Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Kto jest starszy odemnie w grze » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kto jest starszy odemnie w grze
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TADEKSAD6
Newbie


Data rejestracji: 18-12-2007
Postów: 7
Klan: Divine_Rage
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: POLSKA

Kto jest starszy odemnie w grze Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem ze stycznia 1945 roku

Prosze o licytacje kto starszy

Moi nick Lord_Vader

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TADEKSAD6: 05-07-2009 16:32.

05-07-2009 16:25 TADEKSAD6 jest offline Szukaj postów użytkownika: TADEKSAD6 Dodaj TADEKSAD6 do Listy kontaktów Dodaj TADEKSAD6 do twojej listy kontaktowej
_SuChY_
Lord


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 278
Klan: R1 Z_D | R7 NOOB
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: ...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja z grudnia 1944

__________________
R1 - SuChY
R7 - emen
R10 - nupek


05-07-2009 16:45 _SuChY_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _SuChY_ Dodaj _SuChY_ do Listy kontaktów
brox
Double Ace


images/avatars/avatar-13051.jpg

Data rejestracji: 19-05-2007
Postów: 109
Klan: r1-BK / r4-BFG
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_SuChY_ napisał(a)
ja z grudnia 1944

buahahahahaha rotfl rotfl rotfl
Suchy nupie Tongue

__________________
tempiem gupote na foróm o.O

05-07-2009 16:57 brox jest offline Szukaj postów użytkownika: brox Dodaj brox do Listy kontaktów
JohnnyChrist
Viking


images/avatars/avatar-22824.png

Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 677
Klan: codziennie o 12.45
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem listopad 39, niedługo 70 stuknie Big Grin

__________________
R15 - JohnnyChrist
R17 - Piesoelektryk
05-07-2009 17:00 JohnnyChrist jest offline Szukaj postów użytkownika: JohnnyChrist Dodaj JohnnyChrist do Listy kontaktów
NewMan
Triple Ace


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 167
Klan: Debris
Kraina: Necropolia II
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja walczyłem na pierwszej wojnie światowej
Ur.1892 rok rotfl

__________________
OD NOWA! Big Grin
PiajemPi Roll Eyes
05-07-2009 17:42 NewMan jest offline Szukaj postów użytkownika: NewMan Dodaj NewMan do Listy kontaktów
CoeN_RUNE
Triple Ace


images/avatars/avatar-12608.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 207
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bielsko-Biała/Kaer Morhen

RE: Kto jest starszy odemnie w grze Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TADEKSAD6 napisał(a)
Jestem ze stycznia 1945 roku

Prosze o licytacje kto starszy

Moi nick Lord_Vader



akurat to mogę potwierdzić.....



powinniście naprawdę podziwiać takie osoby, bo większość z was będzie w tym wieku robiła pod siebie albo na wózeczkach lub z balkonikami bedzie się poruszała....


no comment do żałosnych postów co poniektórych - proszę operatora o warny dla takiego spamu....

__________________
NIE HANDLUJE ZE:
S.....płakanymi
I.....diotycznymi
F.....rajerskimi
U.....pierdliwiecami



CoeN - "...RUNEJCZYK..."
05-07-2009 18:19 CoeN_RUNE jest offline Szukaj postów użytkownika: CoeN_RUNE Dodaj CoeN_RUNE do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurcze a ja myslalem ze jestem leciwy... Shocked
ja z sierpnia 1975 r Evil
Lordowi Vaderowi gratuluje charyzmy Smile Podziwiac tylko pozostajeSmile

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

05-07-2009 18:39 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
JohnnyChrist
Viking


images/avatars/avatar-22824.png

Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 677
Klan: codziennie o 12.45
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ej ty Coen_RUNE, bardzo podziwiam Lorda_Vadera, ale proszę nie pie*** że w tym wieku z balkonikami i na wózeczkach bo naprawdę głupoty gadasz. Znam ludzi z 45 którzy są w świetnej formie, jednkaże nie wiem czy to fajnie w takim wieku w jakieś gry nawalać. Jak dla mnie to strata czasu w takim wieku. Mimo wszystko pozdrawiam.

__________________
R15 - JohnnyChrist
R17 - Piesoelektryk
05-07-2009 19:29 JohnnyChrist jest offline Szukaj postów użytkownika: JohnnyChrist Dodaj JohnnyChrist do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Kto jest starszy odemnie w grze

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH