Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA PropaGanja 2009. Marsz Wyzwolenia Konopii » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony PropaGanja 2009. Marsz Wyzwolenia Konopii 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sRe_CreW!
Lord


images/avatars/avatar-15845.png

Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 277
Klan: Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: masz to zioło ? *_*

PropaGanja 2009. Marsz Wyzwolenia Konopii Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co sądzicie o tym co sie działo 17-go maja w Warszawie?
Co sądzicie o legalizacji, o tym całym Ruchu Wyzwolenia Konopii?

Moim zdaniem powinni to zalegalizować, każdy ma swój rozum, każdy niech robi co chce. Tak sobie ostatnio patrze na tą naszą Polske i co? Jesteśmy zacofani jak wsteczny w maluchu;/ Jestem za legalizacją, sam pare ładnych lat pale, i jakoś nie mam dziur w mózgu, czy też raka, czy co tam w ogóle sobie wymyślonoSmile W sumie to ten stan skłonił mnie do napisania tego postaSmile
Powiedzcie mi, co jest w tym takiego złego? Że sobie zapale? Że sie uśmieje z kumplami? Że dobrze sie pobawie? Komu to przeszkadza? Państwu, że nie mają z tego hajsu? Niech to zalegalizują, będą z tego podatki...
Tak jak Oni podchodzą do MJ, to jest coś strasznego;/ Kto robi grandy? Spalony człowiek, czy też pijany gbur? Czy ktoś kiedyś przez to umarł?

A gadka o tym, że ganja to wstęp w twarde narkotyki, to tak samo jak powiedzieć, że piwo to wstęp do picia denaturatu...
Ludzie.... Ogarnijcie sie!

Chciałbym, żeby chociaż legalizacja opierała sie na takim schemacie:

Jedna osoba może mieć trzy własne krzaczki ;]
Nawet bez coffeshop`ów itepe...

Więc tak: Kto był, a kto zamierza iść w przyszłym roku na PropaGanje ?

Na koniec trzy słowa Smile

SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ...

__________________
R9: Drakoulis - Come Back

05-07-2009 09:29 sRe_CreW! jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe_CreW! Dodaj sRe_CreW! do Listy kontaktów
NewMan
Triple Ace


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 167
Klan: Debris
Kraina: Necropolia II
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powinni zalegalizować ale tylko zielone,cały krak spuścić w sciekach.
Ale jeżeli legalne to czy będzie tyle radości sprawiało?chytry
Pale,bo lubie,wole to niż alkohol w jakiejkolwiek postaci.
Nie rozumiem co komu to przeszkadza,że się pali,siedzimy sobie w piwnicy albo pod klatką popalimy i tyle,ani sie nie rozbijamy jak co nie którzy po alkoholu,nigdy nie było interwencji naszych ''świetnych służb''.
Poza tym chodzenie na ruchy tego typu nic nie wniesie według mnie,jak nie będą chcieli zalegalizować to nie będzie zalegalizowane.

Bless ya

__________________
OD NOWA! Big Grin
PiajemPi Roll Eyes
05-07-2009 13:00 NewMan jest offline Szukaj postów użytkownika: NewMan Dodaj NewMan do Listy kontaktów
pokorny88
Forum Ace


images/avatars/avatar-14068.jpg

Data rejestracji: 25-03-2009
Postów: 75
Klan: DWN
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nigdy nie jarałem, próbowałem tylko sztuczek z gałą muszkatałową (niezłe jaja z tym) ale jestem za legalizacją. Tylko powinno byc tak, jak przy alkoholu w niektórych sprawach. Paliłeś - nie jedź itp

__________________
R6 pokorny88

ja nago

UCZĘ SIĘ WYCENIAC - NIE ŚMIAC SIĘ PROSZĘ
05-07-2009 13:09 pokorny88 jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny88 Dodaj pokorny88 do Listy kontaktów
NewMan
Triple Ace


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 167
Klan: Debris
Kraina: Necropolia II
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pokorny88 napisał(a)
Nigdy nie jarałem, próbowałem tylko sztuczek z gałą muszkatałową (niezłe jaja z tym) ale jestem za legalizacją. Tylko powinno byc tak, jak przy alkoholu w niektórych sprawach. Paliłeś - nie jedź itp


No tak masz racje,po paleniu jest także opóźniony zapłon Tongue nie myślisz tak jak normalnie.Ale nie zmienai to faktu że palenie jest bezpieczniejsze niż picie alkoholu. Wink

__________________
OD NOWA! Big Grin
PiajemPi Roll Eyes
05-07-2009 13:22 NewMan jest offline Szukaj postów użytkownika: NewMan Dodaj NewMan do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KTO JEST ZA LEGALIZACjA Smile

już był podobny temat, wystarczy poszukać...


sam sie ogarnij...
nasłuchał sie "Firmy" i bedzie legalizował rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ezachiel: 05-07-2009 13:39.

05-07-2009 13:38 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KTO JEST ZA LEGALIZACjA Smile

EDIT:
Ktoś był szybszyBig Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 05-07-2009 13:44.

05-07-2009 13:43 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
sRe_CreW!
Lord


images/avatars/avatar-15845.png

Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 277
Klan: Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: masz to zioło ? *_*

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sRe_CreW!
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ezachiel napisał(a)
KTO JEST ZA LEGALIZACjA Smile

już był podobny temat, wystarczy poszukać...


sam sie ogarnij...
nasłuchał sie "Firmy" i bedzie legalizował rotfl


Człowieku, z czym Ty wyskakujesz? Nasłuchał sie Firmy? Moge słuchać Jozina z bazin czy czego tam, ale Tobie nic do tego... I gdzie tutaj związek z tematem?
Umiesz czytać, czy jakieś problemy występują? Bo w temacie jest jasno napisane chyba, że głównym tematem jest PropaGanja 2009...
Zresztą nie ma sie co napinać... Pozdro...


Dla zainteresowanych wrzucam całą płytke Diss na rząd (PropaGanja 2009)

http://nitrous.wrzuta.pl/plik/2t9TIHAzsh...propaganja_2009

Do Cean`a (bu!Big Grin ) płyta jest legalnie do pobrania.

"Caena". I żebym ja nie zrobił "bu!" ;P

__________________
R9: Drakoulis - Come Back

05-07-2009 13:57 sRe_CreW! jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe_CreW! Dodaj sRe_CreW! do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dwa zdania na krzyż o "PropaSranja 2009" a reszta taka sama gatka o legalizacji jak w podanym temacie... i u kogo wystepują problemy z czytaniem?

Palenie? Ok. Legalizacja? Idiotyzm.
05-07-2009 15:00 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
NewMan
Triple Ace


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 167
Klan: Debris
Kraina: Necropolia II
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ezachiel napisał(a)


Palenie? Ok. Legalizacja? Idiotyzm.


Hmm,nie chcesz nie pal,tak samo moze być po legalizacji. Smile

__________________
OD NOWA! Big Grin
PiajemPi Roll Eyes
05-07-2009 15:03 NewMan jest offline Szukaj postów użytkownika: NewMan Dodaj NewMan do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NewMan napisał(a)
cytat:
Ezachiel napisał(a)
Palenie? Ok. Legalizacja? Idiotyzm.


Hmm,nie chcesz nie pal,tak samo moze być po legalizacji. Smile



No wiadomo, ale to jasne ze łatwiejszy dostęp, to i prędzej sięgnie po to dzieciak. Wystarczy ze alko i fajki są bardzo powszechne wśród młodych. I tak mocno widac ich wpływ...
05-07-2009 15:10 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
NewMan
Triple Ace


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 167
Klan: Debris
Kraina: Necropolia II
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zielone jest tak samo łatwo załatwić jak i alkohol Smile
Pozatym jest legalne posiadanie ZIARENEK,ale sadzić i palić już nie wolno-czemu? Chyba po to jest by rosło i zostało wykorzystane.

Mówisz,że gdyby było legalne to sięgnie po to dzieciak?Widac że mało wiesz na temat blokowisk Smile ja mieszkam na takich blokach i wiem jak jest.

Pytasz po co nam legalizacja jeżeli i tak ''można'' palić,nikt jakoś nie chce dostać paru latek za posiadanie Smile

__________________
OD NOWA! Big Grin
PiajemPi Roll Eyes
05-07-2009 16:14 NewMan jest offline Szukaj postów użytkownika: NewMan Dodaj NewMan do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wydaje mi sie ze mocno przesadzasz...

moze mało wiem o blokowiskach ale wyobraź sobie ze nie wszyscy mieszkają w betonowych klatkach dużych miast...

w małym miasteczku czy też nawet na wiosce, z taka łatwością (jak alko) nie załatwisz palenia. (a już napewno zielska nie zmota 11-12 latek)


cytat:
Pytasz po co nam legalizacja jeżeli i tak ''można'' palić,nikt jakoś nie chce dostać paru latek za posiadanie


Nigdzie nie zapytałem "po co legalizacja?" poprostu już widać ze było by to conajmniej głupie.
05-07-2009 17:47 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
NewMan
Triple Ace


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 167
Klan: Debris
Kraina: Necropolia II
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie przesadzam,sam zaczynałem palić za małolata i jakoś kminiłem,może i sie troche nachodziłem ale było.Wtedy od samego palenia bardziej podobała mi sie ta adrenalina,że robie coś nielegalnego Big Grin (dziwny to był wiek)chodziłem jeszcze do podstawówki gdy pierwszy raz zapaliłem(początki 6 klasy więc 12 chyba).Tak jak wyżej pisałem,dawało rade załatwić.

A czemu by było głupie?Przecież każdy swój rozum ma. Nikt mu na siłe nie będzie dawał palenia. W sumie to ja już wole płacić od tego podatek do skarbu państwa,niż zostać złapanych z THC we krwi. Smile

__________________
OD NOWA! Big Grin
PiajemPi Roll Eyes
05-07-2009 17:54 NewMan jest offline Szukaj postów użytkownika: NewMan Dodaj NewMan do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ezachiel napisał(a)
w małym miasteczku czy też nawet na wiosce, z taka łatwością (jak alko) nie załatwisz palenia. (a już napewno zielska nie zmota 11-12 latek)


W małym miasteczku wielu rzeczy nie załatwisz z taką łatwością jak w wielkomiejskim blokowisku, ale akurat nie wydaje mi się, żeby legalizacja cokolwiek w tej kwestii zmieniała.

cytat:
Palenie? Ok. Legalizacja? Idiotyzm.


Czyli w porządku jest ustanawianie prawa, a potem rzeczą właściwą jest go łamanie? Jakoś nie wydaje mi się, żeby to był właściwy porządek prawny.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

05-07-2009 17:57 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caen napisał(a)
[quote]Ezachiel napisał(a)
w małym miasteczku czy też nawet na wiosce, z taka łatwością (jak alko) nie załatwisz palenia. (a już napewno zielska nie zmota 11-12 latek)



cytat:
W małym miasteczku wielu rzeczy nie załatwisz z taką łatwością jak w wielkomiejskim blokowisku, ale akurat nie wydaje mi się, żeby legalizacja cokolwiek w tej kwestii zmieniała.




Napewno wiele by zmieniła. Nawet w takich małych miasteczkach zaroiło by sie od zielska, skoro nie było by zabronione...


cytat:
Palenie? Ok. Legalizacja? Idiotyzm.



cytat:
Czyli w porządku jest ustanawianie prawa, a potem rzeczą właściwą jest go łamanie? Jakoś nie wydaje mi się, żeby to był właściwy porządek prawny.


Moze i racja ale dziadowskie uogolnienie ;]

powinienem napisać:

Palenie? A pal sobie, posiadaj, siej, ryzykuj. Legalizacja? Idiotyzm.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ezachiel: 05-07-2009 19:45.

05-07-2009 19:41 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
NewMan
Triple Ace


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 167
Klan: Debris
Kraina: Necropolia II
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ezachiel napisał(a)


powinienem napisać:

Palenie? A pal sobie, posiadaj, siej, ryzykuj. Legalizacja? Idiotyzm.


Hmm,jeżeli nie przeszkadza Ci palenie,sadzenie i posiadanie,to czemu legalizacja Ci nie odpowiada?
U nas na pewno nie weszła by 'pełna' legalizacja,zostało by 'jedynie' umożliwione sadzenie NA WŁASNE POTRZEBY,tzn.do własnego użytku.(żadne sklepy pewnie by nie weszły z marihuaną,były przecież u nas ostatnio sklepy z dopalaczami i zaczynają je wycofywać z rynku bo robią te dopalacze przesieki w mózgu-sama chemia)

Poza tym,każdy gdy będzie chciał to spróbuje,prędzej czy później,więc dla osób nie palących legalizacja nie ma wpływu,natomiast jest bezpieczeństwo dla osób palących.

__________________
OD NOWA! Big Grin
PiajemPi Roll Eyes
05-07-2009 20:25 NewMan jest offline Szukaj postów użytkownika: NewMan Dodaj NewMan do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Posiadanie NIE! Legalizacja NIE! Palenie TYM BARDZIEJ NIE! NIE, NIE i jeszcze raz NIE.

wystarczy, że mamy alkohol, który już dość zabija a Ty chcesz kolejnej rzeczy ;/ ŻAL. Znam niestety kilka osób które palą i nie potrafię tego zrozumieć. Niszczą swój organizm od środka. Głupota. I wiem z doświadczenia jakimi ludźmi są Ci co palą.... I potrafię sobie Ciebie wyobrazić. I przykro mi z tego powodu. Oby zielsko tak mocno wpłynęło na twój mózg i organizm by kumple zobaczyli, że legalizacja jest zła.

__________________

By me
06-07-2009 00:00 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
sRe_CreW!
Lord


images/avatars/avatar-15845.png

Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 277
Klan: Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: masz to zioło ? *_*

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sRe_CreW!
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
Posiadanie NIE! Legalizacja NIE! Palenie TYM BARDZIEJ NIE! NIE, NIE i jeszcze raz NIE.

wystarczy, że mamy alkohol, który już dość zabija a Ty chcesz kolejnej rzeczy ;/ ŻAL. Znam niestety kilka osób które palą i nie potrafię tego zrozumieć. Niszczą swój organizm od środka. Głupota. I wiem z doświadczenia jakimi ludźmi są Ci co palą.... I potrafię sobie Ciebie wyobrazić. I przykro mi z tego powodu. Oby zielsko tak mocno wpłynęło na twój mózg i organizm by kumple zobaczyli, że legalizacja jest zła.


Ym... No jakimi ludźmi są? Znasz raptem kilka osób, i uważasz że po ich zachowaniu możesz uogólnić wszystkich? Oj, nie bardzo... Palą jakieś ścierwo, to im orze głowe;/

SKUN - BLESmile
Tylko naturka... I nie mówcie, że sensi jest be itp, bo chyba nic dobrego nie paliliście...
Kurde...

Czy nie uważacie, że każdy powinien robić co uważa za słuszne?
(Oczywiście jakiś "mondry"sie znajdzie i napisze <To chce kogoś zabić i to moge zrobić?> - Odpuść sobieWink )
Nie palisz? Super - Twoja sprawa, właśnie wypowiedź osób nie palących najbardziej sie dla mnie liczy, pisze do was normalnie, jak do ludzi, a Wy zaraz z gębą wbijacie ;|
Dlaczego skoro to rośnie, skoro to NATURA, nie moge tego palić?
Ktoś nie chce - niech nie pali...

PropaGanja to jak walka z wiatrakami....

n/c

(sie zamotałem;] )

__________________
R9: Drakoulis - Come Back

09-07-2009 19:11 sRe_CreW! jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe_CreW! Dodaj sRe_CreW! do Listy kontaktów
eXotic
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 82
Klan: lepszy od twojego
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a dla mnie palenie nie jest niczym złym

jeśli człowiek pali z umiarem, rozumem i nie szkodzi swoim zachowaniem innym to legalizacja powinna być jak najbardziej na tak

wiadomo połowa pali mądrze ale już druga połowa tylko szkodzi ludziom w otoczeniu...


tak samo jest w przypadku alkocholu


jeśli ktoś wypije 4 piwa i po tych czterech piwach pójdzie spać lub będzie cichy, spokojny to nikomu nie szkodzi...lecz są ludzie na których 4 piwa wywołują jeszcze wiekszą "wścieklizne" i to odbija sie przykładowo na żonie, dziecku itp

to jest moje skromne zdanie
09-07-2009 21:42 eXotic jest offline Szukaj postów użytkownika: eXotic Dodaj eXotic do Listy kontaktów
Aras0804
Junior Member


images/avatars/avatar-14812.jpg

Data rejestracji: 09-09-2008
Postów: 21
Klan: Dark Empire
Kraina: Necropolia
Skąd: SangReal

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sRe_CreW! napisał(a)
cytat:
Arcikaka napisał(a)
Posiadanie NIE! Legalizacja NIE! Palenie TYM BARDZIEJ NIE! NIE, NIE i jeszcze raz NIE.

wystarczy, że mamy alkohol, który już dość zabija a Ty chcesz kolejnej rzeczy ;/ ŻAL. Znam niestety kilka osób które palą i nie potrafię tego zrozumieć. Niszczą swój organizm od środka. Głupota. I wiem z doświadczenia jakimi ludźmi są Ci co palą.... I potrafię sobie Ciebie wyobrazić. I przykro mi z tego powodu. Oby zielsko tak mocno wpłynęło na twój mózg i organizm by kumple zobaczyli, że legalizacja jest zła.


Ym... No jakimi ludźmi są? Znasz raptem kilka osób, i uważasz że po ich zachowaniu możesz uogólnić wszystkich? Oj, nie bardzo... Palą jakieś ścierwo, to im orze głowe;/

SKUN - BLESmile
Tylko naturka... I nie mówcie, że sensi jest be itp, bo chyba nic dobrego nie paliliście...
Kurde...

Czy nie uważacie, że każdy powinien robić co uważa za słuszne?
(Oczywiście jakiś "mondry"sie znajdzie i napisze <To chce kogoś zabić i to moge zrobić?> - Odpuść sobieWink )
Nie palisz? Super - Twoja sprawa, właśnie wypowiedź osób nie palących najbardziej sie dla mnie liczy, pisze do was normalnie, jak do ludzi, a Wy zaraz z gębą wbijacie ;|
Dlaczego skoro to rośnie, skoro to NATURA, nie moge tego palić?
Ktoś nie chce - niech nie pali...

PropaGanja to jak walka z wiatrakami....

n/c

(sie zamotałem;] )

To ja będę ten "mondry". Nie zabijasz? To czemu nie chcesz dać zabijać innym?? Bo mogą zabić ciebie??
Jak ktoś obok ciebie pali to też to wciągasz czy tego chcesz czy nie. Powiesz "unikaj takich ludzi". To jak unikać ludzi palących zwykłe pety. W skrócie "NIE DA SIĘ".
Poprawka walka z PropaGanja'ą to jak walka z wiatrakami. Czemu jak natura nie możesz palić?? To tak jak trucizna "Czemu nie mogę wpuścić śmiertelnie groźnej trucizny do czyjegoś domu?? Przecież to natura."

__________________

09-07-2009 23:33 Aras0804 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aras0804 Dodaj Aras0804 do Listy kontaktów
sRe_CreW!
Lord


images/avatars/avatar-15845.png

Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 277
Klan: Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: masz to zioło ? *_*

Autor tematu Temat rozpoczęty przez sRe_CreW!
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I zgadzam sie z tobą eXotic w 100%.
Wszystko jest dla ludzi. Z umiarem.
Dla wielu osób legalizacja, to jest jakby narzucanie im, że mają palić, i tak też do tego podchdzą. Przecież każdy ma swój rozum. Nikt nikomu nie narzuca, że ma bakać ale, dla wielu osób sensi jest czymś więcej niż "trawką". Wiele osób traktuje to całkiem inaczej... Niestety nie mam sił tego tłumaczyć, bo to naprawde nie ma sensu... Zresztą. Patrząc na naszego prezydenta Kaczyńskiego, który nie rozróżnia konopi przemysłowej od ganji, to wogóle ręce opadają...
Chciałbym kiedyś wyjść z kumplami, z moją Kobietą do baru. Poprosić o bata. Dostać go na legalu, nie spod lady. Zapalić sobie w Wolnym kraju.. Ale niestety..
Koniec bajki. Szara rzeczywistość. Normalni ludzie za rurke palenia dostają wyroki. Potem nie ma opcji, żeby im sie noga powinęła na czymkolwiek bo pójdą siedzieć... Co to jest za kraj? Ech... Komu to szkodzi, że ściągne sobie chmure?
Że sie pokrztusze, że pokaszle, i sie pośmieje w dobrym towarzystwie? Że nic nikomu tym nie zrobie? A to że hajs nie idzie do państwa, a do mafii to inna sprawa... I tak jak wspomniałem wyżej - ziomki palą jakieś jaranie z szamponem to sie nie dziwie, że podziurawieni jak konewka chodzą... Jedyne rozwiązanie - Sadzić - Palić - ZalegalizowaćSmile


Pozdrawiam Smile

PS:
http://kamjoz.wrzuta.pl/audio/a2sIWIF4tc..._muz_-_legalize

Polecam przesłuchać...

__________________
R9: Drakoulis - Come Back

09-07-2009 23:33 sRe_CreW! jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe_CreW! Dodaj sRe_CreW! do Listy kontaktów
NewMan
Triple Ace


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 167
Klan: Debris
Kraina: Necropolia II
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie szampon,a domestos niektórzy spece dodają -.-(gdy rośnie,nie to nie zgnije ale jest w tym chemia niestety -.-,wiem bo.. wiem Tongue )

Czysta sensi jeszcze nikogo nie zabiła.
Wolicie żeby było dostępne palenie i palili ci NAPRAWDĘ lubią a ci co pala na 'pokaz' bo jest zakazana.

Czy lepiej jest jak ludzie tankują here w struny ? Czy lepszy jest zakazany krak czy legalna ganja,gdzie bez przypału można sobie kupić,nie kombinować itp Jak myślicie kto wybierze(nie mówie tu o osobach uzależnionych od kraku,im można współczuć tylko) kilka lat za krak czy może Legalnego bucha gdzie można spokojnie palić ze znajomymi gdzieś na świeżym powietrzu?chytry
Pewnie to was nie przekona.
a zresztą c**j z wami rotfl mam swoje i jaram
Bless Ya.

__________________
OD NOWA! Big Grin
PiajemPi Roll Eyes

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NewMan: 10-07-2009 00:09.

10-07-2009 00:06 NewMan jest offline Szukaj postów użytkownika: NewMan Dodaj NewMan do Listy kontaktów
NewMan
Triple Ace


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 167
Klan: Debris
Kraina: Necropolia II
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cyta dałem ;/ sory

__________________
OD NOWA! Big Grin
PiajemPi Roll Eyes

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NewMan: 10-07-2009 00:08.

10-07-2009 00:08 NewMan jest offline Szukaj postów użytkownika: NewMan Dodaj NewMan do Listy kontaktów
Flagg
Forum Ace


Data rejestracji: 26-10-2006
Postów: 86
Klan: D.A.T.E.
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na nie czy to palenie czy legalizacja. Chcecie palic to palcie we wlasnym gronie, we wlasnych 4 ścianach jak to mówią wszystko jest dla ludzi ale czy warto próbować. Jak mi udowodnicie ze nasz narod da sie nauczyc by takie cos palili we wlasnym mieszkaniu czy gdzie tam chca nie narażajac tych, ktorzy nie chcą wdychac oparów to moge byc za legalka ale jak zakazu palenia papierosow w miejscach publicznych nie mogą wyegzekwować to zastanówmy sie jak im z tym pojdzie Roll Eyes

__________________
R1 - Emeryturka
Nick: Mef

Nie ponosze odpowiedzialnosci za działania jakie zostały, bądź zostaną wyprowadzone z postaci na pozostałych serwerach poza wymienionym. Zbierzność nick-ów przypadkowa.
10-07-2009 00:24 Flagg jest offline Szukaj postów użytkownika: Flagg Dodaj Flagg do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA PropaGanja 2009. Marsz Wyzwolenia Konopii

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH