Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chcesz patcha anty - najemniczego NA R2?
Tak, jestem za wprowadzeniem tego patcha na R2 834 68.42%
Nie, jestem przeciwny jego wprowadzeniu na R2 326 26.74%
Nie mam zdania 59 4.84%
Łącznie: 1219 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Patch anty-najemniczy na R2 63 Ankieta - średnia ocena: 6,6063 Ankieta - średnia ocena: 6,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Patch anty-najemniczy na R2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z tym, że patch anty-najemniczy został pomyślnie przetestowany przez graczy na serwerze Moria II R9, postanowiliśmy powtórzyć ankietę dotyczącą patcha anty-najemniczego dla serwera Moria R2.

UWAGA! Aby w/w patch został wprowadzony, wymagane jest przynajmniej 80% głosów poparcia wśród graczy. Zapraszamy do udziału w głosowaniu.

UWAGA! OSOBY Z INNYCH SERWERÓW PROSZONE SĄ O NIE SPAMOWANIE.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


15-07-2009 09:23 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Drex
Lord


Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 398
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można dać w grze do tego linka? Ile głosowanie będzie trwało?
15-07-2009 10:19 Drex jest offline Szukaj postów użytkownika: Drex Dodaj Drex do Listy kontaktów
bonanza
Member


images/avatars/avatar-13065.jpg

Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 43
Klan: Dusza Człowieka
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: w-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oddałem swój głos na "nie", lubię chodzic po klanach zdobywac reputacje za swoje bohaterstwo.

__________________
cytat:
WhiteDragons napisał(a)
ty [cenz.] dawaj moje r4 bo ci matke zgwałcę ojca zabije.. a cie spale

r5- Nuit_Knight
r2- Noopiasta
15-07-2009 12:00 bonanza jest offline Strona domowa bonanza Szukaj postów użytkownika: bonanza Dodaj bonanza do Listy kontaktów Zobacz profil MSN bonanza
Makosso
Full Member


Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 69
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, Tak, Tak!

nareszcie da to mozliwosc slabszym graczom na szybszy rozwoj Smile

__________________

15-07-2009 12:01 Makosso jest offline Szukaj postów użytkownika: Makosso Dodaj Makosso do Listy kontaktów
Astian
Double Ace


images/avatars/avatar-3777.jpg

Data rejestracji: 07-06-2007
Postów: 100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Moria III
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

calym sercem jestem na tak

gram na r2 i na r9

i juz zygam tymi wszystkimi sparami ktore sa wtopione bo wpada kilku kozaczkow ktorzy mysla ze moga robic co chca

__________________
Serwer R2

Nick: Strzyga

Serwer R9

Nick: Astian
15-07-2009 12:01 Astian jest offline Szukaj postów użytkownika: Astian Dodaj Astian do Listy kontaktów
waskisongo
Full Member


Data rejestracji: 22-12-2008
Postów: 53

RE: Patch anty-najemniczy na R2 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie to lotto Big Grin ale jestem na tak Big Grin moze wkoncu cos sie tu zmini bo nuda zawiewa a ludzi chca sie kasowac ;]
15-07-2009 12:02 waskisongo jest offline Szukaj postów użytkownika: waskisongo Dodaj waskisongo do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nareszcie ^^ oby było to 80% chytry grałem chwilę na r9 i patch jest naprawdę dobry ;]

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 15-07-2009 12:03.

15-07-2009 12:02 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na tak, tylko tak i zawsze tak ;P
Tylko to pozwoli zatrzymać stagnację na serverach, a nuż admini zrobią zamiast tego pita-fight Tongue

PS. Sushi, masz literówkę, przetestowany na Moria III ^^

Edyt: Podpinam się do pytanka, ile to będzie trwało.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tharin12: 15-07-2009 12:05.

15-07-2009 12:03 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
YOJIMBO
Member


Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 41
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zecydowanie na nie, patch przydatny tylko dla noobkow. Co to znaczy ze patch jest udany i sprawdzony ? topowi gracze r9 sa slabsi niz najwieksze leszczez r5 czy r2, a patch spowodowal ze na 5 miescy gry bialego smka udalo mi sie wylosowac jak do tej pory 4 -5 razy - sytacja na bialym smoku: 1/1/1 i 3 druzyny w srodku, na czarnym : 1/1/1 i 2 druzyny w srodku ... jedyne co to daje to wymienia braku repa u slabych graczy na puste lokacje dla kazdego, gratuluje...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez YOJIMBO: 15-07-2009 12:13.

15-07-2009 12:04 YOJIMBO jest offline Szukaj postów użytkownika: YOJIMBO Dodaj YOJIMBO do Listy kontaktów
Olsz4k
King


Data rejestracji: 03-04-2007
Postów: 904
Klan: Black Sparta[BS]
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na R5, tak bo umiera, R2 jest to niepotrzebne.Smile
15-07-2009 12:07 Olsz4k jest offline Szukaj postów użytkownika: Olsz4k Dodaj Olsz4k do Listy kontaktów
Edward Acki
Emperor


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 1.082
Klan: Dark Side
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej na tak Pleased
15-07-2009 12:08 Edward Acki jest offline Szukaj postów użytkownika: Edward Acki Dodaj Edward Acki do Listy kontaktów
M_24
Forum Ace


images/avatars/avatar-13406.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 76
Klan: Red Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na TAK rotfl wreszcie

__________________
Odejdź szatanie! Diablica jest u mnie. Stanisław Jerzy Lec
Wydaje mi się, że wasz bóg jest egoistą.

r2 - allexims (Ja)
15-07-2009 12:10 M_24 jest offline Szukaj postów użytkownika: M_24 Dodaj M_24 do Listy kontaktów
rob
Forum Ace


Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 83

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy wprowadzenie patcha anty-najemniczego wiąże się również z wprowadzeniem patcha z przyrostem reputacji za określony budynek(>4 strefa) i ataki? jeśli nie to ankieta nie ma sensu...
edit: literówka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rob: 15-07-2009 12:12.

15-07-2009 12:11 rob jest offline Szukaj postów użytkownika: rob Dodaj rob do Listy kontaktów
Akongo
Forum Ace


Data rejestracji: 08-03-2009
Postów: 88
Kraina: Moria
Skąd: Padwa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak żeby coś się na tej mori zaczeło dziać a nie tylko wszyscy na pomoc latają i tam się tłuką

__________________
"Człowiek wykorzystuje tylko 10% swojego mózgu, więc resztę mogę przeznaczyć na alkoholizm"
"Agroturystyka. Miła, ładnie położona wieś na północ od Kijowa. Tylko u nas prawdziwki ważą 30 kilogramów."
15-07-2009 12:11 Akongo jest offline Szukaj postów użytkownika: Akongo Dodaj Akongo do Listy kontaktów
idal
Triple Ace


Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 174
Klan: PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przez to gra straci dużą cześć swego uroku;/

Edit:

Na morii się nic nie dzieje kolego? Właśnie dzięki temu, że nie ma tego patcha jest bardzo ciekawieWink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez idal: 15-07-2009 12:19.

15-07-2009 12:18 idal jest offline Szukaj postów użytkownika: idal Dodaj idal do Listy kontaktów
NowaczEk
Triple Ace


Data rejestracji: 15-11-2008
Postów: 160
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

: ) No nareszcie coś na mojej kochanej morii. A już wątpiłem w naszą administracje, a jednak wysłuchali modłów. Teraz tylko, żeby krzykacze się nie wpieprzyli.

Oczywiście: TAK!

__________________
r2 NowaczEk
666

r3 Alabala
15-07-2009 12:20 NowaczEk jest offline Szukaj postów użytkownika: NowaczEk Dodaj NowaczEk do Listy kontaktów
Kabal_1
Double Ace


images/avatars/avatar-12325.jpg

Data rejestracji: 14-08-2008
Postów: 128
Klan: N_G
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Chodzież/Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem jak najbardziej na tak, ale warto było by też zrobić coś z respawnem mobów, bo trafienie czegoś w lokacji od złotego w górę graniczy z cudem (od wczoraj od 24 próbuje złapać golema. Jest 12:20, a jeszcze żaden się nie pojawił)
15-07-2009 12:20 Kabal_1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kabal_1 Dodaj Kabal_1 do Listy kontaktów
Redd_
Full Member


images/avatars/avatar-20403.gif

Data rejestracji: 03-07-2009
Postów: 53
Kraina: Necropolia II
Skąd: Węgrów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja także jestem na TaK! rotfl

__________________
_______________________________

r3: Kurt
15-07-2009 12:20 Redd_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Redd_ Dodaj Redd_ do Listy kontaktów
Mario19pl
Member


images/avatars/avatar-9200.gif

Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 32
Klan: Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i po co to ? wtedy to juz wogole gra straci sens;/

__________________

15-07-2009 12:23 Mario19pl jest offline Szukaj postów użytkownika: Mario19pl Dodaj Mario19pl do Listy kontaktów
Martenes
Lord


Data rejestracji: 22-04-2008
Postów: 377
Klan: Troy, Black Sparta
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za, pod warunkiem zwiększenia również liczby mobów w lokacjach. Bo to jest aktualnie największa bolączka R2 a nie brak reputacji. W innym przypadku patch nie ma sensu
15-07-2009 12:24 Martenes jest offline Szukaj postów użytkownika: Martenes Dodaj Martenes do Listy kontaktów
Jeleniozaur
Forum Legend


Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 1.539
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja i tak nie biegam po klanach więc jestem na tak.
15-07-2009 12:30 Jeleniozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: Jeleniozaur Dodaj Jeleniozaur do Listy kontaktów
Paarn
Newbie


Data rejestracji: 02-01-2009
Postów: 8
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A gdzie jest opis tego patcha? Nie sledze forum prawie wcale bo nie mam na to czasu. Nie mam pojecia jak zaglosowac bo nie znam patcha. Sama nazwa nic mi nie mowi.. Na innych servach nie gralem i na razie nie zamierzam. Wiec moze w pierwszym poscie by zrobic edycje i opisac czego dokladnie dotyczy ten patch.
15-07-2009 12:32 Paarn jest offline Szukaj postów użytkownika: Paarn Dodaj Paarn do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Paarn napisał(a)
A gdzie jest opis tego patcha? Nie sledze forum prawie wcale bo nie mam na to czasu. Nie mam pojecia jak zaglosowac bo nie znam patcha. Sama nazwa nic mi nie mowi.. Na innych servach nie gralem i na razie nie zamierzam. Wiec moze w pierwszym poscie by zrobic edycje i opisac czego dokladnie dotyczy ten patch.
proszę bardzo: Finałowa propozycja zmian dot. reputacji

nic tylko zagłosować na tak Wink , zasadzki odzyskają sens i każdy klan będzie się rozwijał dzięki własnym staraniom, a nie kumplom z top klanów, ci z kolei będą mieli repa z budynków i raczej też niemało z zasadzek(Dioni byłby w stanie chyba kasować 50 za każdą xD)

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Atomos: 15-07-2009 12:39.

15-07-2009 12:36 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
DeathWarrior
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 292
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Lędziny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

100 % tak Smile dość siedzenie bez repa ;/ to znakomity pomysł i wreszcie coś nowego Smile

__________________


r2 : DeathWarrior / Optimus_Prime -> Maślak Zagłady
15-07-2009 12:39 DeathWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathWarrior Dodaj DeathWarrior do Listy kontaktów
Miju-MII
Newbie


images/avatars/avatar-14901.jpg

Data rejestracji: 26-06-2009
Postów: 4
Klan: BoB
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Miju-MII: 16-07-2009 01:07.

15-07-2009 12:42 Miju-MII jest offline Szukaj postów użytkownika: Miju-MII Dodaj Miju-MII do Listy kontaktów
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście że nie. Patch proponowany w obecnej formie nie rozwiąże niczego.

__________________
R2 adek444
15-07-2009 12:45 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
Khorne
Lord


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 431
Kraina: Moria III
Skąd: Outernet

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taaa
a ja sie skasowalem na r2 bo patcha mialo nie byc i koniec, naprawde gratuluje konsekwencji, moze w takim razie oddacie mi pamperka? tez zmienilem zdanie Big Grin

__________________
Rewolwerowiec 1.0
15-07-2009 12:52 Khorne jest offline Szukaj postów użytkownika: Khorne Dodaj Khorne do Listy kontaktów
Dz1k1
Triple Ace


images/avatars/avatar-13579.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 193
Klan: This Is Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sceptycznie podchodze do takiego patcha ale ...

glosuje na TAK

jesli nic ma nie wejsc innego w te wakacje zaryzykujmy wprowadzajac tego patcha, moze to ozywi serwery.

Zmienilbym tylko w nim jedna rzecz a mianowicie:

Za wygrana potyczke w OBRONIE wampirek tez powinien dostawac reputejszyn.

Z tego co widzialem u kolegi tej opcji brak, rep za potyczki jest dodawany tylko wtedy gdy atakujemy, jesli tak powinno byc to pytam DLACZEGO ?

__________________
-----------------------------
Admin do uzytkownika :

"Rządać to Ty se możesz ale papieru w kiblu" vel SushiMaker

Grałem na R2 nick postaci schlag
15-07-2009 13:03 Dz1k1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dz1k1 Dodaj Dz1k1 do Listy kontaktów
PatroR1
Newbie


Data rejestracji: 07-05-2009
Postów: 3
Klan: Kaer Mohren
Kraina: Necropolia; Moria; Moria III
Skąd: Żywiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja byłbym na tak pod warunkiem ze budynki i zasadzki będą dawać repa tak jak na R9 zwiększenie ilości mobów to tez dość dobry pomysł. Na razie zagłosowałem na nie bo osobiście ten patch mi się nie podoba i tak jak ktoś będzie chciał przejąc teren ściągnie kolegę 4h przed założeniem oblężenia i i tak kolega repę dostanie Pleased

__________________
R1- Patro
R2- Angus
15-07-2009 13:06 PatroR1 jest offline Szukaj postów użytkownika: PatroR1 Dodaj PatroR1 do Listy kontaktów
Canus
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 42
Skąd: Stolica Piwa Tychy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

80% to nie za wysoki prog?
jak 750graczy bedzie chcialo bardzo grac z patchem a jedynie ponad 200 nie, to i tak nie zostanie on wprowadzony z tego powodu ze duzo mniejsza czesc graczy byla na nie? ktorzy pewnie nawet nie sa z naszego serwera tylko z innych glosuja przez zlosliwosc zeby u nas tego nie wprowadzili
15-07-2009 13:07 Canus jest offline Szukaj postów użytkownika: Canus Dodaj Canus do Listy kontaktów
Strony (10): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH