Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R5 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chcesz patcha anty - najemniczego NA R5?
Tak, jestem za wprowadzeniem tego patcha na R5 989 78.18%
Nie, jestem przeciwny jego wprowadzeniu na R5 215 17.00%
Nie mam zdania 61 4.82%
Łącznie: 1265 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Patch anty-najemniczy na R5 87 Ankieta - średnia ocena: 8,1887 Ankieta - średnia ocena: 8,1887 Ankieta - średnia ocena: 8,18
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Twardy22
Junior Member


Data rejestracji: 08-12-2008
Postów: 10
Klan: RaVeN
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na TAAAAAAAAAAAK

__________________
r10-nick setunio
15-07-2009 16:55 Twardy22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Twardy22 Dodaj Twardy22 do Listy kontaktów
drmysz
Junior Member


Data rejestracji: 05-06-2008
Postów: 13
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

RE: Patch anty-najemniczy na R5 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem za wprowadzeniem patcha
15-07-2009 16:57 drmysz jest offline Szukaj postów użytkownika: drmysz Dodaj drmysz do Listy kontaktów
oVaTh
Double Ace


Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 113
Klan: ExpMob
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem na TAK - ale przyznam że refleks administracji można porównać do refleksu szachisty... ile ludzi się pokasowało lub ma "martwe" konta to są po prostu jaja... w każdym razie lepiej późno niż wcale - może da się jeszcze uratować trupa zwanego R5
15-07-2009 16:58 oVaTh jest offline Szukaj postów użytkownika: oVaTh Dodaj oVaTh do Listy kontaktów
Dzaroo
Triple Ace


Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 228
Kraina: Moria II
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vlade napisał(a)
cytat:
Punisher_BoS napisał(a)
jani
Junior Member


images/avatars/avatar-8117.jpg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 20
Rasa: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia V


nie wp...... sie czlowieku z łaski swojej.
Proszę adminów o śledzenie takich "mózgów" i kasowanie takich głosów...



LOL!! A jakbym miał w opisie wpisane kraina OZ to bym też nie mógł nigdzie zagłosować? "Mózgiem" to Ty widzę jesteś najlepszym. Jeśli nawet ktoś nigdy nie grał na danym serwie a tylko chciałby na nim zagrać np od przyszłego tygodnia to ma jak najbardziej prawo do głosu bo zmiana ta będzie go tak samo dotyczyć jak Ciebie "mózgu" Smile



@Vlade
bede ciagnal dalej nazewnictow a wiec : ]....Vlade "mozgu" to jak taka osoba zalozy konto na R5 to bedzie mogla sie wypowiedziec i zaglosowac...obecnie kto tam nie gra nie ma prawa ingerowac w ta ankiete !!! Masz Ty jak i reszta osob nie nalezaca do serwera R5 problem z czytanie?

cytat:
SushiMaker napisał(a)
UWAGA! OSOBY Z INNYCH SERWERÓW PROSZONE SĄ O NIE SPAMOWANIE.


to tak dla przypomnienia Pleased wiec dostosujcie sie do tego bo tego samego chcielibyscie jezeli ktos z innych serwow wtracalby sie w ankiety dotyczace waszych serwow...
15-07-2009 17:09 Dzaroo jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzaroo Dodaj Dzaroo do Listy kontaktów
NotchJohnson
Member


images/avatars/avatar-19736.jpg

Data rejestracji: 24-06-2009
Postów: 33
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Drakanus napisał(a)
cytat:
NotchJohnson napisał(a)
zdecydowanie nie
problemem na r5 nie jest brak repa tylko brak mobow w lokacjach a teraz jak kazdy noob bedzie mial repa z atakow to juz w ogole trzeba bedzie siedziec 24 godziny na dobe zeby wyczekac moment az sie jakis mobek pojawi niby mozna odradzac rytualem ale zobaczcie sobie jakie sa koszty odrodzenia mobkow na r9
wiec jak macie zamiar wprowadzic ten patch (a pewnie zostanie wprowadzony bo wszystkie noobki ktore nie sa w stanie na oblegach repa zdobyc beda na tak glosowac) to zwiekszcie respawn mobow inaczej to nie ma sensu bedzie jeszcze gorzej niz jest



hm.. noobki beda glosowac na tak ? ;] a czy ty grasz chociaz na r5 ? ;] bo chyba wogole nie znasz realiow na dzien dzisiejszy.. powtarzalem to przy 1 ankiecie, ze server umiera... i co ? I MUSIALEM MIEC RACJE :/ top 2 olal gre, top 3 ban i 5 innych osob niekatywnych do top 25... dalej nie bede wymieniac bo pewnie podobnie.. kazdemu obrzydla nuda na r5.. a takie cos by ciut rozgrzalo server bo w koncu by lecialy porzadne oblegi ;]


gram na r5 jestem w top 50 wiec wiem co mowie po prostu dla mnie rep nie stanowi zadnego problemu bo praktycznie na kazdym sparingu go zdobywam tylko co mi z tego repa skoro pol serwera sie czai na moby i jak tylko jakis sie odrodzi to po paru sekundach jest zajety no chyba ze bym zdobywal po 1-2k repa dziennie na rytual to wtedy mozna jakos expy stawiac

gralem tez na r9 (rowniez top 50) wiec mam porownanie ten patch anty-najemniczy jest zryty bo jak sie idzie komus pomagac to repa zdobyc nie mozna a stracic tak co jest zupelnie bez sensu przez to duzo latwiej jest krasc domki niz ich bronic bo mozna sciagnac sobie koksow wczesniej przed zaplanowanym oblegiem i wtedy oni za repa beda walczyc

sklad na sparingi tez ciezko uzbierac bo kazdy cos tam repa uciula z atakow i nie chce walczyc w oblegach szczegolnie ci slabsi gracze bo wiedza ze i tak zawsze padna i g... beda z tego mieli

a z tymi ludzmi to juz w ogole nie wiem o co wam chodzi ja tam zawsze mam w granicach 100k i nie wiem po co wam wiecej chyba ze ktos chce sobie katedre wybudowac jak petrusek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NotchJohnson: 15-07-2009 17:26.

15-07-2009 17:26 NotchJohnson jest offline Szukaj postów użytkownika: NotchJohnson Dodaj NotchJohnson do Listy kontaktów
Madderidn
Junior Member


images/avatars/avatar-9478.jpg

Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moja postac jest stworzona dla oblegow. Tylko po to zeby robic repa i ekspy.

Jesli repa bedzie mial kazdy, poszubuje w dol rankingu jak kamien bo nia mam szansy w atakach dorownac gangsterom, CRom nie wspominajac o bersekrach.

To calkowicie zmienia koncepcje serweram, wiec rownoczenie z jego wejsciem koncze gre. Wiekszosc bedzie na tak wiec nie bede oddawac glosu zeby reszcie nie psuc zabawy.

Pozdro 4 all.
15-07-2009 17:26 Madderidn jest offline Szukaj postów użytkownika: Madderidn Dodaj Madderidn do Listy kontaktów
janu
Lord


Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 289
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
oVaTh napisał(a)
Jestem na TAK - ale przyznam że refleks administracji można porównać do refleksu szachisty... ile ludzi się pokasowało lub ma "martwe" konta to są po prostu jaja... w każdym razie lepiej późno niż wcale - może da się jeszcze uratować trupa zwanego R5


oVaTh zwyczajnie focha walneli na maxa. Ale plus za dojście do właściwych wniosków po doświadczeniach za R9.

Oczywiście na TAK.

nick w grze: mederlin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez janu: 15-07-2009 17:37.

15-07-2009 17:36 janu jest offline Szukaj postów użytkownika: janu Dodaj janu do Listy kontaktów
Kratos_Raven
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja oczywiście na TAK
15-07-2009 17:44
mario3012
Full Member


images/avatars/avatar-13147.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 50
Klan: EXPMOB/ r5
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja jestem na NIE Smile
Dlaczego ? już odpowiadam;

na dzwon komu repa jak nie ma MObow >???
Rozdając repa za darmo stworzymy sytuacje ze mobów jak nie było tak nie będzie a ponadto koszt rytuału będzie kosmiczny, samo wprowadzenie darmowego repa jest bezsensu . proponuje zapełniać lokacje na maxa 1 i 15 każdego miesiąca wtedy będzie sens, ewentualnie niech koszt rytuału będzie zerowany co 10 dni, inaczej jak do tej pory moby w lokacjach będą przez dwa dni w miesiącu.

__________________

BW - NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ

PIJ MLEKO - BĘDZIESZ WIELKI

15-07-2009 17:45 mario3012 jest offline Szukaj postów użytkownika: mario3012 Dodaj mario3012 do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NotchJohnson napisał(a)

gram na r5 jestem w top 50 wiec wiem co mowie po prostu dla mnie rep nie stanowi zadnego problemu bo praktycznie na kazdym sparingu go zdobywam tylko co mi z tego repa skoro pol serwera sie czai na moby(...)


To starczy, żeby wywnioskować, że myślisz tylko o sobie.
Ty go zdobywasz na każdym sparingu, Twoi wszyscy znajomi z klanu zapewne nie, nie mówiąc o drużynie przeciwnej z którą walczycie.

Wprowadzenie repa z ataków zdecydowanie tutaj faworyzuje słabszych graczy, którzy za atak dostają 200-500pr, gdzie topka dostaje do ~100.
Ten patch nie zmieni tego, że lokacje będą od razu pełne, ale ma skutkować tym, że ludzie którzy grają, chcą się rozwijać, rozbudowują kwadrat i robią ataki będą mieli tego repa wystarczająco na wskrzeszenie sobie mobka jakiego tylko będą chcieli.

Ogólnie dziwi mnie, czemu wszyscy głosujący na "NIE" nie napiszą jakiegoś poważnego argumentu, dlaczego tak właśnie zagłosowali rotfl
"Puste lokacje, puste lokacje" a co teraz macie? Gorzej być nie może dlatego chyba dobrze, że w końcu jakaś zmiana będzie. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Ja obecnie z ataków wyciągam k. 1500-2000pr (max), przeciętny gracz taki top~500 będzie wyciągał tyle robiąc po 6-7 ataków... i od razu macie przelicznik na repa Smile

Bezsensem jest też wprowadzanie trzeciej możliwości głosowania: "Nie mam zdania" - no to kurde, jak nie ma zdania to niech nie głosuje Smile 80% ma być uzyskane a takie głosowanie jedynie obniża, a jak wiemy niektórzy ludzie z innych serwerów specjalnie wchodzą w ten temat i klikają na "NIE", bo tak już Polacy są stworzeni ^_^

Każdy będzie głosował jak chce, ale bez przesady, jeżeli coś się nie podoba to chociaż to napiszcie... Sojusze na tym nie ucierpią, bo chyba latasz do znajomych w celu pomocy a nie w celu repowym. (jeżeli jest inaczej świadczy to o Tobie).
Spary nie ucierpią na tym - bo czemu niby? Ktoś sie czuje mocny no to i tak będzie sparował - nic trudnego, przecież nie wszyscy będą żyli z repa z ataków i budynków, będą chcieli go więcej i więcej.. Smile

Chcecie zmienić serwer na lepszy? Głosujcie na TAK.

Edit:

cytat:
na dzwon komu repa jak nie ma MObow >???


Na dzwon komu moby jak nie ma repa?? rotfl rotfl rotfl
Bezsensowne pytanie - odpowiedź sensowna:

Jest mob - nie masz repa - więc co? Możesz sobie patrzeć na niego jak w obrazek a ekspy i tak nie założysz Smile
Jest rep - nie ma moba - więc co? Możesz sobie odrodzić mobka jakiego chcesz - repa będziesz miał sporo jeżeli sobie nie spartoliłeś postaci, masz ciekawe znajomości itp Smile

Ludzie - myślcie.

Edit2:

Przeczytałem wszystko... no ale jak chcesz...

cytat:
gralem tez na r9 (rowniez top 50) wiec mam porownanie ten patch anty-najemniczy jest zryty bo jak sie idzie komus pomagac to repa zdobyc nie mozna a stracic tak co jest zupelnie bez sensu przez to duzo latwiej jest krasc domki niz ich bronic bo mozna sciagnac sobie koksow wczesniej przed zaplanowanym oblegiem i wtedy oni za repa beda walczyc


Po prostu nawiązuj znajomości z ludźmi którzy Ci pomogą i tyle. Rep i rep... a pomóc bez repa nie mogą? Sojuszy żadnych klan Twój nie ma? Nikt Ci pomóc nie może? Tylko rep się liczy? Zlituj się ... jak będziesz miał dobry sojusz to i wpadnie Ci ekipą 20 ludzi w ost sekundach aby Cię uratować przed porażką Smile
A najemnicy to inna sprawa - jeżeli sojuszy nie masz (a powinieneś) - to najemnik wątpliwie Ci przyjdzie pomóc bez żadnej 'zapłaty'. Dlatego powinieneś założyć kontrę i zaprosić najemnika także na nią - najemnik by wtedy wbił na ten 1 obleg - repa by nie zdobył, ale za to na drugim miał szanse.

No to i edit3:

cytat:
po to sie robi mocna postac zeby na oblegach wymiatac i zeby repik byl a ten patch to po prostu prezent dla noobkow ktore normalnie w oblegach robia tylko za mieso armatnie bo nie umieja sobie zrobic porzadnej postaci a ze takich na serwie jest wiekszosc to i wyniki ankiety jak widac


To nie jest mocna postać. Postać mocna jest to postać kompletna, która radzi sobie w atakach/obronach, ekspach, oblegach... to co podałeś to jest oznaczeniem postaci przeciętnej/niedokończonej ... tak mi się zdaje Smile

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez WaszKiller: 15-07-2009 18:14.

15-07-2009 17:53 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
NotchJohnson
Member


images/avatars/avatar-19736.jpg

Data rejestracji: 24-06-2009
Postów: 33
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no chyba ja podalem argumenty na nie tylko moze za duzo literek wiec chcialo ci sie przeczytac tylko ta czesc ktora zacytowales w swoim poscie
czy mysle tylko o sobie? oczywiscie ze tak podobnie jak kazdy kto tu glosuje
po to sie robi mocna postac zeby na oblegach wymiatac i zeby repik byl a ten patch to po prostu prezent dla noobkow ktore normalnie w oblegach robia tylko za mieso armatnie bo nie umieja sobie zrobic porzadnej postaci a ze takich na serwie jest wiekszosc to i wyniki ankiety jak widac

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NotchJohnson: 15-07-2009 18:10.

15-07-2009 18:06 NotchJohnson jest offline Szukaj postów użytkownika: NotchJohnson Dodaj NotchJohnson do Listy kontaktów
Madderidn
Junior Member


images/avatars/avatar-9478.jpg

Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WaszKiller napisał(a)

Ogólnie dziwi mnie, czemu wszyscy głosujący na "NIE" nie napiszą jakiegoś poważnego argumentu, dlaczego tak właśnie zagłosowali rotfl
"Puste lokacje, puste lokacje" a co teraz macie?


pare postow wyzej:

cytat:
Madderidn napisał(a)
Moja postac jest stworzona dla oblegow. Tylko po to zeby robic repa i ekspy.

Jesli repa bedzie mial kazdy, poszubuje w dol rankingu jak kamien bo nia mam szansy w atakach dorownac gangsterom, CRom nie wspominajac o bersekrach.

To calkowicie zmienia koncepcje serweram, wiec rownoczenie z jego wejsciem koncze gre. Wiekszosc bedzie na tak wiec nie bede oddawac glosu zeby reszcie nie psuc zabawy.
15-07-2009 18:17 Madderidn jest offline Szukaj postów użytkownika: Madderidn Dodaj Madderidn do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Madderidn napisał(a)
Moja postac jest stworzona dla oblegow. Tylko po to zeby robic repa i ekspy.

Jesli repa bedzie mial kazdy, poszubuje w dol rankingu jak kamien bo nia mam szansy w atakach dorownac gangsterom, CRom nie wspominajac o bersekrach.

To calkowicie zmienia koncepcje serweram, wiec rownoczenie z jego wejsciem koncze gre. Wiekszosc bedzie na tak wiec nie bede oddawac glosu zeby reszcie nie psuc zabawy.
Jak dobrze Ci idzie na oblegach, to z pewnością pomożesz sobie i swojemu klanowi zdobyć parę lepszych klocków pozwalających na efektywniejsze urządzanie zasadzek, przy tym może Ci wpaść trochę repa skoro najemnicy nie będą chodzić po klanach Wink . Masz też możliwość błyśnięcia na jakimś sparze, na R9 po zużyciu repa na expę zawsze ludzie dołączają do nich Wink .

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

15-07-2009 18:23 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
pacyf
Lord


images/avatars/avatar-25340.gif

Data rejestracji: 04-03-2008
Postów: 477
Klan: w pamieci zawsze Woodstock2,WDL
Kraina: Necropolia III
Skąd: daleke ostępy Turku

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ni mo o czym godoc,trza dziolac,ni mo patcha to bronami bedziem blokowac


a na serio,jak najbardziej tak
atakuje mnie moze jedna osoba dziennie,moze teraz sie cos zmieni

__________________

15-07-2009 18:38 pacyf jest offline Szukaj postów użytkownika: pacyf Dodaj pacyf do Listy kontaktów
Madderidn
Junior Member


images/avatars/avatar-9478.jpg

Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem ze sie przydam klanowi.

Chodzi mi tylko o to ze zeby sie utrzymac w rankingu bede musial zmenic postac tak zeby pasowala na pvp bo oblegi straca na znaczeniu jesli chodzi o rozwoj postaci. Tylko o to mi chodzi - nie o to ze bede kompletnie nieprzydatny.

Wiecej nie odpowiadam bo sie robi dyskusja, a ten topic nie po to jest stworzony.

Lepiej zeby wszedl nawet bo inaczej beda wszyscy marudzic Big Grin .
15-07-2009 18:38 Madderidn jest offline Szukaj postów użytkownika: Madderidn Dodaj Madderidn do Listy kontaktów
Shatoom
Triple Ace


images/avatars/avatar-14235.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 174
Klan: Borgir
Kraina: Moria II
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę, że z nudów niedługo zacznie się kasowanie mobków solo w początkowych lokacjach, żeby tylko zabić czas.

Rytuał rytuałem, może i rep na niego będzie. Ale dla przykładu przed chwilą, Złota Wieża: 0 / 889 PKT REPUTACJI - 0 / 44450 ludzi. Więc jaki będzie próg po wejściu patch'a? Dobijemy do 5k? Czy więcej?

Poza tym, ludzie będą kasowali konta znowu, bo nie dość, że ładują w eq niesamowitą kasę, to na dodatek będą ich jechać noobki na przyjacielskich zdobywcy mający kilka poziomów mniej. I co ma zrobić tutaj snajper na legendzie, skoro musi walczyć przeciwko 8000 hp? Nie mówię tutaj o graczach z top 50. Popatrzmy trochę dalej...

Gdzie tu będzie rozrywka? Gdzie te emocje ze zdobytego repa na oblegu? Nawet i z walk? Farmienie, farmienie, farmienie... Potem strzelcy, dystansowcy inwestujący w eq do wpływów i hp żeby tylko zdobyć jak najwięcej rzepy. To wyleczy R5? Czy doprowadzi do jej zniszczenia?

Byłem kiedyś na tak, teraz? Yh. Nie wiem sam.
15-07-2009 18:56 Shatoom jest offline Szukaj postów użytkownika: Shatoom Dodaj Shatoom do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Shatoom napisał(a)
Rytuał rytuałem, może i rep na niego będzie. Ale dla przykładu przed chwilą, Złota Wieża: 0 / 889 PKT REPUTACJI - 0 / 44450 ludzi. Więc jaki będzie próg po wejściu patch'a? Dobijemy do 5k? Czy więcej?


Może i dojdziemy ale raczej nie będzie to zła rzecz. A dlaczego? Bo ten patch umożliwi odrodzenie większej ilości mobów, a na brak tych właśnie większość narzeka.

cytat:
Shatoom napisał(a)
Poza tym, ludzie będą kasowali konta znowu, bo nie dość, że ładują w eq niesamowitą kasę, to na dodatek będą ich jechać noobki na przyjacielskich zdobywcy mający kilka poziomów mniej. I co ma zrobić tutaj snajper na legendzie, skoro musi walczyć przeciwko 8000 hp? Nie mówię tutaj o graczach z top 50. Popatrzmy trochę dalej...
Sory, jak ktoś nie potrafi złożyć bunkra ze strzelbą żeby móc pojechać takich noobów z wpływami, to niech się już lepiej skasuje ;]

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

15-07-2009 19:02 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
kupniula
Lord


Data rejestracji: 17-12-2008
Postów: 301

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak najbardziej na TAK gdyż skońćzy się łażenie po klanach... klanowicze będą u siebie i okaże się wtedy kto jest czyim prawdziwym sojusznikiem... sojusze nabiorą na znaczeniu

10 ataków po 150-220 pr daje 150-220 rep dziennie (6 ataków na nieudane i na farmienie ludzi) więc to nie starczy ani na porządną expe (wyżej jak fenek) ani na ofiare... dlatego nadal będą sparingi

rep będą mieli wszyscy... zgadać się że 1 osoba resuje mobka a 2 zakłada expe... trudne? rep będzie łatwiej zdobyć, ludzi też, ja problemu nie widze

Edit:

czy musi być = 80% cy można będzie obliczyć te % po pominięciu niezdecydowanych?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To tak jak bym JA chciał walczyć z Kliczką. Wolał bym już samemu się na starcie samochodem potrącić, miał bym większe szanse.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kupniula: 15-07-2009 19:08.

15-07-2009 19:06 kupniula jest offline Szukaj postów użytkownika: kupniula Dodaj kupniula do Listy kontaktów
Shatoom
Triple Ace


images/avatars/avatar-14235.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 174
Klan: Borgir
Kraina: Moria II
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Atomos, tak, tylko ile ludzi będzie potrzeba do odrodzenia wtedy moba? Niech i będzie ten rep, pal licho, uzbiera się. Ale wyżej ktoś już wspominał coś o zbieraniu ludzi na same expy, a co dopiero na odrodzenie mobków?

Tak, może i strzelba + bunkier to dobra perspektywa, ale czy do końca? Wiele takich bunkrów bardzo łatwo rozbić ;] Zobaczy się. Pewnie i tak mnie wszyscy przegłosują, więc nie ma co stopować. Tak.
15-07-2009 19:07 Shatoom jest offline Szukaj postów użytkownika: Shatoom Dodaj Shatoom do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Shatoom napisał(a)
@Atomos, tak, tylko ile ludzi będzie potrzeba do odrodzenia wtedy moba? Niech i będzie ten rep, pal licho, uzbiera się. Ale wyżej ktoś już wspominał coś o zbieraniu ludzi na same expy, a co dopiero na odrodzenie mobków?

Tak, może i strzelba + bunkier to dobra perspektywa, ale czy do końca? Wiele takich bunkrów bardzo łatwo rozbić ;] Zobaczy się. Pewnie i tak mnie wszyscy przegłosują, więc nie ma co stopować. Tak.


Wraz z patchem wchodzi także większy przyrost ludzi wraz z poziomem pośredniaka.

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

15-07-2009 19:09 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Shatoom napisał(a)
@Atomos, tak, tylko ile ludzi będzie potrzeba do odrodzenia wtedy moba? Niech i będzie ten rep, pal licho, uzbiera się. Ale wyżej ktoś już wspominał coś o zbieraniu ludzi na same expy, a co dopiero na odrodzenie mobków?


Zapomniałeś o tym, że patch ten również zwiększy produkcję ludzi w pośredniaku? Z resztą to czego się obawiasz już teraz jest na R5. Ludzi ma tylko topka i mocne bunkry.

cytat:
Shatoom napisał(a)
Tak, może i strzelba + bunkier to dobra perspektywa, ale czy do końca? Wiele takich bunkrów bardzo łatwo rozbić ;] Zobaczy się. Pewnie i tak mnie wszyscy przegłosują, więc nie ma co stopować. Tak.
Można je łatwo rozbić, ale nie z wpływami. Poza tym z biegiem czasu dochodzą legendy(w tym Ak-47) oraz przedmioty dsk+1.

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

15-07-2009 19:11 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
regis77
Newbie


Data rejestracji: 02-05-2008
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdecydowanie nie ,gra straci wszelki urok a ja lubię biegać po klanach r5 Urban Horn
15-07-2009 19:21 regis77 jest offline Szukaj postów użytkownika: regis77 Dodaj regis77 do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
regis77 napisał(a)
zdecydowanie nie ,gra straci wszelki urok a ja lubię biegać po klanach r5 Urban Horn
A to czemu niby straci? chytry Dlatego że skończy się wałęsanie hien repowych po klanach i kombinowanie z ochronkami? Że skończy się wyrzynanie na oblegach słabszych klanów i ogólnie rzecz biorąc wojny tych samych ludzi, tylko że pod innymi sztandarami?

Teraz jest przynajmniej szansa na to, że o wiele większa ilość graczy skorzysta z niedostępnych dotąd uroków ekspedycji, oraz zmniejszą się problemy z ilością ludzi na serwerze, co za tym idzie będzie można spokojnie budować Wink .

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

15-07-2009 19:31 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Ravson
Newbie


Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 3
Skąd: Mazowieckie

Madd Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze sobie poradzi - ma wyczesaną postać, a każdy co myśli inaczej może się z nim złapać i zweryfikować - tylko niech będzie w miarę tych samych rozmiarów - a tak na serio Madd nie musi niczego udowadniać, a ja jestem za wprowadzeniem patcha ;p

__________________
"lojalność ponad wszystko, poza honorem"
Moria II Ravson76

Moria IX nie gram

15-07-2009 20:57 Ravson jest offline Szukaj postów użytkownika: Ravson Dodaj Ravson do Listy kontaktów
Ceri
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 318
Kraina: Necropolia II; Moria II

RE: Patch anty-najemniczy na R5 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
UWAGA! Aby w/w patch został wprowadzony, wymagane jest przynajmniej 80% głosów poparcia wśród graczy. Zapraszamy do udziału w głosowaniu.


do tych 80% wlicza sie tez czesc osob ktore nie ma zdania czy tylko Ci ktorzy zaglosowali na tak? Wink

__________________
Nick w grze: Ceri
15-07-2009 21:13 Ceri jest offline Szukaj postów użytkownika: Ceri Dodaj Ceri do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

RE: Patch anty-najemniczy na R5 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ceri napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
UWAGA! Aby w/w patch został wprowadzony, wymagane jest przynajmniej 80% głosów poparcia wśród graczy. Zapraszamy do udziału w głosowaniu.


do tych 80% wlicza sie tez czesc osob ktore nie ma zdania czy tylko Ci ktorzy zaglosowali na tak? Wink


Jakby nie było, ja myślę, że Admini będą czytali jednak te posty, które świadczą ile ludzi naprawdę mówi NIE a ile mówi TAK i bardziej będą brali to pod uwagę niż suche liczby, gdzie każdy może sobie zagłosować.

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

15-07-2009 21:19 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
CzarnaSheRox
Member


Data rejestracji: 03-01-2009
Postów: 25

Jestem na NIE Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo kazdy lepszy klan wtedy juz nigdy nie odda klocka który ukradl...
15-07-2009 21:23 CzarnaSheRox jest offline Szukaj postów użytkownika: CzarnaSheRox Dodaj CzarnaSheRox do Listy kontaktów
Matwam
Triple Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 155
Klan: Bregan D'aerthe
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tydzien temu skasowałem konto na r5 rotfl , szkoda że się tego patcha nie doczekałem ;]

glos na tak ;] może trochę to rozrusza ten martwy serwer ;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Matwam: 15-07-2009 21:34.

15-07-2009 21:29 Matwam jest offline Szukaj postów użytkownika: Matwam Dodaj Matwam do Listy kontaktów
Plast
Junior Member


Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 13
Klan: Ewidentne Rarytasy
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Necropolia V
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na TAK!!!!!1
15-07-2009 21:36 Plast jest offline Strona domowa Plast Szukaj postów użytkownika: Plast Dodaj Plast do Listy kontaktów
sowa116
Newbie


images/avatars/avatar-12324.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 5
Kraina: Moria II
Skąd: wawa

Thumb Down! Nie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawe ile teraz osob skasuje postac po wprowadzeniu tego patcha. przewaznie sama topka glosuje na tak ;]
15-07-2009 21:45 sowa116 jest offline Szukaj postów użytkownika: sowa116 Dodaj sowa116 do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Patch anty-najemniczy na R5

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH