Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R5 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chcesz patcha anty - najemniczego NA R5?
Tak, jestem za wprowadzeniem tego patcha na R5 989 78.18%
Nie, jestem przeciwny jego wprowadzeniu na R5 215 17.00%
Nie mam zdania 61 4.82%
Łącznie: 1265 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Patch anty-najemniczy na R5 87 Ankieta - średnia ocena: 8,1887 Ankieta - średnia ocena: 8,1887 Ankieta - średnia ocena: 8,18
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dawidsss
Newbie


images/avatars/avatar-8718.jpg

Data rejestracji: 07-09-2007
Postów: 3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III

Tak Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie tak

__________________
Death is more universal than life; everyone dies but not everyone lives.
15-07-2009 12:01 dawidsss jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidsss Dodaj dawidsss do Listy kontaktów
YOJIMBO
Member


Data rejestracji: 14-04-2007
Postów: 41
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdecydowane nie !
15-07-2009 12:01 YOJIMBO jest offline Szukaj postów użytkownika: YOJIMBO Dodaj YOJIMBO do Listy kontaktów
Punisher_BoS
Double Ace


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 130
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zawsze trafi sie jeleń XD
ozywi sie serwer... wiecej ataków bezie itd itp. Bez narzekania na najemników. Ino spary.... jetses bohater to bedziesz atakował... z tego co wiem nieźle se radzisz wiec nie płacz Tongue

dobr ajets 85 % zamykamy ankiete
nota bene duzy prog daliscie Frown

__________________
A my... z harmonii i rozdźwięku.
Z niecierpliwości strun spragnionych,
które od bólu łzami pękną
pod niebem rozpalonych dłoni...

15-07-2009 12:01 Punisher_BoS jest offline Szukaj postów użytkownika: Punisher_BoS Dodaj Punisher_BoS do Listy kontaktów
Kaukaz
Triple Ace


images/avatars/avatar-14726.jpg

Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 165
Klan: [.NEFESZ.] [DRACULA] [CoSa]
Kraina: Moria II
Skąd: mam Internet?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TAAAAAAK

super Tongue

Oczywiscie ze dałem glos na TAK Tongue

Pozdro Scamp Tongue

Jupi

EDIT:

Mam pytanie:

Czy będzie działać też na R5 ataki za rep??

bardzo by się to przydało xD

__________________
Nick na R5- Inea
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=644278

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaukaz: 15-07-2009 12:06.

15-07-2009 12:04 Kaukaz jest offline Strona domowa Kaukaz Szukaj postów użytkownika: Kaukaz Dodaj Kaukaz do Listy kontaktów
WOSIEK
Newbie


Data rejestracji: 21-01-2008
Postów: 5
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: woj. Łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej TAK
15-07-2009 12:04 WOSIEK jest offline Szukaj postów użytkownika: WOSIEK Dodaj WOSIEK do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
YOJIMBO napisał(a)
zdecydowane nie !
Grasz na R5? Nie? To nie hamuj postępu przynajmniej tutaj, nie wiesz jaki problem z uzbieraniem ludzi na ekspy i budynki jest na R5 i twoja opinia jest nic nie warta.

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

15-07-2009 12:08 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Drakanus
Lord


Data rejestracji: 26-10-2007
Postów: 497

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli glos yoimbo powinien na nie zostac uniewazniony jesli nie gra ;]
15-07-2009 12:10 Drakanus jest offline Szukaj postów użytkownika: Drakanus Dodaj Drakanus do Listy kontaktów
JohnnyChrist
Viking


images/avatars/avatar-22824.png

Data rejestracji: 04-12-2008
Postów: 677
Klan: codziennie o 12.45
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yes Yes Yes ! W końcu się udało Big Grin

__________________
R15 - JohnnyChrist
R17 - Piesoelektryk
15-07-2009 12:12 JohnnyChrist jest offline Szukaj postów użytkownika: JohnnyChrist Dodaj JohnnyChrist do Listy kontaktów
JACHU74
Newbie


images/avatars/avatar-14915.jpg

Data rejestracji: 31-12-2007
Postów: 8
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TAK
15-07-2009 12:22 JACHU74 jest offline Szukaj postów użytkownika: JACHU74 Dodaj JACHU74 do Listy kontaktów
zorek78
Newbie


Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 5
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wsioo mi ryba..


ale TAK...... i nie pytac dlaczego..... tylko ja wiem
15-07-2009 12:23 zorek78 jest offline Szukaj postów użytkownika: zorek78 Dodaj zorek78 do Listy kontaktów
Dzaroo
Triple Ace


Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 228
Kraina: Moria II
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyzby jakies swieto sie zblizalo ? ; >

Jestem na Tak ; )
15-07-2009 12:25 Dzaroo jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzaroo Dodaj Dzaroo do Listy kontaktów
Ceri
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 318
Kraina: Necropolia II; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na tak Smile
oczywiscie dalej bede biegal znajomym pomagac
ale od czasu do czasu sie uda jakas ekspe postawic Big Grin
a nie tak jak teraz Wink
nie pamietam kiedy ostatnio postawilem cos ;]

__________________
Nick w grze: Ceri
15-07-2009 12:33 Ceri jest offline Szukaj postów użytkownika: Ceri Dodaj Ceri do Listy kontaktów
Chrupencjusz :)
Lord


images/avatars/avatar-12626.jpg

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 353
Skąd: Wrzeszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TAK

__________________


R1 - Chrupencjush
15-07-2009 12:38 Chrupencjusz :) jest offline Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz :) Dodaj Chrupencjusz :) do Listy kontaktów
Punisher_BoS
Double Ace


Data rejestracji: 29-02-2008
Postów: 130
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oki... tylko prosba do adminow by dali link do 1wszje wiadomosci albo wyedtyowlai post i napisali co dokładnie bedzie wprowadzane, zeby zaraz nie bylo płaczu : "ja nie wiedziałem, ze patch antynajemniczy obejmuje to czy tamto"
Boje sie ze sie nupy wystraszą, ze dla nich zadnych korzysci bo" po co inni maja miec skoro ja nie mogę" , a przeciez musza tez oni wiedziec, ze najemnictwa nie bedzie i beda mogli sobie oni nabijac morze repa na swoich sparach. Dajcie cos tylko z opisem tego patcha zeby kazdy wiedzial co klika....

no i zmniejszice próg. najaktywniejsi gracze i tka jzu sie wypowiedzieli... ( to bolesne ale tylu nas gra na r5 jak widzicie Frown ((( ) a teraz to takie pykadełka tylko będa...

Dzięki i pozdro Wink

__________________
A my... z harmonii i rozdźwięku.
Z niecierpliwości strun spragnionych,
które od bólu łzami pękną
pod niebem rozpalonych dłoni...

15-07-2009 12:38 Punisher_BoS jest offline Szukaj postów użytkownika: Punisher_BoS Dodaj Punisher_BoS do Listy kontaktów
lapek
Triple Ace


Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 239
Klan: IND
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: sie biora dzieci??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak ;D
15-07-2009 12:39 lapek jest offline Szukaj postów użytkownika: lapek Dodaj lapek do Listy kontaktów
eXotic
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 82
Klan: lepszy od twojego
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, jestem za wprowadzeniem tego patcha na R5 168 81.95%

TAK Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez eXotic: 15-07-2009 12:43.

15-07-2009 12:42 eXotic jest offline Szukaj postów użytkownika: eXotic Dodaj eXotic do Listy kontaktów
jamicore
Triple Ace


images/avatars/avatar-17598.jpg

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 162
Klan: Borgir
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie to nie powinno byc opcji w ankiecie 'Nie mam zdania'- albo TAK, albo NIE.
Zaznaczenie 'Nie mam zdania' jest rownoznaczne z wyborem NIE, bo glos jest liczony do procentow zanizajacych szanse na wprowadzenie patcha.

__________________
r5: jamik
15-07-2009 12:47 jamicore jest offline Szukaj postów użytkownika: jamicore Dodaj jamicore do Listy kontaktów
Kottu
Junior Member


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 18
Kraina: Moria II
Skąd: ...k/Krakowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na raz, na dwa, na TAK Smile
15-07-2009 12:49 Kottu jest offline Szukaj postów użytkownika: Kottu Dodaj Kottu do Listy kontaktów
Dzaroo
Triple Ace


Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 228
Kraina: Moria II
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"nie mam zdania" mysle jest traktowane przez adminow jako obojetnosc czyli "bedzie to bedzie jak nie to plakac tez nie bede" i jezeli np srednia glosow na "tak" bedzie zblizona do progu wymaganego do wprowadzenia patcha uznaja w/w glosy na "tak"
15-07-2009 12:55 Dzaroo jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzaroo Dodaj Dzaroo do Listy kontaktów
zbrozlo
Newbie


Data rejestracji: 13-02-2009
Postów: 1
Klan: Vampires

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak,jestem za
15-07-2009 12:57 zbrozlo jest offline Szukaj postów użytkownika: zbrozlo Dodaj zbrozlo do Listy kontaktów
olinka
Member


Data rejestracji: 23-09-2008
Postów: 30
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na TAK
15-07-2009 13:02 olinka jest offline Szukaj postów użytkownika: olinka Dodaj olinka do Listy kontaktów
NotchJohnson
Member


images/avatars/avatar-19736.jpg

Data rejestracji: 24-06-2009
Postów: 33
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdecydowanie nie
problemem na r5 nie jest brak repa tylko brak mobow w lokacjach a teraz jak kazdy noob bedzie mial repa z atakow to juz w ogole trzeba bedzie siedziec 24 godziny na dobe zeby wyczekac moment az sie jakis mobek pojawi niby mozna odradzac rytualem ale zobaczcie sobie jakie sa koszty odrodzenia mobkow na r9
wiec jak macie zamiar wprowadzic ten patch (a pewnie zostanie wprowadzony bo wszystkie noobki ktore nie sa w stanie na oblegach repa zdobyc beda na tak glosowac) to zwiekszcie respawn mobow inaczej to nie ma sensu bedzie jeszcze gorzej niz jest
15-07-2009 13:04 NotchJohnson jest offline Szukaj postów użytkownika: NotchJohnson Dodaj NotchJohnson do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest rep, to będą też rytuały.
15-07-2009 13:05 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
Soulless
Junior Member


Data rejestracji: 09-12-2007
Postów: 12
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na TAK.

Czemu wymagany taki wysoki próg 80% na tak, skoro patch wedle administracji sprawdził się na R9?
15-07-2009 13:08 Soulless jest offline Szukaj postów użytkownika: Soulless Dodaj Soulless do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ofc, że tak xD Do kiedy trwa ankieta? A poza tym powinno być, że jeśli będzie więcej niż 20% na "nie", bo "nie mam zdania" zaniża, obecnie o ponad 5%.

__________________
R1; R5 - Elanor
15-07-2009 13:20 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
OKO
Newbie


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak
15-07-2009 13:22 OKO jest offline Szukaj postów użytkownika: OKO Dodaj OKO do Listy kontaktów
Swierzy2005
Junior Member


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 20
Klan: Horda
Kraina: Moria II
Skąd: Lbn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiste, że jestem na TAAAK !!!

__________________
R5 - ŚwieRZy
15-07-2009 13:26 Swierzy2005 jest offline Szukaj postów użytkownika: Swierzy2005 Dodaj Swierzy2005 do Listy kontaktów
Lilith_
Junior Member


Data rejestracji: 05-10-2008
Postów: 10
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Tam gdzie kończy się logika

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak

__________________
Go or Die SEMPER FI

Notoryczny dysortografik nie zwracać uwagi na błędy
15-07-2009 13:26 Lilith_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Lilith_ Dodaj Lilith_ do Listy kontaktów
brzoza
Viking


images/avatars/avatar-15409.jpg

Data rejestracji: 28-06-2007
Postów: 604
Kraina: Necropolia
Skąd: Ruda Slaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak tak takSmile Moze bedzie cos sie dzialo na r5;]
15-07-2009 13:28 brzoza jest offline Szukaj postów użytkownika: brzoza Dodaj brzoza do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jamicore napisał(a)
Generalnie to nie powinno byc opcji w ankiecie 'Nie mam zdania'- albo TAK, albo NIE.
Zaznaczenie 'Nie mam zdania' jest rownoznaczne z wyborem NIE, bo glos jest liczony do procentow zanizajacych szanse na wprowadzenie patcha.


Dokladnie, nie mam zdania powinno nie byc wliczane w %, albo po prostu trzeba bedzie recznie przeliczyc na koncu jakis jest stosunek tak do nie. W tej chwili nie mam zdania = nie.
15-07-2009 13:33
Strony (10): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R5

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH