Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Wielki potop 09.09.2009 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wielki potop 09.09.2009 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Black Bears
Junior Member


Data rejestracji: 03-01-2009
Postów: 21

Wielki potop 09.09.2009 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sie zbliża...

http://www.youtube.com/watch?v=KItTRkPSrZQ


zobaczymy czy Jasnowidz ma racje...
07-09-2009 12:22 Black Bears jest offline Szukaj postów użytkownika: Black Bears Dodaj Black Bears do Listy kontaktów
Loveless
Full Member


images/avatars/avatar-15490.gif

Data rejestracji: 27-08-2009
Postów: 51
Klan: Night Kingdom
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ja to wiem?!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na końcu brakowało tylko reklamy jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego... Big Grin

__________________

R10: Loveless||R1: stoprocent||Grafika na zamówienie
07-09-2009 12:27 Loveless jest offline Szukaj postów użytkownika: Loveless Dodaj Loveless do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to jeszcze dwa dniTongue

__________________

07-09-2009 13:29 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Loveless napisał(a)
Na końcu brakowało tylko reklamy jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego... Big Grin


Zgadzam się w zupełności xD
A na potop się raczej nie zanosi, no chyba, że nagle znajdziemy się 10m pod wodą, tak z niczego xP

__________________
R1; R5 - Elanor
07-09-2009 13:42 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
Reggae-WZ
Lord


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 343
Kraina: Necropolia II
Skąd: Za kapliczką w lewo.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ja wiem... u mnie od 3 dni pada... ;p

W jego miescie mowią ze ma dar jasnowidza.. ale czy to prawda.? Roll Eyes
07-09-2009 14:13 Reggae-WZ jest offline Szukaj postów użytkownika: Reggae-WZ Dodaj Reggae-WZ do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Reggae-WZ napisał(a)
Czy ja wiem... u mnie od 3 dni pada... ;p


To znaczy, że potop jest tylko dla wybranych? Bo w Toruniu i okolicach sucho.

__________________
R1; R5 - Elanor
07-09-2009 14:35 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Reggae-WZ napisał(a)
Czy ja wiem... u mnie od 3 dni pada... ;p

W jego miescie mowią ze ma dar jasnowidza.. ale czy to prawda.? Roll Eyes

miał* zmarł 02.02.1992...

trzy dziewiątki się spotkały 1999 roku - były na prawdę blisko siebie. czemu nie wtedy?
z resztą, takie coś mogłoby się stać gdyby nagle cale lody wiecznych lodów spadły z hukiem do wody... łoj tsunami ;p

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Acrivec: 07-09-2009 14:39.

07-09-2009 14:38 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy Prorok tysiacleci Mid_Ni.. ee ShadowFox Big Grin Big Grin Big Grin

heheWink

dobrze, ze ja jeszcze za granica sie opalam;P a Wam radze pompowac juz jakies duze rodzinne pontony Tongue

__________________

07-09-2009 16:02 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Mario_Pca
Lord


images/avatars/avatar-17656.jpg

Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 291
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Polanica Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehehehe bez kitu, ja tam w polanicy mieszkam ;D

ale narazie słoneczko grzeje w palnik ładnie, i na żaden kataklizm sie nie zanosi^^

czas sie przejsc do biedronki po ponton na wszelki Big Grin Big Grin Big Grin

hehhehehe

zobaczymy za 2 dni Big Grin

__________________
Big Grin

pozdro z polanicy ;d


07-09-2009 16:36 Mario_Pca jest offline Szukaj postów użytkownika: Mario_Pca Dodaj Mario_Pca do Listy kontaktów
EREWOLF
Member


images/avatars/avatar-15212.jpg

Data rejestracji: 21-08-2009
Postów: 44
Kraina: Necropolia III
Skąd: muszę to napisac?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie wczoraj padało jak z cebra Tongue

ael żadnej postaci w okolicy nie Tongue

2 dni pozostało xD

zobaczy sie czy prawda xD


Ale mam chmury za to bardzo grożne <czarne takie>

__________________

07-09-2009 16:44 EREWOLF jest offline Szukaj postów użytkownika: EREWOLF Dodaj EREWOLF do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mario_Pca napisał(a)
hehehehe bez kitu, ja tam w polanicy mieszkam ;D

ale narazie słoneczko grzeje w palnik ładnie, i na żaden kataklizm sie nie zanosi^^

czas sie przejsc do biedronki po ponton na wszelki Big Grin Big Grin Big Grin

hehhehehe

zobaczymy za 2 dni Big Grin

Bez kitu to okna wypadają :>
I powtórzę, że opady to to raczej nie będą Big Grin D

Panik moze być, ale palnik = parowanie = skraplanie = deszcz? :>

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

07-09-2009 16:52 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
EL_Noomarsil
Full Member


images/avatars/avatar-19275.png

Data rejestracji: 13-02-2009
Postów: 66
Klan: NightMare
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Przepowiednie" mają to do siebie, że są sformuowane tak umiejętnie, przez co niejasno, że cięzko cokolwiek z nich wywnioskować. Przepowiadanie przyszłości, tj. czegoś co zdarzyć się może za 10, 20, 100 czy 2000 lat nie jest wielką sztuką, wystarczy tylko uważnie obserwować jakie działania prowadzą do danych skutków. Cały świat idzie do przodu, nowe technologie stanowiące zagrożenie dla istnienia Ziemii. Różnego rodzaju walki, czy wojny rozgrywały się na przestrzeni wieków, bo ludzie nie potrafili w inny, lepszy dla reszty społeczeństwa, sposób załatwić swoich problemów, niedomówień. Oprócz wojen, powszechnym zjawiskiem naturalnym są kataklizmy, które zanieczyszczając środowisko, urbanizując je na siłę, "zwalamy" na siebie. Tak więc stwierdzenie, że w przyszłości, bliżej nieokreślonej, bo przecież spotkanie się trzech "9" nie musi być datą 09.09.09, może to być dowolna data w roku 2999 jest przykładem tych niejasności w przepowiedniach Wink Tak więc reasumując moją wypowiedź:
Każdy może być jasnowidzem! Jedyny dar jaki trzeba posiadać to umiejętność opisania czegoś w tak mętny sposób jak zupa teściowej na niedzielnym obiadku, oczywiście opisywać trzeba wydarzenia złe, makabryczne, przeraźliwe i zwiastujące nieuchronny koniec świata, czy też ludzkiej cywilizacji.


__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez EL_Noomarsil: 07-09-2009 17:54.

07-09-2009 17:09 EL_Noomarsil jest offline Szukaj postów użytkownika: EL_Noomarsil Dodaj EL_Noomarsil do Listy kontaktów
kileras123
Triple Ace


Data rejestracji: 06-04-2009
Postów: 238
Kraina: Necropolia IV; Moria III; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do tej przepowiedni to nie wiem jakie opady by musiały być ^^ U mnie słońce od 3 dni Tongue

Pokropiło ledwo w sobotę tylko Tongue
07-09-2009 17:11 kileras123 jest offline Strona domowa kileras123 Szukaj postów użytkownika: kileras123 Dodaj kileras123 do Listy kontaktów
Mario_Pca
Lord


images/avatars/avatar-17656.jpg

Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 291
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Polanica Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ShadowFox napisał(a)
cytat:
Mario_Pca napisał(a)
hehehehe bez kitu, ja tam w polanicy mieszkam ;D

ale narazie słoneczko grzeje w palnik ładnie, i na żaden kataklizm sie nie zanosi^^

czas sie przejsc do biedronki po ponton na wszelki Big Grin Big Grin Big Grin

hehhehehe

zobaczymy za 2 dni Big Grin

Bez kitu to okna wypadają :>
I powtórzę, że opady to to raczej nie będą Big Grin D

Panik moze być, ale palnik = parowanie = skraplanie = deszcz? :>


okna ci wypadają?Frown współczuje Frown

btw, jak mnie zaleje bedziecie tęsknić?Big Grin Big Grin Big Grin

ale fakt, w 97 wilk sie idealnie językiem napił wody,a hardkorowo wtedy kłodzko zalało :/

rok pozniej polanice i wioski okoliczne...

za 2 dni dam znac co i jak z powodzią u mnie Big Grin

__________________
Big Grin

pozdro z polanicy ;d


07-09-2009 17:12 Mario_Pca jest offline Szukaj postów użytkownika: Mario_Pca Dodaj Mario_Pca do Listy kontaktów
AntyTal10
Newbie


Data rejestracji: 12-08-2009
Postów: 6
Klan: UNDER-WORLD
Kraina: Necropolia
Skąd: A z ... this i secret

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ta niby jakis tam przepowiedzial ze tam 97 byla powodz bo 3 siodemki to czemu tez powodzi nie bylo 07.07.2007r? xD tez sa trzy siudemki a powodzi nichuchu( moze to upal mial byc? xD) lokoze sie czy to nelo napisalo czy tlez niem( nie wiadomo co z w interenecie jest prawdziwe Tongue )
07-09-2009 17:54 AntyTal10 jest offline Szukaj postów użytkownika: AntyTal10 Dodaj AntyTal10 do Listy kontaktów
BioXi
Triple Ace


images/avatars/avatar-22086.jpg

Data rejestracji: 07-07-2009
Postów: 194
Klan: HUNG
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Vilku Strzeż sie Big Grin



buuuujjjjdaaaa

ale nawet podobają mi sie takie filmiki o jakimś nimbiru itp
a najśmieszniejsi są ludzie co w to wieżą walne filmik na Youtube
ze słońce zaczyna sie jakoś dziwnie rozszerzać i zaraz wszystkie dzieci wpadną w panike Big Grin

__________________

07-09-2009 18:06 BioXi jest offline Strona domowa BioXi Szukaj postów użytkownika: BioXi Dodaj BioXi do Listy kontaktów
AntyTal10
Newbie


Data rejestracji: 12-08-2009
Postów: 6
Klan: UNDER-WORLD
Kraina: Necropolia
Skąd: A z ... this i secret

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no no to najlepsze jest nibru bodajze * Smile Ale to wszystko jest Bullshit Tongue ( nei wiem jak sie pisze)
07-09-2009 19:44 AntyTal10 jest offline Szukaj postów użytkownika: AntyTal10 Dodaj AntyTal10 do Listy kontaktów
Uhoss
Lord


Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 445

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdzies czytałem ze to nie beda opady deszczu ale jakas asteroida wleci do baltyku czy tam innego morza/oceanu i dlatego nas zaleje (i nie chodzi o Nibiru 2012) tylko o ten wrzesien

Oczywiscie w te bujdy nie wierze Wink
07-09-2009 22:33 Uhoss jest offline Szukaj postów użytkownika: Uhoss Dodaj Uhoss do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehhh, prędzej mi ta asteroida do kibla wleci niż nas tu zaleje, jedna wielka ściema obliczona na reakcje publiki, od lat słychać nas zalewa, że nami trzęsie itd i co? jak co dzień rano wstaje, robie kawe i ide do roboty - i tak dalej będzie

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

07-09-2009 22:38 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
AntyTal10
Newbie


Data rejestracji: 12-08-2009
Postów: 6
Klan: UNDER-WORLD
Kraina: Necropolia
Skąd: A z ... this i secret

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiecie mi do kibla co chwile astrerorida wlatuje Tongue Big Grin Moze bedzie potop z kanalizacji xD? No wiecie dzis mam biegunke mini to co bedzie jutro ? rotfl Juz sie boje (jak by niby asteroid wlecial do baltyku bralbym jedzonko najwazniejsze zeczy i zpierd... naczy sie spadal do tatrowek znaczy ze wysoko* (mysle) no bo jak tsunami 5 metrowe is big to co bedzie jak bedzie 100 m? masakra ale warszawiacy by sie martwili( korki w gdansku by byly duze xD) wiec musialby pierdyknac w krakow zebym uciekal xD
edit: ale jakby zeczywiscie mialby duzy ( bardzo bardzo duzy ) meteoryt wpasc w ziemie i to by bylo na 10000000000000000000% to bym wzial kredytna 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 zl i bym sie cieszyl zycien bo bym se pjezdzil bryka xD a splaca i tak bym go nie splacil

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez AntyTal10: 08-09-2009 15:52.

08-09-2009 15:49 AntyTal10 jest offline Szukaj postów użytkownika: AntyTal10 Dodaj AntyTal10 do Listy kontaktów
BioXi
Triple Ace


images/avatars/avatar-22086.jpg

Data rejestracji: 07-07-2009
Postów: 194
Klan: HUNG
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
AntyTal10 napisał(a)
Wiecie mi do kibla co chwile astrerorida wlatuje Tongue Big Grin Moze bedzie potop z kanalizacji xD? No wiecie dzis mam biegunke mini to co bedzie jutro ? rotfl Juz sie boje (jak by niby asteroid wlecial do baltyku bralbym jedzonko najwazniejsze zeczy i zpierd... naczy sie spadal do tatrowek znaczy ze wysoko* (mysle) no bo jak tsunami 5 metrowe is big to co bedzie jak bedzie 100 m? masakra ale warszawiacy by sie martwili( korki w gdansku by byly duze xD) wiec musialby pierdyknac w krakow zebym uciekal xD
edit: ale jakby zeczywiscie mialby duzy ( bardzo bardzo duzy ) meteoryt wpasc w ziemie i to by bylo na 10000000000000000000% to bym wzial kredytna 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 zl i bym sie cieszyl zycien bo bym se pjezdzil bryka xD a splaca i tak bym go nie splacil



ja na twoim miejscu to bym kupił słownik ortograficzny albo polską klawe Roll Eyes

__________________________________________________________________________

Wiadomość od AntyTal10, dnia 08-09-2009 16:10
lolu

specjalnie napisalem niektore slowa nieortograficznie a jak sie pomylilem z jednym to widocznie mam problem bo mam same 5 i 6 w szkole -_-



omg pan antytal jezd barco mondry ma same piondki i szustki

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez BioXi: 08-09-2009 18:33.

08-09-2009 16:03 BioXi jest offline Strona domowa BioXi Szukaj postów użytkownika: BioXi Dodaj BioXi do Listy kontaktów
ForumBWforFUN
Triple Ace


Data rejestracji: 25-06-2009
Postów: 156

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kur** co wy pier*** ja dzisiaj idę na ustawkę i mam zamiar kolesiowi kopów w pysk nakopać , jutro mam zamiar w szkole się tym szczycić , a wy mówicie że jutro nas zaleje Big Grin ?

takie pierdoły już kilka tysięcy razy miał być koniec świata , żaden się nie sprawdza i w starych czasach daleko , daleko do tyłu pewnie też miały być końce świata Big Grin

ściema Wink

koniec świata będzie jak mnie policja zgarnie że kupiłem bułki i niosę je w reklamówkach foliowych rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________

Grafika Tood - polecam
08-09-2009 16:22 ForumBWforFUN jest offline Szukaj postów użytkownika: ForumBWforFUN Dodaj ForumBWforFUN do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co to za muzyka w filmiku?Tongue
08-09-2009 16:40 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ost. z Requiem for a dream Wink


teges.. no to juz jutro..


i to nie ma byc deszcz z nieba ...

widac na jakim poziomie w podstawowkach jest teraz sluchanie lub czytanie ze zrozumieniem Roll Eyes zal

__________________

08-09-2009 17:33 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
brox
Double Ace


images/avatars/avatar-13051.jpg

Data rejestracji: 19-05-2007
Postów: 109
Klan: r1-BK / r4-BFG
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bwahahahahaha xD
mi sam temat wystarczył, żeby się po podłodze przeturlać rotfl rotfl rotfl
tak bardzo się co niektórym nudzi??? chytry

__________________
tempiem gupote na foróm o.O

08-09-2009 18:22 brox jest offline Szukaj postów użytkownika: brox Dodaj brox do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja akurat z Kłodzka jestem to może coś skrobnę xD, co do pierwszej przepowiedni:
cytat:
Kiedy spotkają się trzy siódemki kataklizm nadejdzie - wówczas i wilk się wody w Kłodzku napije"
rzeczywiście koło rzeki niedaleko centrum miasta jest restauracja zwana wilczą jamą i niedaleko jest kamienica z płaskorzeźbą wilka wyglądającą tak: http://images42.fotosik.pl/55/0d943bc16c4e86cfmed.jpg , i w czasie powodzi ten teren pierwszy został zalany(rzeka przepływająca niedaleko tego miejsca jest strasznie źle uregulowana, z tego powodu odcinek ten jest zwany wąskim gardłem, ponieważ woda tam przepływająca ograniczona z obydwu stron murem ma bardzo wąski przepływ) i poziom wody sięgnął właśnie tego wilka, który się napił.

Co do drugiej przepowiedni:
cytat:
Ostateczny potop nadejdzie gdy trzy dziewiątki staną obok siebie wówczas i lew Kłodzki pysk w wodzie umoczy
Lwów w Kłodzku jest dużo(w końcu to herb xD), ale najpewniej chodzi o któregoś na rynku, jest to albo ten ratuszowy trzymajacy zegar, albo fontanna, ale nie ma to większego znaczenia, gdyż oba są blisko siebie i są raczej na podobnej wysokości, tutaj jest zdjęcie: http://www.konservat.cba.pl/artykuly/gal/lwy.jpg różnica w wysokości pomiędzy wilkiem a lwem w Kłodzku wynosi około 20m, miejsce z tymi lwami jest bardzo niedaleko właśnie tego wąskiego gardła, jednak poprzednim razem powódź poprzedzały gwałtowne i długotrwałe deszcze, dodatkowo były kiepskie systemy przeciwpowodziowe i Czesi nas nieco podlali. Teraz sytuacja jest kompletnie inna: nie ma deszczy, współpraca z Czechami w tej dziedzinie znacznie się polepszyła i podobno zainwestowano duże pieniądze w regulację rzeki oraz systemy przeciwpowodziowe w całym kraju(a przynajmniej w regionach zagrożonych).

Wg mnie nie zanosi się na taką powódź, ponieważ woda nie weźmie się znikąd, a przepowiednia mogła być jedynie groźbą mającą na celu wyczulenie ludzi na takie sytuacje(tego lata sytuacja mogła się w sumie powtórzyć, woda była wysoko, ale wszyscy byli lepiej przygotowani).

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Atomos: 08-09-2009 18:26.

08-09-2009 18:24 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Loveless
Full Member


images/avatars/avatar-15490.gif

Data rejestracji: 27-08-2009
Postów: 51
Klan: Night Kingdom
Kraina: Necropolia VI
Skąd: ja to wiem?!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i powodzi, jak nie było, tak nie ma Big Grin

__________________

R10: Loveless||R1: stoprocent||Grafika na zamówienie
09-09-2009 14:17 Loveless jest offline Szukaj postów użytkownika: Loveless Dodaj Loveless do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spokojnie zostało nam 9h+
Ja juz buduje arke Smile

A tak na serio to który to juz raz jest koniec swiata ??

__________________

09-09-2009 14:47 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
EL_Noomarsil
Full Member


images/avatars/avatar-19275.png

Data rejestracji: 13-02-2009
Postów: 66
Klan: NightMare
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powódź nie wiąże się z końcem świata.. a trzy "9" spotykają się także:

19.09.2009
29.09.2009

i dowolny dzień września 2099 roku Tongue

Czekajmy zatem cierpliwie Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EL_Noomarsil: 09-09-2009 15:06.

09-09-2009 15:06 EL_Noomarsil jest offline Szukaj postów użytkownika: EL_Noomarsil Dodaj EL_Noomarsil do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aaaaa ratunku tonę!!! Fajna powódź -.-'

__________________
R1; R5 - Elanor
09-09-2009 15:14 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Wielki potop 09.09.2009

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH