Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9 polaczenie :P » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony polaczenie :P
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kreiven_PL
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2009
Postów: 6
Kraina: Moria

polaczenie :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiem ze to hmmm nietypowe pytanko bo juz mi sie samemu nasuwa odpowiedz ale msuze spytac ;] czy legendarna zbroje da sie polaczyc z nie-legenda ?XD
06-09-2009 07:35 Kreiven_PL jest offline Szukaj postów użytkownika: Kreiven_PL Dodaj Kreiven_PL do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie da sie. Tongue
pomysl, i co by mialo z tego wychodzic? ;d
pol-legendarna? ;DD

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Damjan: 06-09-2009 09:52.

06-09-2009 09:52 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Kreiven_PL
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2009
Postów: 6
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kreiven_PL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie XD nie-legenda ;D legenda by tracila swoje wlasciwosci w polaczeniu z nie-legenda ;D hehe Big Grin dzieki Smile
06-09-2009 10:09 Kreiven_PL jest offline Szukaj postów użytkownika: Kreiven_PL Dodaj Kreiven_PL do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9 polaczenie :P

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH