Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Budynki, » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Budynki,
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
filazaf
Full Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 63
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Dystrykt Wschodni

Budynki, Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ej ludzie niemoge budowc budynków!!! mam surowce ale rozbudowa jest na czerwono Nie nic nie buduje!!

__________________
Kolekcjoner Szmaragdów SufiXowanych
NurX
wieczny tułacz
21-08-2006 16:21 filazaf jest offline Szukaj postów użytkownika: filazaf Dodaj filazaf do Listy kontaktów
Jazer
Member


images/avatars/avatar-644.jpg

Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 44

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popatrz jeszcze na wymagania
21-08-2006 16:25 Jazer jest offline Szukaj postów użytkownika: Jazer Dodaj Jazer do Listy kontaktów
Sain
Forum Ace


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 75

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie masz teraz premium a moze brakowac:
a) sorowcow
b) sa nie spelnione wymagania

__________________


21-08-2006 16:39 Sain jest offline Szukaj postów użytkownika: Sain Dodaj Sain do Listy kontaktów
filazaf
Full Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 63
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Dystrykt Wschodni

Autor tematu Temat rozpoczęty przez filazaf
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sorry prosze o usuniecie topic'a
a) ktos mnie dojechałFrown
b) nie swiec mi sie wymagania na czerwono

__________________
Kolekcjoner Szmaragdów SufiXowanych
NurX
wieczny tułacz
21-08-2006 16:44 filazaf jest offline Szukaj postów użytkownika: filazaf Dodaj filazaf do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bo nie masz premium

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


21-08-2006 17:24 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Sain
Forum Ace


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 75

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

napisalem to ja mam i mam na czerwono Big Grin

__________________


21-08-2006 17:27 Sain jest offline Szukaj postów użytkownika: Sain Dodaj Sain do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Budynki,

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH