Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » mam pytanko » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony mam pytanko
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Master094
Full Member


images/avatars/avatar-14845.jpg

Data rejestracji: 11-04-2009
Postów: 52
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Lublin

mam pytanko Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co jest droższe. 1.Mściwy czy tytanowy set???
2. 2 demony czy 2 szybkie noże????




(robie sie na bialasa 1h i nie moge sie zdecydowac).

EDIT : (gram na r6) , takie zwykle bez sufów.mam 10 lvl :/ .

narazie chodzi o same prefy bez sufów. itmeki zwykle.na okolo 25 lvl z sufami i db/dsk.
a i jaki "ubrankowy" pasuje do bialsa 1h???? (poza tygrysim)????


a i tak z calkiem innej beczki ma ktos moze link z expa na wendigo???Confused na an00bka juz widzialem).

__________________
GRAM TYLKO NA R6.Nick - Byakuya94

link referencyjny

Ten post był edytowany 16 raz(y), ostatnio edytowany przez Master094: 12-07-2009 12:10.

10-07-2009 16:01 Master094 jest offline Strona domowa Master094 Szukaj postów użytkownika: Master094 Dodaj Master094 do Listy kontaktów
JohnnyChrist
Viking


images/avatars/avatar-22824.png

Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 677
Klan: codziennie o 12.45
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zobacz w wycenach. Mściwy zależy jaki tak samo zależy jakie demony i szybkie 0.o

__________________
R15 - JohnnyChrist
R17 - Piesoelektryk
10-07-2009 16:09 JohnnyChrist jest offline Szukaj postów użytkownika: JohnnyChrist Dodaj JohnnyChrist do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zależy od servera i od tego jakie to mają być itemy o_O czasami i demony i szybkie nie są nic warte ;D chociaż demony zawsze był trochę droższe od szybkich i mściwy od tytana chyba też Wink
10-07-2009 16:11 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
JohnnyChrist
Viking


images/avatars/avatar-22824.png

Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 677
Klan: codziennie o 12.45
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak mściwy od tytana droższy ale demony mogą być dobre, a szybkie mogą być trafienia, także napisz serwer i czy chodzi ci o same prefixy, czy też o jakieś db/dsk itemy lub itemy z sufami

__________________
R15 - JohnnyChrist
R17 - Piesoelektryk
10-07-2009 16:15 JohnnyChrist jest offline Szukaj postów użytkownika: JohnnyChrist Dodaj JohnnyChrist do Listy kontaktów
pablosek
Lord


images/avatars/avatar-14831.jpg

Data rejestracji: 24-04-2009
Postów: 387
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

omg.... sory nie w tym temacie napisałem.

__________________
chytry

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pablosek: 10-07-2009 17:32.

10-07-2009 17:32 pablosek jest offline Szukaj postów użytkownika: pablosek Dodaj pablosek do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przenoszę do "Porady"

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


10-07-2009 18:13 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Camrus
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 289
Kraina: Moria
Skąd: O_o

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zobacz w handlu
pewnie msciwy bedzie droższy od tytana a demon od szybkiego
20-07-2009 00:52 Camrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Camrus Dodaj Camrus do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » mam pytanko

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH