Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Telefon Komorkowy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Telefon Komorkowy 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Telefon Komorkowy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy kozysta ktos z telefonu komorkowego grajac w BW?
W jakiej sie i ile to kosztuje? Bardzo mi na tym zalezy poniewaz sama czesto w drodze bede do tego zmuszona. Mugby ktos napisac ile kosztuje takie jednorazowe logniecie i wlaczenia np. karawany, sprzedanie kilku rzeczy itp?
EDIT
Jestem w Tak-Taku od lat, na komorce mam zainstalowana miniopere
telefon to SE k750i

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxic: 11-01-2007 19:03.

11-01-2007 18:53 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zależy jaka sieć , jaki telefon , itd. napisz co masz.

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
11-01-2007 18:58 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
3xerwin
Triple Ace


images/avatars/avatar-9819.jpeg

Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 211
Klan: VVV
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czy wogule można przez telefon??

__________________
r18: Marshal
11-01-2007 19:11 3xerwin jest offline Szukaj postów użytkownika: 3xerwin Dodaj 3xerwin do Listy kontaktów
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

miniopera w polączeniu z taktak sie oplaca - 500kb za 70 groszy czyli ok 120 razy otworzenie strony z wyprawa.Ale wyslanie wyprawy to 2 klinkniecia (zaznaczenie krzyzyka i wcisniecie ok i gorzej jest z arkanami)Moge ci pomoc w konfiguracji jesli chcesz Tongue

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MoU: 11-01-2007 19:17.

11-01-2007 19:16 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Toxic
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bylabym wdzieczna. gdybys pomogl

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
11-01-2007 19:37 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ustawienia dla taktak (ja mam sagema ale bedzie pewnie podobnie)

tytuł serwisu :eraWAP GPRS TT
połączenie preferowane : GPRS
Parametry GPRS:
uzytwkonik : erawap
hasło :erawap
Proxy:
IP:215.198.194.194
Typ bramki : bez zabezpieczen
APN : erawaptt

Wchodzisz w opere (wazne by miec tą większą wersję) i dajesz w ustawieniach by nie sciagał obrazkow i Typ polaczenia : socket , i wciskasz ustawienia sieci.I gotowe.

__________________

11-01-2007 19:50 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
michaldck
Double Ace


images/avatars/avatar-186.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 130
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Inna sprawa jak administratorzy potraktują takie granie przez MiniOperę (MO). Z tego co zauważyłem MO łączy się poprzez swój serwer gdzieś u producenta (Norwegia ? Finlandia ?....) i ma tylko kilka unikalnych IP.

A może się mylę ? Roll Eyes

__________________
MIchalDCK

11-01-2007 21:12 michaldck jest offline Szukaj postów użytkownika: michaldck Dodaj michaldck do Listy kontaktów
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TUROK gra na minioperze i go nie zablokowali wiec nas tez nie Tongue

__________________

11-01-2007 21:28 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
michaldck
Double Ace


images/avatars/avatar-186.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 130
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sam też czasem pogrywam Roll Eyes

__________________
MIchalDCK

11-01-2007 21:34 michaldck jest offline Szukaj postów użytkownika: michaldck Dodaj michaldck do Listy kontaktów
kielbik666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1138.gif

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 236
Kraina: Moria II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wlasnie:
NOKIA 6230i i sciagnalem miniopere i lipa
a telefon mam w plusie na abonament Frown

__________________
my name is Kiełbik --->Kiełbik 666 Tongue
11-01-2007 21:53 kielbik666 jest offline Szukaj postów użytkownika: kielbik666 Dodaj kielbik666 do Listy kontaktów
Miskov
Viking


images/avatars/avatar-24863.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 563
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem w Orange, mam nokię 6021 i za samo wejscie na strone glowna zaplacilem 2 zł Frown Frown

__________________
R11 Khalesii
11-01-2007 22:02 Miskov jest offline Szukaj postów użytkownika: Miskov Dodaj Miskov do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm z Palmtopa też można Wink

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
11-01-2007 22:25 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
kielbik666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1138.gif

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 236
Kraina: Moria II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no mozna mozna ale jak to dziadostwo z mojej komory odpalic Big Grin

__________________
my name is Kiełbik --->Kiełbik 666 Tongue
11-01-2007 22:26 kielbik666 jest offline Szukaj postów użytkownika: kielbik666 Dodaj kielbik666 do Listy kontaktów
Darx
Double Ace


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 145
Klan: ODF-Omled Di Fromarz
Kraina: Necropolia
Skąd: Tak śmierdzi?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MoU napisał(a)
ustawienia dla taktak (ja mam sagema ale bedzie pewnie podobnie)

tytuł serwisu :eraWAP GPRS TT
połączenie preferowane : GPRS
Parametry GPRS:
uzytwkonik : erawap
hasło :erawap
Proxy:
IP:215.198.194.194
Typ bramki : bez zabezpieczen
APN : erawaptt

Wchodzisz w opere (wazne by miec tą większą wersję) i dajesz w ustawieniach by nie sciagał obrazkow i Typ polaczenia : socket , i wciskasz ustawienia sieci.I gotowe.



no patrz... mam wszystko tak jak opisałeś a nie umiem odpalic MO żeby działała poprawnie Happy

__________________
Zastrzegam sobie prawo do odwołania oferty, gdyż często licytuję na innych aukcjach

ID: 2570
listen

12-01-2007 01:03 Darx jest offline Szukaj postów użytkownika: Darx Dodaj Darx do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeczycie ja mam mini opere na nokia n-gage clasic i mam za free neta Big Grin a jestem w orange

__________________
R14
Nick: przemus

12-01-2007 01:19 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Toxic
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki ustawilam. Troche sie polapac nie moglam, ale sie udalo ^^.
Dopiero pozniej ktos mi powiedzial ze na stronie ery mozna wpisac nr. telefonu, model i oni sami wysylaja ci konfiguracje.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
12-01-2007 07:37 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Sleather
Lord


images/avatars/avatar-3110.jpg

Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 311
Klan: HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: Oleśnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jezeli masz w telefonie EDGE (lepsze od GPRS), przykladowo w SE W 810i to nie ma zadnych problemow z netem, a stronki wygladaja prawie jak na kompie d;

__________________


Kupie sufixowane Diamenty, dobrze płace w PR
12-01-2007 14:03 Sleather jest offline Szukaj postów użytkownika: Sleather Dodaj Sleather do Listy kontaktów
michaldck
Double Ace


images/avatars/avatar-186.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 130
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyłącz w MiniOperze pobieranie obrazków. Strona głowna to wówczas jakieś 2k

__________________
MIchalDCK

12-01-2007 15:20 michaldck jest offline Szukaj postów użytkownika: michaldck Dodaj michaldck do Listy kontaktów
hustla
Triple Ace


images/avatars/avatar-2302.gif

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 203
Klan: Dark Templars
Kraina: Necropolia
Skąd: prosto z serca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jestem w taktak`u...mam k750i i za cholere nie mogę odpalić MO...już podczas 2 testu MO mi się wywala..."nie można nawiązać połączenia" konfiguracja sms ze stronki plusa nie dała efektu...z netem mogę się normalnie połączyć tylko nie przez MO:/ Jakieś sugestie?

__________________
ID 5666



Brakuje PR? Zajrzyj Tutaj WLK Member
12-01-2007 16:24 hustla jest offline Szukaj postów użytkownika: hustla Dodaj hustla do Listy kontaktów
michaldck
Double Ace


images/avatars/avatar-186.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 130
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
hustla napisał(a)
ja jestem w taktak`u...[...]konfiguracja sms ze stronki plusa nie dała efektu


a co ma taktak do PLUSa ? Zobacz na stronie Ery i znajdź konfiguratora ;-)
Przy okazji, MO to nie przeglądarka WAP tylko pełnoprawna przeglądarka html przez WWW. NIe konfiguruj dla profilu WAP tylko INTERNET. Mam Orange to nie znam szczegółów :/

__________________
MIchalDCK

12-01-2007 19:22 michaldck jest offline Szukaj postów użytkownika: michaldck Dodaj michaldck do Listy kontaktów
grom09`
Double Ace


images/avatars/avatar-3198.jpg

Data rejestracji: 08-01-2007
Postów: 128
Klan: Gildia DerGastor
Kraina: Necropolia
Skąd: NIE WIEM

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też czasami puszczam se wyprawy przez mini opere na telefonie. Najbardziej opłaca sie w erze

__________________
NICK: grom09, ID: 51083



Sprzedam:
-
-
-
-
Kupie/Poszukuje:
- Rogaty Kak Wieszcza
12-01-2007 20:08 grom09` jest offline Szukaj postów użytkownika: grom09` Dodaj grom09` do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Toxic
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla posiadaczy telefonu w erze (Tak taku) Radze wejsc na strone:

http://www.era.pl/index.php?id=konfigurat&section=fun

I tam wejsc w opcję: Zdalny konfigurator telefonu.
Wybrac rodzaj telefonu, wpisac nr i czekac az przyjdze na komorke program ktory ustawia ja wlasnie.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Toxic: 12-01-2007 20:56.

12-01-2007 20:55 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
hustla
Triple Ace


images/avatars/avatar-2302.gif

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 203
Klan: Dark Templars
Kraina: Necropolia
Skąd: prosto z serca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ups..znaczy jestem w simplusie a nie w tak takuTongue Mam skonfigurowany Internet a mimo wszystko nie moge się połączyćPleased

__________________
ID 5666



Brakuje PR? Zajrzyj Tutaj WLK Member
15-01-2007 07:47 hustla jest offline Szukaj postów użytkownika: hustla Dodaj hustla do Listy kontaktów
andraste
Triple Ace


images/avatars/avatar-5238.jpg

Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 164
Kraina: Moria
Skąd: Legion Immortals

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla tych co mają sony ericsony i im opera nie smiga:
w łączności trzeba wejśc w ustawienia java i tam wybrać profi poprawie skonfigurowany do neta.u mnie to pomogło na z800i w orange.nie wiem jak w innych

__________________
R17:WuERA

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez andraste: 15-01-2007 13:38.

15-01-2007 13:37 andraste jest offline Szukaj postów użytkownika: andraste Dodaj andraste do Listy kontaktów
neroczq
Double Ace


Data rejestracji: 11-12-2006
Postów: 125
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam motorole l6, i nie wiem jak sciagnac miniopere i nie wiem jak ustawic (orange dla firm) pomocy 'd
05-07-2007 20:40 neroczq jest offline Szukaj postów użytkownika: neroczq Dodaj neroczq do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam 6230i nokiem w erze oswieci mnie ktos z kad wziasc opere ile to kosztuje jak to zrobic i wogule???
05-07-2007 21:31 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Evangelion
Triple Ace


images/avatars/avatar-6093.jpg

Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 157
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miniopera jest darmowa i ściągnąć ją można na kompa i potem na komę wrzucić. Ja mam SE D750i i nie musiałem nic dodatkowo ustawiać, od razu mnie połączyło. Oczywiście telefon mam w erze na abonament.

__________________

05-07-2007 21:58 Evangelion jest offline Szukaj postów użytkownika: Evangelion Dodaj Evangelion do Listy kontaktów
Alkor
Full Member


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

opera jest darmowa a cena polaczenia zalezy od taryfy
ale chyba wszystkie taryfy uzaleznione od sciangietych kB beda kkoszmarnie drogie, noo moze poza simdata z plusa... a tak to moze jakies pakiety tansze znajdziecie... ja moge od siebie dodac ze w orange nie znajdziecie taniego przekazu ze zwyklego telefonu, chyba ze macie wykupiona usluge internetowa
ogolnie odnossnie orangeu i tego jak to jak ustawic... http://ustaw.orange.pl/ podaj swoj numer telefonu, komorke jaka masz i rodzaj uslugi jaka chcesz ustawic... (podejrzewam ze chodzi Ci o GPRS) i wysla CI ustawienia na komorke
05-07-2007 22:01 Alkor jest offline Szukaj postów użytkownika: Alkor Dodaj Alkor do Listy kontaktów
rOOt
Triple Ace


images/avatars/avatar-2555.gif

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 155
Klan: - Morphis - | BIG
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Warsiawa ;) Bielany

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety nie opłaca się grać przez telefony na kartę Wink
w zeszłym roku byłam zmuszona grać przez kilka dni w inną grę (karta POP,MO,obrazki wyłączone) i zżerało mi karte 25 w niecałe 2 dni Wink
więc po tygodniu w końcu wylądowałam w kawiarence internetowej Big Grin

w abonamencie są niższe stawki,więc jeszcze można pośmigać Wink

__________________
R1 - Resurrecti0n
R3 - Larron

06-07-2007 11:57 rOOt jest offline Strona domowa rOOt Szukaj postów użytkownika: rOOt Dodaj rOOt do Listy kontaktów
radikal
Lord


images/avatars/avatar-6519.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 438
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Troche info tu znajdziecie:

BW przez komórke

__________________

R1:3609 R14:58461
Kupie na R1
06-07-2007 12:18 radikal jest offline Szukaj postów użytkownika: radikal Dodaj radikal do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Telefon Komorkowy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH