Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Dam coś innego wierszyk » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dam coś innego wierszyk 9 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Her 30
Member


Data rejestracji: 12-08-2009
Postów: 31
Klan: WD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: olsztyn

Dam coś innego wierszyk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę nie komentować interpunkcji stylistyki itp cokolwiek wiąże się z gramatyką

Dlaczego ?? Ponieważ to co napisałem było stworzone mniej więcej o 3-4 rano,po otworzeniu oczu zacząłem pisać i położyłem się spowrotem spać. Rano myślałem że wszytko mi się przyśniło. inne komentarze mile widzianeBig Grin



Kiedyś na drodze spotkałem zwierzątko małą gąsieniczkę co stąpała wolno
oczęta nieśmiałe wbite w ziemie były i szła tak powoli wciąż dalej przed siebie
zwierzątko bym minął lecz na krótką chwilę wzrok nasz się spotkał aż coś zaiskrzyło
przystałem na moment wziąłem ja na dłonie pocałowałem ,szeptnełem :"ZAKOCHAM SIĘ W TOBIE"
wesoła radosna gąsieniczka była lecz po pewnym czasie w poczwarkę się zmieniła
pancerzyk przybrała z mojej własnej winy przestałem jej szeptać bardzo czułe słówka ,przytulać codziennie i
do snu całować lecz kochać nie przestałem bo miłością ma jest i chcę by radosna znowu oczka miała
dlatego codziennie kocham do niej mówię ,przytulam codziennie i całuje czule
więc czekam cierpliwie aż pancerzyk z rzuci by jako motyl oczarować ludzi z zachwytu zapłaczę i złoże w
podzięce za jej głęboka miłość moje całe serce





Powód napisania jak zwykle kobieta. pozdrawiam

__________________
Her30kuless


Powróciłem by wgryźć się w wam w tyłki ..

14-08-2009 18:08 Her 30 jest offline Szukaj postów użytkownika: Her 30 Dodaj Her 30 do Listy kontaktów
scotboy
Member


Data rejestracji: 11-03-2009
Postów: 30
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: White Dragons

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no kozacki wieszyk ...........prawdziwy poeta z Ciebie...............można tylko pozazdrościć Twej Pani takiego wybranka

Nigdy nie wdawaj się w kłótnię z idiotami... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później wygra doświadczeniem...



"r3.stuart malutki"

__________________
Nigdy nie wdawaj sie w kłotnie z idiotą...
...bo sprowadzi Cie do swojego poziomu...
...i wygra doświadczeniem



14-08-2009 18:13 scotboy jest offline Szukaj postów użytkownika: scotboy Dodaj scotboy do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój Boże,her wiersze pisze Roll Eyes

Nie no,rozwaliłeś mnie totalnie rotfl
Miejmy nadzieje że Ania to przeczyta,hmm.to nic że na Forum BW nie zagląda Wink


__________________

14-08-2009 23:02 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Jola1957
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2007
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Gorzów Wlkp.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie jest przeczytać wiersz napisany gdzieś tam z głębi serca Smile

To jest dowód na to, że ta gra tak do końca nie ogłupia Tongue

A wiersz jest piękny, pełen miłości, ciepła i nadzieji.

__________________
r3 -> Ulta klan White Dragons
r14 -> Pamyli klan RELAX Luz

Upoważniam do upowania moich tematów Zje

14-08-2009 23:17 Jola1957 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jola1957 Dodaj Jola1957 do Listy kontaktów
Ennelia
Newbie


Data rejestracji: 07-07-2008
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo miły wierszyk napisany jednym tchem Smile

Miałeś dobre źródło natchnienia Tongue

Pozdrawiam.

__________________
R3: Ennelia
14-08-2009 23:41 Ennelia jest offline Szukaj postów użytkownika: Ennelia Dodaj Ennelia do Listy kontaktów
nifi
Junior Member


images/avatars/avatar-13665.jpg

Data rejestracji: 18-04-2008
Postów: 11
Klan: Nupowata Kocica
Kraina: Necropolia II
Skąd: z Gangu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyta się cieżko, może dlatego, że trzeba by go jeszcze dopracować, wymuskać i pogłębić Smile

Ogólnie cyz mi się podoba czy nie, nie mi tu pisać.

Jest ciekawy i coś porusza, czy dobrze zinterpretowałam, czy nie, kto to wie Smile

Czekam na wersje poprawioną Tongue

__________________
Booo!

15-08-2009 00:21 nifi jest offline Szukaj postów użytkownika: nifi Dodaj nifi do Listy kontaktów
Ludano
Member


images/avatars/avatar-10204.jpg

Data rejestracji: 13-07-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pięknie Her pieknie, no zaskoczyles mnie kolego. Życzę szybkiego zrzucenia pancerzyka Wink

__________________
r3 : Kane
gg: 10685017

15-08-2009 07:21 Ludano jest offline Szukaj postów użytkownika: Ludano Dodaj Ludano do Listy kontaktów
lilith-o-fire
Marudna Maruda


images/avatars/avatar-24548.jpg

Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 44
Klan: sierota po FAfikach/ White Dragons
Kraina: Necropolia
Skąd: mała wiocha za krakowem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mówiłam misiak wysyłaj Big Grin

__________________

Dawać KAWUSIE \o/
Dzień bez 10 kawuś to dzień stracony Smile



15-08-2009 07:31 lilith-o-fire jest offline Szukaj postów użytkownika: lilith-o-fire Dodaj lilith-o-fire do Listy kontaktów
blada
Newbie


Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cholera!! Naprawdę się wzruszyłam. Czuje się, że piszesz tak poprostu od serca i to jest w tym wierszu najistotniejsze. Mam nadzieję, że nie będzie żadnej wersji poprawianej jak tu sugerowano.... jedynie to nowy wierszyk już o tym motylu, ale to pewnie trzeba poczekać, aż pancerz poczwarka zrzuci.... czego oczywiście Ci życzę!

ehhhh.... te kobiety!
15-08-2009 07:44 blada jest offline Szukaj postów użytkownika: blada Dodaj blada do Listy kontaktów Zobacz profil MSN blada
Her 30
Member


Data rejestracji: 12-08-2009
Postów: 31
Klan: WD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: olsztyn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Her 30
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lilith-o-fire napisał(a)
a ja mówiłam misiak wysyłaj Big Grin





wysłałem rotfl

dzięki za komentarze Big Grin



p.s. poprawek nie będzie Big Grin

__________________
Her30kuless


Powróciłem by wgryźć się w wam w tyłki ..

16-08-2009 06:15 Her 30 jest offline Szukaj postów użytkownika: Her 30 Dodaj Her 30 do Listy kontaktów
EL_Noomarsil
Full Member


images/avatars/avatar-19275.png

Data rejestracji: 13-02-2009
Postów: 66
Klan: NightMare
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będzie stylistyczna Big Grin Pozwoliłem sobie, coby się łatwiej czytało:

Kiedyś na drodze spotkałem zwierzątko - małą gąsieniczkę co stąpała wolno.
Oczęta nieśmiałe, wbite w ziemię były, i szła tak powoli, wciąż dalej przed siebie.
Zwierzątko bym minął, lecz na krótką chwilę wzrok nasz się spotkał, aż coś zaiskrzyło.
Przystałem na moment, wziąłem ją na dłonie, pocałowałem, szepnąłem: "zakochałem się w Tobie!"
Wesoła, radosna gąsieniczka była, lecz po pewnym czasie w poczwarkę się zmieniła,
pancerzyk przybrała z mojej własnej winy:
przestałem jej szeptać bardzo czułe słówka, przytulać codziennie i do snu całować,
lecz kochać nie przestałem, bo miłością mą jest i chcę by radosne znowu oczka miała,
dlatego codziennie kocham, do niej mówię, przytulam codziennie i całuję czule.
Więc czekam cierpliwie, aż pancerzyk zrzuci, by jako motyl oczarować ludzi.
Z zachwytu zapłaczę i złożę w podzięce za jej głęboką miłość całe moje serce.


Copyright 2009 Her 30


Fajnie się czyta Wink

__________________

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez EL_Noomarsil: 26-08-2009 10:03.

26-08-2009 10:00 EL_Noomarsil jest offline Szukaj postów użytkownika: EL_Noomarsil Dodaj EL_Noomarsil do Listy kontaktów
Her 30
Member


Data rejestracji: 12-08-2009
Postów: 31
Klan: WD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: olsztyn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Her 30
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
EL_Noomarsil napisał(a)
Będzie stylistyczna Big Grin Pozwoliłem sobie, coby się łatwiej czytało




Fajnie się czyta Wink








Dzięki rotfl

__________________
Her30kuless


Powróciłem by wgryźć się w wam w tyłki ..

05-09-2009 13:11 Her 30 jest offline Szukaj postów użytkownika: Her 30 Dodaj Her 30 do Listy kontaktów
wodz
Member


images/avatars/avatar-15306.jpg

Data rejestracji: 30-12-2007
Postów: 49
Klan: OxYLoGeN
Kraina: Necropolia
Skąd: z Necropolii oczywiscie ;p

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wersja EL_Noomarsil jest już naprawdę spoko Smile

__________________
R1 Wodz
R3 Hiro

05-09-2009 14:09 wodz jest offline Szukaj postów użytkownika: wodz Dodaj wodz do Listy kontaktów
ForumBWforFUN
Triple Ace


Data rejestracji: 25-06-2009
Postów: 156

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie zapominajmy że jednak Her to napisał Smile bardzo ładnie porusza , pomóż małej gąsieniczce zrzucić pancerzyk a na pewno odpłaci się równie dobrym uczynkiem Smile Tongue

__________________

Grafika Tood - polecam
05-09-2009 14:28 ForumBWforFUN jest offline Szukaj postów użytkownika: ForumBWforFUN Dodaj ForumBWforFUN do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Dam coś innego wierszyk

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH