Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Sprzęt do cs » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sprzęt do cs 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
eXotic
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 82
Klan: lepszy od twojego
Kraina: Moria II; Moria III

Sprzęt do cs Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam zamiar kupić sprzęt do cs ale taki z wyzszej półki

mianowicie chodzi mi głównie o mysz, klawiature no i słuchawki (ale tylko takie które mają micro ) i jeszcze podkładke

mysz...myśle nad roccat kone ale niestety nie znam sie na myszach i bardzo bym chciał wiedzieć czy jest moze lepsza mysz w tej cenie

klawiatura...tu kompletnie nie wiem która jest dobra

słuchawki...mam fatality i narazie są dobre ale chciałbym na przyszłosc wiedzieć jakie mam kupić Tongue

podkładka tu mam dylemat pomiedzy wyborem razer'a destructor a roccat sota granular

jest między nimi dosyć duza róznica i nie wiem co jest lepsze
18-10-2009 10:47 eXotic jest offline Szukaj postów użytkownika: eXotic Dodaj eXotic do Listy kontaktów
Grave_Digger
Triple Ace


images/avatars/avatar-15387.jpg

Data rejestracji: 11-04-2009
Postów: 189
Skąd: OZM do samego końca

RE: Sprzęt do cs Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
słuchawki...mam fatality i narazie są dobre ale chciałbym na przyszłosc wiedzieć jakie mam kupić

Nie masz co zmieniać,chyba jedyną inwestycją byłyby jakieś bezprzewodowe ale to są od 400 zł wzwyż,wiem bo kumpel kupowałSmile
Na myszkach się za bardzo nie znam ale uważam że logitech g5 (miałem okazję z takiego korzystać) jest naprawdę porządny.Właściwie to muszę go niedługo kupić(korzystałem u kumpla),cena to coś około 200 zł
klawiatura to sądzę,że bardzo dobra i funkcjonalna będzie Sidewinder X6
http://allegro.pl/item768528560_klawiatu...ry_i_pracy.html
eh też muszę kupić^^
co do podkladek to się nie znam
Dodam że sam gram w CS ale to tylko słuchawki mam porządne(Fatal1ty),reszte mam kijową(klawiatura i myszka po 20 zł,podkladka dodana kiedyśtam w CD-Action Big Grin ) i teraz na myszkę zbieram;]

__________________

18-10-2009 11:36 Grave_Digger jest offline Strona domowa Grave_Digger Szukaj postów użytkownika: Grave_Digger Dodaj Grave_Digger do Listy kontaktów
BWG
Triple Ace


images/avatars/avatar-10481.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 197
Kraina: Necropolia
Skąd: jest ta gra?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak masz na co wydac to tak Klawiaturka G15 Smile myszka to najlepsza taka co mozan w niej ustawic czulos i ma przyciski i zeby sie nie cinala kumpel polecil taka
http://allegro.pl/item770761132_mysz_a4t...ire_gratis.html
a podkladke to sie nie znam ja tam gram bez Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BWG: 18-10-2009 11:54.

18-10-2009 11:54 BWG jest offline Szukaj postów użytkownika: BWG Dodaj BWG do Listy kontaktów
dziegiel
Lord


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 261
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ze sluchawek polecam syberie, sam ich uzywam i calkiem fajne sa, nie upijaja w uszy, tak jak fatality ;]

Syberia red

za 200zl mozna je kupic, bierz biale, sa najladniejsze Wink
chyba, ze lubisz rozowy, bo tez sa... Big Grin


btw musisz miec dobra karte dzwiekowa do nich, mi na starej troche szumialy... Smile

__________________
Say Cheeeeeese!

kiedyś r9: Aline
kiedyś r13: Aline

18-10-2009 13:36 dziegiel jest offline Szukaj postów użytkownika: dziegiel Dodaj dziegiel do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedno pytanie co ci da klawiatura za 2 stówy w porównaniu do takiej za 30-50zł? Oprócz straty kasy i tego ,że będziesz miał taką samą klawiaturę tylko z logiem? Na które i tak się nikt nie będzie gapił.

Myszka - Ja sam swego czasu myślałem o G5, podobno b. dobra myszka. Tylko ,że swego czasu kosztowała 155zł i czekałem ,że jeszcze może stanieje no i głupi kurs dolara poszedł w górę i zdrożała do 200-250zł dlatego jej nie kupiłem. Nadal żałuje ,że wtedy jej nie kupiłem.:/


Słuchawki - Chcesz do CS więc z mikrofonem więc się nie wypowiadam. xD A jak bez mikrofonu i do muzyki jeszcze to jakieś firm AKG, Sennheiser, lub Koss.
18-10-2009 14:38 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

myszka raazer salmosa/deathader ja mam salmose jest super Smile do tego podladla za 50 zl specjalnie pod razery Smile
sluchawki razer piranhia badz barracuda

a klawa hmm zwykla z niskimi przyciskami wystrarczy Smile

__________________

r1 ID : 114185
18-10-2009 14:41 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
Grave_Digger
Triple Ace


images/avatars/avatar-15387.jpg

Data rejestracji: 11-04-2009
Postów: 189
Skąd: OZM do samego końca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tyber możesz podać nazwę podkładki pod razery i gdzie to można kupićBig Grin ?
Bo taką myszkę to jużsobie znajdę zresztą się zastanowię nad razerem myślałem nad tym logitech g5

__________________

18-10-2009 15:15 Grave_Digger jest offline Strona domowa Grave_Digger Szukaj postów użytkownika: Grave_Digger Dodaj Grave_Digger do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyberowi chyba o Goliathusa chodzi. W dużej części internetowych sklepów komputerowych oraz na allegro.
18-10-2009 16:02 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mysz:Razer Diamondback + ślizgacze steel series + podkładka steel series Smile
Klawiatura:byle jaka
Słuchawki:Steel Series 5h v2 Tongue albo Syberie lub 4h

Jeśli dobrze grasz to będą idealne Smile
18-10-2009 19:03 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

diamond black smierdzi niezbyt nadaje sie do gier Big Grin
tak mi mowil kolega z doswiadczenia ;-)

aha

a ta podkladke to mozesz znalesc na stroie komputronika albo google.pl wpisz haslo i poszukaj ja nie pamietam gdzie to szukalem a teraz szukac czasu nei mam najwyzej podam Ci link pozniej Smile

__________________

r1 ID : 114185
18-10-2009 19:33 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
Grave_Digger
Triple Ace


images/avatars/avatar-15387.jpg

Data rejestracji: 11-04-2009
Postów: 189
Skąd: OZM do samego końca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Małe uzupełnienie,wiedziałem że jest następca G5 tylko zapomniałem jakim numerkiem jest oznaczony
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje...lucji.-613.html
Z opini jakie czytałem naprawdę świetna sprawa ale to dla kasiastych;]

__________________

19-10-2009 17:40 Grave_Digger jest offline Strona domowa Grave_Digger Szukaj postów użytkownika: Grave_Digger Dodaj Grave_Digger do Listy kontaktów
suchar_maker
Junior Member


Data rejestracji: 26-07-2009
Postów: 10
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

stary kurde nie masz na co kasy wydawac bys sobie kupil za to 5 sztuk zielska zjaral sie jak dziki swiniak i bylo by fajnie kup sobie myszke zwykla za 10 zl klawiature za 20 sluchawki za 15 podkladke za 5 i graj dobremu graczowi nie potrzebny dobry sprzet tylko umiejetnosci po co ci takie rzeczy co one swieca w ciemnosci czy co maja jakies lasery itp ale na co wydajesz kase to twoja sprawa

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez suchar_maker: 19-10-2009 18:04.

19-10-2009 18:03 suchar_maker jest offline Szukaj postów użytkownika: suchar_maker Dodaj suchar_maker do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Up@ Nie przesadzaj. Za 10zł to dostaniesz kulkowca ,który się zaczyna zacinać po tygodniu. Co do klawy to ok.
Słuchawki za 15 to można sobie o kant roztrzaskać co najwyżej.


A co do myszki to jedna Ważna rada:
Idź do sklepy typu dla idiotów i połóż łapę na róznych myszkach. Juz kompletnie nic ci nie da droga mycha gdy okażę się ,że jest nie wygodna i łapa ci do niej nie pasuje.
19-10-2009 18:35 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale myszka i klawka same nie grają, bez umiejętności nic nie wskórasz. Kup mysz za 30 zł, klawke za 40 zł i będziesz wymiatać jak będziesz umieć.

__________________

By me
19-10-2009 19:28 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Grave_Digger
Triple Ace


images/avatars/avatar-15387.jpg

Data rejestracji: 11-04-2009
Postów: 189
Skąd: OZM do samego końca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiecie,ja sobie kolesia przypomniałem wreszcie,to Toxic.Polecam jego tematu odnośnie skutera/quada.Sporo tam ciekawych rzeczy
Dla tych co się nie chce czytać,po prostu koleś sra kasą(za przeproszeniem) i może sobie pozwolić na wszystko co chce;-)
Więc niech ma sprzet za 500 zł+ ale skilla za kasę nie kupisz
Over & Out
EDIT:
Ja dodam że mam rozje^%%^& klawiaturę za 20 złociszy,myszkę za kolejne 20(normalnie z 100 dpi xD),słuchawki,no te mam porządne,ale to dlatego że się wnerwiłem na maxa i poprzednie wyleciały za okno.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grave_Digger: 19-10-2009 21:36.

19-10-2009 20:13 Grave_Digger jest offline Strona domowa Grave_Digger Szukaj postów użytkownika: Grave_Digger Dodaj Grave_Digger do Listy kontaktów
suchar_maker
Junior Member


Data rejestracji: 26-07-2009
Postów: 10
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a niech sra i diamentami tak jak mowiles skilla nie kupisz i myszka za 500 zl ci go nie podniesie ani zrecznosci ani spstrzegawczosci w tej grze trzeba duzo cwiczyc Smile
z ta klawiatura i myszka to byla taka przenosnia zeby kupil sobie taka przecietna i nauczyl sie chodzic W,S,A,D a potem jak tamta mu sie rozwali kupil nastepna Smile

__________________

19-10-2009 20:47 suchar_maker jest offline Szukaj postów użytkownika: suchar_maker Dodaj suchar_maker do Listy kontaktów
BWG
Triple Ace


images/avatars/avatar-10481.jpg

Data rejestracji: 12-07-2007
Postów: 197
Kraina: Necropolia
Skąd: jest ta gra?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tam ciupie na klawce a 50 zl(chyba) i myszka tez gdzies tyle i dobrze sie gra( czasami myszka sie kreci i wyglada jakbym mial aima albo na klawiaturze przycisk nei dziala ale jest ok bo klawiatura + mysz ponad 4 lata). Ale wyjestescie tepi -_- Przeciez ludzie (bogaci) kupuja ahxy za kase i dzialaja nawet nikt nie mowi ze ma haxy xD^^
19-10-2009 21:06 BWG jest offline Szukaj postów użytkownika: BWG Dodaj BWG do Listy kontaktów
Vern
Lord


images/avatars/avatar-6623.jpg

Data rejestracji: 18-05-2007
Postów: 399

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym tam klawy za 200 zł nie kupił. Nawet jak bym miał dużo kasy na Polskie standardy. Żeby wydawać tyle na klawiaturę musiałbym być milionerem i nie mieć co z pieniędzmi robić. Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vern: 20-10-2009 15:22.

20-10-2009 15:22 Vern jest offline Szukaj postów użytkownika: Vern Dodaj Vern do Listy kontaktów
eXotic
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 82
Klan: lepszy od twojego
Kraina: Moria II; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez eXotic
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widac ze ludzie lubia napinac, a wiec do zamkniecia

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez eXotic: 20-10-2009 23:18.

20-10-2009 16:36 eXotic jest offline Szukaj postów użytkownika: eXotic Dodaj eXotic do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Sprzęt do cs

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH