Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Chcę sie pozegnac ! z r4 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Chcę sie pozegnac ! z r4 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
PatriX
Member


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 49
Klan: Samurai
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Slask :D

Chcę sie pozegnac ! z r4 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem ze zły dział i wg ale nie mam czasu na to ; )

tak ze Konczę przygode z bw naprawde wiele miłych i przyjemnych chwil spedzilem na tej grze
Poznałem wielu fajnych graczy i tez tych złych w dziale skargi Wink

no ale Nic Dziekuje za wspolna grę !

Tym bardziej :
Hondzi za miłe rozmowki na privie i wiele fajnych przezyc Uleczko Ty wiesz Wink
Pozdrawiam cały klan Legend Wink
Verke Serdecznie za okrzyki i fajne pogawedki
Ryuzaki_l (ogien) za cierpliwosc w trudnych chwilach ze mna
Tukciowi za fajne pogawedki ,wspolna gre , nauke Wink
DargAngel za to ze poprostu jest ! Dzieki za gre Nigdy Cie nie zapomne Smile
TId tobie najbardziej zawdzieczam wszystko to Tym mnie w to wciagłes ;d
na r3 pamietasz? tak ja tego nie zapowmne Dziekuje Ci za wszystko!!
WERUNIA Tobie za pewne chwile ,szkoda ze tak pozno Cie poznałem, nie zapomne o was..
CoeN Tobie tez za Rozmowy Wink Naukę czasami nauczki ..
New0 Dzieki za gre ..
WarsawVampire Dzieki za rozmowki ;d

Wiem Ze jest was masakrycznie Duzo !
Przepraszam jezeli o kims zapomnialem !
ale mam głowe przepelniona sprawami z reala Wink
i nie mam czasu : (
Chialbym z Wami zostan lecz nie moge Dziekuje za wspolna Gre Nigdy o was nie zapomnę Wink

przepraszam za udreki i moje meczace ataki Wink
i za to ze sie chwaliłem ze bialasy szans nie maja bo panuje nad zwinka Wink
Jezeli chcecie cos dodac od Siebie prosze bardzo Temat bedzie otwarty parę dni bo chce sie z wami pozegnac ,przepraszam moderatora za nieodpowiedni dział ale nie wiedzialem gdzie takie cos Wink


Zycze wam dropkow , i reszty ;d Szybkiego rozwoju ale bylbym bardziej zadowolony gdy by wam sie powodzilo w realu Wink
Ta gra wciaga lecz sa tez wazne sprawy zyciowe pamietajcie gra nie zadecyduje za was .. zeby nie bylo nic nie mam do tej gry jezeli sprawia wam przyjemnosc !





Zegnam wszytkich Patryk ! Wink

__________________
Kupilem Coś lub Sprzedalem pisz pw r4. milk skradzione Frown teraz : Xania

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez PatriX: 13-10-2009 21:38.

13-10-2009 20:15 PatriX jest offline Szukaj postów użytkownika: PatriX Dodaj PatriX do Listy kontaktów
CoeN_RUNE
Triple Ace


images/avatars/avatar-12608.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 207
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bielsko-Biała/Kaer Morhen

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol - i tak nupku wrócisz Big Grin

__________________
NIE HANDLUJE ZE:
S.....płakanymi
I.....diotycznymi
F.....rajerskimi
U.....pierdliwiecami



CoeN - "...RUNEJCZYK..."
13-10-2009 20:31 CoeN_RUNE jest offline Szukaj postów użytkownika: CoeN_RUNE Dodaj CoeN_RUNE do Listy kontaktów
PatriX
Member


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 49
Klan: Samurai
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Slask :D

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PatriX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
CoeN_RUNE napisał(a)
lol - i tak nupku wrócisz Big Grin


niestety sie mylisz ,Dzieki za gre

__________________
Kupilem Coś lub Sprzedalem pisz pw r4. milk skradzione Frown teraz : Xania
13-10-2009 20:33 PatriX jest offline Szukaj postów użytkownika: PatriX Dodaj PatriX do Listy kontaktów
tukcio
Newbie


Data rejestracji: 11-11-2008
Postów: 0
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki rowniez milo bylo moze jeszcze kiedys sie spotkamy na tym czy innym serwie powodzenia w realu

__________________

13-10-2009 20:56 tukcio jest offline Szukaj postów użytkownika: tukcio Dodaj tukcio do Listy kontaktów
kira92
Full Member


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pozdrawiam milk . tak jak powiedział coen i tak wrócisz bo większość wracaWink

__________________
"Nie istnieje jedna strona, kiedy drugiej strony brak"
13-10-2009 21:32 kira92 jest offline Szukaj postów użytkownika: kira92 Dodaj kira92 do Listy kontaktów
9xxx
Junior Member


Data rejestracji: 23-01-2008
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokladnie dokladnie, za duzo czasu straciles na gre zeby tak latwo z niej zrezygnowac, aczkolwiek popieram wybor i trzymam kciuki zebys jednak dotrzymal abstynencji Big Grin pozdro

__________________
R14 MindFreak
13-10-2009 21:45 9xxx jest offline Szukaj postów użytkownika: 9xxx Dodaj 9xxx do Listy kontaktów
Honda
Full Member


images/avatars/avatar-19003.jpeg

Data rejestracji: 09-01-2008
Postów: 54
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Patrys a ja Ci niczego nie zycze bo bedziemy w kontakcie w ten czy inny sposob Smile No moze tego zeby Twoja Pani docenila z ilu znajomosci w grze zrezygnowales dla Niej Smile
Buziaki i usciski Happy

__________________
R4 - Honda
13-10-2009 22:51 Honda jest offline Szukaj postów użytkownika: Honda Dodaj Honda do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wrócisz i tyle.


A jeżeli byś jednak nie wrócił to powodzenia w rlBig Grin
13-10-2009 22:56 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
PatriX
Member


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 49
Klan: Samurai
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Slask :D

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PatriX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Honda napisał(a)
Patrys a ja Ci niczego nie zycze bo bedziemy w kontakcie w ten czy inny sposob Smile No moze tego zeby Twoja Pani docenila z ilu znajomosci w grze zrezygnowales dla Niej Smile
Buziaki i usciski Happy

Dziekuje za te słowa .. są dla mnie naprawde cenne Dziekuje.


Dziekuje Tym co odwiedzaja i tych Ci ktorzy mnie znaja a nic nie pisza bo myslą ze zartuję Wink a to nie prawda naprawde to robie Wink puszczam konto bye bye ;d
i nie spamowac mnie na gg i na bw od tego jest ten dział ;d

__________________
Kupilem Coś lub Sprzedalem pisz pw r4. milk skradzione Frown teraz : Xania
13-10-2009 23:00 PatriX jest offline Szukaj postów użytkownika: PatriX Dodaj PatriX do Listy kontaktów
vVERONAv
Newbie


images/avatars/avatar-11375.jpg

Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 3
Klan: I AM A LEGEND
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego . Trzymaj sie Smile

__________________

13-10-2009 23:34 vVERONAv jest offline Szukaj postów użytkownika: vVERONAv Dodaj vVERONAv do Listy kontaktów
lorhia
Junior Member


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 17
Klan: SPARTA
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

POWODZENIA W RLSmile

....nie mieliśmy się okazji dłużej poznać = szkodaSmile

3maj się ciepłoSmile

CorinthusVampire = Kornelia Smile

__________________
R3+R4: C O R I N T H I A rotfl
14-10-2009 00:12 lorhia jest offline Szukaj postów użytkownika: lorhia Dodaj lorhia do Listy kontaktów
PatriX
Member


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 49
Klan: Samurai
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Slask :D

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PatriX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze zamknac ;/ za duzo graczy placze ze odchodze i musze zostac ...

__________________
Kupilem Coś lub Sprzedalem pisz pw r4. milk skradzione Frown teraz : Xania
19-10-2009 08:12 PatriX jest offline Szukaj postów użytkownika: PatriX Dodaj PatriX do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Chcę sie pozegnac ! z r4

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH