Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Dragon Ball - Fantopic » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dragon Ball - Fantopic 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mashcanar
Lord


images/avatars/avatar-2435.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 330
Skąd: Mielec

Dragon Ball - Fantopic Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponieważ przeglądam forum i widziałem już parę osób z awatarami z Dragon Ball mam pytanie.
Czy każdy kto ma jakiś awatar z Dragon Ball mógłby się tu wpisać ?? chciałbym zobaczyć ile jest ,,maniaków" owego anime Big Grin

Ja zaczynam Jako Majin Vegeta Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mashcanar: 25-01-2007 17:42.

16-01-2007 00:16 Mashcanar jest offline Szukaj postów użytkownika: Mashcanar Dodaj Mashcanar do Listy kontaktów
Zbyszek_z_winniarni
Lord


images/avatars/avatar-1629.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 464
Klan: L-3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: R3

RE: Awatary Dragon Ball Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja Gogeta Tongue . Btw lubie songa oraz vegete Happy

__________________
ID 14993 (R3)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zbyszek_z_winniarni: 16-01-2007 00:27.

16-01-2007 00:27 Zbyszek_z_winniarni jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbyszek_z_winniarni Dodaj Zbyszek_z_winniarni do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ten co masz avatar [Mashcanar] to ja tu z nim kiedys biegałem...

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

16-01-2007 03:42 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze bardzoSmile Jestem fanem tej kreskowki Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez artek: 16-01-2007 06:23.

16-01-2007 06:22 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
Daram
Full Member


images/avatars/avatar-1210.gif

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 65
Klan: Black Sparta
Skąd: Bielsk Podlaski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to i ja Big Grin

__________________
r2: sExplosion

Trade Moderator dzialów: Sprzedam (r5), Najmę (r5), Biżuteria (r8 )

Regulamin handlu: Regulamin handlu
Regulamin handlu serwera Hardcore
16-01-2007 15:12 Daram jest offline Szukaj postów użytkownika: Daram Dodaj Daram do Listy kontaktów
CASTED
Triple Ace


images/avatars/avatar-1913.jpg

Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 187

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To najlepsa baja na świecie Big Grin miałem na profilu Cast ale na CASTED nie mam

__________________
LUBIE CYTAĆ... TWOJE MAILE!!!

SPRZEDAM:

-Dobry Amulet Szczęścia !!! szczęście +15 !!!
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=117398

16-01-2007 15:14 CASTED jest offline Szukaj postów użytkownika: CASTED Dodaj CASTED do Listy kontaktów
Zbyszek_z_winniarni
Lord


images/avatars/avatar-1629.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 464
Klan: L-3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: R3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nawet mam all odcinki na DVD :p.

__________________
ID 14993 (R3)
16-01-2007 15:16 Zbyszek_z_winniarni jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbyszek_z_winniarni Dodaj Zbyszek_z_winniarni do Listy kontaktów
kovi
Full Member


images/avatars/avatar-2441.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 59
Klan: R5=Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sory za spam niemam avatara DBz ale jestem fanem tej anim_ySmile tez mam wszystkie odcinki jakie powtały i kinówki i dodatki..Smile

__________________
R5-Nakamura



Nowy film z Paris

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kovi: 16-01-2007 21:56.

16-01-2007 21:55 kovi jest offline Szukaj postów użytkownika: kovi Dodaj kovi do Listy kontaktów
Jamohlon
Double Ace


images/avatars/avatar-1473.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 133
Klan: fajny
Kraina: Necropolia
Skąd: z książki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze nie mam avatara moze bede mial ale uwielbiam ta bajke i powiem wam ze najlepszy jest Vegeto i Gotenks (według mnie)

__________________
NIE GRAM NA R1 BO BYL TAM TAKI KLAN JAK CZARNA KOMPANIA

NIE GRAM NA R2 BO JEST NUDNO
NIE GRAM NA R3 BO MI SIE NIE CHCE BO GRAM W TIBIE
16-01-2007 22:21 Jamohlon jest offline Szukaj postów użytkownika: Jamohlon Dodaj Jamohlon do Listy kontaktów
kovi
Full Member


images/avatars/avatar-2441.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 59
Klan: R5=Immortals
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gogeta ssj4 wymiata był przez chwile ale jest zajeb....

__________________
R5-Nakamura



Nowy film z Paris
16-01-2007 22:30 kovi jest offline Szukaj postów użytkownika: kovi Dodaj kovi do Listy kontaktów
Stan
Newbie


images/avatars/avatar-1931.jpg

Data rejestracji: 27-10-2006
Postów: 6
Kraina: Necropolia
Skąd: HTC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w sumie to mnie też możecie dopisać
ale GT nie trawię...

__________________
ID: 6283
17-01-2007 00:27 Stan jest offline Szukaj postów użytkownika: Stan Dodaj Stan do Listy kontaktów
kaskor
Lord


images/avatars/avatar-56.jpg

Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 334
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo Toriyama nigdy nie stworzyl serii GT. Komiks konczy sie na serii "Z", a "ciag dalszy" dorobili producenci kreskowki.

Moj idol: Vegeta. W kazdym wcieleniu. 8)

__________________
Kupilem cos do Ciebie? Napisz mi na PW w grze - kliknij ponizej.


17-01-2007 02:25 kaskor jest offline Szukaj postów użytkownika: kaskor Dodaj kaskor do Listy kontaktów
cichoszek
Full Member


images/avatars/avatar-10181.jpg

Data rejestracji: 23-11-2006
Postów: 59
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bragon ball wymiata naj bardziej lubię songa chętnie obejrzał bym to jeszcze raz ale chyba nie leci w tv

__________________
NICK W GRZE R7 ZYBENCJUSZ R3 Mroczny_Rycerz
17-01-2007 09:31 cichoszek jest offline Szukaj postów użytkownika: cichoszek Dodaj cichoszek do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DB ZADZIBig Grin

__________________

Envy

22-01-2007 21:18 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
Flump
Member


images/avatars/avatar-2684.jpg

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 30
Klan: Uniweresytet_3m_Ga
Kraina: Necropolia
Skąd: Złotoryja :]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepszy jest Gohan w momencie kiedy jest pokazane jak przepływa przez niego energia mająca dodać siły jego kamehame... by zniszcyc Cella Big Grin noestety nie moge znalesc tego avatarka

__________________


Jesteś abstynentem? Wstąp do DaTe!
24-01-2007 17:07 Flump jest offline Szukaj postów użytkownika: Flump Dodaj Flump do Listy kontaktów
Gikooo
Triple Ace


images/avatars/avatar-1851.jpg

Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia II
Skąd: ynawia :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znalazłem fajna stronke jest masa opisów a także wszystkie odcinki telewizyjne i kinowki Smile najbardziej lubie Gohana
24-01-2007 17:15 Gikooo jest offline Szukaj postów użytkownika: Gikooo Dodaj Gikooo do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podaj mi adres tej strony.
24-01-2007 18:07 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
Gikooo
Triple Ace


images/avatars/avatar-1851.jpg

Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia II
Skąd: ynawia :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale chyba nie tutaj co...leci PW

i jak działa?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gikooo: 24-01-2007 22:17.

24-01-2007 18:40 Gikooo jest offline Szukaj postów użytkownika: Gikooo Dodaj Gikooo do Listy kontaktów
Tungo
Forum Ace


images/avatars/avatar-3164.jpg

Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 97
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rowniez maniak Tongue Wszystkie odcinki obejrzalem :d Smile

__________________


Świat wampirków Smile Czesio rulezzz xD

R3:Gens
24-01-2007 20:19 Tungo jest offline Szukaj postów użytkownika: Tungo Dodaj Tungo do Listy kontaktów
kaskor
Lord


images/avatars/avatar-56.jpg

Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 334
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Gikooo: nie musisz podawac calego linka. Napisz tylko glowna nazwe tej stronki - reszte kazdy sam znajdzie.

__________________
Kupilem cos do Ciebie? Napisz mi na PW w grze - kliknij ponizej.


25-01-2007 02:31 kaskor jest offline Szukaj postów użytkownika: kaskor Dodaj kaskor do Listy kontaktów
Flump
Member


images/avatars/avatar-2684.jpg

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 30
Klan: Uniweresytet_3m_Ga
Kraina: Necropolia
Skąd: Złotoryja :]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja odlgadalem wszystkie z wyjatkiem paru kinowych

__________________


Jesteś abstynentem? Wstąp do DaTe!
25-01-2007 07:21 Flump jest offline Szukaj postów użytkownika: Flump Dodaj Flump do Listy kontaktów
Gikooo
Triple Ace


images/avatars/avatar-1851.jpg

Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia II
Skąd: ynawia :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

db4ever a potem com...ercyjność => strefa multi
25-01-2007 12:05 Gikooo jest offline Szukaj postów użytkownika: Gikooo Dodaj Gikooo do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak stronka działa wszystko pieknie ladnie ale za $#@%^&* Nie moge sobie poradzic ze sciagnieciem chociaz jednego odcinka Crying

Zmienmy moze nazwe tematu, na Dragon Ball. Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez artek: 25-01-2007 17:23.

25-01-2007 17:05 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
Mashcanar
Lord


images/avatars/avatar-2435.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 330
Skąd: Mielec

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mashcanar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a tak w ogóle to która saga wam się najbardziej podobała ?? Bo dla mnie jalepszy klimat miała Freezer saga ale też spoko była Cell saga

__________________

25-01-2007 19:54 Mashcanar jest offline Szukaj postów użytkownika: Mashcanar Dodaj Mashcanar do Listy kontaktów
Flump
Member


images/avatars/avatar-2684.jpg

Data rejestracji: 13-12-2006
Postów: 30
Klan: Uniweresytet_3m_Ga
Kraina: Necropolia
Skąd: Złotoryja :]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczeze to caly Z byl w pipe jeza odjehanybubu był fajny tyle że troche przydługi a Cell rox Freiza moze była fajna walka końcowa ale juz wymiotowalem tymi jednostkami specjalnymi itd.

__________________


Jesteś abstynentem? Wstąp do DaTe!
25-01-2007 20:03 Flump jest offline Szukaj postów użytkownika: Flump Dodaj Flump do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Była moim ulubionym anime do czasu gdy zobaczylem inne anime a poszlo DB w odstawke xD Ale dalej je lubie ale takim fanem co wszystkie odcinki na DVD ma to ja nie jestem Tongue A dla niektórych co mówią że to bajka i kreskówka no cóż widac fanami nie sa jak nie wiedza że to jest Anime Tongue A i GT tez nie trawiłem więc nawet go nieoglądałem...
29-01-2007 15:48 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
Mashcanar
Lord


images/avatars/avatar-2435.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 330
Skąd: Mielec

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mashcanar
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam z GT to pamiętam tylko 2 rzeczy.
Pierwsza to jak trafili na taką planetę co byli ci bracia Para-Para chyba co tańczyli jakiś hipnotyczny taniec i był taki gościu co miał bat którym zamieniał osobę w lalkę.
A druga to ostatnia walka z LI-Shen Ronem tym jednogwiazdkowym białym smokiem

__________________

29-01-2007 15:57 Mashcanar jest offline Szukaj postów użytkownika: Mashcanar Dodaj Mashcanar do Listy kontaktów
nesatinir
Lord


images/avatars/avatar-4456.gif

Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 385
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: Z Marsa :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no kto by nie pamiętał Gogetty SSJ4??Big Grin no ale u tak SSJ2 Gogetta bardziej mi sie podobał... szczególnie ten grubyTongue

__________________


SPARINGI
Big Grin 1:0 Wink

cytat:
nesatinir twoje prace sa ladne tylko nie wiadomo co przzedstawiaja

29-01-2007 17:53 nesatinir jest offline Szukaj postów użytkownika: nesatinir Dodaj nesatinir do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam najbardziej lubie czi czi najpotezniejsza postac w calym DBSmile Bal sie jej nawet songo Wink
29-01-2007 20:42 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
Tungo
Forum Ace


images/avatars/avatar-3164.jpg

Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 97
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chi chi to byla jedyna osoba ktorej songo sie bał Tongue Zastrzykow tez nie nawidzial Smile xD

__________________


Świat wampirków Smile Czesio rulezzz xD

R3:Gens
29-01-2007 20:57 Tungo jest offline Szukaj postów użytkownika: Tungo Dodaj Tungo do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Dragon Ball - Fantopic

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH