Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Ale mam szczęście » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ale mam szczęście
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
RooB
Double Ace


images/avatars/avatar-799.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 120
Skąd: Mc'Donald

Ale mam szczęście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

=== RUNDA 9 ===
GrooV atakuje bronią Pałka Męstwa, GrafAIR zostaje zraniony za 8 PKT ŻYCIA.
GrafAIR atakuje bronią Miecz, GrooV zostaje zraniony za 13 PKT ŻYCIA.
GrooV atakuje bronią Pałka Mocy, GrafAIR zostaje zraniony za 11 PKT ŻYCIA.
GrafAIR atakuje bronią Zębata Pałka, GrooV zostaje zraniony za 17 PKT ŻYCIA.
- PODSUMOWANIE -
GrooV 0/XXX
GrafAIR 1/XXX

Przegrałem po 9 rundach jednym punktem Frown Z takim szczęściem to chyba pójdę puścić Totolotka.

__________________
Nekropolia: ZeroTolerancji

Nekropolia IV: ZeroTolerancji
20-08-2006 20:33 RooB jest offline Szukaj postów użytkownika: RooB Dodaj RooB do Listy kontaktów
Mezar
Member


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 49

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no przykre ale mogłes sie tym pochwalic nie zakładajac nowego tematu tyko kontynujac juz istniejacy Wink

__________________

20-08-2006 20:40 Mezar jest offline Szukaj postów użytkownika: Mezar Dodaj Mezar do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i dlatego go zamykam :twisted:

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


20-08-2006 21:34 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Ale mam szczęście

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH