Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Leg ds przegieta pika ehh;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Leg ds przegieta pika ehh;) 8 Ankieta - średnia ocena: 6,638 Ankieta - średnia ocena: 6,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Szybki
Viking


images/avatars/avatar-11937.gif

Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 557
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: a skąd byś chciała?

Leg ds przegieta pika ehh;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d7264e0932


Pierwszy crash test w obronie Wink

__________________

!!Sprzedam itemy z opisu!! info na PW w grze.
SzybkaRaczka - r1


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Szybki: 22-08-2009 16:47.

22-08-2009 16:41 _Szybki jest offline Szukaj postów użytkownika: _Szybki Dodaj _Szybki do Listy kontaktów
brox
Double Ace


images/avatars/avatar-13051.jpg

Data rejestracji: 19-05-2007
Postów: 109
Klan: r1-BK / r4-BFG
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ekhm... ja tu pikę widzę Big Grin (EDIT: byłeś SZYBSZY xD)

pika jako "najsłabszy" (choć nie wiem czy to określenie pasuje do leg dsk przeklętej Tongue ) dwuręk + kompletny brak szczęścia do krytyków = ftopa Tongue

dla mnie szału nie ma jak na ten poziom współzawodnictwa ^^ 7/10

EDIT2:
cytat:
christov napisał(a)
i pika zrobi sepuku

o.O
czyli, że co??? ktoś trzymający pikę sam się ubije??? o.O

__________________
tempiem gupote na foróm o.O

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez brox: 22-08-2009 23:25.

22-08-2009 16:51 brox jest offline Szukaj postów użytkownika: brox Dodaj brox do Listy kontaktów
kargi
Viking


images/avatars/avatar-21280.png

Data rejestracji: 06-06-2008
Postów: 655
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo ładna obronka
Pika jak to pika mało krytyków Crying
No ale leg dsk skorpiony widać że się dobrze sprawują
10/10 bo bardzo ładna obronka
Sporo masz intela Big Grin
22-08-2009 17:51 kargi jest offline Szukaj postów użytkownika: kargi Dodaj kargi do Listy kontaktów
christov
Forum Ace


images/avatars/avatar-14197.gif

Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 87
Klan: khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: torun

RE: Leg ds przegieta pika ehh;) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

akurat z 99 w klanieSmile
coz...

ale patrzac obiektywnie to prawie 5k ci zjechal z obrony ta pika przy 3k twoich zadanych ciosow...
99problems 0 / 2965
Biedronka_bez_Ogonka 2495 / 7196

wiec wiele nie trzeba - tylko szybkiego na troszke slabszy klocek i pika nie zrobi sepuku Smile



cytat:
brox napisał(a)


EDIT2:
cytat:
christov napisał(a)
i pika zrobi sepuku

o.O
czyli, że co??? ktoś trzymający pikę sam się ubije??? o.O


poprawilem.. zapomnialem o magicznym slowie NIE Smile
pozna godzina stad czeski blad

__________________
sarmata

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez christov: 23-08-2009 12:07.

22-08-2009 23:19 christov jest offline Strona domowa christov Szukaj postów użytkownika: christov Dodaj christov do Listy kontaktów
Zonk_Zonk
Lord


images/avatars/avatar-2864.jpg

Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 277
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Z Lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wiec wiele nie trzeba - tylko szybkiego na troszke slabszy klocek i pika zrobi sepuku Smile


chyba nie wiesz co piszesz... Tongue ale mniejsza z tym, walka bardzo ładna, pokazuje ze pika to nie kosa, bardzo malo krytykow, krytyki po 600 tez szału wielkiego nie robia... najlepsze wrazenie w tej walce robia skorpy Szybkiego, ktorymi sciaga 2k hp na runde... wyrazy uznania dla Ciebie Szybki, ze wyciagnales taki dmg z palnej, teraz juz na 100% nikt z biala 1h Cie nie ubije ;]

__________________

23-08-2009 10:31 Zonk_Zonk jest offline Szukaj postów użytkownika: Zonk_Zonk Dodaj Zonk_Zonk do Listy kontaktów
mattes
Lord


images/avatars/avatar-22306.jpg

Data rejestracji: 07-02-2009
Postów: 371
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh takie cos na pb. to mial byc pokaz chyba skorpionow?? Big Grin Big Grin
co do walki nic ciekawego padl jak kaczka w 3 rundach noi hp ponad drugie tyle... Wink

wiec skromne 4/10 bo ładnie sie oglada te skorpiony ja se strzelaja se Tongue

__________________
Kriksus nie ma wacka Smile
Markesz

23-08-2009 11:34 mattes jest offline Szukaj postów użytkownika: mattes Dodaj mattes do Listy kontaktów
nicki
Double Ace


images/avatars/avatar-25449.jpg

Data rejestracji: 10-04-2008
Postów: 146
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałeś więcej HP. Ale przewga tych ataków ponad 20+

Ładnie i tak 7/10 ;D
24-08-2009 13:58 nicki jest offline Szukaj postów użytkownika: nicki Dodaj nicki do Listy kontaktów
99problems
Double Ace


images/avatars/avatar-5542.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 110
Klan: Wojownicy_Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiedziałem,ze to link z mojej walki.Pika nie jest zła nawet 1k idzie przekroczyć.Tu słabo wchodziły krytyki.Atak w mściwym secie.No i za bardzo nie jestem obcykany w temacie dwururek.
99problems zadaje cios krytyczny z broni Legendarna Doskonała Przeklęta Pika, Biedronka_bez_Ogonka zostaje zraniony za 768 PKT ŻYCIA
Jak widać wycisnąłem więcej niz 600 jak ktoś pisał wyżej.
I nie wiedziałem,ze lecę na takiego masta palniakaSmile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez 99problems: 30-08-2009 11:44.

30-08-2009 11:42 99problems jest offline Szukaj postów użytkownika: 99problems Dodaj 99problems do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Leg ds przegieta pika ehh;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH