Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING Antypas ; Kendorn ; _SAMAEL_ » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Antypas ; Kendorn ; _SAMAEL_
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Antypas ; Kendorn ; _SAMAEL_ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Antypas (Antypas) - 60 dni (niezgłoszone multikonto; pushing)
Kendorn (Chi-Chen-Itzarr) - 20 dni (pushing)
_SAMAEL_ ( _SAMAEL_ ) - 30 dni (niezgłoszone multikonto)

Załącznik:
png Clipboard02.png (41 KB, 271ściągnięć)


__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-01-2007 22:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Antypas
Newbie


images/avatars/avatar-1015.jpg

Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 7
Klan: Zakon Krwi

RE: Antypas ; Kendorn ; _SAMAEL_ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niezgłoszone multikonto Antypas i samael zgadzam sie mój błąd...a raczej nrata...ale to nie zmienia faktu..brat przeprowadza sie i za kilka dni zmienia kompa więc tez i nie będzie problemu. Jak narazie kożystał z domowego jak to często bywa...jeżeli chodzi o pushing ze strony kolegi to miał napisać do was o fakcie...i uzyskać zgode czy tam aprobate...prosze zobaczyć na korespondencje między nami !! tak czy inaczej prosze o zminiejszenie wymiaru kary gdyż 60 dni to dla mnie koniec gry...tak czy inaczej prosze o sprawdzenie tych wiadomości !!!! i odpisanie...

__________________
PROSZE O KONTAKT W GRZE .....ANTYPAS.....ID:24111
-- KUPIE --
-- DOBRY AMULET PRZEBIEGŁOŚCI
-- DOBRY SREBRNY PIERŚCIEŃ ....

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Antypas: 21-01-2007 23:10.

21-01-2007 22:48 Antypas jest offline Szukaj postów użytkownika: Antypas Dodaj Antypas do Listy kontaktów Dodaj Antypas do twojej listy kontaktowej
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mam możliwości sprawdzenia wiadomości danego gracza

sprawę mogę ponownie rozpatrzeć po 30dniach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-01-2007 23:12 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Antypas
Newbie


images/avatars/avatar-1015.jpg

Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 7
Klan: Zakon Krwi

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękuje za odpowiedz...oczywiście był to mój bład że dopuściłem brata do gry z tego samego kompa bez zgłoszenia tego Tobie lub komu tam trzeba...szkoda gdyż pewnie po 30 dniach już nie będzie mi się chciało grać ze straconej pozycji...ale cóż takie prawo...pozdrawiam
ps.domyślam się że nie istnieje możliwość wcześniejszego złagodzenia kary...? za miesiąc nie będę miał już czasu do tak częstego grania jak w tym momencie...

__________________
PROSZE O KONTAKT W GRZE .....ANTYPAS.....ID:24111
-- KUPIE --
-- DOBRY AMULET PRZEBIEGŁOŚCI
-- DOBRY SREBRNY PIERŚCIEŃ ....

21-01-2007 23:24 Antypas jest offline Szukaj postów użytkownika: Antypas Dodaj Antypas do Listy kontaktów Dodaj Antypas do twojej listy kontaktowej
adrosx
Forum Ace


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 85
Klan: Monastyr
Kraina: Necropolia
Skąd: Płock

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam!
Chcialem dodac od siebie iz Antypas w tym momencie klamie w zywe oczy, gdyz kiedys mi pisal ze _samael_ to jego mlodszy kuzyn (dziecko) , czy dzieci przeprowadzaja sie same ? szczerze mowiac watpie.
A wiem to z tego faktu iz _samuael_ mnie zwyzywal bezpodstawnie, zreszta c47 kiedys to zglaszalem w skarkach.
Normalnie nie lubie sdkarzyc, ale to co ten czlowiek wyczynia przechodzi ludzkie pojecie.
ps. jego konto moze byc tez: dfx.
Pozdrawiam i przepraszam ze tu to pisze, ale to tak w gwoli scislosci.

__________________
Nick: adrosx
ID: 26263

Życie mamy tylko jedno, szanujmy je.
22-01-2007 02:30 adrosx jest offline Szukaj postów użytkownika: adrosx Dodaj adrosx do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

multikonto antypas-dfx wykluczone
szczegóły niedługo w pręgieżu Wink

ten temat zamykam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-01-2007 11:49 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING Antypas ; Kendorn ; _SAMAEL_

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH