Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Kto Powinien zostać nowym selekcjonerem Polski??? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Kto Powinien zostać nowym selekcjonerem Polski???
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
stuff_hunter
Junior Member


images/avatars/avatar-16352.jpeg

Data rejestracji: 14-10-2009
Postów: 14
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: masz ten rower?

Kto Powinien zostać nowym selekcjonerem Polski??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kto Powinien zostać nowym selekcjonerem Polski???

Po ostatni porażkach polski pod rządem Majewskiego mówi się o jego wyrzuceniu. Jak zobaczyłem ten wyjściowy skład to po prostu ogarną mnie śmiechSmile

Moimi typami na objęcie tej posady są:
Jan Urban
Franciszek Smuda
Rafał Utalowski


__________________
ID: 62364

Nie liczy się siła jednostki, lecz jedności

Złodzieje Dusz
[Z_D]


15-10-2009 06:10 stuff_hunter jest offline Strona domowa stuff_hunter Szukaj postów użytkownika: stuff_hunter Dodaj stuff_hunter do Listy kontaktów
raszu1
Triple Ace


images/avatars/avatar-7574.jpg

Data rejestracji: 04-01-2008
Postów: 157
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pelechytry

rotfl
^^


a tak na powaznie to Smuda.

__________________

15-10-2009 08:24 raszu1 jest offline Szukaj postów użytkownika: raszu1 Dodaj raszu1 do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem Rysiek z Klanu
a co tu mówić o selekcjonerach ????
jak wiadomo z Qupy bata nie ulepisz
LEO TRYNIDAD I TOBAGO POTRAFIŁ DOPROWADZIĆ
DO MŚ A POLSKI TERAZ NIE POTRAFI , TO ŚWIADCZY TYLKO O TYM ŻE POLSKA PIŁKA TO DNO cytat z onet i to tyle w temacie
choć by naszą reprezentacje i sam Pan Bóg prowadził to wątpię żeby to coś dało Frown

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

15-10-2009 09:30 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smuda jest to człowiek, który nie idzie na układy, ma swoją koncepcję i nie daje się wpieprzać w jego robotę nikomu, jestem pewien ze on zostanie selekcjonerem i mam taką nadzieję ;p
15-10-2009 09:53 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Alex Ferguson Big Grin


Z Polski - Smuda bo chłop ze wsi wie co to zapieprzać może by nasze "panienki" nauczył co to ciężka praca
15-10-2009 09:55 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
DeTrOiD
Full Member


images/avatars/avatar-15988.gif

Data rejestracji: 13-10-2009
Postów: 60
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: KrK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a dla mnie nie jakiś Smuda Smile Majewski dał u nas w składzie doświadczonych , ale starych ludzi do tego składu. moim zdaniem powinien nim zostać albo Heniu Kasperczak ( to co robił z wisełką to miazga) albo Skorża .

__________________


r3: Rzeznik
r6: DeTrOiD
r7: EmInEm 4eVeR
r10: v0r0nIn
15-10-2009 10:27 DeTrOiD jest offline Szukaj postów użytkownika: DeTrOiD Dodaj DeTrOiD do Listy kontaktów
stuff_hunter
Junior Member


images/avatars/avatar-16352.jpeg

Data rejestracji: 14-10-2009
Postów: 14
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: masz ten rower?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez stuff_hunter
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DeTrOiD napisał(a)
a dla mnie nie jakiś Smuda Smile Majewski dał u nas w składzie doświadczonych , ale starych ludzi do tego składu. moim zdaniem powinien nim zostać albo Heniu Kasperczak ( to co robił z wisełką to miazga) albo Skorża .

sorry ale jak to przeczytałem ogarną mnie śmiech Kasperczak rotfl przecież od spuścił z ligi Górnik Zabrze tak samo jak Majewski z Crakovią
Z tego co wyczytałem selekcjonerem zostanie Piotr Nowak!!


Żeby nie spamować:
Śmieszne piosenki kibiców na meczu Czechy - Polska wobec PZPN, Majewskiemu i Lacie

Stefan !!
Co?
Twoja du** jest dziś Laty !!
http://www.youtube.com/watch?v=_MWrKIqHnoo


"Majweski pachołek Laty"
http://www.youtube.com/watch?v=6K55k0nu4lA


"Byłeś legendą zostałeś sprzedajną mendą"
http://www.youtube.com/watch?v=hEU1ljXGVI4


Stefan !!
Co?
Dwa zero !!
http://www.youtube.com/watch?v=fq1tCdQJwOk

edit: literówki

__________________
ID: 62364

Nie liczy się siła jednostki, lecz jedności

Złodzieje Dusz
[Z_D]


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez stuff_hunter: 15-10-2009 17:00.

15-10-2009 16:22 stuff_hunter jest offline Strona domowa stuff_hunter Szukaj postów użytkownika: stuff_hunter Dodaj stuff_hunter do Listy kontaktów
Lexar
Emperor


Data rejestracji: 17-12-2007
Postów: 1.407

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stuff_hunter napisał(a)
cytat:
DeTrOiD napisał(a)
a dla mnie nie jakiś Smuda Smile Majewski dał u nas w składzie doświadczonych , ale starych ludzi do tego składu. moim zdaniem powinien nim zostać albo Heniu Kasperczak ( to co robił z wisełką to miazga) albo Skorża .

sorry ale jak to przeczytałem ogarną mnie śmiech Kasperczak rotfl przecież od spuścił z ligi Górnik Zabrze tak samo jak Majewski z Crakowią
S tego co wyczytałem selekcjonerem zostanie Piotr Nowak!!


Żeby nie spamować:
Śmieszne piosenki kibiców na meczu Czechy - Polska wobec PZPN, Majewskiemu i Lacie

Stefan !!
Co?
Twoja du** jest dziś Laty !!
http://www.youtube.com/watch?v=_MWrKIqHnoo


"Majweski pachołek Laty"
http://www.youtube.com/watch?v=6K55k0nu4lA


"Byłeś legendą zostałeś sprzedajną mendą"
http://www.youtube.com/watch?v=hEU1ljXGVI4


Stefan !!
Co?
Dwa zero !!
http://www.youtube.com/watch?v=fq1tCdQJwOk


Najpierw naucz się pisać po Polsku potem włączaj się do dyskusji.

A wracając do tematu to wg. trenerem reprezentacji Polski powinien zostać jakiś autorytet z zagranicy. Osobiści to bym chciał aby Wenger lub Van Basten poprowadził Polskę teraz ale...
15-10-2009 16:26 Lexar jest offline Szukaj postów użytkownika: Lexar Dodaj Lexar do Listy kontaktów
DeTrOiD
Full Member


images/avatars/avatar-15988.gif

Data rejestracji: 13-10-2009
Postów: 60
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: KrK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sorry ale jak to przeczytałem ogarną mnie śmiech Kasperczak rotfl przecież od spuścił z ligi Górnik Zabrze tak samo jak Majewski z Crakovią



i h..j że przerąbał górnika ? A Wisła dzięki niemu co dostała ? nie patrz tylko w złe ale i też w dobra strony Smile z kolegą powyżej - u nas ogólnie są do dupy trenerzy ... ja nie znam za dobrze zagranicznych trenerów więc mówię tylko o polskich ... leo to co na początku zrobił z Polską też było super - doprowadził nas do ME ale niestety chyba na tym się skończyło ... to tyle chyba z mojej strony Smile

__________________


r3: Rzeznik
r6: DeTrOiD
r7: EmInEm 4eVeR
r10: v0r0nIn
15-10-2009 20:33 DeTrOiD jest offline Szukaj postów użytkownika: DeTrOiD Dodaj DeTrOiD do Listy kontaktów
stuff_hunter
Junior Member


images/avatars/avatar-16352.jpeg

Data rejestracji: 14-10-2009
Postów: 14
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: masz ten rower?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez stuff_hunter
RE: Kto Powinien zostać nowym selekcjonerem Polski??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co prawda niema polski trenerów na skale światową ale to co zrobił Leo to był cud zwolnili go tylko za to że nie chciał lizać du++ dla Laty bo nic nie można zrobić z bandą alkoholików bo drużyną tego nazwać niemożna. Nawet zagraniczny trener światowej klasy nie pomoże Big Grin
rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

__________________
ID: 62364

Nie liczy się siła jednostki, lecz jedności

Złodzieje Dusz
[Z_D]


15-10-2009 21:33 stuff_hunter jest offline Strona domowa stuff_hunter Szukaj postów użytkownika: stuff_hunter Dodaj stuff_hunter do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I z tego powodu ja bym wziął najtańszego Smile

Bo tu nie idzie o to, że nasi piłkarze grać nie umieją, bo jakoś tam potrafią. Tylko im się w ogóle nie chce, zamiast wylewać pot krew i łzy na boisku oni se truchtają za piłeczką. Więcej pasji i poświęcenia widać na szkolnym boisku.

Więc zacząłbym od ograniczenia kosztów na czym tylko się da, trener, hotele, całe zaplecze. Po roku znikną ci, którzy są tam albo dla kasy, albo bo wypada, a zostaną ci którzy albo chcą dumnie reprezentować swój kraj, albo chcą widzą w reprezentacji szansę na zaistnienie. Obie te grupy dadzą z siebie wszystko.

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314
16-10-2009 11:20 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
sRe_CreW!
Lord


images/avatars/avatar-15845.png

Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 277
Klan: Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: masz to zioło ? *_*

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najlepszy to byłby jakiś taki prawdziwy alfons żeby ogarnął ten je.any burdel ;/

__________________
R9: Drakoulis - Come Back

16-10-2009 14:22 sRe_CreW! jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe_CreW! Dodaj sRe_CreW! do Listy kontaktów
DeTrOiD
Full Member


images/avatars/avatar-15988.gif

Data rejestracji: 13-10-2009
Postów: 60
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: KrK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I wogóle po co dawali obraniakowi i guereiro obyw. polskie ? jak i tak to nic nie da ? może poprosimy messiego , ronaldo i paru innych łebków żeby też se obywatelskwo polskie zrobili to zamiast polaków będziemy mieć ludzi z mozambiku hehe.. i może wtedy zaczniemy grać Smile

__________________


r3: Rzeznik
r6: DeTrOiD
r7: EmInEm 4eVeR
r10: v0r0nIn
16-10-2009 15:13 DeTrOiD jest offline Szukaj postów użytkownika: DeTrOiD Dodaj DeTrOiD do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie było dobrze jak był Paweł Janas.Polska wtedy nie była jakaś extra,ale trzymała poziom Wink i nie dostawała od Słowacji :d
16-10-2009 17:28 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
stuff_hunter
Junior Member


images/avatars/avatar-16352.jpeg

Data rejestracji: 14-10-2009
Postów: 14
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: masz ten rower?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez stuff_hunter
RE: Kto Powinien zostać nowym selekcjonerem Polski??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lepiej powołać nas "Bloodwarsowców" mniej weźmiemy a na pewno bardziej tego nie spierdo++++

http://www.youtube.com/watch?v=bejHbYJLwYA&feature=related
Zobaczcie ten filmik warto

__________________
ID: 62364

Nie liczy się siła jednostki, lecz jedności

Złodzieje Dusz
[Z_D]


16-10-2009 17:31 stuff_hunter jest offline Strona domowa stuff_hunter Szukaj postów użytkownika: stuff_hunter Dodaj stuff_hunter do Listy kontaktów
Cruz1
Member


Data rejestracji: 16-06-2008
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pare linkow bo koniec pzpn juz bliskoSmile
http://www.youtube.com/watch?v=5kPISg040Og&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=3CPrRzwKslU&feature=related
co do trenera reprezentacji to hmm ciezko wyczuc co lesne dziadki wykombinuja ale chcialbym Smude bo gwarantuje ze bedziemy grac do konca
16-10-2009 23:36 Cruz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cruz1 Dodaj Cruz1 do Listy kontaktów
kiciekI
Junior Member


Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Staszek Niepokulczycki. Pod sklepem zawsze stoi. Zna się na piłce lepiej niż Lato i Boniek razem wzięci. Jego kumpel Rysiek powinien zostać prezesem PZPN.
Efekt będzie taki sam ale im wystarczy tylko mamrot dziennie i paczka mocnych.

__________________
Jestem jaki jestem i juz taki pozostane, proste,
zatem schowaj komentarze swe żałosne
17-10-2009 05:25 kiciekI jest offline Szukaj postów użytkownika: kiciekI Dodaj kiciekI do Listy kontaktów
DeTrOiD
Full Member


images/avatars/avatar-15988.gif

Data rejestracji: 13-10-2009
Postów: 60
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: KrK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

albo maciusia z klanu wybiorą Smile może on coś zdziała Smile

__________________


r3: Rzeznik
r6: DeTrOiD
r7: EmInEm 4eVeR
r10: v0r0nIn

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DeTrOiD: 17-10-2009 09:31.

17-10-2009 09:31 DeTrOiD jest offline Szukaj postów użytkownika: DeTrOiD Dodaj DeTrOiD do Listy kontaktów
_FRODO_
Triple Ace


images/avatars/avatar-17753.jpg

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 222
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia IX
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Według mnie Smuda i tyle Smile

A może Pan C47? Smile

__________________

r4 - Frodziak

19-10-2009 18:39 _FRODO_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _FRODO_ Dodaj _FRODO_ do Listy kontaktów
stuff_hunter
Junior Member


images/avatars/avatar-16352.jpeg

Data rejestracji: 14-10-2009
Postów: 14
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: masz ten rower?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez stuff_hunter
RE: Kto Powinien zostać nowym selekcjonerem Polski??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z pogłosek wynika że selekcjonerem zostanie Smuda
(L) rotfl

__________________
ID: 62364

Nie liczy się siła jednostki, lecz jedności

Złodzieje Dusz
[Z_D]


23-10-2009 23:25 stuff_hunter jest offline Strona domowa stuff_hunter Szukaj postów użytkownika: stuff_hunter Dodaj stuff_hunter do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

guus hiddink rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

i byłoby ciekawiexd
24-10-2009 12:51
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Kto Powinien zostać nowym selekcjonerem Polski???

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH