Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU R2 Obrazek » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R2 Obrazek
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

R2 Obrazek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sir_Lancelot <---------Duży dosyć albo nie umiem liczyć
16-01-2007 21:25 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A przy okazji obrazek jego klanu.... jest wieeelki podczas wczytywania...
(nie chciałem zakładać nowego tematu...)

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...
20-01-2007 18:34 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 dzień.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




20-01-2007 19:03 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Sir_Lancelot
Newbie


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zostałem zablokowany bo ktoś pozazdrościł mi statystyk. Do cholery ludzie!!! Czy wy w Polsce nic nie potraficie robić tylko innym zazdrościć??? A najgorsze w tym wszystkim jest to, że administracja potraktowała mnie tak jak urzędy skarbowe podatników, które wychodzą z założenia, że wszyscy Polacy to złodziej i oszuści. Chociaż nie złamałem regulaminu, nigdy nie zrobiłem niczego niestosownego na forum admini po prostu nałożyli mi ban bo jakiś dupek (Puma), którego 3 godziny temu nie chciałem przyjąć do swojego klanu rzucił na mnie cień.... Czy ktoś z szanownej administracji ma jakiekolwiek argumenty świadczące przeciwko mnie, za które należy mi się ban? Oczywiście, że nie. To było z waszej strony czyste chamstwo.
20-01-2007 20:37 Sir_Lancelot jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_Lancelot Dodaj Sir_Lancelot do Listy kontaktów
cossack
Forum Ace


images/avatars/avatar-813.jpg

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 98
Klan: Armia Cieni
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe popieram Sir_Lancelota Big Grin wystarczylo dac ostrzezenie to by napewno zmienil a nie taki drastyczny ban :/ tym bardziej ze 1 dzien na tym serweze to bardzo duzo :/

IWANOW

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cossack: 20-01-2007 20:51.

20-01-2007 20:46 cossack jest offline Szukaj postów użytkownika: cossack Dodaj cossack do Listy kontaktów
Sir_Lancelot
Newbie


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem naprawdę zirytowany, że administarcja, która od wszystkich na lewo i prawo wymaga kultury i poszanowania innych graczy sama potraktowała mnie dosłownie jak śmiecia. Żadnego ostrzeżenia, żadnej informacji... Obrazki, które wkleiłem są po prostu jedynymi dostępnymi, które w pełni odzwierciedlają klimat moich zainteresowań średniowieczem,. Czy za to można kogoś zablokować jak zwykłego multikonciarza albo takigo, który bluzga na innych? Jak tak k**wa można postępować z ludżmi?

EDIT: A swoją drogą to właśnie tacy ludzie jak Puma i Sorion, tylko nieco starsi, tworzyli w PRL-u Służbę Bezpieczeństwa oraz siatkę donosicieli i kapusiów. Zamiast grać i sprawdzać się w potyczkach wszędzie węszą i szukają na innych haków. Ochyda, bleeee...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sir_Lancelot: 20-01-2007 20:55.

20-01-2007 20:51 Sir_Lancelot jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir_Lancelot Dodaj Sir_Lancelot do Listy kontaktów
sMq
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie chce spamowac Tongue ...ale takie cos to lekka przesada....ktos cos bo go nie chcieli....to gra i dobra zabawa przede wszystkim a nie piaskownica i placz, poza tym warn by wystarczyl a jeden dzien na tym etapie gry to jak 7 na r1 Big Grin
20-01-2007 20:52
cossack
Forum Ace


images/avatars/avatar-813.jpg

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 98
Klan: Armia Cieni
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sir_Lancelot napisał(a)


EDIT: A swoją drogą to właśnie tacy ludzie jak Puma i Sorion, tylko nieco starsi, tworzyli w PRL-u Służbę Bezpieczeństwa oraz siatkę donosicieli i kapusiów., bleeee...



dobre dobre

moze szanowna administracja spojrzala by na ta sprawe jeszcze raz laskawszym okiem :>
20-01-2007 20:58 cossack jest offline Szukaj postów użytkownika: cossack Dodaj cossack do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytamy regulamin to wiemy o co biega.

Zamykam, jak administracja bedzie miała coś do powiedzenia to powie, to nie jest miejsce na dyskusje.

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
20-01-2007 21:05 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w tabeli kar jest informacja o tym, że za zbyt duże obrazki użytkownicy będą karani

zmiana rozdzielczości obrazka to dwie minuty, łącznie ze ściągnięciem go na dysk, przerobieniem i ponownym wysłaniem chociażby na imageshack.us

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-01-2007 21:25 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU R2 Obrazek

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH