Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R2 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chcesz patcha anty - najemniczego NA R2?
Tak, jestem za wprowadzeniem tego patcha na R2 834 68.42%
Nie, jestem przeciwny jego wprowadzeniu na R2 326 26.74%
Nie mam zdania 59 4.84%
Łącznie: 1219 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Patch anty-najemniczy na R2 63 Ankieta - średnia ocena: 6,6063 Ankieta - średnia ocena: 6,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W koncu ktos poza dziecmi spedzajacymi cale dnie przed monitorami bedzie mogl czasami cos odpalic Wink
Tak sie sklada, ze moj klanik ma srednia wieku kolo 30 +- 5 lat i naprawde wszyscy znamy ciekawsze zajecia niz wypatrywanie moba godzinami ;]

A tak na spokojnie co jakis czas rzuci sie nagrabionego repa na rytek, i skoczy sie na pajaczka, blizniakow, golca czy bazylka Wink od razu przyjemniej i bez irytacji wynikajacej z obecnej sytuacji Wink

Jak ktos chce dalej przesiadywac- prosze bardzo ;] zamiast raz na tydzien zalozysz sobie molu komputerowy (taka nowa rasa) expe co drugi dzien, jesli przypolujesz moba Wink
Mi to nie przeszkadza ;]
Expa od czasu do czasu jest wystarczajaca rozrywka.

Ataki troche zyskaja na atrakcyjnosci- tez to troche ozywi rozgrywke ;] juz nie tylko expy, oblegi, wyprawki...a ataki to jak sie chce, jesli cos sie napatoczy Wink

Raya duzo osob nie lubi ale z drugiej strony sie nie czepiajcie idiotycznie. Chcecie 3,4 czy 5 k repa dziennie? Nic prostszego Wink nabijcie szybciutko 90 lvl, wywalcie (strzal z dupy) 2000 zlomu, wykreccie staty na budowe takich domkow jak on i spolka ;] i wtedy wrocimy do tematu.


Kto bedzie chcial przesiadywac kilka godzin dziennie, tez dalej bedzie siedzial i bedzie z tego czerpal profity.
Ale teraz przynajmniej ludziki aktywne w rzeczywistosci beda mialy komfort, ze poza wyklikaniem 24+16 dziennie cos jeszcze od swieta beda mogli zrobic Wink

Moze powstanie moda na masowe expy? Wiecej osob sie zrzuci, wiecej pojdzie sobie na mobka? Expa mniej, ale czesciej? Ciekawa alternatywa, zamiast maksymalizowac zyski ;] od tego jest rzeczywistosc- na bw wyscig szczurow mozemy sobie darowac Wink

TAK

edit. no i teraz klaniki beda mialy klocki adekwatne do swojej sily Wink Pokaza sie prawdziwe sojusze, a nie: Maly Klan Pod "Opieka" Czyli Miejsce Do Nabijania Repa.

I zeby nie bylo- akurat ja nie truje, ze repa brakuje ;] tu Ray ma racje- rep jest zawsze, tylko nie ma na co go wydac (komuna wrocila?0_o).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez General: 15-07-2009 15:05.

15-07-2009 14:58 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
brooda
Member


Data rejestracji: 30-01-2009
Postów: 28
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na nie i mam nadzieje że znajdzie się ponad 20% rozsądnych ludzi. chciałbym zaznaczyć że jestem początkującym graczem i jeśli byłbym na tak to mogę się przenieść na serwer gdzie ten patch jest wprowadzony ale nie chcę się przenieść, bo jestem na nie.
15-07-2009 14:59 brooda jest offline Szukaj postów użytkownika: brooda Dodaj brooda do Listy kontaktów
Deggial
Triple Ace


Data rejestracji: 03-07-2008
Postów: 155
Klan: D_M
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Bydgoszcz/Tuchola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
masterofpuppets napisał(a)
cytat:
bonanza napisał(a)
oddałem swój głos na "nie", lubię chodzic po klanach zdobywac reputacje za swoje bohaterstwo.


Dżizaz, trzymajcie mnie bo spadłem z krzesła rotfl rotfl bicie słabszych to faktycznie bohaterski wyczyn rotfl rotfl

PS: Mój kolega który już nie gra od jakiegoś czasu, kiedy powiedziałem mu o patchu, zaczął się zastanawiać nad powrotem do gry chytry Myślę że wprowadzenie patcha wyjdzie na dobre nie tylko graczom ;]

cytat:
Deggial napisał(a)
cytat:
Atomos napisał(a)
cytat:
Deggial napisał(a)
i niby co w niej jest dobrego? jak bede mogl robic ekspe co 2 dzien bez koniecznosci postarania sie o rep, to po cholere mi w to grac? W ten sposob odbiera sie cala radosc z tej gry. Latam tydzien za repem, nic nie ma. Nagle jest! mam na golca. Zakladam, czekam z neicierpliwoscia na wynik i.. udalo sie lub nie, niewazne, bo w kazdym przypadku sa jakies emocje. A z patchem to wyglada tak. Robie pare atakow zakladam ekspe i spadam, wynik mam w du..ie bo jakby nie bylo to za 2 dni moge to powtorzyc... i Jaki w tym sens?
Oj bedziesz musiał się postarać Wink , musisz dobrze wyjść na sparingu, wykosztować się na budynek produkujący repa i sięgać coraz to mocniejszych przeciwników w zasadzkach, żeby tylko repa zdobyć. O zmniejszającej się ilości ludzi na serwerze nie wspomnę, jak ten patch nie wejdzie za jakiś czas będzie na R2 taka sama sytuacja jaka jest na R5, bieda będzie świszczeć i piszczeć drzwiami i oknami. A ja będę się śmiał ze wszystkich co głosowali tu na nie ]:->


Budynki z repa- od 3s w gore, ja mam 4 i w klanie brak miejsc na nwe 3. To niby jak mam se te budynki wybudwac? chyba ze znasz jakies kody na teby budynki z 3s byly w 4sWink
Ataki- wystarczy kilka farm i rep leciWink
sparingi- kto bedzie robil sparingi jak rep bedzie z atakow?
mniej ludzi- przeciez ma byc ich wiecejWink


Widać że nigdy nie grałeś na r9 i nie masz pojęcia o czym mówisz...


łaaaa a co to r9 jest jakims wyznacznikiem? Ten serwer jesttak krotko, ze wg mnie nie powinien byc brany pod uwage w romowie na ten temat.
15-07-2009 15:01 Deggial jest offline Szukaj postów użytkownika: Deggial Dodaj Deggial do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, widzisz: ludzie którzy grali/grają na r9 wiedzą jak patch sprawdza się w praktyce i oni są na tak. A ty masz tylko swoje domysły.

Tylko jeszcze jedno mnie zastanawia: 80% w takiej postaci jak teraz czy po odjęciu głosów "nie mam zdania"?

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 15-07-2009 15:17.

15-07-2009 15:08 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakoś większość zapomina że to nie jest patch po to aby był rep z ataków
- to jest z bonusem z budynków rekompensata za to że będzie mniej repa z najmu

1. Najm stanie się głównie sojuszniczy
2. Bonus ludzi których brakuje na serwie
3. Jak najm będzie miał mniej repa - to i więcej mobów będzie ( choć to jest niepewna teza)

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
15-07-2009 15:08 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
Dz1k1
Triple Ace


images/avatars/avatar-13579.jpg

Data rejestracji: 24-11-2007
Postów: 193
Klan: This Is Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
cytat:
Dz1k1 napisał(a)
Podpisuje sie prawa noga pod kolegi wypowiedzia

80% zwazywszy na to ze moze tu wejsc kazdy to imo troche przy duzo :/

EDIT

cytat:
Rayneven napisał(a)
Dodam jeszcze cos od siebie. Dla mnei taka zmiana to żadna zmiana, bo problemem r2 jest ciągły brak mobów, oraz złe rozłożenie akcentów jeśli chodzi o dostawanie punktów za ataki przez graczy od pewnego etapu np. Ktoś za Ciebei dostaje 500 a Ty za kogoś 15 albo 10 i mówię tutaj o atakach w ramach TOP 50


Moze wtedy wreszcie sobie wytlumacze czemu przychodzisz do ludzi o 3000pkt mniejszych (nie wspominajac ze nie wiem do jakiego jeszcze nizej plapu zschodzisz)

Wracajac do problemu twojego i 9 osob pod toba:

Ranking oprocz w/w topki (top9) dalej nie jest tak pktowo rozbiezny wiec pkt za ataki wpadaja a ze jestes w tej topce no peszek rotfl na czyms ray musi kiedys stracic by inni mogli go dogonic. Jaki jest sens gry w ktorej gracz XXX nie moze doscignac tego top 10 juz nie mowiac o tobie RAY.

TOP 9 porownujac do reszty serwa ? No coz twoj argument jako do calosci jest bynajmiej nie na miejscu. Masz rep z 1s czego ty jeszcze chcesz Big Grin


Skoro Ty chcesz równości to inni też. Śmiech na sali że na atak s2 vs s2 o 23 miejsca niżej w rankingu dostaje się 10 punktów. Nie widzę powodu dla którego to ze ktoś jest wyżej w rankingu ma przez to być stratny.

p.s. Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego wpadam do Ciebie (o zgrozo) raz na tydzień - PESZEK

EDIT:

Poza tym dajecie sobie mydlić oczy durnym patchem, podczas gdy podstawowy problem tj brak mobów, zły zakres ich hp, oraz fatalny drop z ekspedycji dalej nie są rozwiązane.


Ray powiedz poprostu co cie boli bo chyba to ze teraz juz za taki bezcen moba nie odrodzisz a i z atakow repki nie bedzie takiej jakby wacpan chcial. Z tego akurat najbardziej bym sie cieszyl ;] pozdrow brata Mitran cos tam ;]

Mnie sie bardzo pomysl zaczal podobac wreszcie cos nowego swiezego a jesli PATCH bedzie jednak do kitu to sie kasujemy czyli tak dobrze i tak dobrze

WPRAWADZAC PATCHA OD 65% !! !! !! rotfl

__________________
-----------------------------
Admin do uzytkownika :

"Rządać to Ty se możesz ale papieru w kiblu" vel SushiMaker

Grałem na R2 nick postaci schlag

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dz1k1: 15-07-2009 15:12.

15-07-2009 15:10 Dz1k1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dz1k1 Dodaj Dz1k1 do Listy kontaktów
Pycorius
Triple Ace


Data rejestracji: 19-03-2009
Postów: 175
Klan: Bananas, NG, Banda Drombo
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głosowałem na nie. Uważam, że ten patch wpłynie na zastój w rozwoju postaci bo przecież każdy będzie myślał, że jest kozak skoro ma repa. Te rozwiązania zdecydowanie będą wspierać leszczy, którzy nie potrafią stworzyć ciekawej postaci. Ktoś tu wspomniał, że on nie ma czasu siedzieć po 24h na dobę. Tak się składa że ja też nie, ponieważ studiuję i mam masę pracy. Ale udało mi się coś ze swoją postacią zrobić. Teraz są wakacje ale nie spędzam ich przed kompem cały czas bo mi szkoda na to czasu. Dlatego nie opowiadajcie, że nie macie czasu na grę bo dla chcącego nic trudnego.
Natomiast popieram głosy za zmianami w kwestii ilości mobów/szybkości ich odnawiania.
15-07-2009 15:12 Pycorius jest offline Szukaj postów użytkownika: Pycorius Dodaj Pycorius do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
Jakoś większość zapomina że to nie jest patch po to aby był rep z ataków
- to jest z bonusem z budynków rekompensata za to że będzie mniej repa z najmu

1. Najm stanie się głównie sojuszniczy
2. Bonus ludzi których brakuje na serwie
3. Jak najm będzie miał mniej repa - to i więcej mobów będzie ( choć to jest niepewna teza)



Dla mnie to, że będzie rep z budynków, ten patch właściwie wyklucza... zrobi się z tego takie Simwars, gdzie to 'sim' będzie oznaczać sparingi ;]

1. Nie, wielu graczy będzie chodzić na oblężenia dla zasady (prawdpodobnie; przynajmniej ja tak będę robić)
2. Jak ludzi się dobrze poszuka, to ich nie brakuje (regularnie mam ~100k, mimo tego, że do 0/16 ataków dochodzę bardzo rzadko)
3. Nie będzie. Będzie jedynie odrobinę tańszy rytuał, ale i tak wszystko będzie wybite.


cytat:
masterofpuppets napisał(a)
Hmm, widzisz: ludzie którzy grali/grają na r9 wiedzą jak patch sprawdza się w praktyce i oni są na tak. A ty masz tylko swoje domysły.



R9 mnie nie obchodzi,a z repem mam podobnie jak Deggial. Idę na oblężenie, jeśli nie ściągnie mnie broń dwuręczna i obleg będzie wygrany, to mam zwykle z niego od 1500 w górę. Nic, tylko najemniczyć dalej Smile

Przez 3 miesiące wydałem około 5000 repa, by odrodzić moba klanowiczom.

Dla mnie patch ten miałby jedynie wtedy szansę, gdyby doszło do resetu wszystkich kwadratów (wyzerowanie budynków) i poprawienie wymagań garnizonu i handlarza bronią, bo z tego co pamiętam, to każda Moria miała być przede wszystkim nastawiona na ATAK, nie na okopanie się... w tej chwili wygląda to tak, że topka w obronie bez żadnych wspomagaczy typu przyjacielskie xxx robi ponad 12000 w obronie -.-

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 15-07-2009 15:28.

15-07-2009 15:13 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Deggial
Triple Ace


Data rejestracji: 03-07-2008
Postów: 155
Klan: D_M
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Bydgoszcz/Tuchola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
masterofpuppets napisał(a)
Hmm, widzisz: ludzie którzy grali/grają na r9 wiedzą jak patch sprawdza się w praktyce i oni są na tak. A ty masz tylko swoje domysły.


Jakie domysly?? 2 lata gram na morii. Zaczynalem tak jak kazdy od 1 punktu. Tak jak kazdy moglem sam wybrac rase, sciezke tatuazu, bron, eq. Tak jak kazdy mialem szanse zbudowac postac tak, zeby pozwalala na zdobycie punktow reputacji. Mi sie udalo- mam rep, nie chce patcha. Tobie widcznie nie, skoro tak bardzo bronisz ten poroniony pomyslWink A jesli chodzi o r9 to jest to za mlody serwer, zeby mial decydowac o przyszlosci min. r2 i mysle ze to nie tylko mje zdanie.
15-07-2009 15:15 Deggial jest offline Szukaj postów użytkownika: Deggial Dodaj Deggial do Listy kontaktów
TanatoS
Lord


images/avatars/avatar-20758.jpg

Data rejestracji: 13-11-2008
Postów: 257
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yowi napisał(a)
Ludzie zrozumnie wreszcie że ten patch spowoduje że będzie wszystko TAK SAMO JAK NA R9! Nie będzie tak że odetną repę za najemnictwo a z ataków repy też nie będzie...

Dla tych co nie wiedza jak to wygląda:

* Lider klanu traci tylko połowę pkt reputacji na oblężeniach. Oprócz tego w przypadku wygranej zyskuje podwójną ich ilość.
* Wprowadzono dodatkowe efekty przyrostu reputacji dla Szpitala oraz Cmentarza.
* Efekt przyrostu reputacji dla Katedry został zmniejszony ze 120 na 100.
* Pośredniak daje teraz więcej ludzi na kolejnych poziomach (zwiększony mnożnik).
* Wprowadzono status nowicjusza klanu - po dołączeniu do klanu gracz nie będzie otrzymywać reputacji przez pierwsze 24 godziny obecności w nim.
* Za wygrane z innymi graczami (opcja Urządź zasadzkę) gracz uzyskuje dodatkowo punkty reputacji równe 1/10 zdobytego doświadczenia (wartości ułamkowe zaokrąglane są w dół). Za wygraną walkę w obronie punkty reputacji nie są przyznawane.


Dobrze wiem jak to wygląda bo grałem na r9 i serwer pofajdany dlatego też konto skasowałem.

Lider klanu trzci połowę repa Smile a 2 x zyskuje Smile żart tylko być liderem
jesteś na S3 to nic tylko siedziać Smile
właściwie repa idzie sama strumieniami Smile z każdej strony więc po co się starać, kombinować na r7 niekiedy przez 2 miesiące nie widze repa mimo najemniczenia, bo nigdy nie wiem do końca 1 fazy kto pojawi się na przeciwko Smile i to właśnie jest fajne Smile ale jak zwykle same NOBBKI wypowiadają się na tak w sposób który mozna nazwać śmiesznym Frown czyli:
cytat:
Słabsi gracze będą mogli się rozwijać
żenada oczywiście że będą i to bez żadnego problemu Smile
odpowiadając na twierdzenie 1 z USERs
cytat:
240expa za atak = 24repy x 16 atakow = 384repy, a wszystko Ci wejdzie?
Na zebranie repy masz 2 dni jakbyś nie pamiętał więc pomnóż to x 2 i co nie uzbierasz na golema, arachne ??? No chyba że z pałeczkami zwykłymi biegasz

__________________
R14 - skasowane rotfl
15-07-2009 15:22 TanatoS jest offline Szukaj postów użytkownika: TanatoS Dodaj TanatoS do Listy kontaktów
YOJIMBO
Member


Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 41
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zejdzcie na ziemie bo opowiadacie bzdury - jesli taki patch wejdzie na r2 to wciagu tygodnia kazdy kto nie jest z psd , bs czy draculi albo ich akademi bedzie mogl zapomnijcie o s2 i s3 wiec zapomnijce tez o atakach po 300 - 200 xp. i nie miejscie nadzieji na dogonienie topki z bardzo prostego powodu sa lepsi od was- szybciej sie naucza grac w nowych realiach i beda robic to lepiej od was...

Ps. dla tych co twierdza ze nie maja czasu na gre i niechca go na nia poswiecac - nie grajcie Smile
15-07-2009 15:25 YOJIMBO jest offline Szukaj postów użytkownika: YOJIMBO Dodaj YOJIMBO do Listy kontaktów
DeathWarrior
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 292
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Lędziny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po co się wypowiadają i głosują ci co na mori nie grają ;/ pisze wyraźnie (ankieta r2).

__________________


r2 : DeathWarrior / Optimus_Prime -> Maślak Zagłady
15-07-2009 15:27 DeathWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathWarrior Dodaj DeathWarrior do Listy kontaktów
smigi
Viking


Data rejestracji: 31-08-2008
Postów: 588
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mówię: wprowadzić patcha, który da codziennie ludziom 1k repki i odradzające się moby co godzinę, albo nawet i pół. Wtedy wszyscy będą szczęśliwi. Każdy będzie mógł iść na expę i dla każdego starczy moba.
I może zwiększyć pojemność lokacji 2x, no żeby za ciasno nie było. A jak będzie to nawet i 3x...
Obniżmy też wymagania na budynki 2x, a jak noobom to nie wystarczy to 3x, no i koszt też trzeba obniżyć, ale to już z 10x, no bo nie każdy umie zdobyć tyle krwi i ludków co trzeba na wyższe poziomy...
Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na ułatwienie życia cieniasom to proszę się nie krępować. Kochany team bw zrobi z pewnością tak, że będzie dobrze każdemu;]
Jak te wszystkie zmiany wejdą w życie to sobie normalnie kupię koszulkę z logo bw, a dla dziewczyny stringi.

__________________
R2-Estahar
15-07-2009 15:29 smigi jest offline Szukaj postów użytkownika: smigi Dodaj smigi do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Blind- napisał(a)

Dla mnie to, że będzie rep z budynków, ten patch właściwie wyklucza... zrobi się z tego takie Simwars, gdzie to 'sim' będzie oznaczać sparingi ;]

1. Nie, wielu graczy będzie chodzić na oblężenia dla zasady (prawdpodobnie; przynajmniej ja tak będę robić)
2. Jak ludzi się dobrze poszuka, to ich nie brakuje (regularnie mam ~100k, mimo tego, że do 0/16 ataków dochodzę bardzo rzadko)
3. Nie będzie. Będzie jedynie odrobinę tańszy rytuał, ale i tak wszystko będzie wybite.


Ad1. To właśnie mam na myśli mówiąc o najmie sojuszniczym
Ad2. Coś ty taki pies ogrodnika, skoro każdy widzi problem drenowania ludzi z serwera, to że tobie nie brakuje teraz to nie znaczy że problemu nie ma - ale że ty go nie dostrzegasz
Ad3. Niektórzy by powiedzieli że odrobinę tańszy rytuał to dużo ( zwłaszcza biorąc też pod uwagę liczbę ludzi na serwerze)

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze
15-07-2009 15:30 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
prymus1410
Triple Ace


images/avatars/avatar-4066.jpg

Data rejestracji: 30-12-2006
Postów: 155
Klan: Breed
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X
Skąd: Szlachta Zaściankowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak pod warunkiem ze od razu zostana zbalansowane braki ludzi

__________________
nick w grze: OblednyCinek i juz nic ne bede pisal bo daja warny
ps. nie uzywam duzych liter ani polskich znakow
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=716026
Kupiedowolne

15-07-2009 15:34 prymus1410 jest offline Szukaj postów użytkownika: prymus1410 Dodaj prymus1410 do Listy kontaktów
Sharky
Junior Member


Data rejestracji: 27-01-2008
Postów: 18
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Moria II; Moria III
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie starczy te 70% ? ludzie zlitujcie się.. Sprawdziło się to na r9 więc czemu jesteście przeciw..
15-07-2009 15:41 Sharky jest offline Szukaj postów użytkownika: Sharky Dodaj Sharky do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Jak dla mnie pomysł beznadziejny. Teraz jest trudno o repa ale niektórzy go mają [rzez częste spary. Mimo tego że mało ludzi ma repa to mobów w lokacjach nie ma w ogóle! Co będzie jak każdy będzie miał repa z ataków?
A no będzie tak że każdy będzie miał repa a nie będzie miał co zabić bo zawsze lokacje pełne (Ci którzy mają mniej czasu na grę to już nigdy nie trafią na wolną lokację), czyli rep na nic się przyda.

Wniosek taki że to nic zupełnie nie zmieni. A wręcz zabiję rywalizację w sparach między klanami bo większość nie będzie chciała się sparować bo będzie rep u każdego. Oblegi o kwadraty to już historia praktycznie na r2 to jeszcze chcecie zabrać przyjemność walczenia w sparingach? Nie no to porażka tej gry.

Jak mam klikać wyprawki i ataki tylko i nie chodzić na ekspy bo pewnie lokacje wybite będą od rana to szkoda grać.

Gram na r9 i wiem jak jest. Odrodzenie mobów a za 2 godziny 3 lokacje wypełnione Smile

Pomysł jak najbardziej do odrzucenia. Gra nosi nazwę wojny krwi? Podobno w wojnach uczestniczą najemnicy więc wszystko jest jak należy Smile

Proponowałbym zająć się sprawami takimi jak gra jednej osoby na kilku kontach i walić takim dożywocia Smile

Pozdrowienia

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
15-07-2009 15:42 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
smigi
Viking


Data rejestracji: 31-08-2008
Postów: 588
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze jedna sprawa: Czemu ponownie został poddany pod głosowanie ten patch? Będziemy robili ankiety na ten temat do skutku, aż zostanie to przegłosowane???

BTW jak komuś podoba się moria z tym patchem to niech idzie na r9 i już. Nie wiedzę problemu...

__________________
R2-Estahar
15-07-2009 15:44 smigi jest offline Szukaj postów użytkownika: smigi Dodaj smigi do Listy kontaktów
Mordimer00
Member


Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 42
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak obiema recami i obiema nogami (nie czepiac sie pisowni Tongue ) w koncu jakis staly przyplyw rzepy, nieuzalezniony od kaprysow malych klanow i takich tam...
15-07-2009 15:47 Mordimer00 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordimer00 Dodaj Mordimer00 do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Darkshu napisał(a)
cytat:
Blind- napisał(a)

Dla mnie to, że będzie rep z budynków, ten patch właściwie wyklucza... zrobi się z tego takie Simwars, gdzie to 'sim' będzie oznaczać sparingi ;]

1. Nie, wielu graczy będzie chodzić na oblężenia dla zasady (prawdpodobnie; przynajmniej ja tak będę robić)
2. Jak ludzi się dobrze poszuka, to ich nie brakuje (regularnie mam ~100k, mimo tego, że do 0/16 ataków dochodzę bardzo rzadko)
3. Nie będzie. Będzie jedynie odrobinę tańszy rytuał, ale i tak wszystko będzie wybite.


Ad1. To właśnie mam na myśli mówiąc o najmie sojuszniczym
Ad2. Coś ty taki pies ogrodnika, skoro każdy widzi problem drenowania ludzi z serwera, to że tobie nie brakuje teraz to nie znaczy że problemu nie ma - ale że ty go nie dostrzegasz
Ad3. Niektórzy by powiedzieli że odrobinę tańszy rytuał to dużo ( zwłaszcza biorąc też pod uwagę liczbę ludzi na serwerze)



1. Nie pójdę na oblężenie pomóc... pójdę tylko po to (jeśli zobaczę, że ktoś siedzi w przeciwnym klanie od 24h - to też jest możliwe), by utrudnić przeciwnikowi zdobycie repa. Oblężenia stracą sens, zacznie się jedynie organizowanie sparingów.
2. Ludzi może i jest mało, ale tylko dzięki temu puszczam jeszcze te kilka ataków dziennie. Samo utrzymanie ludzi u siebie zależy tylko od tego, jak często dostaje się lanie Smile
3. Słabi gracze zawsze będą narzekać na wszystko. Jeśli patch dojdzie do skutku, rytuał na 80% stanieje, lecz mimo tego nadal ludzie będą narzekać - tym razem będzie chodziło o repa.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 15-07-2009 15:49.

15-07-2009 15:48 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
JuLee
Member


images/avatars/avatar-10131.jpeg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 44
Klan: PSD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE

tak jak w ostatnim głosowaniu i tym razem jestem na nie,

...ktoś pisał, że ma dość sparingów i jest za, ale teraz jedyne oblegi repodajne to będą sparingi zwłaszcza w TOP klanach które mają ze sobą pakty itp. a to straszna nuda, dreszczu emocji czy będzie ktoś jeszcze u przeciwnika czy nie...(teraz zostaną układy kto ma wyżej postawionych znajomych to zdobędzie nowy dom bo oni nie będą mieli repa do stracenia)


rep za ataki spoko dla słabszych graczy to taka szansa, że raz na miesiąc będą wstanie założyć ekspe i to po odrodzeniu mobów bo nie nazbierają na tyle repy z ataków do odrodzenia jakiegoś moba, skoro są słabi...

... pozatym gdzie tu jest mobilizacja by być lepszym jak machasz bezmyślnie ataki...

bez obrazy ale tak i małpa będzie wstanie grac

__________________
Ju§Lee
15-07-2009 15:54 JuLee jest offline Szukaj postów użytkownika: JuLee Dodaj JuLee do Listy kontaktów
dawidwisla1987
Full Member


Data rejestracji: 11-07-2008
Postów: 59
Kraina: Moria IV

Thumb Down! Zglosilem ze NIE NIE NIE!!!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po co ten patch, skoro i be niego można zdobyc repa jeśli się postarac? Te zmiany doprowadza tylko do tego ze koszt rytka będzie strasznie drogi i znow się zaczna problemy. Jak komus pasuje takie rozwiaanie, to niech skasuje się na r2 i zacznie gre na r9 i po klopocie.

__________________

15-07-2009 15:56 dawidwisla1987 jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidwisla1987 Dodaj dawidwisla1987 do Listy kontaktów
Petrusek
Lord


images/avatars/avatar-19051.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 471
Klan: Puszcza
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Morie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak - mam nadzieje ze wroce tam Smile

TAK

__________________

EMERYTURA - top1 na R5
REKREACJA - top17 na R5


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Petrusek: 15-07-2009 16:03.

15-07-2009 16:02 Petrusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Petrusek Dodaj Petrusek do Listy kontaktów
Adeko-Uszaq
Triple Ace


Data rejestracji: 05-07-2008
Postów: 203
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria
Skąd: Płock

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE NIE NIE !!!!

Co wy znowu kombinujecie pod górkę ???
Zepsujecie całą przyjemność i dreszczyk adrenaliny z oblegów.

Zróbcie tak jak proponowaliście w jakimś temacie a mianowicie - obrazenia na oblegach x3 a nie tak jak jest teraz x 2 i wszystko się zmieni ku lepszemu.
Przyśpieszcie odradzanie samoczynne mobów a nie wyskakujecie z jakimś durnym patchem !!!!

Pozatym nie po to rozwalałem 4s i ladowalem kapuste w nia zeby teraz nie mieć nic z tego bo sobie ubzduraliscie jakis debilny patch !!!!

Jezeli to wejdzie to ta gra straci juz totalny sens. Wtedy tylko wszyscy beda siedziec w klanie i nic wiecej. Normalnie porazka.

Więc jestem na NIEEEEEE

__________________
R2 hay
R10 Hype
15-07-2009 16:24 Adeko-Uszaq jest offline Strona domowa Adeko-Uszaq Szukaj postów użytkownika: Adeko-Uszaq Dodaj Adeko-Uszaq do Listy kontaktów AIM Screen Name of Adeko-Uszaq: lol ?? YIM Account Name of Adeko-Uszaq: yohoo Zobacz profil MSN Adeko-Uszaq
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
masterofpuppets napisał(a)
Hmm, widzisz: ludzie którzy grali/grają na r9 wiedzą jak patch sprawdza się w praktyce i oni są na tak. A ty masz tylko swoje domysły.


HA, HA, HA!!!! rotfl

r9 to serwer przedszkolak!!!! Na top 50 wystarczy 137pkt.... Tyle na r2 niektórzy robią w 10 dni. Też mi porównanie. Jeśli chcecie wyciągać jakieś wnioski to może z serwera Underworld na UK. Tam topka ma tyle punktów że załapałaby się do top ten na r2.
s1 i cała s2 i s3 zasiedlone. A patch wszedł w tym samym czasie.

Jedyna różnica to że gra mniej ludzi i mobów starcza. I właśnie tu jest pies pogrzebany bo ile by nie dodawać repa z ataków i budynków to przy rosnącym koszcie odradzania mobów jak ich nie ma tak nie będzie. Może się okazać że w miesiącu będą te 3-5 moby więcej odradzane na lokacji. I co to da,skoro chętnych liczymy w setki....? Jeszcze gdyby koszt odrodzenia moba był stały i rósł tylko w zależności od lokacji to by to coś dało.

Wydaje mi się że jednak patch uaktywni też topkę. Te 0 albo 1 czy 2 repa za atak raczej olejemy ale skoro nie możemy mieć więcej to trzeba się będzie postarać by inni mieli mniej i nie zwiększali kosztu odradzania mobów. Chyba trzeba będzie zacząć kasować wszystkie s2 i s3 poza klanem Smile

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vlade: 15-07-2009 16:27.

15-07-2009 16:26 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dz1k1 napisał(a)
Ray powiedz poprostu co cie boli bo chyba to ze teraz juz za taki bezcen moba nie odrodzisz a i z atakow repki nie bedzie takiej jakby wacpan chcial. Z tego akurat najbardziej bym sie cieszyl ;] pozdrow brata Mitran cos tam ;]

Mnie sie bardzo pomysl zaczal podobac wreszcie cos nowego swiezego a jesli PATCH bedzie jednak do kitu to sie kasujemy czyli tak dobrze i tak dobrze

WPRAWADZAC PATCHA OD 65% !! !! !! rotfl



Mi obecność patcha zwisa i powiewa. Będzie ok, nie będzie też ok. Uzyj prosze wreszcie mózgu i policz sobie ile tego repa będziesz miał i jak on wpłynie na koszty rytuału, które i tak są bardzo wysokie. A potem może przyjdzie Ci do głwy taka myśl, że co Ci po repie skoro moby za rzadko same się odradzają, oraz jest ich na wyzszych lokacjach zwyczajnie za mało.

Kolejna myśl jaka może pojawi CI się w głowie, to taka, że wprowadzanie fragmentarycznych zmian nic nie da, kiedy wymagana są zmiany kompleksowe, na które jak widać TEAM nie ma czasu, albo po prostu je olewa. Przypomnij sobie ile razy płakałes w temacie mobów i co to dało.

Pozdrawiam i życze powodzenia w głosowaniu

p.s. Ciekawe rzeczy mówis zpo jednym ataku na 5-6 dni, ciekawe jakie rzeczy byś pisał gdybyś miał wjazdy 2 razy na dzień. Dziwny z Ciebie człowiek.

ediT:

Generalnie, szybciej głosujcie. Mamy już wytypowana listę 20-30 kwadratów do kasacji;] Także głosujcie

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 15-07-2009 17:15.

15-07-2009 16:49 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest jeszcze inna szansa na zmianę sytuacji z mobami i odradzaniem. Wystarczy tak zmodyfikować nagrody za udane expy by gracze chcieli robić najwyższe lokacje jakie maja otwarte. Jeśli za robota dostawałoby się gwarantowany fajny drop (ale naprawdę dobry) to bym ryzykował expę na lokacji z robotami (4 roboty i 2 anubisy) idąc z 2/3 szans na wygraną i zabierał ze sobą z 7 osób na expę. A tak mimo że lokacja z robotami otwarta i pełna klepiemy pająki, romki i sfinksy bo jedyna solidna nagroda czyli exp jest pewniejsza i większa niż z robota. I odradzamy za 1000, 1200, 1500... a reszta siedzi i się patrzy z zazdrością...

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

15-07-2009 17:12 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
Orzech_a
Newbie


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 4
Kraina: Moria
Skąd: Ostróda

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzadko się wypowiadam ale w tym temacie niestety chyba trzeba. Zagłosowałem na tak jak ostatni "Dzieciak"(nie zastanawiając się nad konsekwencjami), ponieważ pragnę zmian na R2 bo jest nudno:/ Ale po przemyśleniach i policzeniu kilku rzeczy doszło do mnie że nie o takie zmiany mi chodzi ponieważ te tylko zabiją i tak już nadszarpniętą grywalność.

Po za tym gram na R9 rekreacyjnie dla sprawdzenia patcha i jak wiedzę że w klanie ludzie boją się dołączyć do wygranej obrony klocka(żeby repa nie stracić przypadkiem) i klocek wędruje gdzieś indziej to aż krew mnie zalewa. Ale do tego między innymi skłania ten patch:/

__________________
Tylko i wyłącznie r2: Forseti
15-07-2009 17:14 Orzech_a jest offline Szukaj postów użytkownika: Orzech_a Dodaj Orzech_a do Listy kontaktów
Vlade
Viking


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 671
Klan: SPARTANS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po krótkiej dyskusji w klanie dochodzimy do wniosku że zmiany będą ok. U nas repa tyle co było, może ciut więcej z s3 ale konkurencja do odradzania najwyższych lokacji straci repa z oblegów, potem skasujemy im s2 i s3 więc straci repa z kwadratów a i atakować będzie im z pustaków gorzej więc repa mniej...
Głupie to bardzo ale moze być skuteczne. Smile

__________________
------------
r2: Vlade
UK: Vlade

do zamknięcia buildu pielgrzyma ver. 3.0 pozostało do uzbierania: 0 KŻ - 0 KS - 0 KK
BUILD ZAMKNIĘTY

15-07-2009 17:19 Vlade jest offline Szukaj postów użytkownika: Vlade Dodaj Vlade do Listy kontaktów
idal
Triple Ace


Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 174
Klan: PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie takie głupie Vlade do końca. Większa swoboda w lokacjach będzieWink

Aha. Chciałbym zauważyć, że 2/3 z osób głosujących na tak to osoby poniżej top150, a nawet top 200. Część z tych osób głosuje tylko dlatego na tak, żeby silniejsi gracze nie chodzili po repe, ale nie do końca się to sprawdzi uwierzcie.
15-07-2009 17:31 idal jest offline Szukaj postów użytkownika: idal Dodaj idal do Listy kontaktów
Strony (10): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R2

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH