Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » drop premium? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony drop premium?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Spun
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 20

drop premium? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak na wszelki wypadek wole zadac to pytanie poniewaz od kiedy skonczylo mi sie startowe premium (troche ponad 2 dni) moje jedyne dropy to palki i noze a w wiekszosci przypadkow wracam bez itemkow czy to tylko moj pech czy tez moze konta premium maja jakies lepsze dropy?

P.S. zrobcie inne mozliwosci placenia za premium bo na karcie pustki Big Grin

__________________
My, choc nas niewielu,
Ale szczesliwi, My gromadka braci,
Bo ten, kto dzisiaj ze mna krew przeleje,
Bedzie mym bratem



Zanim zadasz pytanie sprawdz TUTAJ
20-08-2006 14:28 Spun jest offline Szukaj postów użytkownika: Spun Dodaj Spun do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Są inne możliwości, przeczytaj o przelewie. Zyskujesz sporo bo nie płacimy haraczu operatorowi, więc za 30 zyta możesz i pół roku grać na premium.

A dropy są dla wszystkich identyczne, zależą tylko od postaci, itemek, strefy, rasy itd

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


20-08-2006 14:40 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

potwierdzam w całej rozciągłości Smile mam premium i też nic nie dostaję, co więcej 4 na 5 bliskich wypraw przy szansie przeciętnej 80% się nie udało Smile (co najgorsze przed oblężeniem Klanowym)
także spun nie martw się, nie jest tak źle u Ciebie inni mają gorzej Big Grin
20-08-2006 14:54 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Spun
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 20

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Spun
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj watpie w ciagu 12lvl-i znalazlem tylko 1 drop o wartosci 5k 1 za 1k a reszta to same palki i noze eheheh w dodatku wlasnie dostalem 2 raporty o zaatakowaniu mnie niewiem jakim cudem zaatakowali mnie jednoczeniesnie ale cotam Pleased

dobra ide ten przelew robic

__________________
My, choc nas niewielu,
Ale szczesliwi, My gromadka braci,
Bo ten, kto dzisiaj ze mna krew przeleje,
Bedzie mym bratem



Zanim zadasz pytanie sprawdz TUTAJ
20-08-2006 14:58 Spun jest offline Szukaj postów użytkownika: Spun Dodaj Spun do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to i tak Spunuś jesteś lepszy ode mnie bo ja tylke co Ty tylko w ciągu 16 lvl (liczby wypraw nawet nie porównujmy)
ale spox wybuduję rynek (albo się do kogoś przeprowadzę) i kupię itemki. także nie ma w tej grze sytuacji bez wyjścia

Najważniejsze rozwój statystyk reszta jest względna

sprzęt - można kupić

kwadrat - można szybko stracić

a to jaki jesteś z Tobą zostanie Smile
20-08-2006 15:22 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Kubus_Puchatek

sprzęt - można kupić

kwadrat - można szybko stracić

a to jaki jesteś z Tobą zostanie Smile
Jakie to piękne. A jakie głębokie. Ale takie Naj-Najważniejsze jest chyba "małe co nieco", od czasu do czasu ;-)

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

20-08-2006 15:30 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » drop premium?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH