Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA R3| Ban herosa co o tym sądzicie?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R3| Ban herosa co o tym sądzicie?? 6 Ankieta - średnia ocena: 4,006 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Yoruichi_Sama
Double Ace


Data rejestracji: 11-11-2008
Postów: 125
Kraina: Moria; Necropolia II; Moria II; Necropolia X
Skąd: się biorą dzieci?

R3| Ban herosa co o tym sądzicie?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pilne !!

Tu jest link, prosze o konkretne wypowiedzi, bez większego ingerowania administracji Smile

Ja osobiście sądze, że to jakiś przekręt, bo sławny już C, który zawsze sprawdza wszystkie możliwości, teraz daje bana za włamanie na własne konto...
Widać, że herosowi ktoś ukradł konto, po czym je oddał na forum... Ale nieee, poco sprawdzić IP z wcześniejszych czasów :> I czemu powiązał bana z r3?...

Co wy sądzicie o tej sprawie?? Pleased Proszę też o zachowanie kultury, oraz ewentualne wypowiedzenie się herosa- głównego poszkodowanego :>

Teraz sytuacja zmieniła się troche Big Grin

@down
widze, że wraca do gry :>
Ale skoro wraca, to zamykam Pleased

__________________

Wypowiedz sie o nowym typie serwera. Necro : Inwazja

R3: Yoruichi Sama

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Yoruichi_Sama: 29-10-2009 15:15.

29-10-2009 14:58 Yoruichi_Sama jest offline Szukaj postów użytkownika: Yoruichi_Sama Dodaj Yoruichi_Sama do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może najpierw wypadało by się zapytać Heros'a czy życzy sobie żeby o nim dyskutowano.

Co do bana, nie znasz sprawy a zakładasz temat.

Zapoznaj się ze sprawą, gdybyś w połowie był tak poinformowana jak ja wiedział byś że Heros wraca do gry.

Dziękuje proszę zamknąć temat. Big Grin

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

29-10-2009 15:13 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twoj link jest do jakiegos zdjęcia z Counter Strike'a (chyba??)

Co do sprawy za mało sie o niej wie zeby sie moc wypowiadac
na pewno C47 wszystko sprawdzil i tu jak juz to tu niewiel sie wie i nei wiem czy jest miejsce i kompetencja do wypowiadania sie na nie swoj temat....

a inna sprawa jest taka że przy sprawach typu przekazanie konta, duża pożyczka, sprzedaż trzeba być uważnym i ostrożnym i wszelkie wiadomości trzeba sobie zapisywac zeby glupio nie popelnic jakiegos blędu


a osoba ktoa na konto po kims wchodzi najlepiej jak
wyda kase na premium zmieni maila , nick, hasło: gdyz wiele rzeczy czytalem w skargach pregiezach jak ktos konto przjmuje a potem maila nei zmienia Frown najpierw mail potem haslo Smile wyzeruje obrazki i opisy
zachowa wszelike wiadomosci zwiazane z przekazaniem gdyz wiele rzeczy czytalem w skargach pregiezach jak ktos konto przjmuje a potem maila nei zmienia Frown najpierw mail potem haslo Smile


żeby formalnie sie potem zgadzało i nie było niedomówień.......

tyle odemnie temat można zamkńąć moim zdaniem

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pavelsk: 29-10-2009 15:27.

29-10-2009 15:22 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
Kowar_Decados
Viking


images/avatars/avatar-16285.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 654
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Miedzy Ziemia A Niebem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę tak jak Raziel że nie wiesz nic o temacie a się wypowiadasz...

cytat:
Widać, że herosowi ktoś ukradł konto, po czym je oddał na forum...


Skąd te informacje ?Bo sam heros w rozmowie ze spyrolem stwierdził inaczej Happy

Co do zmiany e-mail etc Happy Nie ma takiego obowiązku..
Heros popełnił błąd wchodząc na konto które nieformalnie oddał nie wiedząc że poszło dalej w "obrót".

Co o tym sądzę ?

Włamanie było ale powiedzmy sobie nie na tej zasadzie co inne więc ban stały to za dużo Happy

__________________

29-10-2009 15:30 Kowar_Decados jest offline Szukaj postów użytkownika: Kowar_Decados Dodaj Kowar_Decados do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze,w całej sprawie niema przekrętu,no chyba że ja go zrobiłem,bo działałem niezgodnie z regulaminem Wink
Po drugie,nasza administracja dostrzegła w tej całej sprawię plusy,które działały na moją korzyść,nie będę tego poruszał,bo nie widzę potrzeby Wink

Zgadzam się z banem,bo jest on słuszny i dziękuję Adminom z wyrozumiałość Smile


Temat można zamknąć ,chyba Tongue


__________________

29-10-2009 15:31 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA R3| Ban herosa co o tym sądzicie??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH