Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Ukończone Zadania » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ukończone Zadania
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
szatyn
Member


images/avatars/avatar-2406.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 38
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kraków

Ukończone Zadania Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to może zaczne Big Grin

Gratulacje! Udało Ci się ukończyć zadanie:

Zbadaj dokładnie Okolice Miasta.

Czujesz przypływ sił przechodzący przez całe ciało. Zdobyłeś 68 pkt rozwoju!

__________________

16-01-2007 05:25 szatyn jest offline Szukaj postów użytkownika: szatyn Dodaj szatyn do Listy kontaktów
rekson
Double Ace


images/avatars/avatar-1727.gif

Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 110
Klan: DaTe
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: GoSuLaNd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi tez sie udało od razu .. załozyłem postac i zrobiłem 21 zadan - wyszło 10 ;P okolic Tongue

__________________
id 12405
KUPIĘ RUNICZNE SPODNIE
16-01-2007 05:37 rekson jest offline Szukaj postów użytkownika: rekson Dodaj rekson do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Warn dla zalozyciela tematu, taki juz istnieje
16-01-2007 12:44 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Ukończone Zadania

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH