Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Miss Blood Wars 2007 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Miss Blood Wars 2007 6 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Miss Blood Wars 2007 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W Tym temacie mrzecie sobie po komentować zdjęciaPleased

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
20-01-2007 09:26 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi sie zdaje że sumi najlepsza, ale nie pamietam tych zdjęc dokładnie

__________________
R18 : PanWampir


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez stefan7: 20-01-2007 10:27.

20-01-2007 10:27 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic nie stoi na przeszkodzie aby je wszystkie przejrzeć i później się wypowiedzieć Smile

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-01-2007 11:13 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem zdecydowanie najladniejsza jest IFY (po wynikach ankiety widac, ze nie tylko ja mam takie zdanie Smile )
20-01-2007 12:40 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yakup w pełni Cię popieram IFY jest najładniejsza Wink

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

20-01-2007 13:05 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
i_love_u
Viking


images/avatars/avatar-18508.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 632
Klan: Illuminati Adepts
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako dżentelmen nie będę się wypowiadać, która niewiasta jest najładniejsza ale spodobały mi się następujące fotki:

1. http://i96.photobucket.com/albums/l190/E.../klaudynnna.jpg

słodko Smile

2. http://i96.photobucket.com/albums/l190/Equulei/new562.jpg

ładny profil Smile

3. http://i9.photobucket.com/albums/a59/Asa...shallweplay.png

to zdjęcie powinno być zbanowane za demoralizacje młodzieży Big Grin

4. http://i9.photobucket.com/albums/a59/Asatismath/trening.jpg

wgięcie w talii fajnie wygląda Smile

5 http://img142.imageshack.us/img142/4918/ify3wt1.jpg

nadaje się do jakiegoś babskiego magazynu na okładkę Tongue

__________________
r2 - Thoth (oddane, potem skasowane)

r9 - Chanca
20-01-2007 13:37 i_love_u jest offline Szukaj postów użytkownika: i_love_u Dodaj i_love_u do Listy kontaktów
Gnoyeck
Lord


images/avatars/avatar-1350.jpg

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 492
Klan: X - World
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

IFY i już Big Grin

__________________


Moderatorski weteran - po przejściach.
20-01-2007 13:44 Gnoyeck jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnoyeck Dodaj Gnoyeck do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sumi zdecydowanie, szczegolnie taka jedna fotka Tongue

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.
21-01-2007 12:05 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Klaudyna / Equulei najlepsza

__________________
R18 : PanWampir


21-01-2007 12:59 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
dudur
Lord


images/avatars/avatar-1062.gif

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 316
Klan: Lux ex Tenebris
Kraina: Necropolia
Skąd: Stavanger Norwegia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt nie ma szans z _IFY_, ona jest po prostu najpiękniejsza!

__________________
nick: berecik
ID: 12799

Be Your Own Hero...
21-01-2007 13:05 dudur jest offline Strona domowa dudur Szukaj postów użytkownika: dudur Dodaj dudur do Listy kontaktów
SonkS_zbanowany
Full Member


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głos na Julie aka IFY Smile
Ładnie wyszlas na fotce nr 6 Big Grin

Pozdrawiam wszystkie startujące wampirzyce Smile

__________________
SonkS
ID - 243

21-01-2007 22:18 SonkS_zbanowany jest offline Szukaj postów użytkownika: SonkS_zbanowany Dodaj SonkS_zbanowany do Listy kontaktów
kolorowy
Member


Data rejestracji: 25-09-2006
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najładniejsza IFY

__________________
Necropolia - Puchu

Jeśli wygrałem składaj ofertę w grze.
Jeżeli dałeś kup teraz składaj oferte w grze.
22-01-2007 15:44 kolorowy jest offline Szukaj postów użytkownika: kolorowy Dodaj kolorowy do Listy kontaktów
wassyl
Member


images/avatars/avatar-223.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 37
Skąd: Novosibirsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm... trudny wybór...
.
.
.
.
jednak Sumi... bardziej w moim typie.

__________________
ID:
19607

Ponieważ nie siedzę cały czas na BW - proszę o cierpliwość.

last.fm


22-01-2007 16:23 wassyl jest offline Szukaj postów użytkownika: wassyl Dodaj wassyl do Listy kontaktów
Arturias
Double Ace


images/avatars/avatar-5730.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 136
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

IFY. Troche zastanawiałem się nad Sumi ale w końcu ją wybrałem.

__________________
Wróciłem. R4 nick Adder

22-01-2007 22:21 Arturias jest offline Szukaj postów użytkownika: Arturias Dodaj Arturias do Listy kontaktów
orophin
Member


Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 25

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ify lub klaudyna Wink

__________________
Kupię : AK47,STRZELBY za 90 PR/szt , KOSY za 80 PR/sztuka jak masz i chcesz mi sprzedać - daj ofertę na ID=186 a ja dam punkty!!
22-01-2007 22:35 orophin jest offline Szukaj postów użytkownika: orophin Dodaj orophin do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zagłosowałam na IFY Big Grin DD

__________________
FREEDOM

22-01-2007 22:38 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sumi - typ urody jak z mangi Wink
Kojarzy mi się z Major z Ghost In The Shell albo tą laską z Ninja Scroll ...

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

22-01-2007 23:52 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
nedian
King


Data rejestracji: 18-09-2006
Postów: 930
Klan: r4 OP
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Thorga, złotko, a czemu Ty nie startujesz?
To zdjęcie ze słonecznikami Wink rządzi

__________________
r4 Barbarosa ID: 1062

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nedian: 23-01-2007 00:20.

23-01-2007 00:20 nedian jest offline Szukaj postów użytkownika: nedian Dodaj nedian do Listy kontaktów
_IFY_
Member


images/avatars/avatar-1439.jpg

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 35
Klan: Bloody Kingdom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dziekuje za wszystkie głosy
23-01-2007 10:16 _IFY_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _IFY_ Dodaj _IFY_ do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Thorga niestety nie dała się namówić, a próbowałem i przy wcześniejszym konkursie i teraz Frown
zresztą nie tylko ja Smile

a co do jej wypowiedzi to teraz wiemy jakie kobiety ją pociągają Big Grin

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-01-2007 10:51 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja zagłosowałem na Fauvell bo lubie klasyczny typ urody i te włosy ^^

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
23-01-2007 12:33 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja głosowałem na Sumi...
Reszta dziewczyn...
Powiedzmy bardzo łagodnie że mi się nie podobają Pleased

__________________


23-01-2007 12:58 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

różni ludzie ,różne gusta Big Grin D
a podobno o gustach sie nie dyskutuje Tongue

__________________
FREEDOM

23-01-2007 14:01 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Gnoyeck
Lord


images/avatars/avatar-1350.jpg

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 492
Klan: X - World
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta pani nade mną, Lunarka, to wg mnie najładniejsza kobietka, gdyby się do Miss zgłosiła to by wygrała. Zapewniam Big Grin

__________________


Moderatorski weteran - po przejściach.
23-01-2007 14:53 Gnoyeck jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnoyeck Dodaj Gnoyeck do Listy kontaktów
Dantee
Full Member


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 69
Klan: Soliloqui
Kraina: Moria II
Skąd: z pięknego Krakowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cóż ja podobnie jak Dem uważam ze największa urodą, matka ziemia obdarzyła Sumi
a że nie powinno zaprzeczać się prawom natury na nią właśnie zagłosowałem ;]

__________________
"Niech Ponurość Barw
Nie Zadusi Spraw
Dzięki Którym Świat
Zmartwychwstały Świat
Jest Coś Wart"

23-01-2007 15:06 Dantee jest offline Szukaj postów użytkownika: Dantee Dodaj Dantee do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A gdzie sie odbywa glosowanie? Smile
23-01-2007 15:13 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tu:
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=69978

Popieram Gnoyecka w całej rozciągłości.

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
23-01-2007 15:27 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
Gnoyeck
Lord


images/avatars/avatar-1350.jpg

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 492
Klan: X - World
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ale niestety, namowy nic nie dały... Powiedziała, że ona ma na tyle kasy, że nie potrzebuje... Szkoda, dla mnie i tak będzie najładniejsza Big Grin

__________________


Moderatorski weteran - po przejściach.
23-01-2007 15:30 Gnoyeck jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnoyeck Dodaj Gnoyeck do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie podlizuj się Smile Może po prostu nie lubi przegrywać Tongue A że nam siepodoba, to nie znaczy od razu że wygraną miałaby w kieszeni.

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
23-01-2007 15:36 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
rekson
Double Ace


images/avatars/avatar-1727.gif

Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 110
Klan: DaTe
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: GoSuLaNd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

IFY
IFY
IFY
IFY
IFY
IFY
IFY

rox ^^

__________________
id 12405
KUPIĘ RUNICZNE SPODNIE
23-01-2007 15:38 rekson jest offline Szukaj postów użytkownika: rekson Dodaj rekson do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Miss Blood Wars 2007

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH