Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Maślana Twórczość :D » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Maślana Twórczość :D 29 Ankieta - średnia ocena: 7,5929 Ankieta - średnia ocena: 7,5929 Ankieta - średnia ocena: 7,59
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Maślana Twórczość :D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cóż, raczej nie wielu osobom było poznać mój wątpliwy talent do pisania expedycji na tematy różne, ale teraz trafi to do większej rzeszy graczy & nupów. Większość inspiracji pochodzi z offtopica, więc Ci, którzy tam dnie i noce przesiadują, będą mieli dodatkowe smaczki. Wink

Enjoy!

1. Moja pierwsza expa... Ahh, ile wspomnień, z tematu pokornego o pajonkach... Big Grin

cytat:
Łóżko pokornego, mistyczne lokacja, gdzie nawet komornicy boją się zaglądać. W ciemnych zakamarkach posłania znajduje się Kolonia Pajonkóf. I właśnie dziś zebraliście się, by stawić im czoło...



Munky(@) atakuje bronią Doskonały Szybki Laczek, Marian(pajonk) zostaje zraniony za 3 pkt życia.
*Marian(pajonk) kończy swoje życie rozpaćkaniem na ścianie.
Ezachiel atakuje bronią Latający Odkurzacz Harry'ego Pottera, Stefania dostaje paprochami po mordzie.
*Stefania(pajonk) kończy swoje życie defragmentacją w odkurzaczu.
Cyrax atakuje bronią Koksiarska Kosa Cyraxa, Heniek(pajonk) unika ciosu, Ściana bierze cios na klatę.
*Ściana się rozpieprzyła.
pokorny używa mocy Darcie Ryja za Rozwalenie Ściany, Cyrax zastyga w bezruchu.
Heniek smyra odnóżem po stopach, Noamek upada na podłogę i rozdziera spodnie na pupie.
Lopezzo siada na Heńku, Heniek nie noże oddychać.
*Heniek(pajonk) kończy swe życie w komorze Gazowej.
Rafał używa mocy Twarz jak Tatarskie Siodło, celestiss staje na krześle z krzykiem i z przerażenie odkrywa, że połamała Obcasy.
pokorny jest głodny. Pokorny używa przedmiotu specjanego Kechup Rafał, Andrzej i Jerzy zastygają w bezruchu. pokorny robi Am pajonki znikają z powierzchni ziemi.
Cudowna Siła sprawia, że pokorny odzyskuje 666 pkt życia.
*Andrzej(pajonk) tonie w Kechupie.
*Rafał(pajonk) pływa w sokach trawiennych.
*Jerzy(pajonk) zgubił się w przełyku.
C47 używa mocy Ban za Multikonto, Roman, Mariusz, Edek, Krzysiek i Józek nie wiedzą o co chodzi.
*Roman(pajonk) dostaje bana na ip.
*Mariusz(pajonk) zginął w czeluściach pręgierza.
*Edek(pajonk) nie zdążył nawet zaprotestować.
*Krzysiek(pajonk) dostał ban za spam.
*Józek(pajonk) z rozpaczy poszedł oglądać M jak Miłość.
Postalowiec znów przychodzi za późno. Tongue

Świetne wyposażenie i przygotowanie nie mogły zawieść. Każdy Kolejny Pajonk ginął w co raz głupszy sposób.
Podczas ekspedycji drużyna znalazła: Zgniła Kanapka (+3), Świerszczyk pokorny'ego.

Pajonki będą teraz zdobiły Sale Tronową każdego Zwycięzcy.

Atakujący Otrzymali:



pokorny dostał nową ścianę od WOŚP -u.
Munky dostał drugi Doskonały Laczek.
Ezachiel dostał Trzepaczkę do Dywanów Wanisza.
Cyrax dostał Sciereczkę do Kosy.
Lopezzo dostał dmuchaną... nogę.
celestiss dostała nowe Obcasy :*.
C47 dostał nowy pejczyk do znęcania się nad zbanowanymi.
Noamek dostał Polichromowane Spodnie z Włókna Węglowego z serduszkiem na dupsku.
Postalowiec dostał Warn za spam.


Big Grin Big Grin Big Grin

2. Ponoć też dobra, ale była spowodowana dzikimi rządzami Noaka... niestety gorsza, po głębszym namyśle. Big Grin

cytat:

Siusiak, robimy ekspę na Postala.

Popierniczając wesoło przez góry i lasy w zdezelowanym autobusie, grupka Wampirów jechała do Chaty Postala, najbardziej rozpustnej placówki po tej stronie galaktyki. Już z daleka dało się usłyszeć pojękiwania oraz ochy i achy atomówek. Wszyscy jechali skonsternowani z kilogramem kupy w gaciach, czy podołają dzisiejszemu wyzwaniu. Jedynie rozluźniomy Noamek patrzył łobuziarskim wzrokiem na Celestiss, wiercąc sobie wibratorem autostradę w zębach...

Munky (@) atakuje bronią Rozkiźmalająca Pała Destrukcji Bajka dostaje Ciosa w ucho.
*Bajka pada rozkraczona na podłogę.
Noamek Odpala Ciężki Fallus Niewyżytego Murzyna, Bujka unika ciosu, Celestiss czuję, że oberwała w tyłek od Noamka.
Celestiss używa mocy specjalnej Strzała w Ryj, Noamek bierze ciosa na mordę.
*Noamek odchodzi do Krainy Wiecznych Rozkoszy.
Bujka atakuje bronią Różowe Kajdanki Rozpusty, C47 zostaje przypięty do kaloryfera bez spodni...
*C47 dostaje bana za obrzydzanie nieletnich.
pokorny atakuje bronią Rozbuchana Paćka na Pajonki, Bujka dostaje potężnego klapsa w cycki.
*Bujka Kończy swoją przygodę z cyckami na plecach.
woody atakuje bronią Stworek z Majtów, Brawurka dostaje siusiakiem po czole.
*Brawurka pada nieprzytomna z fallusem na gębie.
celestiss wskakuje na Postala, ale spada i zostaje z niej Krwawa Miazga!
*Postal jest za stary na takie widoki i pada na ziemię z Zawałem serca.

Bajka, Bujka i Brawurka zaatkowały pierwsze grupę wampirów, ale świetne przygotowanie i sprzęt z pobliskiego sexshopu dały im radę. Widząc Swój koniec, Postal zjadł wiadro viagry i zaszarżował na poszukiwaczy. Zamaszyste ruchy siusiakiem wielkości kija bejsbolowego przecinały powietrze z prędkością światła. Męska część zemdlała na widok potężnej broni, lecz Celestiss zrobiła unik i wskoczyła na Postala. Wiek i zmęczenie po Atomówkowych Rozrywkach zrobiły swoje. Chwilę później było już po wszystkim.

Podczas expy drużyna znalazła: kilogram wiagry.

Każdy z uczestników otrzymał następujące przedmioty:
pokorny otrzymał Kapeć na pajonki.
woody dostał nowe majty.
Munky otrzymał Atomówki do użytku własnego. Tongue
celestiss dostała roczną prenumeratę "Playgirl".
Noamek dostał nwe baterie do wibratora.

W zdezelowanym autobusie zapanowała wesoła atmosfera. Wampiry pokazywały swoje nagrody, ale wszyscy byli święcie przekonani, że o czymś zapomnieli.
Nagle z Chaty Postala dało się słychać odpalanie jakiejś maszyny, a chwilę później powietrze przeszył nieludzki krzyk.
Nagle wszystkich sparaliżował strach. C47 był przypięty do kaloryfera. Bez spodni. Nie tylko to ich przeraziło. Miejsce w autobusie należące od Noamka, świeciło pustkami...



No, dalsza część moich wypocin, nioektórzy nawet mówią że da się czytać. Wink

Część I

Część II

Część III

Część IV

Część V

Część VI

Część VII

Część VIII

__________________

Ten post był edytowany 14 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 24-04-2011 01:03.

14-10-2009 18:27 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElMasmix
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To było jeszcze głupsze. Wybryki młodości -,-

__________________

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 23-02-2010 22:25.

14-10-2009 23:03 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElMasmix
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poproszę 2-3 oceny, bo nie jestem pewien czy dalej tworzyć te Czestochowskie rymy, czy dać sobie spokój Wink

__________________

18-10-2009 19:18 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Klamento
Forum Ace


images/avatars/avatar-16118.jpg

Data rejestracji: 25-08-2009
Postów: 81
Kraina: Moria IV
Skąd: Jamaica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie to pierwsza klasa tylko troche za duzo wulgaryzmow xD 8/10 bo jest duzo wulgaryzmow i nic nie jest idealne ;d

__________________
R13: Afrodyzjak
20-10-2009 11:47 Klamento jest offline Szukaj postów użytkownika: Klamento Dodaj Klamento do Listy kontaktów
Jachu Zioom
Junior Member


Data rejestracji: 22-07-2009
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za dużo wulgaryzmów i moim zdaniem nieudolna próba z braku talentu zrobienia ciekawej twórczości Smile do rymów też trzeba mieć lekką rękę i pomysł do klecenia tekstów z tą odrobinką magnetyzmu, który przyciągnie czytelnika i sprawi, że będzie chciał więcej. Ja osobiście nie chcę więcej częstochowskich rymów Wink

__________________
r10 - Jachu Zioom
30-10-2009 06:17 Jachu Zioom jest offline Szukaj postów użytkownika: Jachu Zioom Dodaj Jachu Zioom do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wierszyki dobre, choc jesze
wiele przed nimi
wielką wszak karierę CI wieszcze
niczym Paganini

Jednakże przekleństwa sie tam przewijają
niczym demoniczne pałki mocy
lekko odbiór wierszyka wykrzywiając
odstrzel kilka z nich z procy


Jednakże treśc i ich przesłąnie
oraz zabawne puenty
hmm.. niech jeszcze raz spojrze na nie
eee w porzątku
jeden i drugi wierszyk jest niewygięty!!!!!

pozdrawiam

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

30-10-2009 09:12 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElMasmix
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękować Big Grin
Proszę o zamknięcie... Wink

__________________

30-10-2009 18:22 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
MoheRoFeless
Junior Member


Data rejestracji: 17-01-2010
Postów: 17
Kraina: Necropolia
Skąd: Mam Wiedziec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dlamnie dobry jest 1 i 2 xd

Ale lepszy 1Smile

10/10
19-01-2010 11:41 MoheRoFeless jest offline Szukaj postów użytkownika: MoheRoFeless Dodaj MoheRoFeless do Listy kontaktów
drizzt-do-urden
Double Ace


images/avatars/avatar-16946.jpg

Data rejestracji: 27-11-2009
Postów: 128
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 wierszyk lepszy ale oba piękne..tylko czy Ce się nie przyczepi do

"C47 - baner spaprany"

10/10 za 1 wierszyk
9,5/10 za 2 wierszyk

__________________

20-01-2010 09:43 drizzt-do-urden jest offline Szukaj postów użytkownika: drizzt-do-urden Dodaj drizzt-do-urden do Listy kontaktów
DragonsMaster
Newbie


Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rada dla ciebie i każdego, kto chce pisać wiersze albo rymowanki.

Liczba sylab w jednym wersie powinna być równa liczbie sylab w drugim. Dzięki temu jest rytmicznie.



Nie-masz-pe-wno-ści-co-do-go-ści-zkla-nu, 11

Pe-da-ły-na-ser-vie,-ztwo-je-go-ty-łka-zro-bią-ja-pe-wul-ka-nu. 18
02-02-2010 10:35 DragonsMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: DragonsMaster Dodaj DragonsMaster do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElMasmix
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jabadaba, zjedz araba Tongue

Zapraszam do komentowania moich expedycji Big Grin

__________________

23-02-2010 22:25 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

<tu wstaw odpowiednio żenujący komentarz, żeby autor go przeczytał i wnerwił się że ktoś nie lubi jego twórczości>

__________________

23-02-2010 22:35 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Postalowiec
Lord


Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 277

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Postal zjadł wiadro viagry i zaszarżował na poszukiwaczy. Zamaszyste ruchy siusiakiem wielkości kija bejsbolowego przecinały powietrze z prędkością światła. Męska część zemdlała na widok potężnej broni, lecz Celestiss zrobiła unik i wskoczyła na Postala. Wiek i zmęczenie po Atomówkowych Rozrywkach zrobiły swoje. Chwilę później było już po wszystkim.


Ta nostalgia... chlip...

Masło tylko tym razem mam się nie spóźnić na tej expie nowej Tongue
Ja tam lubię czytać coś w czym jestem \m/
10/10 Big Grin
23-02-2010 22:41 Postalowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: Postalowiec Dodaj Postalowiec do Listy kontaktów
Woody886
Full Member


images/avatars/avatar-17493.jpg

Data rejestracji: 08-12-2008
Postów: 63

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest moc Big Grin
9.99/10 żebyś nie spoczął na laurach Tongue
BTW Rohen, przeca to jest sztuka przez duże SZ. Co Ci się nie podoba? Big Grin

__________________
r12 - Rapsody
23-02-2010 22:43 Woody886 jest offline Szukaj postów użytkownika: Woody886 Dodaj Woody886 do Listy kontaktów
Celestiss
Member


images/avatars/avatar-20716.jpg

Data rejestracji: 20-02-2009
Postów: 42
Klan: PDM/EL
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko ładnie, pięknie tylko nie podoba mi się moja rola... I już to pisałam wielokrotnie. Wolę, żeby została ze mnie krwawa miazga niż wskakiwać na kogoś... Roll Eyes

__________________
Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy.

24-02-2010 20:27 Celestiss jest offline Szukaj postów użytkownika: Celestiss Dodaj Celestiss do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElMasmix
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Celestiss napisał(a)
Wszystko ładnie, pięknie tylko nie podoba mi się moja rola... I już to pisałam wielokrotnie. Wolę, żeby została ze mnie krwawa miazga niż wskakiwać na kogoś... Roll Eyes


Zmieniłem, została z ciebie krwawa miazga! Tongue

A wracając...

cytat:

Kwatera główna w zbrojowni Maseuka. Maślany wampir z niepokojem spoglądał w stronę horyzontu. Zarządził zebranie u siebie, ale zaskoczyła go liczba przybyłych wampirów. Postalowiec, o dziwnych zamiłowaniach do małych dziewczynek, Noak, którego sława przerosła samego Ce, Łudi, który nie do końca wiedział o co chodzi i gdzie się znajduje, Kartel, który jechał Postalowi w każdym możliwym momencie, pokorny z cysterną alkoholi wysoko procentowych i Lizi, która nie chciała uciec z Masmixem na Syberię.
Mimo przyjemnej atmosfery, przerywanej jedynie zboczonymi żartami Noamka, nic zdawało się nie zakłócać miłego spotkania.
Ale Masełko wcale nie czuł się miło. Wręcz przeciwnie, dziwiło go, gdzie podziewa się Cele. jako jedyny zwrócił uwagę na wymysły Noaka, bo w jego głosie wyczuł prawdę, co było rzadko spotykane, biorąc pod uwagę jego zrytą psychikę. Tam, za pustynią, było coś więcej niż tona piachu i kilogram kości. Tam czaiło się ZUO. I czuł, że właśnie tam odnajdzie Celestiss...


CDN Wink

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 24-02-2010 21:28.

24-02-2010 21:25 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Celestiss
Member


images/avatars/avatar-20716.jpg

Data rejestracji: 20-02-2009
Postów: 42
Klan: PDM/EL
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten styl stanowczo lepszy, przynajmniej jeśli chodzi o mnie.
I już nie wrzucaj po kawałku, tylko czekamy na całą ekspedycję... Wink

__________________
Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy.

24-02-2010 21:29 Celestiss jest offline Szukaj postów użytkownika: Celestiss Dodaj Celestiss do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Woody886 napisał(a)
Jest moc Big Grin
9.99/10 żebyś nie spoczął na laurach Tongue
BTW Rohen, przeca to jest sztuka przez duże SZ. Co Ci się nie podoba? Big Grin


Albowiem po prostu nie, tudzież mogę dodać że mnie to nie rozbawiło jeżeli to w ogóle miało rozbawić, no ale ja nie mam poczucia humoru i dlatego zwykle się w takich tematach nie wypowiadam Wink

A jeżeli już w tych skalach oceniać to max 4/10 dam, bo się wysiliłeś ale to po prostu mnie "nie rusza" że tak to elokwentnie ujmę

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NieRohen: 24-02-2010 22:13.

24-02-2010 22:12 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ElMasmix napisał(a)
cytat:

Noak, którego sława przerosła samego Ce
Mimo przyjemnej atmosfery, przerywanej jedynie zboczonymi żartami Noamka, nic zdawało się nie zakłócać miłego spotkania.
Ale Masełko wcale nie czuł się miło. Wręcz przeciwnie, dziwiło go, gdzie podziewa się Cele. jako jedyny zwrócił uwagę na wymysły Noaka, bo w jego głosie wyczuł prawdę, co było rzadko spotykane, biorąc pod uwagę jego zrytą psychikę.


CDN Wink



takie pytanko ?

Gdzie do wacława jest mój wibrator z napędem atomowym ?!
i co robi cele na pustynie ?!
miała być w mojej piwnicy Mad

a tak wogle 2 expa wymiata Big Grin
ce do tej pory nie może usiedzieć


10/10

__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

25-02-2010 07:21 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
ugi
Viking


images/avatars/avatar-16231.jpg

Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 697
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pierwsza relacje z expy bardzo fajna taka z jajem

druga tez niczego sobie

sporo humoru i przyjemnie sie to czyta można się pośmiać przy tym Big Grin

__________________

Nie piję dynksu. Dosypuję żelatyny, czekam aż zastygnie i jem o_O


When you have to shoot...Shoot! Don't talk

r1 Tuco
09-03-2010 16:37 ugi jest offline Szukaj postów użytkownika: ugi Dodaj ugi do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElMasmix
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Część I


Pustynia Rozpaczy, godzina 23:48, późne lato.
Pustkowia. Tak zwykły mówić na to miejsce wszystkie wampiry, niezależnie od rasy, strefy czy klanu. Rozciągające się po horyzont piaski ukrywały skarby, jakie nikomu się nie śniły. Aż trudno uwierzyć, że jakakolwiek forma życia mogła wykształcić się w takim miejscu. Dostojną ciszę, zdawać by się mogło trwającą od wieków, przerwało zdecydowanie mniej dostojne ,,Kurwa!"...

Wysoki, szczupły Kultysta z długimi, czarnymi włosami, spoglądał z pożałowaniem na ,,Drużynę Ratowniczą".

Woody, Potępiony z krótkimi, siwymi włosami postawionymi na sztorc, nie do końca pewien gdzie się znajduje. Niewiele go to obchodziło, w jego głowie kołatała tylko jedna myśl: ,,Czemu wódka zniknęła tak szybko?"

Noamek, kolejny popapraniec. Fan gwałtu wszystkiego co się rusza. Rozmawia z wężami, a raczej ślini się na ich widok. Wyglądu nie da się sprecyzować, pomieszanie pralki z Surykatką.

Postal, Łapacz myśli, przejawiał niezdrowe zachwyty nad małymi rysowanymi dziewczynkami. Ciemne, kasztanowe afro urozmaicało jego łeb zryty bliznami z niezliczonych bojów. On i Noak niezbyt się lubią.

Kultek w myślach podsumował sobie cały oddział. Potępiony-Alkoholik, Łapacz Myśli i niesprecyzowane coś. Zajebiście. A więc cały Legion Popieprzonych i Największa Poruta r11 znowu w akcji.

Cel? Znaleźć Celestiss.
W czasie popijawy na cześć Ekspy w Chacie Postala, jakieś typki zwinęły Cele, co najfajniejsze nikt nie wiedział co, gdzie i jak. Tylko Noak przebąkiwał, gdzie oprawcy się udali. Cóż, pozostaje tylko iść przez Pustynię za Noamkiem. Dokąd to nas zaprowadzi, nie wiem, ale będzie ciekawie...

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 06-05-2010 22:42.

04-05-2010 20:55 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masełko :*

Noamek, kolejny popapraniec. Fan gwałtu wszystkiego co się rusza. Rozmawia z wężami, a raczej ślini się na ich widok. Wyglądu nie da się sprecyzować, pomieszanie pralki z Surykatką.

z wężami rozmawiam i kopuluję rotfl
i ufielbiam jak mi wbijają ząbki w jądra [ :tonguePleased
a Postal ssie Big Grin



__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MartwyNoamek: 04-05-2010 21:44.

04-05-2010 21:44 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
Celestiss
Member


images/avatars/avatar-20716.jpg

Data rejestracji: 20-02-2009
Postów: 42
Klan: PDM/EL
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja się tak nie bawię... Evil

__________________
Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy.

04-05-2010 23:02 Celestiss jest offline Szukaj postów użytkownika: Celestiss Dodaj Celestiss do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElMasmix
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Część II


- Masłoo! - Ciszę poranka przerwał nagły krzyk Postala. - Chodź tu!
- Co znowu?
- Kurna, chodź tu! Szybko!
Tym razem nie wyglądało to na kolejny dziwny żart ze strony Postalowca. Jego głos był inny jakby... przerażony. Nie czekając dłużej założył kurtkę kupioną przed wyprawą od jednego handlarza, ponoć w czasie rytuału została poświęcona pradawnemu cesarzowi, Kaliguli. Szorty, sięgające trochę poniżej kolan wyglądały niepozornie, ale zostały napełnione dziwną mocą dającą właścicielowi niespotykaną zwinność. Popularnie nazywane ,,Nockami", rzadki przedmiot, pożądany przez każdego wampira, niezależnie od broni z której korzystał.
Cholera, Pięści Niebios czy Kosa? Nie było dużo czasu, Maślany wybiegł z namiotu w pośpiechu zakładając rękawice z wbudowanymi ostrzami.
Mogło być koło godziny 6 rano, słońce nie znajdowało się zbyt wysoko, ale już można było odczuć jego ciepło. Na pobliskiej wydmie stał Postal, był sam, Woody i tak był niesprawny.
- Co jest? - Spytał niepewnie.
- Sam zobacz. - odparł krótko Postalowiec.
O kuźwa.
Można było to określić inaczej, ale to były jedyne słowa które znalazły się na jego ustach w tym momencie. Widok był odrażający. Porozrzucane szczątki, pełno krwi, resztki rozszarpanych ubrań i głowa... wyrwana z ciała razem z kręgosłupem.
Nie.
Masło zbiegł na dół wydmy by określić co... KTO to jest. Rzadki był to widok, a z pewnością nie spodziewał się go tutaj. Potężna magia mogła tylko to zdziałać. Kawałki ciała spalone, mogło by to świadczyć o Kultyście używającym Żaru krwi, ale... Te rany, są zbyt głębokie. Potężne cięcia szatkowały ciało w ostatnich chwilach tego stworzenia. Spojrzał na aparat gębowy i doznał szoku: KŁY. Pieprzone wampirze kły.

Kto mógł to zrobić?
- Postal, z jakiego on może być klanu?
- Nie wiem, żadnych odznaczeń, tatuaży, znaków szczególnych. Mimo, że wampirów jest dużo, każdy się czymś wyróżnia. Ale on...
- Co to jest?
- Co, TO?
- To - Masmix wskazał palcem kawałek pożółkłego materiału. Postalowiec podszedł do miejsca skąd wystawała tajemnicza rzecz. Podniósł delikatnie spaloną kamizelkę i wyjął z niej... książkę. Niewielką, brązową, w twardej okładce.
- Maślany... - z ust Postala usłyszałem przerażony głos.
- Co się...
- To moja książka.
Jak, to jego książka?
Nagle ogarnął mnie strach.
- Nie chcesz mi powiedzieć że... - zacząłem mówić, słowa nie mogły mi przejść przez gardło. Mała, wąska stróżka potu zaczęł spływać mu po skroni.
- To książka, którą wczoraj mi zabrał Noak. - odparł chłodno Postal.
NIE

Jakieś sukinsyny zabiły Noamka.


Zeditowane. Zdelikatniłem język, ale wciąż trochę ostry Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 06-05-2010 22:44.

05-05-2010 14:08 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Celestiss
Member


images/avatars/avatar-20716.jpg

Data rejestracji: 20-02-2009
Postów: 42
Klan: PDM/EL
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za dużo przekleństw El. Za dużo. Ale idzie Ci coraz lepiej.
I myślę, że kilka osób zadowoli taki rozwój wydarzeń. Wink

__________________
Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy.

05-05-2010 14:37 Celestiss jest offline Szukaj postów użytkownika: Celestiss Dodaj Celestiss do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Był chłodny wieczór , Noamek nie mógł zasnąc.
Nagle usłyszał trzask za plecami , instynkt zwyciężył - wziął swój sztylet i rzucił w przeciwnika , po sekundzie użył Żaru krwi .
Z przeciwnika nic nie zostało , Noamek podszedł do niego i go dokładnie przeszukał .
Jedyne co znalazł to czek na 50 000 pr podpisany przez samego Ottera i swoje zjęcie.
"Co do kur *y chce on ode mnie ?!" , pomyślał , czemu ktoś taki jak on chciałby mnie zabic ?
Jedyne co mu pozostało to pójśc do siedziby Ottera w 2 Strefie , ale musiał iśc sam.
Wsadził książkę Postala do kamizelki zwęglonego wampira przy okazji zaspokajając swoje potrzeby seksualne .
Zaraz po tym wyruszył w drogę .

____
Big Grin

jak zwykle 10/10 ale ja jestem nieśmiertelny

__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez MartwyNoamek: 05-05-2010 18:46.

05-05-2010 18:25 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElMasmix
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Część III


Dalekie krańce Pustyni Rozpaczy, godzina 21:04, środek września.
Czemu On?
Kolejny wieczór, tym razem w nie pełnym składzie. Śmierć Noaka wstrząsnęła wszystkich. Mimo, że był odszczepieńcem i dziwakiem, stanowił integralną część drużyny.
- Idę po chrust - Rzucił spontanicznie Woody. Zarzucił Pistolet maszynowy na plecy i zniknął za pobliską wydmą.
- Jak myślisz, kto to zrobił? - Spytał szeptem Postal. - Który wampir dopuścił się czegoś takiego?
- Nie mam pojęcia. Może to inny klan, może to zabójcy, nasłani przez wampira, któremu Noamek zalazł za skórę, nie wiem. Jesteś pewien, że to on? Przecież mógł podrzucić komuś tą książkę...
- Sprawdziłem dokładnie. To musi być...
- Co to było? - Masło przerwał mu w połowie zdania.
- Ale co?
- Słuchaj.
Gdy Postal wytężył słuch, usłyszał cichy dźwięk upadającego piasku.
- Co to jest? - Spytał zaniepokojony Postalowiec.
- Nie wiem. Ale zbliża się. Przygotuj broń.
Nagle dźwięk ucichł. Masmix i Łapacz Myśli czekali jak zaklęci na przeciwnika. Nagle, z pobliskiej wydmy w ich kierunku zaczęła zbliżać jakaś istota, nie byli pewni czy istota, w każdym razie coś ich postury drążyło tunel.
- Bądź gotów... - rzucił ElMasmix, ale Postal stał jak zaklęty.
Nagle spod ziemi wyskoczyło to Coś.
- Surpr... - głowę Noaka przestrzelił pocisk z wzmocnioną głowicą pokrytą Uranem. Mózg i krew znajdująca się w jego czerepie ,,wylały" się przed 2 wampirami. Maślany powstrzymał odruch wymiotny, ale gdy zaczął rozglądać się za przeciwnikami, zobaczył dymiącą lufę karabinu zaraz obok siebie. Szybkie spojrzenie na strzelającego: Postal.

- S-strzeliło mi się - powiedział nie poradnie Łapacz Myśli.
- Jak to kuźwa, STRZELIŁO CI SIĘ?!? - Masło wydarł się na Postalowca.
- N-no pop-prostu nacisnąłem spust i Pluff...
- ... - Maślany nie krył zażenowania przyjacielem.
Ciszę przerwał Woody biegnący ze sporą ilością chrustu w rękach.
- Łoł...
- Ta, big łoł...
- Czyli Noamek nadal martwy?
- Mhm.
- Ehh, dobra, posuńcie się, może damy radę go odratować.
- Nie przeszkadzaj sobie, idę po opierdzielać Postala.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElMasmix: 06-05-2010 18:11.

05-05-2010 18:58 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Noamek szedł pustynią , kątem oka zauważył Woodyego .
"Reszta gdzieś w pobliżu, ciekawe czy uda mi się ich wystraszyc?" pomyślał i zaczął kopac ...
"Surpr..,", w momencie kiedy zaczął wychodzic spod piasku kula przebiła jego głowę.
Tuż przed śmiercią zdążył pomyślec "Zabije tego gnojka".
Regeneracja była bardzo bolesna , ocknął się w momencie gdy Postal kopnął go w bok i próbował zabrac mu broń , która nie była tania, bowiem nosił on Doskonałe Demoniczne pięści niebios .
Noamek użył Żaru krwi zwęglając Postalowi ręce , "Naucz się wreszcie że nie kopie się leżących."
Postal wrzasnął .
W momencie zlecieli się wszysct
"Ty nie ... ?" , zapytał Masełko.
Żywy Noamek zdziwił całą grupę , ale w końcu to mieszanka Kultysty z wilkołakiem - nikt nie wiedział czy jest on śmiertelny ale jedno było wiadome:
Potrafi zaskakiwac ...


"Co się gapicie ? Szukajmy Cele ! Ja nawet wiem gdzie zaczniemy ..." , powiedział i ruszył w drogę nie zostawiając im wiele czasu do przemyślenia wszystkich zdarzeń .

__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MartwyNoamek: 05-05-2010 19:30.

05-05-2010 19:26 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ElMasmix napisał(a)
Dalekie krańce Pustyni Rozpaczy, godzina 21:04, środek września.
Czemu On?
Kolejny wieczór, tym razem w nie pełnym składzie. Śmierć Noaka wstrząsnęła wszystkich. Mimo, że był odszczepieńcem i dziwakiem, stanowił integralną część drużyny.
- Idę po chrust - Rzucił spontanicznie Woody. Zarzucił Pistolet maszynowy na plecy i zniknął za pobliską wydmą.
- Jak myślisz, kto to zrobił? - Spytał szeptem Postal. - Który wampir dopuścił się czegoś takiego?
- Nie mam pojęcia. Może to inny klan, może to zabójcy, nasłani przez wampira, któremu Noamek zalazł za skórę, nie wiem. Jesteś pewien, że to on? Przecież mógł podrzucić komuś tą książkę...
- Sprawdziłem dokładnie. To musi być...
- Co to było? - Masło przerwał mu w połowie zdania.
- Ale co?
- Słuchaj.
Gdy Postal wytężył słuch, usłyszał cichy dźwięk upadającego piasku.
- Co to jest? - Spytał zaniepokojony Postalowiec.
- Nie wiem. Ale zbliża się. Przygotuj broń.
Nagle dźwięk ucichł. Masmix i Łapacz Myśli czekali jak zaklęci na przeciwnika. Nagle, z pobliskiej wydmy w ich kierunku zaczęła zbliżać jakaś istota, nie byli pewni czy istota, w każdym razie coś ich postury drążyło tunel.
- Bądź gotów... - rzucił ElMasmix, ale Postal stał jak zaklęty.
Nagle spod ziemi wyskoczyło to Coś.
- Surpr... - głowę Noaka przestrzelił pocisk z wzmocnioną głowicą pokrytą Uranem. Mózg i krew znajdująca się w jego czerepie ,,wylały" się przed 2 wampirami. Maślany powstrzymał odruch wymiotny, ale gdy zaczął rozglądać się za przeciwnikami, zobaczył dymiącą lufę karabinu zaraz obok siebie. Szybkie spojrzenie na strzelającego: Postal.

- S-strzeliło mi się - powiedział nie poradnie Łapacz Myśli.
- Jak to kuźwa, STRZELIŁO CI SIĘ?!? - Masło wydarł się na Postalowca.
- N-no pop-prostu nacisnąłem spust i Pluff...
- ... - Maślany nie krył zażenowania przyjacielem.
Ciszę przerwał Woody biegnący ze sporą ilością chrustu w rękach.
- Łoł...
- Ta, big łoł...
- Czyli Noamek nadal martwy?
- Mhm.
- Ehh, dobra, posuńcie się, może damy radę go odratować.
- Nie przeszkadzaj sobie, idę po opierdzielać Postala.



Ani to dobre, ani śmieszne i brak w tym sensu
Zajmij się kolorowankami Big Grin

W dodatku kolejny 12-sto latek próbujący coś pokazać przekleństwami :F

__________________

06-05-2010 11:47 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Senbonzakura
Lord


images/avatars/avatar-23625.png

Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 484
Klan: RTS
Kraina: Necropolia II; Moria III; Moria VI
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Widok był odrażający. Porozrzucane szczątki, pełno krwi, resztki rozszarpanych ubrań i głowa... wyrwana z ciała razem z kręgosłupem.


Słodkie :S

Śmieszne nawet, a te przekleństwa nie rażą jakoś specjalnie.

__________________
Koniec.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Senbonzakura: 06-05-2010 15:03.

06-05-2010 13:01 Senbonzakura jest offline Strona domowa Senbonzakura Szukaj postów użytkownika: Senbonzakura Dodaj Senbonzakura do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Maślana Twórczość :D

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH