Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU obrazliwy opis klanu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony obrazliwy opis klanu 13 Ankieta - średnia ocena: 5,85
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

obrazliwy opis klanu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moj id 50542

http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...=3104611&type=3
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...36802700&type=1

nie zycze sobie uzywania mojego nicka w opisie ich klanu, w dodatku w tak obrazliwy sposob

prosze o ukaranie lidera + zastepcy oraz o zmiane opisu, jesli sami tego nie chca zrobic ;]

__________________
Babcia_Samo_Zlo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez accelerator: 26-08-2009 11:55.

26-08-2009 11:51 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
el_funkillo
Newbie


Data rejestracji: 01-10-2007
Postów: 6
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a gdzie to w opisie klanu jest Twój nickm Pani Dorotko, bom chyba oślepł ?
a pozatym Ty nas zastraszasz cały czas , przypominasz sobie ?
Może meliska czy coosś innego, ale w każdym bądź razie jakies uspookoojacze i przymulacze by się przydały
Taka moja mała sugestia Smile
PS.
Nie podoba Ci sie, że coraz wiecej osób chce z Toba walczyć ?
26-08-2009 13:49 el_funkillo jest offline Szukaj postów użytkownika: el_funkillo Dodaj el_funkillo do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez accelerator
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
el_funkillo napisał(a)
a gdzie to w opisie klanu jest Twój nickm Pani Dorotko, bom chyba oślepł

jak osleples, to moge screeny podeslac (zrobione juz po zalozeniu tego tematu, zanim jeszcze edytowaliscie opis) ;-)

__________________
Babcia_Samo_Zlo

26-08-2009 14:04 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
el_funkillo
Newbie


Data rejestracji: 01-10-2007
Postów: 6
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli nic nie ma Big Grin
oj melisa na prawdę
i nie oślepłem choc lekka wadę wzroku mam Big Grin
kurczy Ci sie pole do popisu chyba , zgodzisz sie chyba z tym ?

he he

PS.
nie denerwooj sie tak szybko bo jeszcze wyłysiejesz przedwcześnie ....
26-08-2009 14:19 el_funkillo jest offline Szukaj postów użytkownika: el_funkillo Dodaj el_funkillo do Listy kontaktów
smok82
Junior Member


Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 24
Klan: Breed
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja niczemu nie zaprzeczam, moge tu napisać to co napisałem ale pytanie co w tym obraźliwego.... sama prawda Big Grin
jeżeli szanowny c uzna ze zasłużyłem na kare, czekam na wymierzenie, to ja pisałem, zastępca nie jest winien temu opis był gdy sam byłem w klanie więc Doroto nie siej zamętu Wink Usprawiedliwia Cie tylko Twa niedojżałość emocjonalna.

Edit 1
babci_****_***** chodzi o tekst w opisie klanu, to było coś takiego:
"babciu_samo_zło(dor***_slim_fast)
nie zapomnij pożyczyć sprzetu Smile

dla mnie jesteś i zostaniesz zdziecinniałą i nie panującą nad emocjami małą despotką, z którą niektórzy boją sie zadzierać więc Ci nadskakują Smile "
nie jestem pewien ale coś w tym stylu napisałem

daj mi bana jeżeli zasłuzyłem i zamknij temat bo sie żenada robi.
edit 2
obecny opis klanu - dużo gorsze są nicki lub zdjęcia w profilach Smile

tyle ode mnie

__________________
Nick w grze R1 - smok
r10 - Sm0k
dostepny 9 - 17

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez smok82: 26-08-2009 15:46.

26-08-2009 14:23 smok82 jest offline Szukaj postów użytkownika: smok82 Dodaj smok82 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie widze żadnej informacji o klanie...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
26-08-2009 14:24 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez accelerator
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nazwa klanu dawać 3s extramalnie
Tag klanu [exekucja]


teraz opis zmienili, chociaz tez jest przydkie slowo, ktorego dzieci grajace w bw nie powinny widziec ;-)

__________________
Babcia_Samo_Zlo

26-08-2009 14:28 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
el_funkillo
Newbie


Data rejestracji: 01-10-2007
Postów: 6
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ha ha
denerwooje Cie która część bo nie kumam Big Grin
Ty chyba nas po prostu zaczepiasz i na cos liczysz hmm ?
he he
26-08-2009 14:30 el_funkillo jest offline Szukaj postów użytkownika: el_funkillo Dodaj el_funkillo do Listy kontaktów
czarny_rzyg
Full Member


images/avatars/avatar-6612.jpg

Data rejestracji: 25-08-2007
Postów: 72
Kraina: Necropolia; Necropolia VII
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cytat: najzabawniejsze topiki 8)

"Wygląda na to,że mi ktoś zniknął niedźwiedzi set ...

__________________
R1: Shadow"
(extreme rządzi;D)


Wygląda na to, że teraz jej ktoś zniknął opis klanu Smile

babciu,

jesli dupa to "przydkie" słowo to
Cytat: c47

"faktycznie, mogło by być 'czerwona_dziwka'... "

potwierdzam, wpiszę czerwona dupa i już nie będzie "przydko"Smile

__________________
cytat:
Wygląda na to,że mi ktoś zniknął niedźwiedzi set ...

26-08-2009 15:13 czarny_rzyg jest offline Strona domowa czarny_rzyg Szukaj postów użytkownika: czarny_rzyg Dodaj czarny_rzyg do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

24h na zmianę 'brzydkiego słowa'

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
26-08-2009 15:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
smok82
Junior Member


Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 24
Klan: Breed
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako przywódca klanu musze spytać, czy to słowo do "dupa"?
daj spokój C47 Frown to co mam zmienić na pupcia to już nie bedzie takiego wydzwięku Frown
czy pupcia to też jest "brzydkie"?

domyślam sie że to to więc zmienione Big Grin

"Z każdym dniem naszego życia zwiększa się liczba osób, które mogą nas eXtremalnie pocałować w nos." Smile

zmienione na wniosek społeczniary Smile
obrazliwy opis klanu"

edit:
Nick
tu dzieci również mogą zaglądać, czarny_rzyg ma rację a dupa to mniejsze przewinienie...
więc rozumiem C47 nie jesteś obiektywny..... Subiektywność na Twoim miejscu nie powinna mieć miejsca Frown

__________________
Nick w grze R1 - smok
r10 - Sm0k
dostepny 9 - 17

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez smok82: 27-08-2009 00:42.

26-08-2009 16:00 smok82 jest offline Szukaj postów użytkownika: smok82 Dodaj smok82 do Listy kontaktów
MACBETH
Member


images/avatars/avatar-6672.gif

Data rejestracji: 27-12-2007
Postów: 44
Klan: BLOOD, eXtreme
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie no nie mogę babka kasuj mojego nicka z waszego klanu Big Grin bo będziesz miała banana chyba ze je lubisz to spoko Tongue

Wiec jeszcze raz babka kasuj mój nick z twojego klanu bo po 24 banie pisze skargę tak jak ty rotfl

__________________
Necropolia Nick : MACBETH

14-09-2009 00:04 MACBETH jest offline Szukaj postów użytkownika: MACBETH Dodaj MACBETH do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU obrazliwy opis klanu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH