Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA mi000 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony mi000 8 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
osiolek3
Double Ace


Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 145
Kraina: Necropolia VIII

mi000 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracz mi000 kupił ode mnie dsk złośliwa czapke wieszcza na raty
Pozostało mu do spłacenia 36k

Skasował sie i przejal inne konto a dlugu nie ma zamiaru splacac
Prosilbym o sprawdzenie czy to ten sam gracz (chyba mozna po adresie IP) i ewentualnie "uprzyjemnienie" mu gry - może ban na IP?

Z tego co sie orientuje nie tylko ja zostalem w ten sposob oszukany
Byla juz podobna skarga na tego samego gracza

Pożyczył i zniknął: mi000

Wnioskuje o to, aby karac nieuczciwych graczy tak surowo jak tylko sie da

Czekam na reakcje

__________________
cytat:
accelerator (Babcia_Samo_Zlo) napisał(a)
Każdy pogra tydzień i się skasuje.

cytat:
C47 napisał(a)
oczywiście, może zacznij od samej siebie...

08-09-2009 18:19 osiolek3 jest offline Szukaj postów użytkownika: osiolek3 Dodaj osiolek3 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KACZY17
Postać mi000

ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-09-2009 18:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
osiolek3
Double Ace


Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 145
Kraina: Necropolia VIII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez osiolek3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jego poprzednie konto mi000 zostało zresetowane - a nie jak napisaliscie skasowane (po resecie nick BOUNTY)
Moze posrednik reseta odda pr mi i graczowi BANDIT?

__________________
cytat:
accelerator (Babcia_Samo_Zlo) napisał(a)
Każdy pogra tydzień i się skasuje.

cytat:
C47 napisał(a)
oczywiście, może zacznij od samej siebie...

08-09-2009 18:56 osiolek3 jest offline Szukaj postów użytkownika: osiolek3 Dodaj osiolek3 do Listy kontaktów
BANDIT
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2007
Postów: 71
Klan: VENDETTA
Kraina: Necropolia

RE: mi000 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poszkodowanych przez gracza mi000 jest wielu
ja znam kilka osób jeśli to wczesniejsze jego zagranie to również był reset to naprawde powienie dostac BANA NA IP

pozdr

__________________
Pozdr
BANDIT - NECROPOLIA
08-09-2009 20:16 BANDIT jest offline Szukaj postów użytkownika: BANDIT Dodaj BANDIT do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ggmxm

24h na przekazanie wszystkiego z resetu na konto administracyjne

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-09-2009 20:23 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
ggmxm
Member


Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 25
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraina Mrocznej Ciszy

miooo i jego długi Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście zaraz przekazuję co od niego dostałem
Możesz szybciej akceptować bo mam 1 rynek
Pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ggmxm: 08-09-2009 22:25.

08-09-2009 21:50 ggmxm jest offline Szukaj postów użytkownika: ggmxm Dodaj ggmxm do Listy kontaktów
stoprodeathV
Junior Member


Data rejestracji: 13-07-2009
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
osiolek3 napisał(a)
Jego poprzednie konto mi000 zostało zresetowane - a nie jak napisaliscie skasowane (po resecie nick BOUNTY)
Moze posrednik reseta odda pr mi i graczowi BANDIT?


przepraszam bardzo ze odpiszę w jego imieniu, ale jednak, nawet jakby tego kosztem miało być ostrzeżenie. konto mi000 - ze eq wartym ponad 500k, i długiem 200k, zostało skasowane pod nieobecnosc Michała. zostało skasowane całe konto i postać.
a konto Bounty nie było resetowane, bo jak ? Bounty - nowo założona postać, możliwe że na starym koncie, ale reset nie nastąpił. reset nastąpił z konta KACZY17, a to już zupełnie inne konto...
a co do postaci KACZY17, jest to zupełnie inne konto, które przejął od kończącego grę kumpla z klanu ( jestem w tym samym klanie to wiem ). wiem ze wyszło jak wyszło ale ja tam mi000 wierzę. pozdrawiam serdecznie

__________________
r1; stoprocent
Id : 126901

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez stoprodeathV: 08-09-2009 22:34.

08-09-2009 22:33 stoprodeathV jest offline Szukaj postów użytkownika: stoprodeathV Dodaj stoprodeathV do Listy kontaktów
BANDIT
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2007
Postów: 71
Klan: VENDETTA
Kraina: Necropolia

RE: mi000 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Dziekuje za WARNA
niestety musze wtrącić swoje 3 grosze za co BARDZO PRZEPRASZAM

Gracz STOPROCENT pisze że wierz MI000
no ja bym nie szedł tak daleko.
Jest troche niejasności w jego zeznaniach, no ale po kolei.

1. Sprawa zaczeła się od 3s której nie chciał oddac graczowi "XXXXX" (tak go nzwijmy) po jego powrocie nie znam dokładnie szczegółów więc tyle wystarczy.
2. Gracz "XXXXX" pisał z MI000 a może z JEGO ŻONĄ w sprawie oddania 3s ale uzyskał odpowiedź że pod jego nieobecność ONA nie może o tym decydować i nie zrobi tego - czyli JEGO ŻONA wiedziała o grze i grała.
3. Dochodzi do skasowania.resetu konta MI000 zadłużnego po uszy na PR i sprzęt na raty.
4. GRACZ MI000 zmienia GG !!!!! peeni żeby nikt wieej nie nagabywał go o spłaty długów i SAM równiż nie odzywa się do swoich wierzycieli !!! a wie pzeciez kto mu pożyczył !!!! przesyłałem mu na jego prośbę maila ze zgłoszeniem pożyczki !!!!!
5. Udaje się go namierzyć jako nowe życie BOUNTY !!!!
6. W końcu odzywa się i zapewnia o spłacie po przejeciu JAKIEGOS KONTA i jego tzw. ZEZŁOMOWANIU.
7. NIe daje wiary jego zapenienieniom i zgłaszam OSZUSTWO/KRADZIEZ do ADMINISTRACJI.
8. Uzyskujemy info że konto MI000 zostało skasowane i nic nie odzyskamy.
9. Od gracza "YYYYY" (tak go nazwijmy) otrzymuje wiadomości że to ŻONA MI000 skasowała mu konto pod jego nieobecność a ON sam grał w tajemnicy przed NIĄ co stoi w sprzeczności z punktem 2 !!!
10. W miedzy czasie pojawia się OGŁOSZENIE na FORUM - "Wymienie 3s na wypasione konto R1" - konta na forum QAZZ i SMAK RAJU należą do gracza mi000 i jak widać posługiwał się nimi jednocześnie.
11. Konto BOUNTY zostaje skasowane.
12. Dawny MI000 przejmuje konto KACZY17 zmienia nawę na QAZZ
13. Zostaje dokonany reset konta KACZY17 z postacią QAZZ i pojawia się MI000
14. Konto KACZY17 z postacią QAZZ dostaje BANA.
15. Czekamy an dalszy rozwój tego serialu.

Oczywiście w swietle tego co napisałem gracz obecny MI000 nie ma ciągłości długów i pewnei zostanie ODBLOKOWANY Frown
chodziło mi jednak o PODWAŻENIE słów STOPPROCENT że "WIERZY MI000" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Oszukanych graczy jest na kwotę około 200-250k PR w pożyczkach - szacuje to w przyblizeniu, ile w sprzęcie to nie wiem.

Czy tu nie należy się BAN na IP ? No ale IP można zmienić i znowu się pojawić na BW.


Przepraszam za spam

pozdr
BANDIT

__________________
Pozdr
BANDIT - NECROPOLIA

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez BANDIT: 09-09-2009 06:54.

09-09-2009 06:44 BANDIT jest offline Szukaj postów użytkownika: BANDIT Dodaj BANDIT do Listy kontaktów
Calsberg
Newbie


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 9

RE: mi000 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gwoli wyjasnienia..

majac na koncie eq wart ponad 500k - i majac zadluzenie w wysokosci 200k
bylem w stanie splacic zadluzenie,a nie teraz sie spuszczac i zaczynac gre od nowa
zwlaszcza ze staty byly wywindowane pod wyprawki.

Konto zniknelo.wyparowalo..ktos je skasowal-bynajmniej nie ja!!

Bandit-tylko szkalowanie Ci zostalo,a nawet nie wiesz jak sie czuje ze pozostawilem taki dlug po sobie.





Drogi Ce.
Konto Kaczy17 zostalo przejete od innego gracza-link z przejecia ponizej.

Oddaję konto na R1


po kilku dniach zostało zresetowane a itemy i pr przeslane posrednikowi w resecie: ggmxm (reset zostal zgloszony) mam kopie na mailu)



Pomówienia typu ze to te same konto tylko resetowane kilka razy sa bezpodstawne i sa nieprawda.Mozesz przeciez sprawdzic to po id postaci ze to jest inna postac niz ta
ktora zaciagala pozyczke.Powrocil tylko nick(tu tez na postaci Kaczy17 mozesz zauwazyc zmiane postaci na qazz , a po resecie na mi000)



Prosze o odblokowanie konta




P.S. Bandit--> przypomne Ci ze to ja odezwalem sie do Ciebie w grze nie uciekajac od odpowiedzialnosci i podajac nr gg

zaprzeczysz?


Zaprzecz prosze Smile no proszeee... nie daj sie prosic Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Calsberg: 09-09-2009 07:00.

09-09-2009 06:56 Calsberg jest offline Szukaj postów użytkownika: Calsberg Dodaj Calsberg do Listy kontaktów
Evermet
Double Ace


images/avatars/avatar-11419.jpeg

Data rejestracji: 03-02-2008
Postów: 105

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
1. Sprawa zaczeła się od 3s której nie chciał oddac graczowi "XXXXX" (tak go nzwijmy) po jego powrocie nie znam dokładnie szczegółów więc tyle wystarczy.


Hahaha. Żaden z kwadratów nie jest podpisany. Jak ktoś stracił kwadrat to jego problem, i w żaden sposób nie może domagać się jego zwrotu.
Punkt pierwszy wcale nie przesadza o tym, że ktoś jest oszustem. Raczej ten kto "pożyczył" kwadrat jest nieostrożny.
Dziwne, że się jeszcze ludzie nie wieszają po utracie trzeciej strefy.

Nie chciał oddać hahaha. Nic tylko rżeć jak koń z takiego tekstu i z tej osoby która go stworzyła


2. Gracz "XXXXX" pisał z MI000 a może z JEGO ŻONĄ w sprawie oddania 3s ale uzyskał odpowiedź że pod jego nieobecność ONA nie może o tym decydować i nie zrobi tego - czyli JEGO ŻONA wiedziała o grze i grała.

Tu tylko hahahaha.


A co do pożyczek. Bądź jak bank: ostrożny i nieufny, żądaj zabezpieczenia (hhrhr)
Wtedy ryzyko, że ktoś ci zrobi przykrą niespodziankę będzie dużo niższe.

Taki rozwój sytuacji świadczy dużo gorzej o tych którzy się skarżą niż o tym który jest oskarżany. Żenada.


+1 spam
09-09-2009 09:26 Evermet jest offline Szukaj postów użytkownika: Evermet Dodaj Evermet do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konto A mialo dlugi, zostało skasowane - nie można wyegzekwowac kary
zostało przejęte konto B - kara nadal sie nalezy, nie chodzi o konto tylko o osobę, więcej kar za to nie będzie
konto nie będzie też odblokowane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-09-2009 10:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
BANDIT
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2007
Postów: 71
Klan: VENDETTA
Kraina: Necropolia

RE: mi000 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
o nowe konto na forum

BEZ ŻARTÓW !!!!! to ja zauważyłem że nie ma KONTA MI000 a nie TY się pierwszy odezwałeś !!!!
Dopiero jak napisałem KLANÓWKE do Twojego klanu łaskawie otzrymałem odpowiedź że Cie juz nei ma i jak sie na nowo NAZYWASZ wiec jakim CUDEM to TY pierwszy sie odezwałeś ???
I do tego kasacja gg no to już nie MAMY CHYBA WSZYSCY ZŁUDZEŃ

Bez żartów naprawde BEZCZELNY TYP Z CIEBIE.

NIE POZDRAWIAM

PS: DZIEKUJE za WARNY

__________________
Pozdr
BANDIT - NECROPOLIA
09-09-2009 11:35 BANDIT jest offline Szukaj postów użytkownika: BANDIT Dodaj BANDIT do Listy kontaktów
Calsberg
Newbie


Data rejestracji: 30-08-2009
Postów: 9

RE: mi000 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki Ce..

1 postac poszla sie walic,teraz druga,mimo ze nie miala nic wspolnego z tamta postacia.

Mega zacheta do dalszej gry ..



Sprawa zapłaty przez ggmxm 35k , o ktore prosisz na administratorskie

Kupilem od ggmxm Legendarne Dobre Elfie Spodnie za 25k(Postac Kaczy17->obecna zbanowana mi000)

Po jakims czasie zaproponowalem ggmxm zamiane z moja doplata na jego Doskonale Spodnie Łowcy Cieni( doplate uzgodnilismy na 10k) gdyz te spodnei byly ciut wiecej warte od Legendarnyc Db Elfów.

Dlaczego ggmxm ma zaplacic 35k?


i za co? za normalne zakupy?



Pozdrawiam.


BANDIT - idz na spacer , przewietrz sie , pooddychaj gleboko swiezym powietrzem ...

moze ciut pomoze,choc w Twoim przypadku watpie..

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Calsberg: 09-09-2009 11:49.

09-09-2009 11:35 Calsberg jest offline Szukaj postów użytkownika: Calsberg Dodaj Calsberg do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA mi000

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH