Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » problem z laptopem - klawiatura » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony problem z laptopem - klawiatura
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

problem z laptopem - klawiatura Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam was, mam lekki problem z moim laptopem, problem polega na tym ze wypadl mi jeden klawisz (strzalka w lewo), niestety wypadl oraz urwala sie jedna malutka czesc wiec jak wkladam go spowrotem to i tak po pewnym czasie uzytkowania wylatuje, niestety nie moge go dac do gwarancji gdyz zakupiony byl w Anglii, a w serwisach mi mowia ze musze zakupic cala nowa klawiature ktora kosztuje niestety duzo. Czy jest jakas szansa zakupienia tylko jednego klawisza? Albo moze macie jakis inny pomysl? Czekam na wasze odpowiedzi i propozycje.



Model laptopa - Compaq Cq 71

__________________

18-10-2009 22:03 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zależy jak wypadł i jak się urwał. W wielu przypadkach starczy kropelka dobrego kleju Smile Tylko trzeba uważać by przylepić klawisz do tej ruchomej podstawki wywołującej nacisk na płytę klawiatury a nie do jakiegoś sztywnego elementu.

Po drugie, gwarancja z Wielkiej Brytanii obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej, więc przedstawiciel sprzedawcy lub w wypadku braku takiego w Polsce to producenta ma obowiązek usterkę usunąć.

edit - żeby autokorekta błędy robiła, ehhh Tongue

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Elathir: 18-10-2009 23:00.

18-10-2009 22:30 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez .Manson.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety nie da sie tego przykleic bo to mega maly element

__________________

18-10-2009 22:32 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma sensu wymieniać całej. Jeśli działa i nie przeszkadza to po prostu przyklej i nie będzie problemu. Jeśli przeszkadza - tzn haczy po bokach czy coś to wymieniaj. Mi się wyrwała np tylda, ale rzadko używam, więc skleiłem Big Grin

__________________

By me
18-10-2009 22:32 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez .Manson.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak juz pisalem to strzalka w lewo wiec bardzo uzywalny klawisz, pytanie brzmi czy da sie kupic jeden klawisz?

__________________

18-10-2009 22:34 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupić tak, ale skoro piszesz, że nie możesz go przykleić, to i tak nie uda się go zamontować. Klawiatura składa się z płyty układów scalonych, ścieżek itp + klawisz z podstawką i sprężynką, który przyciska ją w odpowiedni sensor. Jeżeli mając klawisz nie jesteś w stanie go zamontować z wykorzystaniem kleju, to znaczy, że jest dość prawdopodobne, iż nikt nie będzie.

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314
18-10-2009 23:03 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez .Manson.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie nie, mam calkowicie inaczej zrobiona klawiture niz piszesz, wszystkie klawisze moge bez problemu wyciagac i wkladac, peknieta mam czesc w wyjetym klawiszu wiec gdybym mial nowy ten klawisz to rozwiazalo by to moj problem lecz niestety nie wiem gdzie moge takie cos kupic

__________________

18-10-2009 23:12 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ebay... allegro... poszukac na serwisach aukcyjnych czesci... jesli klej i gwarancja odpadaja...

__________________

19-10-2009 13:30 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
meralen
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 379
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Gwiezdna Horda

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest jeszcze możliwość zastąpienia tego klawisza innym, w sensie funkcjonalnym z poziomu systemu. Program nazywa się Duch - za jego pomocą możesz nadać innemu klawiszowi (zbędnemu) funkcję klawisza strzałki.

Jak znajdę linka to edytuję post.. ale sam z niego korzystam, bo kiedyś mi się mleko na strzałki wylało i połączyło ścieżki układu.... co powodowało że kursor sam jeździł po ekranie podczas pisania. Włączam program i problemu już nie ma (strzałki są wyłączone, a ich funkcję przejęły inne klawisze, które sam wybrałem)

EDIT

i to jest ten link:
http://www.programypc.pl/duch%3B5%3B4%3B...ogram,2003.html

program freeware.

__________________
-----<--------->-----


-----<--------->-----

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez meralen: 19-10-2009 18:32.

19-10-2009 18:29 meralen jest offline Szukaj postów użytkownika: meralen Dodaj meralen do Listy kontaktów
sebastjan
Forum Ace


images/avatars/avatar-14512.gif

Data rejestracji: 14-02-2008
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może wyjmij jakiś inny klawisz którego rzadko używasz i wsadź go w miejsce strzałki Wink

__________________
r11 - makosia
r14- Klaymos
19-10-2009 19:02 sebastjan jest offline Szukaj postów użytkownika: sebastjan Dodaj sebastjan do Listy kontaktów
.Manson.
Viking


images/avatars/avatar-24572.jpeg

Data rejestracji: 15-05-2008
Postów: 568
Klan: WD
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez .Manson.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niestety nie da sie yjac innego klawisze bo inne juz maja inny ksztalt niestety ;/

__________________

19-10-2009 22:37 .Manson. jest offline Szukaj postów użytkownika: .Manson. Dodaj .Manson. do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » problem z laptopem - klawiatura

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH