Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Program do odczytywania klucza z produktów microsoftu. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Program do odczytywania klucza z produktów microsoftu.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Evangelion
Triple Ace


images/avatars/avatar-6093.jpg

Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 157
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Program do odczytywania klucza z produktów microsoftu. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam problem.

Dostałem od szefa lapka, żeby go kompletnie wyczyścić. Problem w tym, że on nie mógł znaleźć nigdzie pudełka od office'a.

Poszukałem w necie różnych programów do odzyskiwania klucza z office'a i windowsa. Większość działa i odzyskuje kod do niego, ale jest jedna rzecz, która mnie martwi. Poza windowsem 7, wszystkie programy podają inny klucz windowsa, niż jest na nalepce licencyjnej. Sprawdziłem to na 5 komputerach... Zarówno Vista SP2 jak i XP SP3 mają inne klucze. Wszystkie programy pokazują zgodnie ten sam klucz na danym komputerze. W sensie, że nie jeden klucz na wszystkich 5 komputerach Tongue

Potem poszukałem trochę głębiej w necie za ręcznym sposobem odczytywania kluczy z rejestru i znalazłem. Niestety, odczytane klucze zgadzają się z tym, co programy pokazują...

I nie jestem w stanie porównać klucza office'a z tym z licencji, bo szef nie mógł jej znaleźć a moja jest w Poznaniu i nie mam czasu tam pojechać...

Dlatego mam prośbę do osób, które mają u siebie zainstalowanego oryginalnego office'a, aby sprawdziły czy klucz z rejestru zgadza się z licencją. Potrzebne mi jedynie potwierdzenie czy programy działają, bo nie chcę formatować lapka i potem martwić się o klucz.

Keyfinder 2.0.1
PassTool
Obydwa programy przeskanowałem i nie widać, żeby miały wirusa.

Z góry dzięki.

Edit. Drobna pomyłka, sprawdzałem na 6 komputerach...

Edit2. Dobra, kumpel sprawdził. Klucz do office'a wyświetlany w tych programach zgadza się z tym na pudełku. Więc jeśli ktoś będzie kiedyś potrzebował wyciągnąć klucz z rejestru to może być pewien, że te programy działają.
Zmieniłem tytuł tematu, bo już problemu nie mam Tongue

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Evangelion: 20-08-2009 00:51.

19-08-2009 18:56 Evangelion jest offline Szukaj postów użytkownika: Evangelion Dodaj Evangelion do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Program do odczytywania klucza z produktów microsoftu.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH