Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wielki Fart » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wielki Fart
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
damian12345
Newbie


Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 6

Wielki Fart Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja znalazłem w 5 strefie w okolicach miasta:
-kurtke kobry
-demoniczny miecz
-spodnie skrytości

ja zawsze mam farta HURA!!
14-01-2007 08:42 damian12345 jest offline Szukaj postów użytkownika: damian12345 Dodaj damian12345 do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratki, ale po co kolejny temat??? Pisze w już założonych topicach, a nie zakładasz kolejny....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

14-01-2007 08:57 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
MerenRe
Viking


images/avatars/avatar-218.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 512
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja w tym roku jeszcze NIC nie znalazlam Frown (
W zeszlym znajdowalam pierscionki, spodenki, jakies bronie a teraz nic Frown (

__________________
Wypozyczam sprzet na GHULE zbroja, bron i msciwy set ;] Cena: 500pr
Nick: Meren-Re


Mam tez diamentowy set-100pr za 1h
14-01-2007 09:00 MerenRe jest offline Szukaj postów użytkownika: MerenRe Dodaj MerenRe do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MerenRe idąc tym tropem to w tym roku znalazłem tylko D. Ak-47, a w zeszłym roku w grudniu miałem prawdziwą rzeź dropową Wink

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

14-01-2007 09:03 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Warn dla zalozyciela tematu
Zamykam.
14-01-2007 11:13 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wielki Fart

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH