Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Romano: pushing i pozyczki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Romano: pushing i pozyczki
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arg
Member


Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 46
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III; Necropolia VI

Romano: pushing i pozyczki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postac: Romano
Dlug: 30k dla klanu, 17k dla reni. obie pozyczki zglaszane <- przynajmniej o tych pozyczkach mi wiadomo.
kolejny wlasciciel konta, ktory napisal mi dzisiaj, ze ma tylko tygrysi set.

tak wiec gdzies poszly prki. prosze o sprawdzenie do kogo, odzyskanie ich i permanentne zbanowanie oszustow.

__________________
nick na R4 - Arglez
nick na R10 - ... Smile ... Smile
21-07-2009 15:03 Arg jest offline Szukaj postów użytkownika: Arg Dodaj Arg do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

power123
Postać power123
Romano
Postać Romano

multikonto, pushing
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-07-2009 18:48 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
power123
Newbie


Data rejestracji: 13-07-2009
Postów: 6
Kraina: Necropolia VI
Skąd: lodka

RE: Romano: pushing i pozyczki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żal C47 to lol
zbanował moje konto zato że kilka razy wchodził u mnie kolega a gdy skończył gre i oddał komuś konto to oddał mi itemy żal.pl ta gra schodzi na psy
zresztą zawsze taka była
jest duzo lepszych gier niz ten badziew ludzie ta gra to istne g....
21-07-2009 20:12 power123 jest offline Szukaj postów użytkownika: power123 Dodaj power123 do Listy kontaktów
power123
Newbie


Data rejestracji: 13-07-2009
Postów: 6
Kraina: Necropolia VI
Skąd: lodka

RE: Romano: pushing i pozyczki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mam pytanie czemu postać sirenia nie została zbanowana??
kil;ka razy na moim komputerze wchodziłem na jej konto i nic nie ma zasiadania!!
21-07-2009 20:14 power123 jest offline Szukaj postów użytkownika: power123 Dodaj power123 do Listy kontaktów
dakota
Member


images/avatars/avatar-5700.jpg

Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 35
Klan: Public Enemies
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może pogadamy o włamie na konto na szczęscie mam na to dowody a i pare rzeczy ukradłeś 1 oddałeś żałosny ....złodzieju

__________________


R10: SIRENIA R1: Sirenia R11: COCAINA

21-07-2009 20:27 dakota jest offline Szukaj postów użytkownika: dakota Dodaj dakota do Listy kontaktów
power123
Newbie


Data rejestracji: 13-07-2009
Postów: 6
Kraina: Necropolia VI
Skąd: lodka

RE: Romano: pushing i pozyczki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odezwało się powalone dziecko co oddało konto na r1 a takie samo hasło było też na r4 no weś mnie nie rozśmieszaj bo to czema mieć posrane wełbie żeby nie zmienić
21-07-2009 20:31 power123 jest offline Szukaj postów użytkownika: power123 Dodaj power123 do Listy kontaktów
Arg
Member


Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 46
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III; Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Arg
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

itemow nie mozna przekazywac jak sie konczy gre.

prosze o odzyskanie z tych kont 47k (30k klanowe i 17k reniowe) pr i przeslanie do mnie jako do skarbnika klanu.

__________________
nick na R4 - Arglez
nick na R10 - ... Smile ... Smile
22-07-2009 00:30 Arg jest offline Szukaj postów użytkownika: Arg Dodaj Arg do Listy kontaktów
power123
Newbie


Data rejestracji: 13-07-2009
Postów: 6
Kraina: Necropolia VI
Skąd: lodka

RE: Romano: pushing i pozyczki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żal tej gry i tyle
22-07-2009 09:17 power123 jest offline Szukaj postów użytkownika: power123 Dodaj power123 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Romano: pushing i pozyczki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH