Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Chciałem zgłosić SIEBIE » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Chciałem zgłosić SIEBIE 9 Ankieta - średnia ocena: 7,679 Ankieta - średnia ocena: 7,679 Ankieta - średnia ocena: 7,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

Chciałem zgłosić SIEBIE Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r9.bloodwars.interia.pl/index.php...=1971746&type=3

Sam urlopu nie wezmę, za słabą wole mam.
Proszę o jakieś 3 dni przerwy.

pozdrawiam Noti

ps. Szlak by trafił wbijanie z palca i ich "szczęśliwy dzień!"

Edit1.
Dodam że obydwie bransy były na Dobry +1 przed ulepszaniem . . .
tak samo Obręcz Frown ((

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NaughtyBoY: 27-08-2009 19:13.

27-08-2009 18:48 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak bywa.. moja bycza jest zbyt porywcza Big Grin bo w klanie sobie dzien na ulepszanie z palca wymyslili.


Nadawca : NaughtyBoY
Tytuł wiadomoSci: [KLAN] KU**A!! Ostatni raz was posluchalem!!!
Data wysłania: 2009-08-27 18:40:31
WiadomoSć dla wszystkich członków klanu.

Stracilem UWAGA!

52kk
43KS
27KŻ


na to by podbic Diamentowe Bransy na d+2

i zj**ac Obrecz Adrenaliny na +3


SZLAK BY TRAFIL TEN "szczesliwy Dzien"

ku**a urlop biore:/



Droga operatorko dowal mu z 20 dni hehe rotfl



EDIT

to jak 2 dni za 1 wulgaryzm to powinien dostac 6 dni, bo jest jeszecze tytul Tongue oj oj..

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez slash3r: 28-08-2009 19:32.

27-08-2009 19:11 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Sleepman
Lord


images/avatars/avatar-24081.jpg

Data rejestracji: 20-04-2008
Postów: 259
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kain

RE: Chciałem zgłosić SIEBIE Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DAC MU BANA, DAC MU BANA, DAC MU BANA!!! Big Grin

__________________
R6-Nick-JokeR



ZUO Big Grin
27-08-2009 19:51 Sleepman jest offline Szukaj postów użytkownika: Sleepman Dodaj Sleepman do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nieee NOTI ODDAJ 3s bo szkoda jej Tongue Tongue Tongue posiedze tam Tongue

jak juz wymienimy się to miesiąc bana Big Grin
żarcik Smile

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
27-08-2009 20:09 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takiej skargi to ja jeszcze nie widziałam.
Skoro wola jest zbyt słaba, to podam pomocną dłoń i zbanuję na 4 dni Wink

Greg
postać: NaughtyBoY
wulgaryzmy, ban 4 dni

Pozostali, którzy wypowiedzieli się w temacie także muszą otrzymać karę - po ostrzeżeniu z regulaminu skarg.
Muszę być konsekwentna Wink

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

28-08-2009 07:34 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NaughtyBoY
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję ; *
Edit.
Prosiłem o 3 Frown ;p

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NaughtyBoY: 28-08-2009 10:26.

28-08-2009 08:38 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja myślałam, że się ucieszysz, w końcu dałam Ci dłuższy urlop Wink
To w ramach ćwiczenia silnej woli Tongue
2 dni za każdy wulgaryzm.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

28-08-2009 12:31 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
przemo20
Junior Member


Data rejestracji: 01-07-2009
Postów: 15
Kraina: Necropolia
Skąd: Ciechanowiec

wyklinanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam chce zgłośić nieładne odzywki do mnie
http://r10.bloodwars.interia.pl/index.ph...=7638157&type=2

Załóż temat w odpowiednim dziale. Skarga ma przecież dotyczyć r10, a nie r9. Marta
30-08-2009 19:43 przemo20 jest offline Szukaj postów użytkownika: przemo20 Dodaj przemo20 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Chciałem zgłosić SIEBIE

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH