Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Polscy raperzy ;> » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Polscy raperzy ;> 5 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,805 Ankieta - średnia ocena: 2,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
W-N-U-Q
Triple Ace


Data rejestracji: 14-06-2009
Postów: 151
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: ;>

Polscy raperzy ;> Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kogo słuchacie? Chodzi mi o kogoś godnego uwagi, niekoniecznie bardzo znanego ale tworzącego dobre nutki Wink
Możecie też zapodawać tytuły do fajnych piosenek Tongue

Moi faworyci:

Płomień 81
Chiwas & Nowator
Naser & Vixen
Kajman
Borixon


Jak o kimś jeszcze sobie przypomne to dopisze Wink

__________________
Nie gram Big Grin
06-07-2009 19:32 W-N-U-Q jest offline Szukaj postów użytkownika: W-N-U-Q Dodaj W-N-U-Q do Listy kontaktów
Ezachiel
King


Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 782

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

HIP HOP - dawać swoje ulubione piosenki

Wielbiciele : Piha,Tedego,Onara,Płomien 81,Hemp-gru itp. ;d;d;d;d;d

Prawdziwy Polski Rap

Hip-Hop

Hip-hop

PAKTOFONIKA - są jeszcze jacyś fani?

i to nie jest wszystko...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ezachiel: 06-07-2009 19:58.

06-07-2009 19:54 Ezachiel jest offline Szukaj postów użytkownika: Ezachiel Dodaj Ezachiel do Listy kontaktów
Turas13
Newbie


Data rejestracji: 27-03-2009
Postów: 7
Klan: ReD Dragon
Kraina: Moria
Skąd: masz to ziolo??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Peja
Hemp Gru ;]
06-07-2009 23:44 Turas13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turas13 Dodaj Turas13 do Listy kontaktów
Adriano
Triple Ace


images/avatars/avatar-11980.gif

Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 223
Klan: Parias
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z fotela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Karramba
Peja

__________________


TRZYSTU ZAWSZE W SERCU

TERAZ PARIAS
08-07-2009 00:08 Adriano jest offline Szukaj postów użytkownika: Adriano Dodaj Adriano do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

''Ciasny Zdzich''
''Brat Juzef"

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

08-07-2009 01:16 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
eXotic
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 82
Klan: lepszy od twojego
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poznańskie podziemie rlz choć nie tylko

inaczej mówiąc
Peja, Słoń, Shellerini, Kobra, Kaczor, PTP, Paluch, Gural, Rafi, Ry23
ogólnie 3/4 PDG wymiataa

to są raperzy naprawde wielkiego formatu...

@down

Peja...dla mnie to naj naj raper ... jego starsze kawałki były bardzo sensowne
mowa o tekstach..były mądre i ogólnie miały przesłanie...teraz przerzucił sie z mądrych tekstów na dobrą muzyke co też mu sprzyja

każdy ma swoje zdanie..ja akurat go najbardziej wielbie bo ma w swoim dorobku dosyć duzo mądrych tracków....a większość raperów stawia na dobry beat, teksty w stylu ulicznym itp

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez eXotic: 08-07-2009 14:57.

08-07-2009 05:38 eXotic jest offline Szukaj postów użytkownika: eXotic Dodaj eXotic do Listy kontaktów
W-N-U-Q
Triple Ace


Data rejestracji: 14-06-2009
Postów: 151
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: ;>

Autor tematu Temat rozpoczęty przez W-N-U-Q
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
eXotic napisał(a)
Poznańskie podzięmie rlz choć nie tylko

inaczej mówiąc
Peja, Słoń, Shellerini, Kobra, Kaczor, PTP, Paluch, Gural, Rafi, Ry23
ogólnie 3/4 PDG wymiataa

to są raperzy naprawde wielkiego formatu...


A no tak, zapomniałem o kaczorze i paluchu Wink
Gural w sumie tez moze byc chytry
Ale Peja? Big Grin Dla wiekszosci sie on chyba podoba w sensie muzycznym ale mi osobiscie nie Tongue

__________________
Nie gram Big Grin
08-07-2009 09:07 W-N-U-Q jest offline Szukaj postów użytkownika: W-N-U-Q Dodaj W-N-U-Q do Listy kontaktów
Eff3ctive
Newbie


images/avatars/avatar-14685.png

Data rejestracji: 22-06-2009
Postów: 2
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma to jak , muzyka murzynów grana przez białych.

__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Jean Cocteau
08-07-2009 10:55 Eff3ctive jest offline Szukaj postów użytkownika: Eff3ctive Dodaj Eff3ctive do Listy kontaktów
ski
Newbie


Data rejestracji: 16-10-2007
Postów: 6
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Nie ma to jak , muzyka murzynów grana przez białych."

no tak, jakby biali nie grali czarnej muzyki było by tak pieknie.....nie było by białego rapu, reggae, dancehallu, ska,funku, jazzu, bluesa, nie było by tylu białych zespołów rockowych gdyby nie heandrix, nie było by rock'n'rolla gdyby elvisa czarni nie ucyli grać bluesa, no i nie było by rasistowskiej muzyki rac, nie było by punk rocka bez ska i rudboy's, no i skinheadów gdyby nie skinhead reggae...gdyby nie soul , r'n'b , gospel prawdopodobnie nikt by nie śpiewał oprócz tenorów opery....no i pop nie wyglądł by tak jak wygląda gdyby niemichael jackon..... nie było by muzyki elektonicznej...tak wspaniale by było gdybyśmy wszyscy, słuchali tylko muyki poważnej i folku .......



"Poznańskie podzięmie rlz choć nie tylko

inaczej mówiąc
Peja, Słoń, Shellerini, Kobra, Kaczor, PTP, Paluch, Gural, Rafi, Ry23
ogólnie 3/4 PDG wymiataa

to są raperzy naprawde wielkiego formatu..."

hahaah nie licąc gurala kórego flow wbija w ziemie, ale który ostatno pisze coraz gorsze wersy wszyscy wyżej wymienieni to 3-4 liga polskiego rapu.....no chyba że lubićie raperów kiepskim flow, rymujących na czasownikach o niczym lub o tym jak ciężko na ulicy jest...o podwójnych, follow upach, czy punchlinach nawet nie wspominam.....
słucham rapu od 98 i jesli mam wymienić swoich jakiś polskich faworytów to będą to....... ten typ mes, tetris, smarki smark, zkibwoy, warszafski deszcz, reno, finker, ero, pyskaty, pih, łona, eis, emil blef, ras, w.e.n.a. ,zeus , ostr, jimson.....
pozdroo!!!
08-07-2009 15:03 ski jest offline Szukaj postów użytkownika: ski Dodaj ski do Listy kontaktów
eXotic
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 82
Klan: lepszy od twojego
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla ciebie to 3-4 liga

pih??? ostry??? <lol> dla mnie ostry to nawet nie raper....przez jego styl...ten akurat do mnie w ogóle nie przemawia
pih jeszcze ujdzie lecz ten dla mnie jest na z boczu

reszty nie znam ...może kiedys ich przesłucham


i powiedz mi...skąd ty ześ wydziwił ze kaczor przykładowo ma kiepski/sraki nie owaki flow?....
u tych których wymieniłem ry23 wg mnie tylko ma gorszy flow resztaz nich bije na głowe piha, tetrisa itd...ostrego być może nie bo ostry flow ma elegancki

ale to moje skromne zdanie
08-07-2009 15:30 eXotic jest offline Szukaj postów użytkownika: eXotic Dodaj eXotic do Listy kontaktów
ski
Newbie


Data rejestracji: 16-10-2007
Postów: 6
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przesłuchaj takie płyty jak tabasko ostrego, eternie eldo, nie ma miejsca jak dom piha, najebawszy smarkiego, naturalnie tetrisa czy zamach na przecietnosc mesa to pogadamy.....tak dla mnie to 4liga gorzej nawijają tylko typy pokroju żurom czy waszka g.....połowa tych typów co wymieniłeś jedzie bragga nie mając punchy ;p, o technice czy flow nawet nie mówie...pyskaty i reno mają najlepsze punchliny w polsce, a tetris taką technike, mes flow o której poznaniacy mogą tylko pomarzyć...no ale jak dyskutować z kims kto nie zna płyty smarka która przez 90% słuchaczy polskiego rapu jest uważana za najlepszą w podziemiu....
08-07-2009 17:07 ski jest offline Szukaj postów użytkownika: ski Dodaj ski do Listy kontaktów
eXotic
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 82
Klan: lepszy od twojego
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha

przesłucham te niektóre płyty i zobaczymy..kazdy ma swoje gusta więc to tylko wymiana poglądów

i nie myśl że ja na gafe gadam że ostry to dla mnie raper taki jaki jest
płyte tabasko kupiłem już dawno...przesłuchałem jej z 2 razy i niestety z ręką na sercu mówie ze to dla mnie niestety takie...hmm... "pier... o chopenie" Big Grin oczywiście ta płyta O.S.T.R.'ego

ale nie bierzmy tego do siebie ... Wink

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez eXotic: 08-07-2009 17:37.

08-07-2009 17:29 eXotic jest offline Szukaj postów użytkownika: eXotic Dodaj eXotic do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Polscy raperzy ;>

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH