Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » voncur » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony voncur
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
filazaf
Full Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 63
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Dystrykt Wschodni

voncur Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To był zwykły dzionek jakich pełnoSmile . maly Vons'atek wyszedł na dwór rozebrac kolejnego zwierzaka na części pierwsze badając organy. troszke mu sie to przeciągło. Kiedy wrócił do do domu w okolicy Tristram, zastał tam tylko zgliszcza! Pierwsze co pomyślał to to że musi odbyć krucjate za zabicie mieszkańców, i zniszczenie JEGO śmietnika. Dopiero po chwili zauwazył ze jego złość obudziłe jednego szkieletaSmile ! , Zabjając po drodze maszkarony i inne plugastwa doszedł do Obozwiska Łotrzyc. Tam TesH zabijał, otaczał sie coraz wiekszą bandą trupów. Kiedy uszłyszał ze ów pogrom w tristram spowodował diablo, który ma WIĘCEJ sług, nie mógł się powstrzymać

Po kampanii na Lorda Diablo

Nadzszedł posłaniec że 3 Brat Diablo, Baal che go wyzwać na pojedynek!
Voncur ostatkiem sił zgładził tego samobójce, lecz klątwa pokonanego przeniosł do w czasie , do przyszłości innego wymiaru.

Tu zostałem pogryziony prze virusa, jestem NecroVampem

__________________
Kolekcjoner Szmaragdów SufiXowanych
NurX
wieczny tułacz
21-08-2006 17:39 filazaf jest offline Szukaj postów użytkownika: filazaf Dodaj filazaf do Listy kontaktów
Inkwizytor
Full Member


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 60
Skąd: Duszą z Torunia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ech. No tak. PsychodeliczneBig Grin

__________________
Nie panem, ani mistrzem, lecz sługą jestem.

Na początku był Ład,
a Ład był u Boga,
i Bogiem był Ład.
Wszystko przez Niego się stało,
a bez Niego nic się nie stało,
co się stało.

Niech Ład będzie w Was, a błogosławieństwo Pana z Wami.
21-08-2006 17:42 Inkwizytor jest offline Szukaj postów użytkownika: Inkwizytor Dodaj Inkwizytor do Listy kontaktów
Dragh
Double Ace


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 110
Kraina: Moria III
Skąd: mroczne katakumby

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No... bardzo psychodeliczne... siostro!!! proszę jeszcze troche morfiny dla mojego przyjaciela i te pyszne różowe pastylki co tak dobrze na mnie działają...

__________________
Posiądź wiedzę osiągalną tylko dla wybranych... Przejrzyj forum zanim zapytasz...
21-08-2006 17:44 Dragh jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragh Dodaj Dragh do Listy kontaktów
gorbaczov
Triple Ace


images/avatars/avatar-1911.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 207
Klan: najlepszy
Kraina: Necropolia IV
Skąd: TriCity

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cool Big Grin

__________________


HU HA HU HA! - zaśpiewaj razem z nami :>


r6: gorbi
21-08-2006 17:50 gorbaczov jest offline Szukaj postów użytkownika: gorbaczov Dodaj gorbaczov do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » voncur

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH