Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » ciekawe zadanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ciekawe zadanie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ZANAFAR
Double Ace


images/avatars/avatar-404.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 104

ciekawe zadanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

doszło mi takie zadanie w 5 strefie ale niby jak je mam zaliczyć"W naszym kwadracie grasuje wataha wilkołaków. Trzeba ich zabić atakując ich we własnej kryjówce." wie ktoś coś na ten temat?

__________________
R2: MALAKAI
20-08-2006 15:48 ZANAFAR jest offline Szukaj postów użytkownika: ZANAFAR Dodaj ZANAFAR do Listy kontaktów
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

Re: ciekawe zadanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von ZANAFAR

doszło mi takie zadanie w 5 strefie ale niby jak je mam zaliczyć"W naszym kwadracie grasuje wataha wilkołaków. Trzeba ich zabić atakując ich we własnej kryjówce." wie ktoś coś na ten temat?
Była mowa. Oblegaj własny kwadrat.

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

20-08-2006 15:57 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
Jazer
Member


images/avatars/avatar-644.jpg

Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 44

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytaj forum. Ten temat już był. Musisz przeprowadzić oblężenie swojego kwadratu.





chyba opdowiedzieliśmy równocześnie Smile
20-08-2006 15:58 Jazer jest offline Szukaj postów użytkownika: Jazer Dodaj Jazer do Listy kontaktów
Ace
Triple Ace


images/avatars/avatar-1022.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 169
Klan: Date
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa/Zawiercie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Jazer

Czytaj forum. Ten temat już był. Musisz przeprowadzić oblężenie swojego kwadratu.
Dobrze, że mu to wytłumaczyłeś. Moja wersja nie była tak klarowna.

__________________
Forum dla ludzi.
Nie dla moderatorów!

20-08-2006 15:59 Ace jest offline Strona domowa Ace Szukaj postów użytkownika: Ace Dodaj Ace do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » ciekawe zadanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH