Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA smigol ; kokesz1 ; baniek23 ; Van_Vetten » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony smigol ; kokesz1 ; baniek23 ; Van_Vetten 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

smigol ; kokesz1 ; baniek23 ; Van_Vetten Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

smigol
Postać smigolek
kokesz1
Postać kokesz1

multikonto
ban stały

baniek23
Postać Baniek24
Van_Vetten
Postać Van_Vetteen

zasiadanie (także z kontami wyżej)
30 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-08-2009 10:36 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kokesz12
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 22
Klan: BITEFIGHT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

RE: smigol ; kokesz1 ; baniek23 ; Van_Vetten Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam


multikonto
ban stały


zasiadanie (także z kontami wyżej)
30 dni



Co to ma byc?

Odpowiedz C47 na problem który wynikł w grze ?

to jest wasza obrona do sytuacji ???
link ponizej

Zniknęły przedmioty po wrzuceniu do zbrojowni klanowej



Od poczatku tej gry gramy wspolnie z bratem rodzonym(smigol)
szwagrem (baniek24)
kolega ktorego wkreciłem w ta gre (Van_Vetteen )

Gram od marca 2008 roku i co 10 dni zgłaszam gre z jednego ip
Mam na to zgłoszenia na własnym emailu.
Wszyscy gramy na różnych kompach lecz z bratem mieszkam i razem pracujemy w jednej 2 osobowej firmie wiec normalne jest ze mamy te same ip.
Zgłaszam wiec co 10 dni gre z jednego ip poniewaz lubie ta gre a wiem ze banujecie wszystkich jak wam sie podoba!

Jak wyszedł problem ze zniknęły przedmioty w z/k to mnie banujecie?

Prosze o odwieszenie bana stałego i tymczasowego.

4 ostanie zgłoszenia gry z jednego ip wklejam ponizej.

Z pozdrowieniem dla C47


[R4] [ID 34089] Gra z jednego komputera/ip

Zgłaszający: Id 34089, login: kokesz1, char: kokesz1, IP 83.31.90.222
------------------------------------------------

- kokesz1 kokesz1 ; baniek23 baniek24 ; smigol smigolek ; Van_Vetten Van_Vetteen

------------------------------------------------

E-mail: piotr_warszawa@op.pl
Alt E-mail: piotr_warszawa@op.pl
Data wysłania: 2009-08-12 10:21:40



[R4] [ID 34089] Gra z jednego komputera/ip

Zgłaszający: Id 34089, login: kokesz1, char: kokesz1, IP 94.254.154.73
------------------------------------------------

- kokesz1 kokesz1 ; baniek23 baniek24 ; smigol smigolek ; Van_Vetten Van_Vetteen

------------------------------------------------

E-mail: piotr_warszawa@op.pl
Alt E-mail: piotr_warszawa@op.pl
Data wysłania: 2009-08-02 19:14:56



[R4] [ID 34089] Gra z jednego komputera/ip

Zgłaszający: Id 34089, login: kokesz1, char: kokesz1, IP 188.33.13.238
------------------------------------------------

- kokesz1 kokesz1 ; baniek23 baniek23 ; smigol smigolek ; Van_Vetten Van_Vetteen

------------------------------------------------

E-mail: piotr_warszawa@op.pl
Alt E-mail: piotr_warszawa@op.pl
Data wysłania: 2009-07-13 09:46:11



[R4] [ID 34089] Gra z jednego komputera/ip

Zgłaszający: Id 34089, login: kokesz1, char: kokesz1, IP 94.254.188.41
------------------------------------------------

- kokesz1 kokesz1 ; baniek23 baniek23 ; smigol smigolek ; Van_Vetten Van_Vetteen

------------------------------------------------

E-mail: piotr_warszawa@op.pl
Alt E-mail: piotr_warszawa@op.pl
Data wysłania: 2009-07-04 21:12:21


ps: Odwołuje sie od bana.
24-08-2009 12:56 kokesz12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kokesz12 Dodaj kokesz12 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

większość logowań jest na jednym komputerze, więc niepokrywa sie to z twoim tłumaczeniem ;]

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-08-2009 17:07 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kokesz12
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 22
Klan: BITEFIGHT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

większość logowań jest na jednym komputerze, więc niepokrywa sie to z twoim tłumaczeniem ;]



odp:

Oczywiście ze większość logowań jest na jednym komputerze.
To zrozumiałe jak gra sie w 2 osoby po jednej postaci na serwie.
Pisałem ci juz ze z bratem (smigolek) mieszkamy u rodziców gdzie jest 1 komp i w pracy mamy tez 1 komp.

cyt z postu wyzej:

Wszyscy gramy na różnych kompach lecz z bratem mieszkam i razem pracujemy w jednej 2 osobowej firmie wiec normalne jest ze mamy te same ip.

To co ci sie nie pokrywa?

Jak sobie to wyobrazasz?
Beda 2 inne ip na jednym komputerze?

Normalne jest ze gramy z tego samego ip.
Dlatego tez od 1,5 roku zgłaszam to do operatora!
Operator nie dostawał zgłoszeń?
Dostawał tak samo jak ja dostawałem potwierdzenia na emaila.



Działaliśmy regulaminowo.


(cytat z MULTIKONTA


Konta będą automatycznie skanowane pod tym względem, zaś w przypadku wykrycia złamania tego punktu regulaminu, zablokowane zostaną na stałe wszystkie multikonta użytkownika, a w przypadku powtarzającego się procederu, zablokowany zostanie również dostęp do serwisu z jego adresu IP.

W przypadku, gdy z jednego adresu IP będzie grało więcej osób, należy zgłosić ten fakt do operatora serwera na którym grasz przez opcję ZGŁOŚ DO OPERATORA (podając loginy kont i nazwy postaci), PRZED założeniem takiego konta. Zgłoszone w ten sposób konta będą co jakiś czas monitorowane przez operatorów gry pod względem przesadnego, jednostronnego "pomagania sobie" i sytuacji, w której dwie osoby mają 2 wspólne konta (zasiadają się nawzajem).
W przypadku "zgłoszenia" już po wykryciu multikonta, nie będą one odblokowywane!

UWAGA! Prosimy NIE wysyłać zgłoszeń na PW na forum ani na maila - do tego celu służą wyłącznie formularze zamieszczone w grze! Zgłoszenia wysłane w inny sposób uważane są za nieważne.

Proszę pamiętać, że jeśli postać którą zrobiliśmy nam nie odpowiada i chcemy zacząć od początku, to można usunąć poprzednią postać (Ustawienia -> Usuń postać) i zrobić sobie nową. Nie należy w tym przypadku zakładać nowego konta (chyba że będzie to połączone z usunięciem postaci na starym koncie).

W przypadku dołączenia kolejnej osoby do danego serwera na którym już była zgłoszona gra z jednego IP w 'zgłoszenie do operatora' podaje się wszystkie konta (także wcześniej wpisane) oraz w "Uwagi:" wpisuje się loginy nowych lub starych osób (z objaśnieniem).

Dziękujemy za uwagę. )





Wszystko było zgłaszane od poczatku -REGULAMINOWO-od połtora roku!
Gramy we dwóch na 2 róznych postaciach.
Czy zle robiliśmy ???
Dlaczego przez 1,5 roku było ok?
Bo nie robiliśmy nic złego.
Nie złamaliśmy regulaminu MULTIKONTA
Wyszedł problem ze zniknieciem 4 drogich przedmiotow ktore wcieło w z/k i od razu trzeba zbanowac nas TAK?
I problem sie sam rozwiaze?

link do problemu

Zniknęły przedmioty po wrzuceniu do zbrojowni klanowej


Jeszcze jedno

(cyt:
legalne multikonto - kilka osób grających z jednego IP/komputera (po jednym koncie na osobę)



Czy kokesz1 i smigolek to nie jest legalne multikonto ?

Oczywiście ze tak !

I dlatego do tej pory było wszystko ok.

Do momentu błedu gry.(link wyżej)

Znalazłem jeszcze na poczcie zgłoszenie


[R4] [ID 34089] Gra z jednego komputera/ip

Zgłaszający: Id 34089, login: kokesz1, char: kokesz1, IP 77.253.92.53
------------------------------------------------

- kokesz1 kokesz1 ; baniek23 baniek23 ; smigol smigolek ; Van_Vetten Van_Vetteen

------------------------------------------------

E-mail: piotr_warszawa@op.pl
Alt E-mail: piotr_warszawa@op.pl
Data wysłania: 2009-06-30 12:06:15


Zobacz na daty zgłaszania.

I na ip.

Za mało dałem ci argumentów?

Pokarz mi osoby na BW ktore tak jak my skrupulatnie zgłaszały legalne multikonto!


Podkreślam LEGALNE MULTIKONTO

Jeszcze jedno:
smigolek tez zgłaszał gre z jednego ip
Jak wroci ze sklepu to poszuka na swojej poczcie zgłoszeń.



po za tym postac kokesz1 ma klanowe przedmioty:

dobre spodnie węża
dobry amulet łatwości
dobry tytanowy pierścień łatwości
dobry amulet szczęścia
dobry pierścień szczęścia

Postac smigolek ma klanowy przedmiot:
dobry tańczący pierścień

Prosze o cofniecie bana stałego na postacie kokesz1 i smigolek


z poważaniem kokesz1
24-08-2009 18:56 kokesz12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kokesz12 Dodaj kokesz12 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kokesz12 napisał(a)
Oczywiście ze większość logowań jest na jednym komputerze.
(...)
Wszyscy gramy na różnych kompach
(...)
normalne jest ze mamy te same ip.

(...)
Beda 2 inne ip na jednym komputerze?


więc gracie na różnych czy tych samych komputerach? bo cały czas zmieniasz wersję ;]

widać to samo IP lecz też ten sam komputer
no i z kolegami przecież nie mieszkasz, a tymbardziej nie logujecie się razem u jednej osoby by po chwili także razem logujecie się z innego miejsca i później wracacie do pierwszego...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-08-2009 19:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
terlik87
Newbie


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 1
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Portugalia

Opinia Jednego Małego gracza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam, że się wtrącam. Ale też miałem taką sytuację w Grze [wycięto] ;] Grałem z Bratem w grę (na różnych kompach najpierw bo mieliśmy dwa, potem jeden się popsuł i na jednym, zgłosiłem to przyjeli zgodzili się) gdy byłem Mocno rozbudowany nagle ( mimo, że zgłaszałem że gram ja i Brat Zblokowali mi konto na 365 dni ;] po czym po 100 dniach skasowali moje i brat akonto ;] tyle pracy poszło się je... <-> Są takie sytuacje i różne wypadki losowe. Nie powinno się karać za to osób ;/ Taka jest Moja opinia i zdanie na ten temat zwłaszcza jesli gracz gra tyle czasu i się angażuje ( jeśli to kogoś interesuje ;P )

ps. Dodam że zabroniłem grać Bratu w BW Pleased bo lubię tu spędzać wolny czas - ale nie chce mieć żadnych ( chorych czasami ) problemów podobnych jak ten.

Pozdrawiam rotfl

__________________
Terlik
24-08-2009 20:00 terlik87 jest offline Strona domowa terlik87 Szukaj postów użytkownika: terlik87 Dodaj terlik87 do Listy kontaktów AIM Screen Name of terlik87: terlik87@poczta.onet.pl YIM Account Name of terlik87: terlik87@poczta.onet.pl Zobacz profil MSN terlik87
kokesz12
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 22
Klan: BITEFIGHT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kokesz12 napisał(a)
Oczywiście ze większość logowań jest na jednym komputerze.
(...)
Wszyscy gramy na różnych kompach
(...)
normalne jest ze mamy te same ip.
(...)
Beda 2 inne ip na jednym komputerze?



odp:

kokesz12 napisał(a)
Oczywiście ze większość logowań jest na jednym komputerze.

tak bo razem z moim bratem mieszkamy,pracujemy razem (jedne ip)


Wszyscy gramy na różnych kompach
odp:
tak bo kazdy z nas 4 z 4 postaci oprocz mnie i brata ma swoje inne kompy czyli inne ip (a my mamy w domu i w firmie)
spotykamy sie czesto u tescia jeszcze z innego ip (z tego co teraz pisze) i gramy razem wiec zgłaszamy opcje zgłos do operatora gre z jednego ip
dlatego wkleiłem rozne zgłaszane ip w posty wczesniejsze zebys zobaczył ze sa zgłaszane



normalne jest ze mamy te same ip
odp:
tak jest to normalne ze mamy te samo ip bo gramy na tych samych kompach i na róznych kompach dlatego sa zgłaszane ip do operatora
Widujemy sie notorycznie .

Czy to tak trudno zrozumiec?

Cały czas ci o tym i samym pisze i daje potwierdzenia.

Jak sobie to wyobrazasz?
Beda 2 inne ip na jednym komputerze?
odp:
To było zapytanie do ciebie,wiadomo ze nie


więc gracie na różnych czy tych samych komputerach? bo cały czas zmieniasz wersję ;]
odp:
nie zmieniam wersji, cały czas ja ci potwierdzam.


LEGALNE MULTIKONTO na postacie kokesz1 i smigolek

Odpowiedz mi na moje pytanie?

Dlaczego od półtora roku zgłaszania do operatora grę z jednego ip wszystko było ok do momentu problemu z przedmiotami w z/k?

Zniknęły przedmioty po wrzuceniu do zbrojowni klanowej


Działaliśmy REGULAMINOWO



zgłoszenie z emaila brata (smigolek)



register@bloodwars.pl napisał(a):

[R4] [ID 34767] Gra z jednego komputera/ip

Zgłaszający: Id 34767, login: smigol, char: smigolek, IP 77.253.98.38
------------------------------------------------

- smigol smigolek ; baniek23 baniek23 ; kokesz1 kokesz1

------------------------------------------------

E-mail: trollu@buziaczek.pl
Alt E-mail: trollu@buziaczek.pl
Data wysłania: 2009-06-25 16:47:03

Jeszcze wtedy nie było Van_Vetteen

Spójrz na date i ip.



Prosze o cofniecie bana stałego na postacie kokesz1 i smigolek


z poważaniem kokesz1
24-08-2009 20:34 kokesz12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kokesz12 Dodaj kokesz12 do Listy kontaktów
Van_Vetteen
Junior Member


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 11
Kraina: Necropolia III

tłumaczę siebie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z Kokeszem się przyjaznimy i często jestem u niego w domu - czasami w pracy. Pewnie z tą grą z różnych komputerów chodzi mu o mnie. On z bratem przecież mają po jednym komputerze w domu i w pracy !.

Często spędzamy razem czas, i jeśli jestem akurat u niego, to chętnie sprawdzam co się dzieje w grze - nie sądziłem że to wbrew regulaminowi. Plus to, że również to zgłaszałem.

Pewnie zdażało się że to on logował się również z mojego - nic dziwnego - skoro jesteśmy dobrymi znajomymi, to napewno się zdarzało. A z racji z tego że "wpadliśmy" w tą grę po uszy, to logujemy się przy każdej możliwej okazji. Oczywiście omawiając sobie strategie itd.

Nigdy nie pozwoliłem Kokeszowi lub komukolwiek innemu logować się na moją postać, i nigdy nie zauważyłem żeby ktoś oprócz mnie to robił.

Paradoksalnie uważam decyzją C47 za rewelacyjną, a moja żona gdyby miała jego adres posłała by mu kwiaty i flaszkę - zaniedbałem dom i rodzinę, bo notorycznie grałem - wciągneło mnie niczym kok....ina Smile . Szkoda tylko pieniędzy na premium Frown .

Sytuacja wygląda na patową - C47 ma swoją rację, a my swoją. Dziwi mnie tylko fakt, że my naprawdę wiedząc że co chwila się widzimy i gramy ze swoich kompów naprawdę to zgłaszaliśmy (wszyscy !!!!). Pisząc to, myślę raczej o niesprawiedliwości niż grze dalej.

Aby uprościć:
Kokesz1 - mój dobry przyjaciel - gramy na kompach: moim (sporadycznie - to raczej ja bywam u niego w domu i firmie), jego w domu i w firmie;

Smigol - brat Kokesza1 - gra u siebie w domu, w firmie (mają z Kokeszem1 wspólne komputery), na moim chyba raz (nie kolegujemy się);

Baniek24 - szwagier Kokesza1 - na moim to absolutnie nie, u Kokesza1 w domu i firmie nie wiem.

Ot i cała prawda Smile . Szkoda że przed blokadą konta nikt się mnie o to nie zapytał.

__________________
Van_Vetteen

R4

24-08-2009 21:06 Van_Vetteen jest offline Szukaj postów użytkownika: Van_Vetteen Dodaj Van_Vetteen do Listy kontaktów
kownatti
Member


Data rejestracji: 16-09-2007
Postów: 38
Klan: Bitefight
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Jersey

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli kokesz i reszta zgłaszali wczesnie wszystko do OP-era to nie rozumiem gdzie jest problem.Jedno co widzę,to to,że załatwia się cały klan BITEFIGHT na amen.
Najpierw zaginiecie szamana i kości,potem łateosci i kilku innych itiemów-razem wszystko szacowane na ok 450-500k.Potem bany dla czołowki klanowej.Być może,że doskonale rozumie ktoś,że to zniechęca graczy do ciągnięcia tej gry....nie wiem.Za to wiem,że ludzie opłacający premium i bedący na "świeczniku"stają się czasem niewygodni i usuwani...kiedy moja kolej jestem ciekaw.
Z poważaniem
Kownatti
24-08-2009 21:10 kownatti jest offline Strona domowa kownatti Szukaj postów użytkownika: kownatti Dodaj kownatti do Listy kontaktów
Van_Vetteen
Junior Member


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 11
Kraina: Necropolia III

RE: tłumaczę siebie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z racji że płacę za tą rozrywkę prawdziwymi złotówkami, postaram dotrzeć do właścicieli gry/rekomendujących grę (Interia) fizycznie (telefon lub real). Bardziej chodzi mi o zasadę, i jak uważam "chamskie" zablokowanie mojego konta w grze bez możliwości jakiegokolwiek wcześniejszego wyjaśnienia.

Nie chcę nikogo obrażać powyższym postem - ja poprostu tak to odczuwam niestety.

Pozdrawiam
Van_Vetteen

__________________
Van_Vetteen

R4

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Van_Vetteen: 16-09-2009 23:28.

24-08-2009 21:14 Van_Vetteen jest offline Szukaj postów użytkownika: Van_Vetteen Dodaj Van_Vetteen do Listy kontaktów
Van_Vetteen
Junior Member


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 11
Kraina: Necropolia III

RE: tłumaczę siebie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mogę darować Smile

C47 - nie wiem na ile technika pozwala Ci prześledzić logowania poszczególnych komputerów i ich czas.

Jeśli chcesz poznać prawdę, wystarczy prześledzić logowania Van_Vetteena. Często w trakcie dnia jestem u Kokesza1 w domu lub pracy, i wtedy loguję się na jego jednym z komputerów. Ale zwróć uwagę że wcześnie rano, póznym wieczorem i nocą loguję się tylko na swoim (możliwe że z paroma incydentalnymi razami - piliśmy piwo u niego do nocy) !!.

Wiesz dobrze (C47), że ludzie podchodzą do tej gry bardzo emocjonalnie - więc staram się Ci ułatwić rozeznanie w tej sytuacji.

__________________
Van_Vetteen

R4

24-08-2009 21:33 Van_Vetteen jest offline Szukaj postów użytkownika: Van_Vetteen Dodaj Van_Vetteen do Listy kontaktów
kokesz12
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 22
Klan: BITEFIGHT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jeszcze dopisze jedno:

smigol
Postać smigolek
kokesz1
Postać kokesz1

multikonto
ban stały

odp:
BAN STAŁY za MULTIKONTO?

Za mało dałem argumentów, ze nie jest to multikonto tylko legalne multikonto?
A to kolosalna różnica.

Jest to LEGALNE MULTIKONTO i nikt mi tego nie powie wielmożny panie c47.

Moje argumenty mówią same za siebie (zgłasznanie gry z jednego ip do operatora od 1,5 roku)

A własnie za to dostałem z bratem (smigolek) bana stałego.


Oświadczam że nie ma podstaw do multikonta i bana stałego


Wiec prosze o cofniecie bana stałego na postacie kokesz1 i smigolek
i o odpowiedz pana c47 ktore zadałem w poprzednim poście.

Dlaczego od półtora roku zgłaszania do operatora grę z jednego ip wszystko było ok do momentu problemu z przedmiotami w z/k?


Pozdrawiam kokesz1
24-08-2009 21:33 kokesz12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kokesz12 Dodaj kokesz12 do Listy kontaktów
Van_Vetteen
Junior Member


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 11
Kraina: Necropolia III

RE: tłumaczę siebie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

postaram się znalezć na swojej poczcie zgłoszenie multikonta z mojego ip - pewnie już jutro je znajdę (mam potężną ilość wiadomości na koncie w koszu)

__________________
Van_Vetteen

R4

24-08-2009 21:37 Van_Vetteen jest offline Szukaj postów użytkownika: Van_Vetteen Dodaj Van_Vetteen do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie dałeś żadnego argumentu na legalne multikonto

ja po swojej stronie mam logi, czasy logowań bardzo podobne

a zasiadanie widać po krótkich przelogowaniach na różnych IP/komputerach - czyli na jedno konto logowały się dwie osoby, pewnie w celu przesłania przedmiotów do wypraw/ataku itp

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-08-2009 21:38 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Van_Vetteen
Junior Member


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 11
Kraina: Necropolia III

hmmmm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Edit: prośba do C47 - sprawą zainteresowane są 4 osoby i przynajmniej ja nie wiem do kogo piszesz (do mnie ?) - jeśli możesz sprecyzować to ok.



Jasne że tak było.

Często używaliśmy gry jako swoistego komunikatora.

Często też przelogowywaliśmy postacie co chwila na jednym komputerze - ale doskonale znasz mechanikę gry: ja (Van_Vetteen) puszczam postać na wyprawę, a za plecami "czai" się Kokesz1, który za chwilę dosłownie zalogowuję swoją aby zrobić to samo - każdy żądny krwi Smile . I rzeczywiście - jeśli spotykaliśmy się z Kokeszem w domu, w firmie - graliśmy naprzemian - to naturalne. Często będąc u Kokesza w domu "biliśmy" się o komputer ze Smigolem, Kokeszem przelogowując co chwilę postacie !!!!.

Nie ma mowy o wymienianiu się postaciami, graniu nie swoją postacią itp. Zresztą ta gra w/g mnie straciłaby wtedy sens.

Edit: nigdy nie zalogowywałem się na inną niż swoja postać, ani wg mojej wiedzy nikt nie zalogowywał się na moją !!. Nie ma jakichkolwiek dowodów że bywały takie historie !!. Rzeczowo odpisałem Ci na wszystkie zarzuty, starając się udowodnić że kara jest niesłuszna. Amen.

My naprawdę byliśmy maniakami tej gry. I dlatego też wcześniej taką możliwość zgłosiliśmy (logowania się z jednego IP !!!!!)

Szczerze to pomyśl, czy to nie jest logiczne, a przynajmniej prawdopodobne (sam napisałeś: "pewnie" coś tam robiliście - pewnie, ale pewności nie masz). Więc ja Ci piszę że nie robiliśmy. Słyszałeś pewnie o domniemaniu niewinności Smile .


Po przejrzeniu podobnych spraw na forum, coraz mniej rozumiem. Masz zgłoszenie legalnego multikonta we wszystkie możliwe strony (jak znajdę zgłoszenie z mojego komputera to doślę - wysłałem do Was na 100@). Logiczne (legalne) wytłumaczenie zaistniałej sytuacji. O co chodzi ?. Rozumiem - ktoś naprawdę kręcił, ktoś rzeczywiście nie przeczytał regulaminu - ok. Ale tutaj ?. Nigdy nie podejrzewałem że będę musiał dowodzić swojej niewinności w grze - dobrze że nie na sali sądowej Smile . A może to nadal część gry ?. Może jutro C47 zapuka do mych drzwi z "dobrą maczugą ołowiu" ? Smile .

Pozdrawiam

Proszę o ustosunkowanie się do moich wyjaśnień na forum. Z góry dziękuję

__________________
Van_Vetteen

R4

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Van_Vetteen: 25-08-2009 00:49.

24-08-2009 21:51 Van_Vetteen jest offline Szukaj postów użytkownika: Van_Vetteen Dodaj Van_Vetteen do Listy kontaktów
Van_Vetteen
Junior Member


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 11
Kraina: Necropolia III

RE: hmmmm Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

napisałem sprostowanie do tekstu powyżej, lecz pózniej zrobiłem edycję powyższego tekstu - przepraszam za "śmiecenie"

__________________
Van_Vetteen

R4

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Van_Vetteen: 24-08-2009 23:19.

24-08-2009 21:55 Van_Vetteen jest offline Szukaj postów użytkownika: Van_Vetteen Dodaj Van_Vetteen do Listy kontaktów
kokesz12
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 22
Klan: BITEFIGHT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie dałeś żadnego argumentu na legalne multikonto

odp:

nie dałem ci żadnego argumentu na legalne multikonto???

Człowieku lub jak wolisz C47 od 1,5 roku mamy z bratem legalne multikonto !

od 1,5 roku wszystko było ok do momentu znikniecia przedmiotow w z/k.

ttp://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=662307

Po to przez 1,5 roku zgłaszamy gre z jednego ip do operatora gry
aby nie dostac bana za multikonto.
I nie dostalibysmy bo działamy REGULAMINOWO tylko oczywiscie musicie WY miec racje!


POCZYTAJ I ZASTANÓW SIE NAD TYM CO JA CI PISZE I ARGUMENTUJE A CO TY MI PISZESZ!

Ja ze swojej strony

prosze o cofniecie bana stałego na postacie kokesz1 i smigolek

i odblokowanie czasowo kont na oddanie przedmiotów klanowych w/w poprzednich postach

pozdrawiam kokesz1
24-08-2009 22:14 kokesz12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kokesz12 Dodaj kokesz12 do Listy kontaktów
unkadar
Newbie


Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 2
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może i ja się wypowiem.Gram z chłopakami już od ponad roku w jednym klanie nie i nigdy mnie nie zawiedli.Nie chce mi się wierzyć by byli na tyle "głupi" by ciągnąć postacie do takich poziomów i bawić się w multikonto bez zgłoszenia,ryzykując bany.Moim zdaniem kokesz dość jasno wykazał,że jest to legalne multikonto.Więc prosiłbym o ponowne przeanalizowanie logowań i zgłoszeń moich współklanowiczów.Z góry dziękuje.

Unkadar
24-08-2009 23:12 unkadar jest offline Szukaj postów użytkownika: unkadar Dodaj unkadar do Listy kontaktów
kokesz12
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 22
Klan: BITEFIGHT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

RE: smigol ; kokesz1 ; baniek23 ; Van_Vetten Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

smigol
Postać smigolek
kokesz1
Postać kokesz1

multikonto
ban stały

baniek23
Postać Baniek24
Van_Vetten
Postać Van_Vetteen

zasiadanie (także z kontami wyżej)
30 dni

odp:


Witam.
Przespałem sie i przemyslałem pare rzeczy.

Kupie sobie laptopa i nikt po za mna nie bedzie z niego korzystac.
Brat tez sobie kupi swójSmile )
Wtedy nie bedzie kłopotów związanych z logowaniami.

Wczoraj podszedłem do tego tematu bardzo nerwowo wiec dobrze zrobił mi odpoczynek nocny.

Byłem mocno zdziwiony zbanowaniem mojej postaci i brata.
Dzisiaj patrze na to z innej strony.
Zastanawiam sie tylko po co przez 1,5 roku zgłaszalismy opcje gry z jednego komputera ?
Po to by zapobiec własnie multikonta.
Lubie ta gre i wiekszosc z nas ja lubi.
Pozwala odetchnac ,wyluzowac sie po stresach zwiazanych w realu.
Porozmawiac o nowych sprzetach , o obleżeniach i dropach.
Zyjemy w klanach i czesto ze soba piszemy.
W wiekszości nie znajac swoich prawdziwych imion.
Zachowujemy sie jak realowa rodzina ktora broni swojego terytorium.
Czasami tez napadamy na siebie w oblegach.Jest tu cześciowy dreszczych emocjii.
Ubijamy wspolnie smoki.

A tu nagle dostajemy bana za multikonto.

Chociarz zgłaszamy ta opcje gry z jednego ip.

Znalazłem twoja wypowiedz C47 i powiem ci ze juz sam nie wiem co o tym wszystkim myslec:

cytat:
zastanowić się co z osobami które np robią zlot kilkudniowy spotykają się u jednej osoby i mają dostęp z jednego czy z kilku laptopów

wtedy się to zgłasza, a bana za multi napewno się nie dostanie
jak się nie zgłosi to można dostać bana za zasiadanie


jest to twoja wypowiedz C47


C47 Badz człowiek i odblokuj konta
Zgłaszaliśmy grę z jednego ip od poczatku grania.

pozdrawiam


kokesz1
25-08-2009 11:14 kokesz12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kokesz12 Dodaj kokesz12 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i mam rozumieć, że do kolegów zawsze chodzisz z bratem, koledzy też zawsze przychodzą kiedy brat jest z tobą i też razem teleportujecie się do innych miejsc by z tamtąd się zalogować i wrócić do siebie po chwili by także to zrobić

piszecie, że nie było zasiadania, ale jednak po logach to widać, więc takie tłumaczenia przez was tylko pogarszają waszą sytuację

odwołanie możliwe po 30 dniach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-08-2009 13:08 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kokesz12
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 22
Klan: BITEFIGHT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i mam rozumieć, że do kolegów zawsze chodzisz z bratem, koledzy też zawsze przychodzą kiedy brat jest z tobą i też razem teleportujecie się do innych miejsc by z tamtąd się zalogować i wrócić do siebie po chwili by także to zrobić

piszecie, że nie było zasiadania, ale jednak po logach to widać, więc takie tłumaczenia przez was tylko pogarszają waszą sytuację

odwołanie możliwe po 30 dniach

odp:

Witam

Ja ci cały czas pisze ze nie było multikonta.

Czy zle robilismy zgłaszajac gre z jednych ip?

Prosze o odwołanie bana stałego za multikonto.

Prosze o danie jak juz ma byc kara kokeszowi i smigolowi 30 dni za zasiadanie

Ale nie bana stałego za multikonto.

Prosze o rozpatrzenie mej prozby
I o odblokowanie na czas oddania przedmiotow klanowych
postaci kokesz1 i smigolek

ps: nie jestes takim złym człowiekiem i sadze ze dojdziemy tu do porozumienia
rozumiem ze to twoja praca i musisz karac ludziSmile )

Pozdrawiam

kokesz1
25-08-2009 13:30 kokesz12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kokesz12 Dodaj kokesz12 do Listy kontaktów
Van_Vetteen
Junior Member


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 11
Kraina: Necropolia III

dla kogo są te wiadomości ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja ponownie proszę informacjię do kogo piszesz ?. Każda z 4 oskarżonych tu osób to inni ludzie. Nie wiem czy to co odpisujesz, jest wiadomością dla mnie, czy też do Kokesza, Smigola czy Baniek.

W każdym bądz razie ja piszę w swoim imieniu i skoro zostałem ukarany za coś, co w moim mniemaniu jest niesłuszne, to chciałbym uzyskać odpowiedz na moje zażalenie (patrz poprzednie moje posty).

Nadal podtrzymuję że nie zrobiłem nic złego, nie złamałem regulaminu. I proszę w takim razie o sprawdzenie moich logowań. Nadal podtrzymuję moją opinię n/t wszystkich uczestników "zajścia", lecz piszę w swoim imieniu i tylko za siebie gwarantuję w 100%.

Oczywiście w tej chwili odpisuję z komputera Kokesza i Smigola - akurat jestem u nich (oczywiście legalnie zgłoszonego) Smile .

Nie zamierzam nikogo prosić o jakąś łaskę, czy coś podobnego - po co ?. Skoro rzeczywiście nic nie zrobiłem.

Jeśli rzeczywiście myślisz, że w jakikolwiek sposób robiłem coś nie tak, to mam prośbę - zablokuj moje konto na stałe. Bo w tym momencie moja dalsza gra i tak dla mnie nie ma sensu. Przeczytaj moje poprzednie posty i przeanalizuj moje IP - to moje ostatnie prośby do Ciebie na tym forum.


Pozdrawiam

__________________
Van_Vetteen

R4

25-08-2009 13:55 Van_Vetteen jest offline Szukaj postów użytkownika: Van_Vetteen Dodaj Van_Vetteen do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

van_vetten, pisałem do wszystkich
mimo, że wypowiadają się tylko dwie osoby z czterech...

smigol, kokesz1 - odblokowane na godzinę
można oddać tylko pożyczki i/lub klanowe

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-08-2009 15:13 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kokesz12
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 22
Klan: BITEFIGHT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

smigol, kokesz1 - odblokowane na godzinę
można oddać tylko pożyczki i/lub klanowe

odp:

Dziekuje za szybka odpowiec i pozytywną dla klanu reakcje z twojej strony.

Jetem dopiero teraz na kompie i do póżnego wieczora będę.

Napisz mi o ktorej godzinie zostaną odblokownee konta na godzine.

pozdrawiam

kokesz1
25-08-2009 18:54 kokesz12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kokesz12 Dodaj kokesz12 do Listy kontaktów
baniek24
Junior Member


Data rejestracji: 31-07-2009
Postów: 10
Klan: BFG
Kraina: Necropolia IV

RE: smigol ; kokesz1 ; baniek23 ; Van_Vetten Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam


c47 uwazam ze stały ban dla kokesza jest za surowa kara!!!

powinnienes poradzic sie lekarza jesli masz jakies problemy emocjonalne, jak widac konta były legalne prowadzone bez wymiany pr i itemow. prowadzone przez 2 osoby!!!

__________________
baniek24 klan CIASTKARNIA
27-08-2009 20:18 baniek24 jest offline Szukaj postów użytkownika: baniek24 Dodaj baniek24 do Listy kontaktów
kokesz12
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 22
Klan: BITEFIGHT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

RE: smigol ; kokesz1 ; baniek23 ; Van_Vetten Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
Prosze o odblokowanie kokesza i smigola na 1h w celu oddania itemow klanowych/pozyczonych

Jestem dzis na kompie do 23

Pozdrawiam

kokesz1
28-08-2009 20:11 kokesz12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kokesz12 Dodaj kokesz12 do Listy kontaktów
kokesz12
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 22
Klan: BITEFIGHT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

RE: smigol ; kokesz1 ; baniek23 ; Van_Vetten Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
Prosze o odblokowanie kokesza i smigola na 1h w celu wiadomo jakim Smile

Jestem dzis na kompie cały dzien do 22

Pozdrawiam

kokesz1
29-08-2009 15:07 kokesz12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kokesz12 Dodaj kokesz12 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odblokowane na 1h

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-08-2009 15:17 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kokesz12
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2009
Postów: 22
Klan: BITEFIGHT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odblokowane na 1h

odp:

dziekuje za odblokowanie

pozdrawiam

kokesz1
29-08-2009 16:20 kokesz12 jest offline Szukaj postów użytkownika: kokesz12 Dodaj kokesz12 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Unkadar
Postać Unkadar
avlis
Postać Esmee

pushing
ban stały

z tego co widzę to nie wszystkie przedmioty byly klanowe...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-08-2009 17:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA smigol ; kokesz1 ; baniek23 ; Van_Vetten

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH