra była by troszkę inna.

A jak są aukcje to nie ma pushuuuu Smile

__________________

01-07-2009 19:33 Sysinioo jest offline Szukaj postów użytkownika: Sysinioo Dodaj Sysinioo do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Urodziny BW [ 1 sieprień ] ? Coś nowego ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH