Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » pytanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony pytanie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Draxen
Newbie


images/avatars/avatar-2162.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łapanów

pytanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Urodziłeś się po to by awansować. Udowodnij to awansując do IV strefy jak mam zrobic to zadanie????

__________________
"To Be My Brothers"
20-08-2006 11:39 Draxen jest offline Szukaj postów użytkownika: Draxen Dodaj Draxen do Listy kontaktów
Serena
Double Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 124
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już padło to pytanie

Odpowiedz też :Jak osiągniesz 20 lvl to robisz oblężenie na kwadrat w 4 strefie i przechodzisz
20-08-2006 11:41 Serena jest offline Szukaj postów użytkownika: Serena Dodaj Serena do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tracisz wszystkie budynki, masz daleko do dotychczasowych "farm", otaczają Cię sami mastersi, którzy nie omieszkają Ci wkopać, bo znalazłeś się w ich zasięgu... jednym słowem - poważnie się zastanów, nim tam przejdziesz.

__________________
Decadence, Decados...
20-08-2006 12:01 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Corn33
Triple Ace


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 201
Klan: to głupi tasiemiec...
Kraina: Moria III
Skąd: jestem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Ranafe

Tracisz wszystkie budynki, masz daleko do dotychczasowych "farm", otaczają Cię sami mastersi, którzy nie omieszkają Ci wkopać, bo znalazłeś się w ich zasięgu... jednym słowem - poważnie się zastanów, nim tam przejdziesz.



Widze ze obyckana jestes w tym temacie Big Grin

__________________
Najważniejsze, to Żyć pełnią życia!...powiedział skazany na dożywocie, do skazanego na śmierć
20-08-2006 12:19 Corn33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Corn33 Dodaj Corn33 do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kolega to też w RedDragona ciupał , no nie ? :lol: :lol:

__________________
gg : 10113142
20-08-2006 12:21 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Corn23: nie obcykana, o prostu czytam forum.

Trochę offtopowo: przykłąd tego, jak mi się rzuca na mózg. Idę sobie przez lubelską starówkę, patrzę: szyld z napisem "Bar Trzecia strefa". Myślę sobie: "co za głupota. Jeszcze nikt nie awansował do trzeciej strefy, więc skąd wezmą klientów?"

__________________
Decadence, Decados...
20-08-2006 12:28 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tongue Tongue Tongue

Tego baru akurat nie widziałem, zreszta zazwyczaj mam mało czasu by chodzić po starówce więc się nie dziwię.

__________________
R13- KRZYKACZka
20-08-2006 12:35 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Ranafe

Corn23: nie obcykana, o prostu czytam forum.

Trochę offtopowo: przykłąd tego, jak mi się rzuca na mózg. Idę sobie przez lubelską starówkę, patrzę: szyld z napisem "Bar Trzecia strefa". Myślę sobie: "co za głupota. Jeszcze nikt nie awansował do trzeciej strefy, więc skąd wezmą klientów?"


Strach pomyśleć co by było gdyby Doom albo Carmageddon były Twoimi ulubionymi grami Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




20-08-2006 13:12 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo :

Lula and the sexy empire :lol:

__________________
gg : 10113142
20-08-2006 13:18 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Wet: the sexy empire" mi sie znudził.

Ale za to uwielbiam Soul Reavera.

__________________
Decadence, Decados...
20-08-2006 14:56 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Lestaf
Junior Member


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe Souuul Reeeaver. ŻółwikWink

__________________
Masz pytania dotyczące gry? http://forum.bloodwars.pl/search.php
20-08-2006 15:39 Lestaf jest offline Szukaj postów użytkownika: Lestaf Dodaj Lestaf do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » pytanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH