Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » Obrona » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Obrona
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Seccu
Newbie


Data rejestracji: 27-08-2009
Postów: 9
Kraina: Necropolia VI

Obrona Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolega od kilku dni zatruwał mi życie ciągłymi atakami Smile Wymieniłem jednak broń, a atakujący był chyba zbyt pewny siebie ;P Zamieszczam z uwagi na różnice poziomów, pkt życia.

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5f3270c4cb

__________________

01-09-2009 22:28 Seccu jest offline Szukaj postów użytkownika: Seccu Dodaj Seccu do Listy kontaktów
drep
Lord


images/avatars/avatar-12301.jpg

Data rejestracji: 15-11-2007
Postów: 345
Klan: MASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kryształowa Pałka
Dobry Glock

Na tym etapie serwera za dosłownie grosze można mieć o niebo lepszą broń... Atakujący jakiś niepełnosprytny chyba Big Grin
Wszedł krytyk po prostu, nic nadzwyczajnego, co tu oceniać?
2/10 (daję 2 zamiast 1 żeby Ci humoru nie psuć ;P)


@down: A fakt, nie zauważyłem Tongue Ale to i tak nie zmienia nic z teg co napisałem, zarówno o atakującym (dużo lepsza broń na r10 jest już za grosze) jak i o Twoim fuksie (ale w sumie czy można fuksem nazwać krytyk z broni 2h, która do tego służy?)

__________________
r4: drep

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez drep: 02-09-2009 09:53.

01-09-2009 22:32 drep jest offline Szukaj postów użytkownika: drep Dodaj drep do Listy kontaktów
Seccu
Newbie


Data rejestracji: 27-08-2009
Postów: 9
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Seccu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to r10 xD niechcacy kliklem w złe forum ;p

__________________

02-09-2009 07:49 Seccu jest offline Szukaj postów użytkownika: Seccu Dodaj Seccu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia III (R4) » Obrona

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH