Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Koniec » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Koniec 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
danielus15
Newbie


Data rejestracji: 21-07-2009
Postów: 2
Kraina: Necropolia
Skąd: Wieliczna

Cool Koniec Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koniec i skończyło się

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez danielus15: 04-09-2009 18:20.

03-09-2009 20:03 danielus15 jest offline Szukaj postów użytkownika: danielus15 Dodaj danielus15 do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładnie zbiłeś mu hp, ale duuża różnica zwinki była, w związku z czym kolo nie trafiał.

Nie znam się na Necro, ale głupstwem wydaje mi się brać skórę bestii zamiast dzikiego szału.

Walka 5/10.


Edyt: Dopiero teraz skapnąłem się, że topic w wycenkach...
Proszę bez warna dla mnie Big Grin

A pan założyciel topica to niech lepiej poprosi o przeniesienie do PB.

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez tharin12: 03-09-2009 20:42.

03-09-2009 20:40 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
danielus15
Newbie


Data rejestracji: 21-07-2009
Postów: 2
Kraina: Necropolia
Skąd: Wieliczna

Autor tematu Temat rozpoczęty przez danielus15
Dziki szał Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To że mam dużo obrony to nie znaczy że biorę skórę bestii.
Mogę powiedzieć więcej ja nigdy nie użyłem skóry to tylko zasługa sprzętu Big Grin
03-09-2009 21:39 danielus15 jest offline Szukaj postów użytkownika: danielus15 Dodaj danielus15 do Listy kontaktów
MISIAQ
Junior Member


Data rejestracji: 20-05-2009
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie popier..... ci się działy Smile przenieś to szybko do pól bitew !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mody dawać Smile

__________________
nick w grze martines92
03-09-2009 21:57 MISIAQ jest offline Szukaj postów użytkownika: MISIAQ Dodaj MISIAQ do Listy kontaktów
Sheenakh
King


images/avatars/avatar-17350.gif

Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 940
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX
Skąd: Inąd

Cool Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

danielus15,przenoszę do pola bitew.następnym razem proszę o pm,bo kolejny raz oka nie przymknę.

@edit: i zmień temat na regulaminowy Smile

__________________
r10/r12-Sheenakh



ex- fiolet i zielony

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sheenakh: 04-09-2009 08:30.

04-09-2009 08:29 Sheenakh jest offline Strona domowa Sheenakh Szukaj postów użytkownika: Sheenakh Dodaj Sheenakh do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheenakh
kristo7
Triple Ace


images/avatars/avatar-10820.jpg

Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 197
Klan: A co Cie to obchodzi? xD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Żyrardów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Duża różnica zwinki zrobiła swoje Pleased nie wspominając już o "-" do trafienia przy kosie Tongue ogólnie to nic nadzwyczajnego tu nie wiedzę Smile Dmg mały z tych szybkich.. Zainwestuj w jakiś dobry secik np. db lewitkę ;] 3/10

__________________

Nekro UK: CrisS


C47 why? For ban!
04-09-2009 15:33 kristo7 jest offline Szukaj postów użytkownika: kristo7 Dodaj kristo7 do Listy kontaktów
B0LT
Junior Member


Data rejestracji: 28-08-2009
Postów: 22
Kraina: Necropolia
Skąd: Międzybórz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tharin12 napisał(a)
Ładnie zbiłeś mu hp, ale duuża różnica zwinki była, w związku z czym kolo nie trafiał.

Nie znam się na Necro, ale głupstwem wydaje mi się brać skórę bestii zamiast dzikiego szału.

Walka 5/10.


Edyt: Dopiero teraz skapnąłem się, że topic w wycenkach...
Proszę bez warna dla mnie Big Grin

A pan założyciel topica to niech lepiej poprosi o przeniesienie do PB.


Skóre brał koleś z kosą, miał więcej obrony dzięki temu a te 15dmg do takiej kosy to nic Smile A ocenka 7/10 ładne zbicie dmg Smile

__________________

04-09-2009 17:02 B0LT jest offline Szukaj postów użytkownika: B0LT Dodaj B0LT do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » Koniec

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH