Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » legendarne sety » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony legendarne sety
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
litka
Forum Ace


images/avatars/avatar-208.jpg

Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 98
Klan: Akademia OBSESSED
Kraina: Moria
Skąd: Lubin

legendarne sety Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem, czy był już taki temat, ale udało się komuś złożyć jakiś legendarny set i czy jest on w jakiś sposób lepszy od "zwykłego"? Smile

__________________
ORTOGRAFII SIĘ NAUCZCIE, A POTEM PISZCIE Tongue


Nick na Morii: Dalilah
11-10-2009 21:47 litka jest offline Szukaj postów użytkownika: litka Dodaj litka do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

RE: legendarne sety Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
litka napisał(a)
Nie wiem, czy był już taki temat, ale udało się komuś złożyć jakiś legendarny set i czy jest on w jakiś sposób lepszy od "zwykłego"? Smile


W sensie, że legendarny pierścień x2 i legendarny amu?

Jeżeli tak to pewnie wiele osób go miało. Nikomu nie przydatny. Lepszy tylko o tyle, że więcej wyglądu daje

Nic poza tym. A i takie itemy to się do sklepu sprzedaje(O ile chodzi o takie)

ed:
Jeżeli chodzi o to co pisze pan na dole to same legendy podwyższają tylko cechy itemu. Żaden inny bonus z nich nie wynika

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lexar: 11-10-2009 22:11.

11-10-2009 22:07 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
BWG
Triple Ace


images/avatars/avatar-10481.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 197
Kraina: Necropolia
Skąd: jest ta gra?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi sie wydaje ze w pytaniu chodzi o to czy jak ktos ma legendarny diamentowy set czy daje set jakies bonusy przez legendarny a tego ja nei wiem
11-10-2009 22:09 BWG jest offline Szukaj postów użytkownika: BWG Dodaj BWG do Listy kontaktów
litka
Forum Ace


images/avatars/avatar-208.jpg

Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 98
Klan: Akademia OBSESSED
Kraina: Moria
Skąd: Lubin

Autor tematu Temat rozpoczęty przez litka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niekoniecznie w biżuterii, ale dokładnie, chodzi np. o legendarny diamentowy set. Czy są jakieś bonusy za to, że jest legendarny.

__________________
ORTOGRAFII SIĘ NAUCZCIE, A POTEM PISZCIE Tongue


Nick na Morii: Dalilah
11-10-2009 22:15 litka jest offline Szukaj postów użytkownika: litka Dodaj litka do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie daje bo kiedys sam sie o to pytalem..I dostalem odpowiedz ze nie

edit:
Bonus legendarnego setu jesli o to chodzilo

__________________
Nick na R1: Kedul

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dawidmen: 11-10-2009 22:27.

11-10-2009 22:25 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » legendarne sety

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH